Espanyol łapie oddech i gorzko debiutuje Bordalás w Getafe

ikonaKoniec meczu, Espanyol 1, Getafe 0,90'+7'ikonaOstatnie okrążenie, Espanyol 1, Getafe 0,90'+5'ikonaZmiana w Getafe, na boisko wszedł Jaime Mata, który zastąpił Gonzalo Villara.90'+4′ikonaFaul Joselu (Espanyol).

90'+4′ikonaDamián Suárez (Getafe) otrzymał faul w strefie obronnej.90'+4′ikonaNiecelny strzał głową Juanmiego Latasy (Getafe) ze środka pola karnego. 90'+3′ikonaBrian Oliván (Espanyol) otrzymał faul w strefie obronnej.90'+3′ikonaFaul Juanmiego Latasy (Getafe).

90'+1′ikonaSpalony, Espanyol. Aleix Vidal próbował głębokiego podania, ale Joselu był na pozycji spalonej.90'+1′ikonaAleix Vidal (Espanyol) zobaczył żółtą kartkę.90'+1′ikonaKąt, hiszpański. Rzut rożny wykonany przez Portu.90′ikonaKąt, hiszpański. Rzut rożny wykonany przez Fabrizio Angileri.

89 'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Javier Puado (Espanyol) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. Wspomagany przez Sergiego Dardera.89′ikonaFaul Juanmiego Latasy (Getafe). 88′ikonaFernando Calero (Espanyol) otrzymał rzut wolny w strefie obronnej 87' Gra została wznowiona.

87'Gra została wznowiona.86'ikonaZmiana w Espanyol, Aleix Vidal wchodzi na boisko za Oscara Gila.86′ikonaZmiana, Espanyol Javier Puado wchodzi na boisko i zastępuje Martin Braithwaite 84' Gra zostaje zatrzymana (Espanyol).

84 ′ Gra zostaje zatrzymana (Getafe). 84 ′ikonaPróba niecelna Juanmi Latasa (Getafe) strzał lewą nogą zza pola karnego chybia w lewą stronę. Asysta Munira El Haddadiego, który dośrodkował w pole karne po wyrównaniu rzutu wolnego. 83′ikonaFaul Sergiego Dardera (Espanyol). 83′ikonaNemanja Maksimović (Getafe) został sfaulowany na boisku przeciwnym.

83 'ikonaLeandro Cabrera (Espanyol) został sfaulowany w strefie obronnej. 83′ikonaUtrata Borji Mayorala (Getafe).81′ikonaJuanmi Latasa (Getafe) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz. 81′ikonaSergi Gómez (Espanyol) został sfaulowany w strefie obronnej.

81 'ikonaFaul Juanmiego Latasy (Getafe). 81′ikonaZmiana w Getafe, Fabrizio Angileri wszedł na boisko i zastąpił Gastóna Álvareza.81′ikonaZmiana w Getafe, Stefan Mitrovic wszedł na boisko i zastąpił Omara Alderete.80'ikonaZmiana w Getafe, Juanmi Latasa wszedł na boisko i zastąpił Enesa Unala.

80 'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Joselu (Espanyol) uderzył prawą nogą z lewej strony pola karnego. Asysta Sergiego Dardera.77′ikonaFaul Fernando Calero (Espanyol). 77'ikonaDavid Soria (Getafe) został sfaulowany w strefie obronnej.77'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Martin Braithwaite (Espanyol) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. Asystował Sergi Darder z dośrodkowaniem w pole karne.

76 'ikonaKąt, hiszpański. Rzut rożny wykonany przez Damiána Suáreza.75′ikonaFaul Joselu (Espanyol) 75'ikonaGastón Álvarez (Getafe) został ukarany faulem w strefie obronnej. 74′ikonaPróba chybiona. Asysta Leandro Cabrera po stałym fragmencie gry.

74 'ikonaNiecelny strzał Leandro Cabrery (Espanyol) lewą nogą ze środka pola karnego, piłka nie trafia w prawą stronę bramki po rzucie wolnym.74′ikonaZmiana w Espanyolu, Brian Oliván wchodzi na boisko za Adrià Pedrosa.73′ikonaGonzalo Villar (Getafe) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz. 73′ikonaVinicius Souza (Espanyol) został sfaulowany na prawym skrzydle.

73 'ikonaFaul Gonzalo Villara (Getafe). 71'ikonaNicolás Melamed (Espanyol) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz. 71′ikonaFaul Nicolása Melameda (Espanyol) 71′ikonaMunir El Haddadi (Getafe) został sfaulowany w strefie obronnej.

70 'ikonaLeandro Cabrera (Espanyol) został sfaulowany w strefie obronnej. 70′ikonaFaul Gonzalo Villara (Getafe). 70'ikonaPróba zablokowana przez Gonzalo Villara (Getafe) strzał prawą nogą z prawego pola karnego. 68'ikonaFaul Adrià Pedrosy (Espanyol).

68 'ikonaPortu (Getafe) otrzymał faul w strefie obronnej.68'ikonaZmiana w Espanyolu, Vinicius Souza wszedł na boisko, by zastąpić Denisa Suáreza. 67′ikonaSpalony, Getafe. Enes Ünal próbował podania prostopadłego, ale Borja Mayoral był na pozycji spalonej.67′ikonaZatrzymany strzał. Nicolás Melamed (Espanyol) strzela prawą nogą ze środka pola karnego.

66 'ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Enes Ünal (Getafe) strzał lewą nogą ze środka pola karnego. 64'ikonaPróba niecelna Adrià Pedrosa (Espanyol) strzał lewą nogą zza pola karnego chybia w lewą stronę. Wspomagany przez Nicolása Melameda.64′ikonaZmiana w Getafe, Munir El Haddadi wszedł na Campo, zastępując Carlesa Aleñá. 63′ikonaSergi Darder (Espanyol) został sfaulowany na prawym skrzydle.

63 'ikonaUtrata Borji Mayorala (Getafe).62′ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Enes Ünal (Getafe) strzał prawą nogą zza pola karnego. Asysta Nemanja Maksimović. 61′ikonaKąt, hiszpański. Rzut rożny wykonany przez Omara Alderete.60′ikonaPróba niecelna Enes Ünal (Getafe) strzał prawą nogą zza pola karnego z bezpośredniego rzutu wolnego.

59 'ikonaFaul Sergiego Dardera (Espanyol). 59′ikonaEnes Ünal (Getafe) został ukarany faulem w polu karnym. 58'ikonaPróba niecelna Martin Braithwaite (Espanyol) strzał prawą nogą zza pola karnego nie trafia w prawą stronę. Wspomagany przez Denisa Suáreza podaniem głową. 57′ikonaNemanja Maksimović (Getafe) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczną grę.

57 'ikonaMartin Braithwaite (Espanyol) został sfaulowany w strefie obronnej. 57′ikonaFaul Nemanji Maksimovicia (Getafe). 53'ikonaNiecelny strzał głową Domingosa Duarte (Getafe) ze środka pola karnego po obronionym rzucie wolnym.53'ikonaFaul Fernando Calero (Espanyol).

53 'ikonaEnes Ünal (Getafe) otrzymał faul na lewym skrzydle. 52′ikonaNiecelny strzał Nicolása Melameda (Espanyol) z prawej nogi zza pola karnego, który chybia w lewo z bezpośredniego rzutu wolnego.51′ikonaŻółtą kartkę zobaczył Domingos Duarte (Getafe). 51′ikonaBrak Domingo Duarte (Getafe).

51 'ikonaMartin Braithwaite (Espanyol) został ukarany faulem w polu karnym. 50'ikonaFernando Pacheco (Espanyol) otrzymał faul w strefie obronnej. 50'ikonaFaul Gastóna Álvareza (Getafe). 50′ikonaNarożnik, Getafe. Rzut rożny wykonany przez Leandro Cabrerę.

48 'ikonaPróba zablokowana Nicolás Melamed (Espanyol) strzał prawą nogą ze środka pola karnego. Asysta Joselu.48′ikonaMartin Braithwaite (Espanyol) został ukarany faulem w polu karnym. 48'ikonaFaul Gastóna Álvareza (Getafe). 47′ikonaNarożnik, Getafe. Rzut rożny wykonany przez Fernando Pacheco.

47 'ikonaÁlvaro Fernández (Espanyol) widział żółtą kartkę. 45'+3′ikonaFinał pierwszego meczu, Espanyol 1, Getafe 0.ikonaPoczątek drugiej połowy Espanyol 1, Getafe 0,45'+2'ikonaFernando Pacheco (Espanyol) został sfaulowany w strefie obronnej.

45'+2′ikonaBrak Enes Ünal (Getafe).43′ikonaPróba niecelna Nemanja Maksimović (Getafe) główką ze środka pola karnego chybia w prawą stronę bramki. Asysta Gonzalo Villara po dośrodkowaniu w pole karne. 42′ikonaMartin Braithwaite (Espanyol) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz. 42′ikonaFaul Martina Braithwaite'a (Espanyol).

42 'ikonaEnes Ünal (Getafe) został sfaulowany w strefie obronnej. 42′ikonaPróba zablokowana przez Martina Braithwaite (Espanyol) strzał prawą nogą zza pola karnego. 41'ikonaNicolás Melamed (Espanyol) został ukarany faulem w polu karnym. 41′ikonaFaul Damiána Suáreza (Getafe).

39 'ikonaRęka Domingosa Duarte (Getafe). 39′ikonaJoselu (Espanyol) otrzymał faul w strefie obronnej. 38′ikonaGooooool! Espanyol 1, Getafe 0. Joselu (Espanyol) zdobył rzut karny prawą nogą. 37′ikonaCarles Aleñá (Getafe) otrzymał żółtą kartkę za przejęcie piłki ręką.

37'Gra została wznowiona.35'Decyzja VAR: rzut karny Espanyol.34'ikonaBorja Mayoral (Getafe) został sfaulowany w strefie obronnej.34'Rzut karny popełniony przez Carles Aleñá (Getafe) podaniem piłki ręką w polu karnym.

34 'ikonaPrzegrana przez Óscara Gila (Espanyol). 34′ikonaPróba zablokowana przez główkę Martina Braithwaite'a (Espanyol) ze środka pola karnego. Wspomagany przez Adrià Pedrosę z centrum w okolicy.33′ikonaLeandro Cabrera (Espanyol) został sfaulowany w strefie obronnej. 33′ikonaFaul Enesa Unala (Getafe).

32 'ikonaLeandro Cabrera (Espanyol) został sfaulowany w strefie obronnej. 32′ikonaBrak Enes Ünal (Getafe).30′ikonaNicolás Melamed (Espanyol) został sfaulowany w strefie obronnej. 30′ikonaPorażka Gastóna Álvareza (Getafe).

28 'ikonaSpalony, Espanyol. Leandro Cabrera próbował podania prostopadłego, ale Joselu został złapany na pozycji spalonej. 25′ikonaÓscar Gil (Espanyol) został sfaulowany w strefie obronnej. 25′ikonaBrak Enes Ünal (Getafe).24′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Nicolás Melamed (Espanyol) strzelił prawą nogą z szerokiego kąta z prawej strony.

24 'ikonaSpalony, Espanyol. Sergi Darder próbował podania prostopadłego, ale Nicolás Melamed został złapany na pozycji spalonej. 24′ikonaStrzał zatrzymał się wysoko i przez środek bramki. Martin Braithwaite (Espanyol) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. 23'ikonaSpalony, Getafe. Gastón Álvarez próbował podania prostopadłego, ale Enes Ünal został złapany na pozycji spalonej.22′ikonaFaul Sergiego Dardera (Espanyol).

22 'ikonaGonzalo Villar (Getafe) został ukarany faulem w polu karnym. 18'ikonaLeandro Cabrera (Espanyol) został sfaulowany w strefie obronnej. 18′ikonaBrak Enes Ünal (Getafe).18′ikonaNarożnik, Getafe. Rzut rożny wykonany przez Fernando Calero.

17 'ikonaFaul Adrià Pedrosy (Espanyol). 17′ikonaPortu (Getafe) otrzymał faul na prawym skrzydle. 14'ikonaPrzegrana przez Óscara Gila (Espanyol). 14′ikonaGastón Álvarez (Getafe) został sfaulowany w strefie obronnej.

13 'ikonaNiecelna próba strzału prawą nogą Nicolása Melameda (Espanyol) zza pola karnego, który trafia za wysoko z bezpośredniego rzutu wolnego.12'ikonaFaul Gonzalo Villara (Getafe). 12'ikonaJoselu (Espanyol) otrzymał faul w polu przeciwnym. 9'ikonaKąt, hiszpański. Rzut rożny wykonany przez Davida Sorię.

9 'ikonaStrzał zatrzymany nisko po lewej stronie. Nicolás Melamed (Espanyol) strzela prawą nogą zza pola karnego. Asysta: Sergi Gomez.7′ikonaKąt, hiszpański. Rzut rożny wykonany przez Gastóna Álvareza.6′ikonaNicolás Melamed (Espanyol) został ukarany faulem w polu karnym. 6′ikonaFaul Gonzalo Villara (Getafe).

2 'ikonaRzut wolny Portu (Getafe). 2′ikonaAdrià Pedrosa (Espanyol) popełnia faul w strefie obronnej.1'Gra została wznowiona.1'Gra została wznowiona.

1'Gra została zatrzymana (Getafe).1'Gra została zatrzymana (Espanyol).ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę