Cádiz na żywo dzisiaj: mecz Santander League, dzień 20

ikonaKoniec meczu, Athletic Club 4, Cádiz 1,90'+4′ikonaOstatnie okrążenie, Athletic Club 4, Cádiz 1,90'+1′ikonaFaul Rubéna Sobrino (Cádiz) 90'+1'ikonaMikel Vesga (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej.

90'Rubén Sobrino (Cádiz) trafia prawą nogą zza pola karnego w lewy słupek. Wspomagany przez Chrisa Ramosa.89′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Sergi Guardiola (Cádiz) strzela lewą nogą zza pola karnego. Asysta Gonzalo Escalante.88′ikonaIza Carcelén (Cádiz) został sfaulowany w strefie obronnej.88′ikonaFaul Jona Morcillo (Athletic Club).

87 'ikonaPiłka ręczna: Chris Ramos (Cádiz). 85′ikonaBrak Chrisa Ramosa (Cádiz). 85'ikonaÓscar De Marcos (Athletic Club) został ukarany faulem w strefie obronnej.84′ikonaZmiana, Athletic Club Ander Capa wchodzi na boisko i zastępuje Oihana Sanceta.

84 'ikonaLuis Hernández (Cádiz) widział żółtą kartkę. 84′ikonaZmiana w Athletic Club, Jon Morcillo wszedł na boisko, zastępując Ikera Muniaina. 84′ikonaZmiana w Athletic Club, Gorka Guruzeta wchodzi na boisko za Nico Williamsa. 81′ikonaFaul: Anthony Lozano (Cádiz).

81 'ikonaUnai Simón (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej. 80′ikonaNiecelny strzał głową Alfonso Espino (Cádiz) ze środka pola karnego, który chybia z lewej strony. Asysta Gonzalo Escalante z dośrodkowaniem w pole karne. 76'ikonaZmiana w Athletic Club, Dani García wszedł na boisko, zastępując Raúla Garcíę. 75′ikonaGooooool! Athletic Club 4, Cádiz 1. Oihan Sancet (Athletic Club) odpowiada kontratakiem.

73 'ikonaNiecelna próba Sergiego Guardioli (Cádiz) strzał lewą nogą z szerokiego kąta z prawej strony po wyrównaniu rzutu wolnego.72′ikonaAnthony Lozano (Cádiz) został ukarany faulem w polu karnym.72'ikonaFaul Mikela Vesgi (Athletic Club). 71′ikonaPróba niecelna Sergi Guardiola (Cádiz) uderza głową ze środka pola karnego.

71 'ikonaPiłka ręczna: Oihan Sancet (Athletic Club). 70'ikonaZmiana w Cádiz, Chris Ramos wszedł na boisko i zastąpił Rogera.70'ikonaZmiana w Cádiz, Rubén Sobrino wszedł na boisko i zastąpił Théo Bongondę. 70′ikonaZmiana w Cádiz, Sergi Guardiola wchodzi na boisko, by zastąpić Briana Ocampo.

69 'ikonaNiecelny strzał Raúla Garcíi (Athletic Club) z prawej nogi zza pola karnego, który leci za wysoko. Asysta: Íñigo Lekue.68′ikonaNiecelny strzał Nico Williamsa (Athletic Club) lewą nogą z prawej strony pola karnego.64'ikonaPróba niecelna Gonzalo Escalante (Cádiz) strzał prawą nogą z ponad 30 metrów, który leci wysoko i szeroko w prawo. Wspomagany przez Briana Ocampo.63′ikonaStrzał zatrzymany nisko po lewej stronie. Oihan Sancet (Athletic Club) strzela lewą nogą z lewej strony pola karnego. Asysta Iker Muniain.

60 'ikonaZmiana w Cádiz, Anthony Lozano wszedł na boisko i zastąpił Fali.60'ikonaZmiana w Athletic Club, Íñigo Lekue wchodzi na boisko za Alexa Berenguera. 60′ikonaNiecelna próba Théo Bononda (Cádiz) strzał lewą nogą zza pola karnego, który z bezpośredniego rzutu wolnego minął poprzeczkę 57′ Yuri Berchiche (Athletic Club) druga żółta kartka za niebezpieczny faul.

57 'ikonaFaul Yuri Berchiche (Athletic Club). 57′ikonaIza Carcelén (Cádiz) jest faulowany w polu karnym. 56'ikonaGonzalo Escalante (Cádiz) otrzymał faul na lewym skrzydle.56'ikonaFaul Raúla Garcíi (Athletic Club).

55 'ikonaBrak Rogera (Cádiz). 55 'ikonaYeray Álvarez (Athletic Club) został ukarany faulem na boisku przeciwnika. 54′ikonaBrak Rogera (Cádiz). 54 'ikonaDani Vivian (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej.

53 'ikonaNiecelny strzał głową Gonzalo Escalante (Cádiz) ze środka pola karnego, który leci za wysoko. Wspomagany przez Briana Ocampo z dośrodkowaniem w pole karne po rzucie rożnym. 53′ikonaCorner, Kadyks. Rzut rożny wykonany przez Unai Simón.53′ikonaStrzał zatrzymał się w lewym rogu. Luis Hernández (Cádiz) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. Wspomagany przez Fali.52′ikonaFaul Raúla Garcíi (Athletic Club).

52 'ikonaBrian Ocampo (Cádiz) został ukarany faulem w polu karnym. 52'ikonaPróba zablokowana Brian Ocampo (Cádiz) strzał prawą nogą zza pola karnego. Asysta: Álex Fernández.52′ikonaFaul Mikela Vesgi (Athletic Club). 52′ikonaFaulowany zawodnik Fali (Cádiz) popełnia faul w polu karnym.

49 'ikonaYuri Berchiche (Athletic Club) otrzymał faul w strefie obronnej. 49′ikonaBrak Rogera (Cádiz). 48 'ikonaYeray Álvarez (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej.48′ikonaFaul Rogera (Cádiz).

ikonaPoczątek drugiej połowy Athletic Club 3, Cádiz 1,45'+2'ikonaPierwszy mecz finału, Athletic Club 3, Cádiz 1,44′ikonaGooooool! Athletic Club 3, Cádiz 1. Yeray Álvarez (Athletic Club) główkuje ze środka pola karnego po obronionym rzucie wolnym. 43′ikonaFaul Gonzalo Escalante (Cádiz).

43 'ikonaIker Muniain (Athletic Club) został ukarany faulem w polu karnym. 42′ikonaPróba chybiona Oihan Sancet (Athletic Club) strzał prawą nogą z prawej strony pola karnego nie trafia w lewą stronę. Asysta Óscara De Marcosa z centrum w pole karne.41′ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Oihan Sancet (Athletic Club) strzał prawą nogą z prawej strony pola karnego. Asysta: Mikel Vesga.39′ikonaStrzał niecelny Oihan Sancet (Athletic Club) strzał prawą nogą ze środka pola karnego chybia w lewą stronę. Asysta Nico Williamsa.

38 'ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Iker Muniain (Athletic Club) strzela prawą nogą zza pola karnego. Wspomagany przez Nico Williamsa.38′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Oihan Sancet (Athletic Club) uderzył prawą nogą z bardzo bliskiej odległości. Wspomagany przez Raúla Garcíę.37′ikonaOdmowa strzału Raúla Garcíi (Athletic Club). Strzał prawą nogą ze środka pola karnego. 37'ikonaRaúl García (Athletic Club) strzał prawą nogą ze środka pola karnego jest zablokowany. Asysta Yuri Berchiche z dośrodkowaniem w pole karne.

35 'ikonaGooooool! Athletic Club 2, Cádiz 1. Oihan Sancet (Athletic Club) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. 35′ikonaNiecelny strzał Alexa Berenguera (Athletic Club) prawą nogą zza pola karnego.32'ikonaSpalony, Kadyks. Alfonso Espino próbował podania prostopadłego, ale Momo Mbaye został złapany na spalonym 32' Gra wznowiona.

32'Mecz został wznowiony.31'Gra została zatrzymana z powodu kontuzji Fali (Cádiz).30′ikonaYuri Berchiche (Athletic Club) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz. 30′ikonaFaul autorstwa Yuri Berchiche (Athletic Club).

30 'ikonaFali (Cádiz) otrzymał faul na prawym skrzydle.29'ikonaFaul Ikera Muniaina (Athletic Club). 29′ikonaThéo Bononda (Cádiz) jest faulowany w strefie obronnej. 28′ikonaPróba zablokowana przez Nico Williamsa (Athletic Club) strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego. Asysta Iker Muniain.

25 'ikonaGooooool! Athletic Club 1, Cádiz 1. Gonzalo Escalante (Cádiz) strzela prawą nogą z bardzo bliskiej odległości.21'ikonaRaúl García (Athletic Club) został ukarany faulem w polu karnym. 21′ikonaBrak Fali (Cádiz). 20 'ikonaFaul Alexa Berenguera (Athletic Club).

20 'ikonaThéo Bononda (Cádiz) otrzymał faul na prawym skrzydle.20'ikonaPiłka ręczna: Oihan Sancet (Athletic Club). 18'ikonaPróba niecelna Álex Fernández (Cádiz) strzał prawą nogą ze środka pola karnego.15'ikonaCorner, Kadyks. Rzut rożny wykonany przez Daniego Viviana.

15 'ikonaFaul Óscara De Marcosa (Athletic Club). 15′ikonaBrian Ocampo (Cádiz) został ukarany faulem w strefie obronnej.14′ikonaPróba zablokowana przez główkę Théo Bononda (Cádiz) ze środka pola karnego. Asystował mu Iza Carcelén, który dośrodkował w pole karne. 13'ikonaYeray Álvarez (Athletic Club) został sfaulowany w strefie obronnej.

13 'ikonaBrak Rogera (Cádiz). 12 'ikonaSpalony, Kadyks. Iza Carcelén próbował podania prostopadłego, ale Théo Bononda został złapany na pozycji spalonej.11′ikonaFaul Oihana Sanceta (Athletic Club). 11′ikonaÁlex Fernández (Cádiz) został sfaulowany w strefie obronnej.

10 'ikonaGooooool! Athletic Club 1, Cádiz 0. Oihan Sancet (Athletic Club) wraca w pole karne.7'ikonaNiecelny strzał Théo Bongondy (Cádiz) Strzał z lewej nogi zza pola karnego, bardzo blisko prawego słupka, ale minął lekko obok bramki.6'ikonaNiebezpieczne zagranie Daniego Viviana (Athletic Club).

6 'ikonaGame Away, Athletic Club. Mikel Vesga próbował podania prostopadłego, ale Raúl García został złapany na pozycji spalonej.6′ikonaRaúl García (Athletic Club) został ukarany faulem w polu karnym. 6′ikonaBrak Fali (Cádiz). 5 'ikonaStrzał zatrzymany nisko po lewej stronie. Nico Williams (Athletic Club) strzela lewą nogą z prawej strony pola karnego. Asysta Oihan Sancet.

5 'ikonaSpalony, Kadyks. Momo Mbaye próbował podania prostopadłego, ale Roger został złapany na pozycji spalonej.3′ikonaCorner, Kadyks. Rzut rożny wykonany przez Yeraya Álvareza.3′ikonaFaul Oihana Sanceta (Athletic Club). 3′ikonaRoger (Cádiz) został ukarany faulem w polu karnym.

ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę