Real Sociedad – Athletic na żywo dzisiaj: mecz Santander League, dzień 17

ikonaKoniec meczu, Real Sociedad 3, Athletic Club 1.90'+8′ikonaOstatnie okrążenie, Real Sociedad 3, Athletic Club 1,90'+6'ikonaNiecelny strzał głową Raúla Garcíi (Athletic Club) z centrum pola karnego. 90'+6′ikonaFaul Mikela Merino (Real Sociedad).

90'+6′ikonaÓscar De Marcos (Athletic Club) otrzymał faul w strefie obronnej.90'+3′ikonaMartín Zubimendi (Real Sociedad) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczne zagranie.90'+3′ikonaFaul Martína Zubimendi (Real Sociedad). 90'+3'ikonaIker Muniain (Athletic Club) został sfaulowany na boisku przeciwnym.

90'+2′ikonaRobert Navarro (Real Sociedad) otrzymał faul na prawym skrzydle.90'+2'ikonaFaul Yuri Berchiche (Athletic Club) 90'+1'ikonaPróba niecelna Mikel Oyarzabal (Real Sociedad) głową ze środka pola karnego chybia w prawą stronę bramki. Z asystą Roberta Navarro dośrodkowaniem w pole karne po rzucie rożnym.90'+1′ikonaNarożnik, Towarzystwo Królewskie. Rzut rożny wykonany przez Daniego Viviana.

90 'ikonaFaul Andoniego Gorosabela (Real Sociedad).90′ikonaIker Muniain (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej.89′ikonaZmiana w Realu Sociedad, Asier Illarramendi wchodzi na boisko za Braisa Méndeza.88′ikonaPróba zablokowana przez Roberta Navarro (Real Sociedad) strzał prawą nogą z prawej strony pola karnego. Asystował Robin Le Normand.

88 'ikonaNarożnik, Towarzystwo Królewskie. Rzut rożny wykonany przez Mikela Vesgę.87′ikonaNarożnik, Towarzystwo Królewskie. Rzut rożny wykonany przez Alexa Berenguera. 85′ikonaSpalony, Real Sociedad. Robert Navarro próbował głębokiego podania, ale Mikel Oyarzabal był na pozycji spalonej. 85'ikonaRęką Ander Barrenetxea (Real Sociedad).

83 'ikonaRobin Le Normand (Real Sociedad) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.83′ikonaFaul Robina Le Normanda (Real Sociedad). 83′ikonaRaúl García (Athletic Club) został ukarany faulem w polu karnym. 83′ikonaNiecelna próba Mikela Merino (Real Sociedad) lewą nogą strzał z trudnego kąta z lewej strony bardzo blisko lewego słupka, ale nieco niecelny. Asysta Robert Navarro.

81 'ikonaFaul Andera Barrenetxei (Real Sociedad). 81′ikonaÓscar De Marcos (Athletic Club) otrzymał faul na prawym skrzydle.81′ikonaAndoni Gorosabel (Real Sociedad) został sfaulowany w strefie obronnej. 81′ikonaFaul Raúla Garcíi (Athletic Club).

80 'ikonaFaul Andoniego Gorosabela (Real Sociedad).80′ikonaIker Muniain (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej.79′ikonaGame Away, Athletic Club. Óscar De Marcos próbował głębokiego podania, ale Alex Berenguer był na pozycji spalonej.77′ikonaAnder Barrenetxea (Real Sociedad) został sfaulowany na boisku przeciwnym.

77 'ikonaFaul Aitora Paredesa (Athletic Club). 76'ikonaZmiana w Athletic Club, Raúl García wchodzi na boisko za Nico Williamsem.76′ikonaZmiana w Athletic Club Iker Muniain wszedł za Iñaki Williams. 76′ikonaZmiana w Realu Sociedad Robert Navarro wchodzi na boisko i zastępuje Davida Silvę.

76 'ikonaZmiana w Real Sociedad, Andoni Gorosabel wchodzi na boisko za Aritza Elustondo.76'ikonaZmiana w Real Sociedad, Ander Barrenetxea wchodzi na boisko za Takefusa Kubo.71′ikonaFaul Mikela Oyarzabala (Real Sociedad). 71′ikonaAitor Paredes (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej.

66 'ikonaZmiana w Athletic Club, Oier Zarraga wchodzi na boisko za Oihan Sancet.66'ikonaZmiana w Athletic Club, Aitor Paredes wchodzi na boisko za Daniego Garcíę. 64′ikonaNarożnik, Towarzystwo Królewskie. Rzut rożny wykonany przez Daniego Garcíę.64′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Brais Méndez (Real Sociedad) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. Asysta Mikel Oyarzabal.

62 'ikonaGooooool! Real Sociedad 3, Athletic Club 1. Mikel Oyarzabal (Real Sociedad) zdobył rzut karny przeciwko rzutowi karnemu. 60′ikonaDani Vivian (Athletic Club) zobaczył żółtą kartkę.60′ikonaYeray Álvarez (Athletic Club) widziany czerwoną kartką.60'Rzut karny popełniony przez Yeray Álvarez (Athletic Club) po faulu w polu karnym.

60 min Rzut karny dla Realu Sociedad. Takefusa Kubo ponosi straty w okolicy. 59′ikonaFaul Martína Zubimendiego (Real Sociedad) 59′ikonaOihan Sancet (Athletic Club) został ukarany faulem w strefie obronnej.59′ikonaTakefusa Kubo (Real Sociedad) został sfaulowany na prawym skrzydle.

59 'ikonaFaul Yuri Berchiche (Athletic Club). 58′ikonaZmiana w Athletic Club, Alex Berenguer wchodzi na boisko za Gorkę Guruzetę.57′ikonaDavid Silva (Real Sociedad) został sfaulowany w strefie obronnej.57′ikonaFaul Nico Williamsa (Athletic Club).

56 'ikonaRincon, klub sportowy. Rzut rożny wykonany przez Robina Le Normanda. 54′ikonaOihan Sancet (Athletic Club) został ukarany faulem w strefie obronnej.54′ikonaFaul Mikela Merino (Real Sociedad) 52′ikonaIgor Zubeldia (Real Sociedad) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny faul.

52 'ikonaFaul Igora Zubeldii (Real Sociedad) 52′ikonaGorka Guruzeta (Athletic Club) ukarany faulem na przeciwległym polu.49′ikonaZmiana w Realu Sociedad, Mikel Oyarzabal wchodzi na boisko, zastępując Alexandra Sørlotha z powodu kontuzji. ​​49′ikonaSpalony, Real Sociedad. Mikel Merino otrzymał piłkę przelotową, ale Takefusa Kubo został złapany na spalonym.

49'Gra została wznowiona.48'ikonaAlexander Sørloth (Real Sociedad) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczną grę.47'Gra została zatrzymana z powodu kontuzji Alexander Sørloth (Real Sociedad).46'ikonaPróba niecelna Gorka Guruzeta (Athletic Club) strzał lewą nogą zza pola karnego.

ikonaPoczątek drugiej połowy Real Sociedad 2, Athletic Club 1,45'+2'ikonaPierwszy mecz finału, Real Sociedad 2, Athletic Club 1,45'+1'ikonaBrais Méndez (Real Sociedad) został sfaulowany w strefie obronnej.45'+1'ikonaFaul autorstwa Yuri Berchiche (Athletic Club).

45 'ikonaPiłka ręczna: Martín Zubimendi (Real Sociedad). 44′ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Robin Le Normand (Real Sociedad) uderza głową ze środka pola karnego. Wspomagany przez Mikela Merino z centrum w okolicy. 43′ikonaDani García (Athletic Club) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz. 43′ikonaFaul: Dani García (Athletic Club).

43 'ikonaDavid Silva (Real Sociedad) został ukarany faulem w polu karnym.42'ikonaFaul Gorki Guruzety (Athletic Club). 42′ikonaBrais Méndez (Real Sociedad) został sfaulowany w strefie obronnej.42′ikonaFaul Takefusa Kubo (Real Sociedad).

42 'ikonaYuri Berchiche (Athletic Club) otrzymał faul na lewym skrzydle.41′ikonaGooooool! Real Sociedad 2, Athletic Club 1. Oihan Sancet (Athletic Club) strzał lewą nogą z trudnego kąta z lewej strony. 39′ikonaFaul Davida Silvy (Real Sociedad). 39'ikonaDani García (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej.

38 'ikonaTakefusa Kubo (Real Sociedad) widział żółtą kartkę za przesadę podczas świętowania.37′ikonaGooooool! Real Sociedad 2, Athletic Club 0. Takefusa Kubo (Real Sociedad) walczy w polu karnym. 36′ikonaSpalony, Real Sociedad. Robin Le Normand zrobił głęboki krok, ale Mikel Merino był na pozycji spalonej.36'ikonaTakefusa Kubo (Real Sociedad) został sfaulowany na prawym skrzydle.

36 'ikonaFaul Mikela Vesgi (Athletic Club). 35′ikonaPiłka ręczna autorstwa Takefusa Kubo (Towarzystwo Królewskie). 32′ikonaNiecelny strzał głową Iñakiego Williamsa (Athletic Club) ze środka pola karnego, który chybia z lewej strony. Wspomagany przez Óscar De Marcos z centrum w okolicy.31′ikonaSpalony, Real Sociedad. Alexander Sørloth przeszedł, ale Takefusa Kubo został złapany na spalonym.

30 'ikonaFaul Aritza Elustondo (Real Sociedad) 30′ikonaNico Williams (Athletic Club) otrzymał faul na lewym skrzydle.29′ikonaFaul Braisa Méndeza (Real Sociedad). 29′ikonaDani Vivian (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej.

27 'ikonaGame Away, Athletic Club. Yuri Berchiche zrobił głęboki krok, ale Nico Williams był na pozycji spalonej.25′ikonaGooooool! Real Sociedad 1, Athletic Club 0. Alexander Sørloth (Real Sociedad) strzela lewą nogą ze środka pola karnego. 23'ikonaPróba zablokowana Alexander Sørloth (Real Sociedad) strzał lewą nogą zza pola karnego. Asysta Brais Mendez. 23'ikonaFaul Braisa Méndeza (Real Sociedad).

23 'ikonaOihan Sancet (Athletic Club) został ukarany faulem w strefie obronnej.22′ikonaMartín Zubimendi (Real Sociedad) otrzymał faul na lewym skrzydle.22′ikonaFaul Dani Garcíi (Athletic Club). 21′ikonaRobin Le Normand (Real Sociedad) został sfaulowany na lewym skrzydle.

21 'ikonaFaul Gorki Guruzety (Athletic Club). 20′ikonaDiego Rico (Real Sociedad) otrzymał faul w strefie obronnej.20'ikonaFaul Iñakiego Williamsa (Athletic Club). 19′ikonaPróba zablokowana David Silva (Real Sociedad) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego.

18 'ikonaDiego Rico (Real Sociedad) otrzymał faul w strefie obronnej.18'ikonaFaul Iñakiego Williamsa (Athletic Club). 18′ikonaFaul Braisa Méndeza (Real Sociedad). 18′ikonaYuri Berchiche (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej.

17 'ikonaAlexander Sørloth (Real Sociedad) został ukarany faulem w polu karnym.17′ikonaFaul Daniego Viviana (Athletic Club). 15′ikonaFaul Davida Silvy (Real Sociedad). 15'ikonaNico Williams (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej.

14 'ikonaGame Away, Athletic Club. Oihan Sancet próbował podania prostopadłego, ale Yeray Álvarez został złapany na pozycji spalonej. 13′ikonaRincon, klub sportowy. Rzut rożny wykonany przez Álexa Remiro.13′ikonaZatrzymany strzał. Iñaki Williams (Athletic Club) strzela prawą nogą ze środka pola karnego.7'ikonaPróba niecelna Brais Méndez (Real Sociedad) strzał lewą nogą zza pola karnego.

5 'ikonaGame Away, Athletic Club. Dani Vivian zrobił głęboki krok, ale Gorka Guruzeta był na pozycji spalonej.3'ikonaPróba zablokowana przez Nico Williamsa (Athletic Club) strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego. Asysta Yeray Alvarez.ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę