Sewilla na żywo dzisiaj: mecz Santander League, dzień 24

ikonaKoniec meczu, Atlético Madryt 6, Sevilla 1,90'+4'ikonaOstatnie okrążenie, Atlético de Madrid 6, Sevilla 1,90'+2'ikonaGooooool! Atlético de Madrid 6, Sevilla 1. Álvaro Morata (Atlético de Madrid) strzela lewą nogą ze środka pola karnego. 90'+1'ikonaNarożnik, Sewilla. Rzut rożny wykonany przez Saúla Ñígueza.

89 'ikonaPróba zablokowana Rafa Mir (Sevilla) strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego. Wspomagany przez Alexa Tellesa.89′ikonaÓliver Torres (Sevilla) otrzymał faul na prawym skrzydle.89′ikonaFaul Saúla Ñígueza (Atlético de Madrid).ikonaZmiana w Sevilli, Rafa Mir wszedł na boisko za Lucasa Ocamposa.

86 'ikonaZmiana w Atlético Madryt, Carlos Martín wszedł na boisko, zastępując Yannicka Carrasco.86′ikonaZmiana w Sevilli, Jesús Navas wszedł na boisko i zastąpił Gonzalo Montiela. 84′ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Yassine Bounou.83′ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Ólivera Torresa.

83 'ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Tanguy Nianzou.83′ikonaPróba zablokowana przez Yannick Carrasco (Atlético de Madrid) strzał prawą nogą z poza pola karnego.82'Gra została wznowiona.82'Gra została zatrzymana (Atlético de Madrid).

81 'ikonaGonzalo Montiel (Sevilla) otrzymał żółtą kartkę.80′ Druga żółta kartka Pape Gueye (Sevilla) za niebezpieczny faul.80′ikonaBrak Pape Gueye (Sewilla). 80'ikonaMario Hermoso (Atlético Madryt) został ukarany faulem w polu karnym.

80 'ikonaPróba zablokowana Pablo Barrios (Atlético Madryt) strzał prawą nogą ze środka pola karnego. Asysta: Saúl Ñíguez.80′ikonaFaul Nemanji Gudelja (Sevilla). 80′ikonaÁlvaro Morata (Atlético de Madrid) został faulowany w strefie defensywnej.79′ikonaPróba niecelna Lucas Ocampos (Sevilla) strzał prawą nogą zza pola karnego idzie wysoko i daleko w prawo. Asysta Alexa Tellesa.

78 'ikonaZmiana w Sevilli, Alex Telles wchodzi na boisko za Ivana Rakiticia. 78′ikonaZmiana w Atlético Madryt, Saúl Ñíguez wszedł na boisko, aby zastąpić Koke.78′ikonaZmiana w Sevilli, Bryan Gil wszedł za Youssefa En-Nesyriego. 78′ikonaZmiana w Atlético Madryt, Matt Doherty wszedł na boisko, aby zastąpić Marcosa Llorente.

76 'ikonaGooooool! Atlético de Madrid 5, Sevilla 1. Álvaro Morata (Atlético de Madrid) strzela prawą nogą z bardzo bliskiej odległości. 76'ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Álvaro Morata (Atlético Madryt) strzela prawą nogą z prawej strony pola karnego. Asysta Antoine'a Griezmanna. 74′ Nie wykorzystany rzut karny! Atlético de Madrid 4, Sevilla 1. Ivan Rakitic (Sevilla) trafia prawą nogą w słupek 74' Gra zostaje wznowiona.

74'Mecz został wznowiony.73'Gra została zatrzymana z powodu kontuzji Pape Gueye (Sevilla).72'Rzut karny dla Sevilla. Pape Gueye przegrywa w okolicy. 72′ Rzut karny popełniony przez Marcosa Llorente (Atlético Madryt) po przegranej w polu karnym.

71 'ikonaGonzalo Montiel (Sevilla) otrzymał faul na prawym skrzydle.71′ikonaFaul Yannicka Carrasco (Athletic Madrid).ikonaGooooool! Atlético de Madrid 4, Sevilla 1. Yannick Carrasco (Atlético de Madrid) strzela lewą nogą z bliskiej odległości z lewej strony. 69′ikonaPróba niecelna Pablo Barrios (Atlético de Madrid) strzał prawą nogą ze środka pola karnego chybia w lewą stronę. Asysta Marcos Llorente.

69 'ikonaBrak Pape Gueye (Sewilla). 69'ikonaAntoine Griezmann (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej.68′ikonaZmiana w Sewilli, Óliver Torres wchodzi na boisko, zastępując Suso.67′ikonaNarożnik, Sewilla. Rzut rożny wykonany przez Yannicka Carrasco.

64 'ikonaZmiana w Atlético Madryt, Álvaro Morata wchodzi na boisko i zastępuje Memphisa Depaya.64′ikonaZmiana w Atlético Madryt, Pablo Barrios wszedł na boisko i zastąpił Thomasa Lemara.63′ikonaFaul Tanguy Nianzou (Sevilla). 63'ikonaAntoine Griezmann (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej.

62 'ikonaPape Gueye (Sevilla) otrzymał faul na lewym skrzydle.62'ikonaFaul Stefana Savica (Atletico Madryt) 60'ikonaNiecelny strzał Suso (Sevilla) prawą nogą ze środka pola karnego. 60'ikonaPiłka ręką – Lucas Ocampos (Sevilla).

58 'ikonaFaul Youssef En-Nesyri (Sewilla).ikonaMario Hermoso (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej.57′ikonaFaul Mario Hermoso (Atletico Madryt). 57′ikonaSuso (Sevilla) został sfaulowany w strefie defensywnej.

55 'ikonaStrzał zatrzymał się wysoko i przez środek bramki. Stefan Savić (Atlético Madryt) uderza głową ze środka pola karnego. Asysta Yannick Carrasco z centrum w polu karnym. 55'ikonaMarcos Acuña (Sevilla) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.54′ikonaFaul – Marcos Acuña (Sevilla).54′ikonaMemphis Depay (Atlético Madryt) został sfaulowany na prawym skrzydle.

53 'ikonaGooooool! Atlético de Madrid 3, Sevilla 1. Antoine Griezmann (Atlético Madryt) strzela prawą nogą zza pola karnego. 51′ikonaSpalony, Atlético Madryt. Yannick Carrasco próbował głębokiego podania, ale Thomas Lemar był na pozycji spalonej. 48′ikonaFaul Mario Hermoso (Atletico Madryt). 48′ikonaTanguy Nianzou (Sevilla) został sfaulowany w strefie obronnej.

47 'ikonaFaul Marcosa Llorente (Atletico Madryt). 47'ikonaNemanja Gudelj (Sevilla) został faulowany w strefie defensywnej.47′ikonaAxel Witsel (Atlético Madryt) został ukarany faulem w polu karnym.47′ikonaFaul Ivana Rakiticia (Sevilla).

ikonaPoczątek drugiej połowy Atlético de Madrid 2, Sevilla 1,45'+1'ikonaPierwszy mecz finału, Atlético de Madrid 2, Sevilla 1,45′ikonaZatrzymany strzał. Gonzalo Montiel (Sevilla) strzela prawą nogą z prawego pola karnego. 45'ikonaSpalony, Sewilla. Suso próbował podania prostopadłego, ale Gonzalo Montiel był na pozycji spalonej.

40 'ikonaJosé Giménez (Atlético Madryt) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.40′ikonaYoussef En-Nesyri (Sevilla) jest faulowany w polu karnym.40'ikonaFaul José Giméneza (Athletic Madrid) 39 'ikonaGooooool! Atlético de Madrid 2, Sevilla 1. Youssef En-Nesyri (Sevilla) strzał lewą nogą z bardzo bliskiej odległości.

37 'ikonaFaul Antoine'a Griezmanna (Atletico Madryt). 37′ikonaTanguy Nianzou (Sevilla) został ukarany faulem w polu karnym.37'ikonaAntoine Griezmann (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej.37′ikonaFaul Tanguy Nianzou (Sevilla).

35 'ikonaFaul José Giméneza (Athletic Madrid) 35 'ikonaIvan Rakitić (Sevilla) został ukarany faulem w polu karnym.31'ikonaFaul Thomasa Lemara (Atletico Madryt). 31'ikonaGonzalo Montiel (Sevilla) został sfaulowany w strefie obronnej.

29 'ikonaFaul Mario Hermoso (Atletico Madryt). 29′ikonaIvan Rakitić (Sevilla) został ukarany faulem w polu karnym.26'ikonaGooooool! Atlético de Madrid 2, Sevilla 0. Memphis Depay (Atlético de Madrid) strzela prawą nogą zza pola karnego. 25′ikonaŻółta kartka dla Pape Gueye (Sevilla) za niebezpieczną grę.

25 'ikonaMemphis Depay (Atlético Madryt) został ukarany faulem w polu karnym. 25'ikonaBrak Pape Gueye (Sewilla). 23'ikonaGooooool! Atlético de Madrid 1, Sevilla 0. Memphis Depay (Atlético de Madrid) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. 22′ikonaNiecelny strzał Nemanja Gudelj (Sevilla) prawą nogą zza pola karnego.

19′ Marcos Llorente (Atlético Madryt) uderza prawą nogą w prawy słupek z prawej strony pola karnego. Wspomagany przez Axela Witsela.19′ikonaPróba niecelna Axel Witsel (Atlético Madryt) strzał prawą nogą ze środka pola karnego chybia w prawą stronę. Z asystą Koke.14′ikonaPróba zablokowana przez Yannick Carrasco (Atlético de Madrid) strzał prawą nogą zza pola karnego. 13′ikonaPróba niecelna. Thomas Lemar (Atlético Madryt) strzał lewą nogą zza pola karnego jest za wysoko. Asysta José Gimenez.

11 'ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Tanguy Nianzou.10′ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Nemanję Gudelj.10′ikonaAntoine Griezmann (Atlético Madryt) został ukarany faulem w polu karnym. 10'ikonaFaul Joana Jordana (Sevilla).

9 'ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Pape Gueye.9′ikonaPróba zablokowana Antoine Griezmann (Atlético Madryt) Strzał lewą nogą ze środka pola karnego jest zablokowany. Wspomagany przez Yannicka Carrasco.8′ikonaPróba niecelna Ivan Rakitic (Sevilla) strzał prawą nogą zza pola karnego chybia w lewą stronę. Wspomagany przez Suso.7′ikonaPróba zablokowana przez Koke (Atlético Madryt) strzał prawą nogą ze środka pola karnego. Asystował mu Memphis Depay.

7 'ikonaPróba niecelna Youssef En-Nesyri (Sevilla) strzał prawą nogą z prawej strony pola karnego chybia w lewą stronę. Wspomagany przez Suso.7′ikonaPróba zablokowana Yannick Carrasco (Atlético Madryt) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego. Wspomagany przez José Giméneza.4′ikonaNarożnik, Sewilla. Rzut rożny wykonany przez José Giméneza.2′ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Yassine Bounou.

ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę