Gigantyczny wybieg w Getafe

ikonaKoniec meczu, Real Betis 0, Getafe 1,90'+7′ikonaOstatnie okrążenie, Real Betis 0, Getafe 1,90'+5'ikonaDamián Suárez (Getafe) widział żółtą kartkę.90'+5′ikonaBrak Borji Iglesiasa (Real Betis).

90'+5′ikonaSpalony, Real Betis. Rodri próbował podania prostopadłego, ale Borja Iglesias był na pozycji spalonej. 90′ikonaZatrzymany strzał. Joaquín (Real Betis) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. 87′ikonaGuido Rodríguez (Real Betis) został sfaulowany w strefie obronnej. 87′ikonaFaul Juanmiego Latasy (Getafe).

87 'ikonaFaul Fabrizio Angileri (Getafe). 86'ikonaZmiana w Getafe, Fabrizio Angileri wszedł na boisko i zastąpił Portu.86'ikonaPortu (Getafe) widział żółtą kartkę. 84′ikonaŻółtą kartkę otrzymał David Soria (Getafe).

84 'ikonaZmiana w Real Betis, Paul Akouokou wszedł na boisko i zastąpił Aitora Ruibala. 83′ikonaZmiana w Realu Betis, Luiz Henrique wszedł za Sergio Canalesa. 81′ikonaZatrzymany strzał. Portu (Getafe) strzela prawą nogą ze środka pola karnego 80' Gra została wznowiona.

79'Mecz został wznowiony.79'Gra została zatrzymana z powodu kontuzji Portu (Getafe).78'ikonaGermán Pezzella (Real Betis) zobaczył czerwoną kartkę. 78′ikonaFaul Germána Pezzelli (Real Betis).

78 'ikonaPortu (Getafe) otrzymał faul w polu przeciwnym. 77'ikonaPróba chybiona Guido Rodríguez (Real Betis) strzał prawą nogą zza pola karnego nie trafia w lewą stronę. Asysta Sergio Canales. 76′ikonaPróba niecelna Ayoze Pérez (Real Betis) strzał prawą nogą zza pola karnego idzie wysoko i daleko w prawo. Wspomagany przez Guido Rodrígueza.74′ikonaPróba niecelna. Luis Milla (Getafe) strzał prawą nogą zza pola karnego jest za wysoko.

72 'ikonaZmiana w Realu Betis, Joaquín wszedł na boisko i zastąpił Andrésa Guardado.72′ikonaZmiana w Realu Betis, Borja Iglesias wszedł na boisko, by zastąpić Williana José. 72′ikonaZmiana w Realu Betis, Rodri wszedł na boisko i zastąpił Juanmiego.72'ikonaSpalony, Getafe. Damian Suarez próbuje podania prostopadłego, ale Portu zostaje złapany na spalonym.

72 'ikonaSpalony, Getafe. Djené Dakonam próbował głębokiego podania, ale Damián Suárez był na pozycji spalonej.68′ikonaGooooool! Real Betis 0, Getafe 1. Omar Alderete (Getafe) uderza głową ze środka pola karnego po rzucie rożnym. 68′ikonaNarożnik, Getafe. Rzut rożny wykonany przez Andrésa Guardado.65′ikonaZmiana w Getafe, Juan Iglesias wszedł na boisko, zastępując Carlesa Aleñá.

64 'ikonaZmiana w Getafe, Luis Milla wszedł na boisko i zastąpił Jaime Mata.64′ikonaFaul Germána Pezzelli (Real Betis) 64′ikonaPortu (Getafe) otrzymał faul w strefie obronnej.63'ikonaRzut rożny, Real Betis. Rzut rożny wykonany przez Djené Dakonama.

62 'ikonaPróba niecelna. Ayoze Pérez (Real Betis) strzela prawą nogą ze środka pola karnego.61'Gra została wznowiona.61'Gra została wznowiona.60'Gra została zatrzymana z powodu kontuzji Juanmi Latasa ( Getafe).

60 'ikonaLuiz Felipe (Real Betis) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.57′ikonaZatrzymany strzał. Juanmi (Real Betis) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. 56′ikonaPróba chybiona.Juanmi Latasa (Getafe) główką ze środka pola karnego, która chybia z lewej strony. Asysta Portu z dośrodkowaniem w pole karne. 55'ikonaAyoze Pérez (Real Betis) został sfaulowany na prawym skrzydle.

55 'ikonaFaul Nemanji Maksimovicia (Getafe). 55'ikonaPróba niecelna Djené Dakonam (Getafe) strzał prawą nogą zza pola karnego.52'ikonaBrak Ayoze Péreza (Real Betis) 52'ikonaDamián Suárez (Getafe) został sfaulowany w strefie obronnej.

49 'ikonaWillian José (Real Betis) otrzymał faul na lewym skrzydle. 49′ikonaFaul Stefana Mitrovica (Getafe). 48′ikonaNiecelny strzał Juanmi (Real Betis) strzał prawą nogą z bliskiej odległości z lewej strony, bardzo blisko lewego słupka, ale leciał nieco niecelnie. Wspomagany przez Aitora Ruibala.48′ikonaPróba niecelna Aitor Ruibal (Real Betis) strzał prawą nogą zza pola karnego nie trafia w lewą stronę.

48 'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Ayoze Pérez (Real Betis) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. Asysta Williana José po podaniu prostopadłym. 47′ikonaPiłka ręczna: Jaime Mata (Getafe).ikonaPoczątek drugiej połowy Real Betis 0, Getafe 0,45'+4'ikonaFinał pierwszego meczu, Real Betis 0, Getafe 0.

45'+4′ikonaRzut rożny, Real Betis. Rzut rożny wykonany przez Juanmi Latasa.45'+3′ikonaGuido Rodríguez (Real Betis) otrzymał faul na lewym skrzydle.45'+3′ikonaRzut wolny: Djené Dakonam (Getafe) 45'+2′ikonaAitor Ruibal (Real Betis) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczną grę.

45'+1′ikonaRzut wolny Aitora Ruibala (Real Betis) 45'+1′ikonaJaime Mata (Getafe) otrzymał rzut wolny z lewej flanki 44' Mecz został wznowiony 44' Mecz został wznowiony.

43′ Gra zostaje zatrzymana z powodu kontuzji Juanmi Latasa (Getafe). 43′ikonaGermán Pezzella (Real Betis) został sfaulowany w strefie obronnej. 43′ikonaBrak Jaimego Maty (Getafe). 40'ikonaWillian José (Real Betis) został sfaulowany w strefie obronnej.

40 'ikonaGastón Álvarez (Getafe) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz. 40′ikonaGastón Álvarez (Getafe) przegrywa. 39′ikonaJuanmi (Real Betis) otrzymał faul w strefie obronnej. 39′ikonaFaul Damiána Suáreza (Getafe).

36 'ikonaNiecelny strzał głową Gastóna Álvareza (Getafe) ze środka pola karnego po rzucie rożnym. 36'ikonaNarożnik, Getafe. Rzut rożny wykonany przez Aitora Ruibala.35′ikonaNarożnik, Getafe. Rzut rożny wykonany przez Williana José. 29′ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Aitor Ruibal (Real Betis) strzela lewą nogą zza pola karnego. Asysta Sergio Canales.

29 'ikonaCarles Aleñá (Getafe) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.28′ikonaSergio Canales (Real Betis) został ukarany faulem w polu karnym. 28'ikonaBrak Carlesa Aleñá (Getafe). 27 'ikonaPróba zablokowana Carles Aleñá (Getafe) strzał lewą nogą zza pola karnego.

26 'ikonaPróba zablokowana przez Jaime Mata (Getafe) strzał prawą nogą zza pola karnego. 24'ikonaBrak Ayoze Péreza (Real Betis) 24'ikonaDjené Dakonam (Getafe) został sfaulowany w strefie obronnej. 22′ikonaNarożnik, Getafe. Rzut rożny wykonany przez Abnera.

21 'ikonaNarożnik, Getafe. Rzut rożny wykonany przez Germána Pezzellę.20′ikonaNiecelny strzał głową Omara Alderete (Getafe) z prawej strony pola karnego po obronionym rzucie wolnym.18'ikonaFaul Andrésa Guardado (Real Betis). 18′ikonaCarles Aleñá (Getafe) został ukarany faulem w polu karnym.

17 'ikonaNiecelny strzał Omara Alderete (Getafe) lewą nogą z ponad 30 metrów mija piłkę w prawą stronę bramki.16′ikonaFaul Guido Rodrígueza (Real Betis). 16'ikonaJuanmi Latasa (Getafe) został sfaulowany w strefie obronnej. 16′ikonaGermán Pezzella (Real Betis) został sfaulowany w strefie obronnej.

szesnaście'ikonaFaul Juanmiego Latasy (Getafe). 14′ikonaPróba niecelna Abner (Real Betis) strzał lewą nogą zza pola karnego idzie za wysoko. Asysta Sergio Canalesa po rzucie rożnym. 14′ikonaRzut rożny, Real Betis. Rzut rożny wykonany przez Portu.12′ikonaAyoze Pérez (Real Betis) został ukarany faulem w polu karnym.

11 'ikonaFaul Stefana Mitrovica (Getafe). 11′ikonaZmiana w Getafe, Juanmi Latasa wszedł na boisko, aby zastąpić Enesa Ünala z powodu kontuzji.10′ikonaPróba niecelna.Sergio Canales (Real Betis) strzał lewą nogą zza pola karnego.8'Gra została wznowiona.

8'Mecz został wznowiony.6'Gra została zatrzymana z powodu kontuzji Enes Ünal (Getafe).5'ikonaFaul Juanmiego (Real Betis) 5′ikonaPortu (Getafe) został sfaulowany w strefie obronnej.

2 'ikonaGuido Rodríguez (Real Betis) otrzymał faul na prawym skrzydle.2′ikonaFaul Djene Dakonama (Getafe).ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę