Atlético na żywo dzisiaj: mecz Santander League, dzień 32

ikonaKoniec meczu, Real Valladolid 2, Atlético Madryt 5.90'+6′ikonaOstatnie okrążenie, Real Valladolid 2, Atlético Madryt 5,90'+6'ikonaGooooool! Real Valladolid 2, Atlético Madryt 5. Memphis Depay (Atlético Madryt) wytropił rywala.

90'+2′ikonaIván Sánchez (Real Valladolid) otrzymał faul na prawym skrzydle.90'+2'ikonaFaul Saúla Ñígueza (Atlético Madryt). 90'+1'ikonaRóg, Real Valladolid. Rzut rożny wykonany przez Nahuel Molina.90'+1′ikonaÁlvaro Aguado (Real Valladolid) strzał prawą nogą zza pola karnego jest zablokowany.

90 'ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Iván Sánchez (Real Valladolid) strzela lewą nogą z prawej strony pola karnego. Asysta Cyle'a Larina po dośrodkowaniu w pole karne. 90′ikonaRóg, Real Valladolid. Rzut rożny wykonany przez Ivo Grbic.89′ikonaPróba niecelna.Joaquín Fernández (Real Valladolid) główką ze środka pola karnego nie trafia w prawą stronę bramki. Asysta Sergio Escudero po dośrodkowaniu w pole karne po rzucie rożnym. 89′ikonaRóg, Real Valladolid. Rzut rożny wykonany przez Nahuela Molinę.

88 'ikonaSergio León (Real Valladolid) został sfaulowany na prawym skrzydle.88′ikonaFaul Mario Hermoso (Atletico Madryt). 88′ikonaZmiana w Real Valladolid, Óscar Plano wszedł na boisko i zastąpił Martína Honglę.86′ikonaBramka samobójcza Joaquína Fernándeza, Real Valladolid. Real Valladolid 2, Atletico Madryt 4.

83 'ikonaRóg, Real Valladolid. Rzut rożny wykonany przez José Giméneza. 81′ikonaRóg, Real Valladolid. Rzut rożny wykonany przez José Giméneza. 80′ikonaFaul Rodrigo De Paula (Atletico Madryt). 80'ikonaSergio Escudero (Real Valladolid) został sfaulowany w strefie obronnej.

79 'ikonaZmiana w Atlético Madryt, Saúl Ñíguez wszedł na boisko, aby zastąpić Koke.79′ikonaZmiana w Atlético Madryt, Memphis Depay wszedł na boisko, aby zastąpić Yannicka Carrasco. 78′ikonaPróba niecelna Sergio León (Real Valladolid) strzał prawą nogą ze środka pola karnego. Asysta Sergio Escudero po dośrodkowaniu w pole karne.

74 'ikonaGooooool! 74′ikonaRóg, Real Valladolid. Rzut rożny wykonany przez Ivo Grbic.74′ikonaStrzał zatrzymał się w lewym rogu. Monchu (Real Valladolid) strzela prawą nogą zza pola karnego. 73'ikonaZmiana w Realu Valladolid Sergio León wchodzi na boisko i zastępuje Gonzalo Platę.

72 'ikonaMonchu (Real Valladolid) został ukarany faulem w polu karnym.72'ikonaFaul Axela Witsela (Atlético Madryt) 69'Angel Correa (Atlético Madryt) wybija piłkę po strzale zza pola karnego prawą nogą.68'ikonaZmiana w Atlético Madryt, Geoffrey Kondogbia wszedł na boisko, zastępując Thomasa Lemara.

67 'ikonaFaul Martína Hongli (Real Valladolid). 67'ikonaÁngel Correa (Atlético Madryt) został ukarany faulem w polu karnym.65'ikonaSpalony, Atlético Madryt. Ángel Correa próbował głębokiego podania, ale Antoine Griezmann był na pozycji spalonej. 65'ikonaSpalony, Atlético Madryt. Ángel Correa próbował podania prostopadłego, ale Thomas Lemar został złapany na spalonym.

64 'ikonaFaul Sergio Escudero (Real Valladolid). 64'ikonaNahuel Molina (Atlético Madryt) otrzymał faul na prawym skrzydle.64′ikonaZmiana w Atlético Madryt, Ángel Correa wchodzi na boisko i zastępuje Álvaro Moratę.63′ikonaMecz wyjazdowy, Real Valladolid. Joaquín Fernández zrobił głęboki krok, ale Martin Hongla był na pozycji spalonej.

63'Joaquín Fernández (Real Valladolid) trafia w słupek. Strzał prawą nogą ze środka pola po rzucie rożnym.63′ikonaRóg, Real Valladolid. Rzut rożny wykonany przez Axela Witsela.60′ikonaZmiana w Real Valladolid, Iván Sánchez wszedł na boisko i zastąpił Kike'a Péreza.60′ikonaZmiana w Realu Valladolid. Sergio Escudero wszedł za Ivána Fresnedę.

59 'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Jawad El Yamiq (Real Valladolid) strzał prawą nogą zza pola karnego. Asysta: Álvaro Aguado.57′ikonaPróba niecelna Antoine Griezmann (Atlético Madryt) strzał lewą nogą ze środka pola karnego.54′ikonaKike Pérez (Real Valladolid) został ukarany faulem w polu karnym. 54'ikonaFaul Axela Witsela (Atletico Madryt).

52 'ikonaRóg, Real Valladolid. Rzut rożny wykonany przez José Giméneza. 52′ikonaNiecelna próba Jawada El Yamiqa (Real Valladolid) strzał prawą nogą zza pola karnego, który chybia z lewej strony. 47′ikonaNiebezpieczne zagranie Jawada El Yamiqa (Real Valladolid). 47′ikonaAntoine Griezmann (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej.

47 'ikonaMecz wyjazdowy, Real Valladolid. Monchu przeszedł, ale Cyle Larin został złapany na pozycji spalonej.ikonaPoczątek drugiej połowy Real Valladolid 1, Atlético Madryt 3.45'+3'ikonaPierwszy mecz finału, Real Valladolid 1, Atlético Madryt 3,45'+1'ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Martina Honglę.

45 'ikonaStrzał prawą nogą odrzucony przez Cyle'a Larina (Real Valladolid) spoza pola karnego. 45'ikonaStrzał zatrzymał się w lewym rogu. Antoine Griezmann (Atlético Madryt) strzela lewą nogą zza pola karnego. Asysta Rodrigo De Paul.44′ikonaKike Pérez (Real Valladolid) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz. 44′ikonaFaul Kike'a Péreza (Real Valladolid).

44 'ikonaÁlvaro Morata (Atlético de Madrid) został faulowany w strefie defensywnej.43′ikonaIván Fresneda (Real Valladolid) został sfaulowany w strefie obronnej. 43′ikonaFaul Nahuela Moliny (Atletico Madryt). 42'ikonaGooooool! Real Valladolid 1, Atlético de Madrid 3. Cyle Larin (Real Valladolid) zdobył rzut karny prawą nogą.

40 'ikonaMario Hermoso (Atlético de Madrid) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz 40′ Rzut karny popełnia Ivo Grbic (Atlético de Madrid) po faulu w polu karnym. Gonzalo Plata poniósł faul w polu karnym.38'ikonaGooooool! Real Valladolid 0, Atlético de Madrid 3. Álvaro Morata (Atlético de Madrid) strzał prawą nogą z bardzo bliskiej odległości.

38 'ikonaFaul Cyle'a Larina (Real Valladolid) 38'ikonaRodrigo De Paul (Atlético Madryt) został ukarany faulem w polu karnym. 37′ikonaStrzał zatrzymany nisko po lewej stronie. Cyle Larin (Real Valladolid) uderzył lewą nogą z lewej strony pola karnego. Wspomagany przez Kike'a Péreza.36′ikonaPróba niecelna. Monchu (Real Valladolid) lewą nogą strzał zza pola karnego jest za wysoko. Asysta Gonzalo Plata.

35 'ikonaFaul Jawada El Yamiqa (Real Valladolid). 35 minikonaAntoine Griezmann (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej.33′ikonaIván Fresneda (Real Valladolid) został sfaulowany w strefie obronnej. 33′ikonaFaul Mario Hermoso (Atletico Madryt).

32 'ikonaÁlvaro Morata (Atlético de Madrid) został faulowany w drugiej połowie.32′ikonaFaul Jawada El Yamiqa (Real Valladolid). 31 minikonaPróba niecelna Kike Pérez (Real Valladolid) strzał lewą nogą zza pola karnego idzie za wysoko. Wspomagany przez Luisa Péreza z centrum w polu karnym. 29′ikonaÁlvaro Morata (Atlético Madryt) strzał prawą nogą ze środka pola karnego jest zablokowany. Asysta Mario Hermoso.

28 'ikonaNiecelny strzał głową Cyle'a Larina (Real Valladolid) ze środka pola karnego, który chybia z lewej strony. Wspomagany przez Luisa Péreza z centrum w polu karnym. 24′ikonaGooooool! Real Valladolid 0, Atlético de Madrid 2. José Giménez (Atlético de Madrid) uderza główką ze środka pola karnego po rzucie wolnym. 24′ikonaFaul Gonzalo Platy (Real Valladolid). 24′ikonaRodrigo De Paul (Atlético Madryt) został sfaulowany na boisku przeciwnym.

22 'ikonaFaul Kike'a Péreza (Real Valladolid). 22′ikonaÁlvaro Morata (Atlético de Madrid) został faulowany w drugiej połowie.22′ikonaPróba niecelna.Cyle Larin (Real Valladolid) strzał prawą nogą z prawej strony pola karnego idzie za wysoko. Asysta: Álvaro Aguado.20′ikonaGooooool! Real Valladolid 0, Atlético Madryt 1. Nahuel Molina (Atlético Madryt) strzela prawą nogą z prawej strony pola karnego.

19 'ikonaFaul Martína Hongli (Real Valladolid). 19'ikonaÁlvaro Morata (Atlético de Madrid) został faulowany w drugiej połowie.19′ikonaFaul Cyle'a Larina (Real Valladolid) 19'ikonaMario Hermoso (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej.

18 'ikonaMecz wyjazdowy, Real Valladolid. Kike Pérez zrobił głęboki krok, ale Cyle Larin był na pozycji spalonej.18′ikonaFaul Kike'a Péreza (Real Valladolid). 18′ikonaRodrigo De Paul (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej. 15′ikonaPróba niecelna Kike Pérez (Real Valladolid) strzał lewą nogą zza pola karnego idzie za wysoko. Asysta Alvaro Aguado.

13 'ikonaMecz wyjazdowy, Real Valladolid. Martin Hongla próbował głębokiego podania, ale Cyle Larin był na pozycji spalonej. 12′ikonaMecz wyjazdowy, Real Valladolid. Joaquín Fernández próbował głębokiego podania, ale Luis Pérez był na pozycji spalonej. 11′ikonaNiecelny strzał głową Álvaro Aguado (Real Valladolid) ze środka pola karnego, który chybia z lewej strony. Asysta Monchu po dośrodkowaniu w pole karne po rzucie rożnym. 11′ikonaRóg, Real Valladolid. Rzut rożny wykonany przez Axela Witsela.

9 'ikonaMonchu (Real Valladolid) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.9′ikonaThomas Lemar (Atlético Madryt) został sfaulowany na lewym skrzydle.9′ikonaRzut wolny Monchu (Real Valladolid). 8′ikonaRodrigo De Paul (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej.

8 'ikonaFaul Kike'a Péreza (Real Valladolid). 3′ikonaPróba zablokowana Nahuel Molina (Atlético Madryt) strzał prawą nogą z prawej strony pola karnego. Asysta Antoine'a Griezmanna. 2'ikonaRzut wolny Monchu (Real Valladolid). 1′ikonaThomas Lemar (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej.

ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę