Sewilla na żywo dzisiaj: mecz Santander League, dzień 31

ikonaKoniec meczu, Athletic Club 0, Sevilla 1.90'+7′ikonaOstatnie okrążenie, Athletic Club 0, Sevilla 1,90'+5'ikonaRincon, klub sportowy. Rzut rożny wykonany przez Bryana Gila.90'+2′ikonaGooooool! Athletic Club 0, Sevilla 1. Lucas Ocampos (Sevilla) wykorzystał rzut karny prawą nogą.

90'+2′ikonaŻółtą kartkę zobaczył Raúl García (Athletic Club).90′ikonaYeray Álvarez (Athletic Club) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.90′ Rzut karny popełniony przez Yeray Álvarez (Athletic Club) po faulu w polu karnym.90′ Rzut karny na korzyść Sevilla. Lucas Ocampos zginął w okolicy.

89 'ikonaZmiana, Athletic Club Malcom Adu zastępuje Nico Williams 87' Wznowienie meczu 87' Wznowienie meczu 86' Gra została zatrzymana z powodu kontuzji Dani Vivian (Athletic Club).

86 ′ Mecz zostaje przerwany z powodu kontuzji Youssefa En-Nesyriego (Sewilla). 86 ′ikonaDani Vivian (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej. 86′ikonaFaul Youssef En-Nesyri (Sewilla).ikonaZmiana w Sevilli Alex Telles wchodzi na boisko, zastępując kontuzjowanego Marcosa Acuñę.

84'Mecz został wznowiony.84'Mecz został wznowiony.83'Gra została zatrzymana z powodu kontuzji Marcosa Acuña (Sevilla).81'ikonaYeray Álvarez (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej.

81 'ikonaFaul Lucasa Ocamposa (Sevilla). 81′ikonaLucas Ocampos (Sevilla) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.81′ikonaZmiana w Athletic Club, Unai Vencedor wchodzi na boisko i zastępuje Andera Herrerę.80′ikonaZmiana w Athletic Club Raúl García wchodzi na boisko i zastępuje Iñakiego Williamsa.

77 'ikonaÓscar De Marcos (Athletic Club) został ukarany faulem w strefie obronnej.75′ikonaNiecelny strzał Nico Williamsa (Athletic Club) prawą nogą z lewego skrzydła.77′ikonaFaul Bryana Gila (Sevilla). 75'ikonaSpalony, Sewilla. Fernando otrzymał piłkę prostopadłą, ale Youssef En-Nesyri został złapany na pozycji spalonej.

72 'ikonaOihan Sancet (Athletic Club) zobaczył żółtą kartkę. 71′ikonaFaul Andera Herrery (Athletic Club). 71′ikonaYoussef En-Nesyri (Sevilla) otrzymał faul w strefie obronnej.68'ikonaFaul Alexa Berenguera (Athletic Club).

68 'ikonaFernando (Sevilla) został ukarany faulem w polu karnym.66'ikonaZmiana, Athletic Club Alex Berenguer wszedł za Gorkę Guruzetę. 63′ikonaYuri Berchiche (Athletic Club) otrzymał faul w strefie obronnej. 63′ikonaFaul Gonzalo Montiela (Sewilla).

62 'ikonaFaul Iñakiego Williamsa (Athletic Club). 62′ikonaMarcos Acuña (Sevilla) otrzymał faul w strefie obronnej.61'ikonaNarożnik, Sewilla. Rzut rożny wykonany przez Dani Vivian.60′ikonaPróba zablokowana przez Bryana Gila (Sevilla) strzał lewą nogą ze środka pola karnego.

56 'ikonaZmiana w Sewilli, Papu Gómez wszedł na Campo, aby zastąpić Suso.56'ikonaZmiana w Sewilli, Gonzalo Montiel wszedł na boisko, aby zastąpić kontuzjowanego Jesúsa Navasa. 55′ikonaZmiana w Sevilli, Pape Gueye wszedł na boisko, by zastąpić Ivana Rakiticia. 51′ikonaFaul Lucasa Ocamposa (Sevilla).

51 'ikonaOihan Sancet (Athletic Club) został ukarany faulem w strefie obronnej.48′ikonaRincon, klub sportowy. Rzut rożny wykonany przez Nemanję Gudelj. 48′ikonaPróba zablokowana przez Nico Williamsa (Athletic Club) strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego. Wspomagany przez Oihan Sancet.47′ikonaRincon, klub sportowy. Rzut rożny wykonany przez Loïca Badé.

46 'ikonaPróba niecelna Nico Williams (Athletic Club) strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego chybia w lewą stronę. Asysta Yeray Alvarez.ikonaDrugi start Athletic Club 0, Sevilla 0,45′ikonaZmiana w Sevilli, na boisko wszedł Bryan Gil, który zastąpił Erika Lamelę. 45'+2'ikonaPierwszy mecz finału, Athletic Club 0, Sevilla 0.

45'+1′ikonaPróba zablokowana przez Iñaki Williams (Athletic Club), strzał prawą nogą ze środka pola karnego. 45'ikonaMarcos Acuña (Sevilla) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.45′ikonaIñaki Williams (Athletic Club) otrzymał rzut wolny z przeciwnego pola.45′ikonaFaul Marcosa Acuñy (Sevilla).

43 'ikonaBrak Suso (Sewilla). 43'ikonaAnder Herrera (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej.41′ikonaFaul Youssef En-Nesyri (Sewilla).ikonaYeray Álvarez (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej.

38 'ikonaErik Lamela (Sevilla) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz. 34′ikonaNiecelny strzał Yuri Berchiche (Athletic Club) uderzył lewą stopą zza pola karnego, bardzo blisko prawego słupka, ale minął lekko obok bramki. Asysta: Dani García.33′ikonaPiłka ręczna: Marcos Acuña (Sevilla). 33′ikonaPróba zablokowana przez Fernando (Sevilla) strzał prawą nogą zza pola karnego.

29 'ikonaRincon, klub sportowy. Rzut rożny wykonany przez Marcosa Acuñę.26′ikonaFaul Erika Lameli (Sevilla).ikonaAnder Herrera (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej.21′ikonaLucas Ocampos (Sevilla) otrzymał faul na lewym skrzydle.

21 'ikonaFaul Daniego Viviana (Athletic Club). 19′ikonaRincon, klub sportowy. Rzut rożny wykonany przez Fernando.17'Wznowienie meczu.17'Weryfikacja VAR: Gol Athletic Club (Gorka Guruzeta).

16'BRAMKA USUNIĘTA PRZEZ VAR: Gorka Guruzeta (Athletic Club) zdobył bramkę, ale po weryfikacji VAR bramka nie pojawia się na tablicy wyników.16'ikonaGame Away, Athletic Club. Nico Williams próbował głębokiego podania, ale Gorka Guruzeta był na pozycji spalonej. 16'ikonaRincon, klub sportowy. Rzut rożny wykonany przez Jesúsa Navasa. 14′ikonaSuso (Sevilla) został sfaulowany w strefie defensywnej.

14 'ikonaFaul Nico Williamsa (Athletic Club). 13′ikonaRincon, klub sportowy. Rzut rożny wykonany przez Youssefa En-Nesyri.13′ikonaPróba zablokowana przez główkę Yuri Berchiche (Athletic Club) z bliskiej odległości z lewej strony. Asysta Nico Williamsa przy dośrodkowaniu w pole karne. 13'ikonaRincon, klub sportowy. Rzut rożny wykonany przez Jesúsa Navasa.

11 'ikonaPróba niecelna Erik Lamela (Sevilla) strzał prawą nogą ze środka pola karnego.8′ikonaGame Away, Athletic Club. Óscar De Marcos próbował podania prostopadłego, ale Nico Williams został złapany na spalonym.7′ikonaSpalony, Sewilla. Fernando zrobił głęboki krok, ale Youssef En-Nesyri był na pozycji spalonej.5'ikonaFaul: Dani García (Athletic Club).

5 'ikonaSuso (Sevilla) został ukarany faulem w polu karnym.3'ikonaNarożnik, Sewilla. Rzut rożny wykonany przez Nico Williamsa.2′ikonaPiłka ręczna: Óscar De Marcos (Athletic Club).1′ikonaBrak Suso (Sewilla).

1 'ikonaNico Williams (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej.ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę