Elche na żywo dzisiaj: mecz Santander League, dzień 35

90'+3′ikonaŻółtą kartkę otrzymał David Soria (Getafe).ikonaKoniec meczu, Getafe 1, Elche 1,90'+3'ikonaOstatnie okrążenie, Getafe 1, Elche 1,90'+3'ikonaDjené Dakonam (Getafe) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczną grę.

90'+2′ikonaJosan (Elche) otrzymał faul w polu przeciwnym.90'+2'ikonaRzut wolny: Djené Dakonam (Getafe). 90'+1'ikonaNiecelny strzał Lucasa Boyé (Elche) uderzył lewą nogą ze środka pola karnego, bardzo blisko prawego słupka, ale minął lekko obok bramki. Z asystą Nicolása Fernándeza Mercau dośrodkowaniem w pole karne. 87′ikonaNarożnik, Elche. Rzut rożny wykonany przez Nemanję Maksimovicia.

86 'ikonaFaul Raúla Gutiego (Elche). 86'ikonaJuanmi Latasa (Getafe) został sfaulowany w strefie obronnej. 85′ikonaLucas Boyé (Elche) został sfaulowany na prawym skrzydle. 85′ikonaFaul Omara Alderete (Getafe).

85'Mecz został wznowiony.85'Mecz został wznowiony.84'Gra została zatrzymana z powodu kontuzji Djené Dakonam (Getafe).84'ikonaGonzalo Verdú (Elche) został sfaulowany w strefie obronnej.

84 'ikonaFaul Juanmiego Latasy (Getafe). 82′ikonaNarożnik, Getafe. Rzut rożny wykonany przez Johna Donalda. 81′ikonaRaúl Guti (Elche) został sfaulowany w strefie obronnej. 81′ikonaFaul Nemanji Maksimovicia (Getafe).

79 'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Omar Alderete (Getafe) strzał lewą nogą zza pola karnego. 79′ikonaZmiana w Elche, Raúl Guti wszedł na boisko, by zastąpić Fidela.79′ikonaZmiana w Elche, Gonzalo Verdú wszedł na boisko i zastąpił Tete Morente. 78′ikonaBrak Pere Milla (Elche).

78 'ikonaOmar Alderete (Getafe) został sfaulowany w strefie obronnej. 77′ikonaNarożnik, Getafe. Rzut rożny wykonany przez Johna Donalda. 75′ikonaStrzał zatrzymany nisko po lewej stronie. Borja Mayoral (Getafe) strzał prawą nogą ze środka pola karnego. Wspomagany przez Juanmi Latasa.74′ikonaLucas Boyé (Elche) został sfaulowany w strefie obronnej.

74 'ikonaFaul Djené Dakonama (Getafe). 73'ikonaZmiana w Elche, na boisko wszedł Pere Milla, który zastąpił Randy'ego Ntekę. 72′ikonaBrak Randy'ego Nteki (Elche). 72'ikonaGonzalo Villar (Getafe) został sfaulowany w strefie obronnej.

72 'ikonaRęka Gonzalo Villara (Getafe). 70'ikonaEdgar Badia (Elche) został faulowany w strefie obronnej.70'ikonaFaul Juanmiego Latasy (Getafe). 70′ikonaFaul Johna Donalda (Elche).

70 'ikonaJuanmi Latasa (Getafe) został ukarany faulem w polu karnym.69'ikonaZmiana w Getafe, na boisko wszedł Juanmi Latasa, który zastąpił Gastóna Álvareza.69′ikonaZmiana w Getafe, Gonzalo Villar wszedł na boisko, zastępując Carlesa Aleñá. 66′ikonaSpalony, Getafe. Omar Alderete próbuje podania prostopadłego, ale Enes Ünal zostaje złapany na spalonym.

Sześćdziesiąt pięć'ikonaNiecelny strzał głową Lucasa Boyé (Elche) ze środka pola karnego po rzucie rożnym. 65'ikonaNarożnik, Elche. Rzut rożny wykonany przez Stefana Mitrovicia.65′ikonaPróba odmowy Lucasa Boyé (Elche). Strzał prawą nogą ze środka pola karnego. 64'ikonaTete Morente (Elche) otrzymał faul na prawym skrzydle.

64 'ikonaGastón Álvarez (Getafe) przegrywa. 60′ikonaRandy Nteka (Elche) otrzymał faul na lewym skrzydle.60'ikonaFaul Omara Alderete (Getafe). 59'ikonaFaul Lucasa Boyé (Elche).

59 'ikonaDjené Dakonam (Getafe) został ukarany faulem w polu karnym. 59'ikonaNiecelny strzał głową Carlesa Aleñá (Getafe) ze środka pola karnego, który leci za wysoko. Wspomagany przez Juana Iglesiasa z centrum w okolicy.58′ikonaPróba niecelna. Randy Nteka (Elche) lewą nogą uderza ze środka pola karnego.ikonaNarożnik, Getafe. Rzut rożny wykonany przez Josana.

56'Mecz jest odnawiany.56'Mecz jest odnawiany.56′ikonaZmiana w Getafe, Portu wszedł na boisko, zastępując Damiána Suáreza. 56′ikonaZmiana w Getafe, Borja Mayoral wszedł na boisko, zastępując Munira El Haddadiego.

55′ Mecz zostaje przerwany z powodu kontuzji Munira El Haddadiego (Getafe). 55′ikonaPróba zablokowana przez Fidela (Elche) strzał prawą nogą ze środka pola karnego. Wspomagany przez Tete Morente przy dośrodkowaniu w pole karne. 54′ikonaJosan (Elche) został faulowany w strefie obronnej. 54'ikonaFaul Djene Dakonama (Getafe).

53 'ikonaNiecelna próba uderzenia głową Johna Donalda (Elche) ze środka pola, która idzie za wysoko. Wspomagany przez Gumbau po dośrodkowaniu w pole karne po rzucie rożnym. 53′ikonaNarożnik, Elche. Rzut rożny wykonany przez Stefana Mitrovicia.52′ikonaNarożnik, Elche. Rzut rożny wykonany przez Davida Sorię.51′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Pedro Bigas (Elche) uderzył lewą nogą z lewej strony pola karnego.

50 'ikonaDamián Suárez (Getafe) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz. 50′ikonaLucas Boyé (Elche) otrzymał faul na lewym skrzydle. 50'ikonaFaul Damiána Suáreza (Getafe). 50'ikonaNarożnik, Getafe. Rzut rożny wykonany przez Edgara Badię.

50 'ikonaStrzał zatrzymany nisko po lewej stronie. Enes Ünal (Getafe) strzela prawą nogą zza pola karnego. 49'ikonaPedro Bigas (Elche) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz. 49′ikonaBrak Pedro Bigasa (Elche). 49'ikonaCarles Aleñá (Getafe) został ukarany faulem w polu karnym.

47 'ikonaZatrzymany strzał. Enes Ünal (Getafe) strzela prawą nogą zza pola karnego. 46'ikonaBrak Randy'ego Nteki (Elche). 46'ikonaJuan Iglesias (Getafe) został ukarany faulem w polu karnym.ikonaDrugi startuje Getafe 1, Elche 1.

45 'ikonaZmiana w Elche, wszedł na Campo Josan, aby zastąpić Lisandro Magallána. Cztery pięć'ikonaZmiana w Elche Nicolás Fernández Mercau wszedł na boisko i zastąpił Lautaro Blanco. 45'+4'ikonaPierwszy mecz finału, Getafe 1, Elche 1,45'+2'ikonaŻółtą kartkę otrzymał Enes Ünal (Getafe) za niebezpieczną grę.

45'+2′ikonaGumbau (Elche) otrzymał faul na lewym skrzydle. 45'+2′ikonaRzut wolny: Enes Ünal (Getafe). 45'+1'ikonaGooooool! Getafe 1, Elche 1. Lucas Boyé (Elche) główkuje ze środka pola karnego po rzucie rożnym. 45'+1′ikonaNarożnik, Elche. Rzut rożny wykonany przez Nemanję Maksimovicia.

45'+1′ikonaPróba odmowy Lucasa Boyé (Elche). Strzał prawą nogą ze środka pola karnego. 45'ikonaFaul Damiána Suáreza (Getafe). 45'ikonaClerc (Elche) otrzymał rzut wolny z lewej flanki. 45′ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Główka Randy'ego Nteki (Elche) z bardzo bliskiej odległości. Asysta Lucas Boye.

44 'ikonaPróba chybiona przez Lucasa Boyé (Elche) strzałem głową z bliskiej odległości z lewej strony.37'Gra została wznowiona.37'Gra została wznowiona.37'ikonaZmiana w Getafe, Juan Iglesias wszedł za Mauro Arambarriego z powodu kontuzji.

36′ Mecz z Mauro Arambarri (Getafe) został zawieszony. 35′ikonaBrak Tete Morente (Elche). 35 'ikonaMunir El Haddadi (Getafe) został ukarany faulem w strefie obronnej. 34′ikonaFidel (Elche) został ukarany faulem po przeciwnej stronie boiska.

34 'ikonaFaul Nemanji Maksimovicia (Getafe). 32'ikonaPróba zablokowana Damián Suárez (Getafe) strzał lewą nogą ze środka pola karnego. Wspomagany przez Nemanję Maksimovicia podaniem głową. 31′ikonaBrak Randy'ego Nteki (Elche). 31'ikonaDjené Dakonam (Getafe) został sfaulowany w strefie obronnej.

28 'ikonaLucas Boyé (Elche) został sfaulowany na prawym skrzydle. 28′ikonaFaul Omara Alderete (Getafe). 28'ikonaNiecelny strzał głową Enesa Unala (Getafe) ze środka pola karnego. 25'ikonaFaul Lucasa Boyé (Elche).

25 'ikonaDamián Suárez (Getafe) otrzymał faul na prawym skrzydle.22′ikonaPróba niecelna.Damián Suárez (Getafe) strzał lewą nogą ze środka pola karnego.21′ikonaNarożnik, Elche. Rzut rożny wykonany przez Gastóna Álvareza.19′ikonaNarożnik, Getafe. Rzut rożny wykonany przez Johna Donalda.

szesnaście'ikonaPróba niecelna. Tete Morente (Elche) strzał prawą nogą zza pola karnego jest za wysoko. Z asystą Gumbau.13′ikonaClerc (Elche) został ukarany faulem w strefie obronnej. 13'ikonaBrak Carlesa Aleñá (Getafe). 11 'ikonaFaul Johna Donalda (Elche).

11 'ikonaEnes Ünal (Getafe) został ukarany faulem w polu karnym. 10'ikonaPróba niecelna Randy Nteka (Elche) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego idzie za wysoko. Asysta Escribano.9′ikonaZatrzymany strzał ocierający się o lewy róg. Randy Nteka (Elche) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. Wspomagany przez Lucasa Boyé.8′ikonaGooooool! Getafe 1, Elche 0. Munir El Haddadi (Getafe) strzał lewą nogą ze środka pola karnego.

6 'ikonaNiebezpieczna gra Damiána Suáreza (Getafe). 6′ikonaLautaro Blanco (Elche) otrzymał faul w strefie obronnej.6'ikonaSpalony, Getafe. Omar Alderete próbował podania prostopadłego, ale Carles Aleñá został złapany na pozycji spalonej.5'ikonaRęczna piłka autorstwa Carlesa Aleny (Getafe).

2'Mecz został wznowiony.2'Mecz został wznowiony.1'Gra została zatrzymana z powodu kontuzji Johna Donalda (Elche).1'ikonaJohn Donald (Elche) został sfaulowany w strefie obronnej.

1 'ikonaFaul Enesa Unala (Getafe).ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę