Almería na żywo dzisiaj: mecz Santander League, dzień 20

ikonaKoniec meczu, Rayo Vallecano 2, Almería 0,90'+6′ikonaOstatnie okrążenie, Rayo Vallecano 2, Almería 0,90'+5'ikonaPróba niecelna Arnau Puigmal (Almería) strzał prawą nogą zza pola karnego.90'+3′ikonaPróba niecelna Raúl de Tomás (Rayo Vallecano) strzał lewą nogą zza pola karnego idzie wysoko i daleko w lewo. Asysta Isi Palazon.

90 'ikonaNarożnik, Almeria. Rzut rożny wykonany przez Álvaro Garcíę.89′ikonaNiecelny strzał Raúla de Tomása (Rayo Vallecano) lewą nogą zza pola karnego. 89′ikonaFrancisco Portillo (Almería) został sfaulowany na prawym skrzydle. 89′ikonaFaul Raúla de Tomása (Rayo Vallecano).

88 'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Fran García (Rayo Vallecano) kończy z oknem od wewnątrz obszaru. Wspomagany przez Raúla de Tomása.86′ikonaSpalony, Rayo Vallecano. Unai López próbował głębokiego podania, ale Raúl de Tomás był na spalonym.86'Gra została wznowiona.86'Gra została wznowiona.

86 'ikonaZmiana za Rayo Vallecano, Salvi Sánchez wszedł na boisko i zastąpił Óscara Valentína z powodu kontuzji.86′ikonaZmiana za Rayo Vallecano, Raúl de Tomás wszedł na boisko i zastąpił Sergio Camello.85′ikonaZmiana w Almería Lázaro zastępuje Gonzalo Melero 84' Gra została przerwana z powodu kontuzji Óscara Valentína (Rayo Vallecano).

84 'ikonaSpalony, Almeria. Dyego Sousa próbował głębokiego podania, ale El Bilal Touré był na pozycji spalonej. 84′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Dyego Sousa (Almería) strzał prawą nogą zza pola karnego. Wspomagany przez Francisco Portillo.82′ikonaPróba zablokowana Dyego Sousa (Almería) Strzał lewą nogą ze środka pola karnego jest zablokowany. Asysta Sergio Akieme.81′ikonaZatrzymany strzał. Unai López (Rayo Vallecano) strzela prawą nogą z ponad 30 metrów.

77 'ikonaZmiana w Almerii, Dyego Sousa wszedł na boisko, zastępując Léo Baptistão. 75′ikonaFaul Pathé Ciss (Rayo Vallecano).ikonaAlejandro Pozo (Almeria) otrzymał faul w strefie obronnej.72'ikonaZmiana w miejsce Rayo Vallecano, Pathé Ciss wszedł na boisko i zastąpił Santiego Comesañę.

72 'ikonaW miejsce Rayo Vallecano, Unai López wszedł za Óscara Trejo. 70′ikonaBrak Santi Comesaña (Rayo Vallecano). 70'ikonaAlejandro Pozo (Almeria) jest faulowany w polu karnym.70'ikonaPiłka ręczna: Oscar Trejo (Rayo Vallecano).

69 'ikonaZmiana w Almerii, wszedł na pole El Bilal Touré, aby zastąpić Luisa Suáreza.69′ikonaZmiana w Almerii. Francisco Portillo wszedł na boisko i zastąpił Adriána Embarbę.69'ikonaZmiana w Almerii, Arnau Puigmal wszedł na boisko, zastępując Lucasa Robertone. 66′ikonaPróba niecelna.Isi Palazón (Rayo Vallecano) strzał lewą nogą z ponad 30 metrów nie trafia w prawą stronę bramki po kontrataku.

Sześćdziesiąt pięć'ikonaBrak Santi Comesaña (Rayo Vallecano). 65'ikonaGonzalo Melero (Almeria) został ukarany faulem w polu karnym.63'ikonaGooooool! Rayo Vallecano 2, Almería 0. Álvaro García (Rayo Vallecano) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. 63′ikonaZmiana w miejsce Rayo Vallecano, Álvaro García wszedł za Andrésa Martína.

61 'ikonaStrzał zatrzymany nisko po lewej stronie. Luis Suárez (Almería) strzela prawą nogą z ponad 30 metrów. Asysta Gonzalo Melero podaniem głową. 60'ikonaNieudany strzał głową Léo Baptistão (Almería) ze środka pola karnego jest za wysoko. Wspomagany przez Lucasa Robertone z centrum w okolicy. 59′ikonaZatrzymany strzał. Andrés Martín (Rayo Vallecano) strzela prawą nogą zza pola karnego. 57'ikonaAlejandro Catena (Rayo Vallecano) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczną grę.

57 'ikonaFaul Alejandro Cateny (Rayo Vallecano).ikonaLéo Baptistão (Almería) został ukarany faulem w polu karnym. 56′ikonaZagubiony przez Óscara Valentína (Rayo Vallecano).ikonaLucas Robertone (Almería) został sfaulowany w strefie obronnej.

54 'ikonaBramka samobójcza Rodrigo Ely, Almería. Rayo Vallecano 1, Almería 0,53′ikonaNarożnik, Rayo Vallecano. Rzut rożny wykonany przez Lucasa Robertone.52′ikonaNiecelny strzał głową Luisa Suáreza (Almería) ze środka pola karnego. 52'ikonaFaul Andrésa Martína (Rayo Vallecano).

52 'ikonaAlejandro Pozo (Almería) otrzymał faul w strefie obronnej.50'ikonaNarożnik, Rayo Vallecano. Rzut rożny wykonany przez Alejandro Pozo.46′ikonaStrzał zatrzymał się wysoko i przez środek bramki. Florian Lejeune (Rayo Vallecano) strzela prawą nogą zza pola karnego. 46'ikonaAlejandro Catena (Rayo Vallecano) został ukarany faulem w polu karnym.

46 'ikonaFaul Rodrigo Ely'ego (Almería).ikonaPoczątek drugiej połowy Rayo Vallecano 0, Almería 0,45'+2'ikonaZwycięzca finału, Rayo Vallecano 0, Almería 0,45'+2'ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Florian Lejeune (Rayo Vallecano) przemawia z prawej strony spoza pola karnego.

45'+1′ikonaLucas Robertone (Almería) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczne zagranie. 45'+1′ikonaÓscar Trejo (Rayo Vallecano) został ukarany faulem w polu karnym. 45'+1′ikonaFaul Lucasa Robertone (Almería). 43′ikonaStrzał zatrzymany nisko po lewej stronie. Fran García (Rayo Vallecano) strzał lewą nogą z ponad 30 metrów. Asysta Isi Palazon.

41 'ikonaPiłka ręczna: Isi Palazón (Rayo Vallecano). 41′ikonaBrak Srdjana Babicia (Almería). 40'ikonaPróba zablokowana przez Floriana Lejeune (Rayo Vallecano) strzał prawą nogą z ponad 30 metrów. Wspomagany przez Santi Comesaña.39′ikonaPróba niecelna Lucas Robertone (Almería) strzał prawą nogą z ponad 30 metrów jest za wysoko.

38 'ikonaPiłka ręczna: Sergio Camello (Rayo Vallecano). 37′ikonaSpalony, Rayo Vallecano. Isi Palazón próbował podania prostopadłego, ale Iván Balliu był na pozycji spalonej. 33′ikonaSamú Costa (Almería) otrzymał faul w strefie obronnej.33'ikonaFaul Óscara Trejo (Rayo Vallecano).

31 'ikonaSergio Akieme (Almería) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.31′ikonaFaul Sergio Akieme (Almería). 31′ikonaIsi Palazón (Rayo Vallecano) fauluje na prawym skrzydle.ikonaZatrzymany strzał. Óscar Trejo (Rayo Vallecano) strzela prawą nogą z szerokiego kąta z prawej strony.

29 'ikonaÓscar Valentín (Rayo Vallecano) został sfaulowany w strefie obronnej. 29′ikonaBrak Samú Costa (Almería).27′ikonaNarożnik, Almeria. Rzut rożny wykonany przez Ivána Balliu.25′ikonaÓscar Trejo (Rayo Vallecano) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny faul.

25 'ikonaZagubieni przez Óscara Trejo (Rayo Vallecano). 25′ikonaLucas Robertone (Almería) otrzymał faul w strefie obronnej.25'ikonaNarożnik, Almeria. Rzut rożny wykonany przez Isi Palazón.23′ikonaFaul Isi Palazóna (Rayo Vallecano).

23 'ikonaSamú Costa (Almería) otrzymał faul w strefie obronnej.22'ikonaBrak Santi Comesaña (Rayo Vallecano). 22'ikonaRodrigo Ely (Almería) otrzymał faul na prawym skrzydle. 21′ikonaSpalony, Rayo Vallecano. Andrés Martín próbował podania prostopadłego, ale Isi Palazón został złapany na pozycji spalonej.

21 'ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Andrés Martín (Rayo Vallecano) strzela prawą nogą z lewej strony pola karnego. Asysta Santi Comesana. dwadzieścia jeden'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Florian Lejeune (Rayo Vallecano) strzela prawą nogą z ponad 30 metrów.20'ikonaSergio Camello (Rayo Vallecano) został ukarany faulem w polu karnym. 20'ikonaFaul Samú Costy (Almería).

19 'ikonaPróba niecelna. Samú Costa (Almería) uderza lewą nogą zza pola karnego po rzucie rożnym.ikonaNarożnik, Almeria. Rzut rożny wykonany przez Alejandro Catena.18′ikonaPróba zablokowana przez Gonzalo Melero (Almería) strzał prawą nogą zza pola karnego. Wspomagany przez Léo Baptistão.18′ikonaSpalony, Rayo Vallecano. Fran García zrobił głęboki krok, ale Isi Palazón był na pozycji spalonej.

17 'ikonaIván Balliu (Rayo Vallecano) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.16′ikonaFaul Ivána Balliu (Rayo Vallecano). 16′ikonaLuis Suárez (Almería) otrzymał faul na lewym skrzydle. 13'ikonaLéo Baptistão (Almería) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny faul.

13 'ikonaFran García (Rayo Vallecano) fauluje lewe skrzydło.13′ikonaFaul Léo Baptistão (Almería). 12′ikonaPróba niecelna. Léo Baptistão (Almería) główką ze środka pola karnego chybia na prawo od bramki. Asysta Adriána Embarby po dośrodkowaniu w pole karne po rzucie rożnym. 11′ikonaNarożnik, Almeria. Rzut rożny wykonany przez Santi Comesaña.

10 'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Léo Baptistão (Almería) uderzył prawą nogą ze środka pola karnego. 10'ikonaNarożnik, Almeria. Rzut rożny wykonany przez Alejandro Catena.8′ikonaPróba niecelna Rodrigo Ely (Almería) strzał prawą nogą ze środka pola karnego.8′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Léo Baptistão (Almería) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. Asysta Lucasa Robertone po dośrodkowaniu w pole karne.

6 'ikonaNarożnik, Rayo Vallecano. Rzut rożny wykonany przez Fernando Martínez.6′ikonaStrzał zatrzymał się w lewym rogu. Isi Palazón (Rayo Vallecano) strzela lewą nogą zza pola karnego.6'ikonaAlejandro Catena (Rayo Vallecano) został sfaulowany w strefie obronnej.5′ikonaFaul Luisa Suáreza (Almería).

5 'ikonaFaul Adriána Embarby (Almería). 5′ikonaIsi Palazón (Rayo Vallecano) fauluje na prawym skrzydle.ikonaBrak Samú Costa (Almería).5′ikonaSanti Comesaña (Rayo Vallecano) został sfaulowany w strefie obronnej.

4 'ikonaNiecelny strzał głową Gonzalo Melero (Almería) z bliskiej odległości z lewej strony, bardzo blisko lewego słupka, ale nieco niecelny. Asysta Adriána Embarby po dośrodkowaniu w pole karne po rzucie rożnym.3′ikonaNarożnik, Almeria. Rzut rożny wykonany przez Stole Dimitrievski.3′ikonaStrzał zatrzymał się w lewym rogu. Lucas Robertone (Almería) uderzył prawą nogą zza pola karnego. Asysta: Adrian Embarba.2′ikonaFaul Óscara Valentína (Rayo Vallecano).

2 'ikonaLéo Baptistão (Almería) został sfaulowany w strefie obronnej.ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę