Atlético – Espanyol, bezpośrednie i reakcje

ikonaKoniec meczu, Atlético Madryt 1, Espanyol 1,90'+8′ikonaRunda finałowa, Atlético Madryt 1, Espanyol 1,90'+8'ikonaNiecelny strzał Nahuela Moliny (Atlético de Madrid) strzał lewą nogą zza pola karnego, bardzo blisko prawego słupka, ale minął nieco obok bramki. 90'+8'ikonaPróba zablokowana przez José Giméneza (Atlético Madryt) strzał prawą nogą ze środka pola karnego. Asysta Angel Correa.

90'+7′ikonaNiecelna próba José Giméneza (Atlético Madryt). Strzał lewą nogą ze środka pola karnego, bardzo blisko prawego słupka, ale nieco niecelny. Asysta Angel Correa. 90'+6'ikonaPróba zablokowana przez José Giméneza (Atlético Madryt) strzał prawą nogą zza pola karnego. Asysta Reinildo.90'+5′ikonaOmar El Hilali (Espanyol) widział żółtą kartkę.90'+4′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. João Félix (Atlético Madryt) strzela lewą nogą z lewej strony pola karnego.

90 'ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Omara El Hilali.88′ikonaZmiana w Espanyolu, Pol Lozano wszedł na boisko w miejsce Aleixa Vidala.88′ikonaZmiana w Espanyolu, na boisko wszedł Omar El Hilali, który zastąpił Óscara Gila.88′ikonaJoão Félix (Atlético Madryt) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny faul.

87 'ikonaÓscar Gil (Espanyol) Strzał z prawej nogi zza pola karnego jest zablokowany. Asysta Sergiego Dardera.87′ikonaFaul João Félixa (Atlético Madryt). 87′ikonaSergi Darder (Espanyol) został sfaulowany w strefie obronnej. 85′ikonaAleix Vidal (Espanyol) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczną grę.

85 'ikonaNahuel Molina (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej. 85′ikonaFaul Aleixa Vidala (Espanyol). 83′ikonaJosé Giménez (Atlético Madryt) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.82′ikonaStrzał zatrzymał się w lewym rogu. João Félix (Atlético Madryt) uderza głową ze środka pola karnego. Asysta Marcos Llorente.

81 'ikonaStrzał lewą nogą zza pola karnego Ángel Correa (Atlético Madryt) jest zablokowany. Z asystą Thomasa Lemara.81′ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Sergiego Dardera. 80′ikonaNiecelny strzał głową Joselu (Espanyol) ze środka pola karnego, który chybia z lewej strony. Asystował mu Sergi Darder, który dośrodkował w pole karne po rzucie rożnym. 80'ikonaKąt, hiszpański. Rzut rożny wykonany przez Stefana Savicia.

78 'ikonaGooooool! Atlético de Madrid 1, Espanyol 1. João Félix (Atlético de Madrid) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego. 78′ikonaNiecelny strzał Matheusa Cunha (Atlético de Madrid) z prawej nogi zza pola karnego. 76'ikonaFaul João Félixa (Atlético Madryt). 76′ikonaSergi Darder (Espanyol) został sfaulowany w strefie obronnej.

74 'ikonaBenjamin Lecomte (Espanyol) widział żółtą kartkę. 73′ikonaZmiana w Atlético de Madrid, Matheus Cunha wszedł na boisko w zamian za Álvaro Morata.ikonaZmiana w Atlético Madryt, Thomas Lemar wszedł na boisko, aby zastąpić Antoine'a Griezmanna. 69′ikonaNiecelny strzał Antoine'a Griezmanna (Atlético Madryt) Strzał prawą nogą ze środka pola karnego, bardzo blisko prawego słupka, ale minął lekko obok bramki. Asysta Nahuel Molina.

69 'ikonaPróba zablokowana przez Marcosa Llorente (Atlético Madryt) strzał prawą nogą zza pola karnego. 68′ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Viniciusa Souzę.68′ikonaPróba zablokowana przez Álvaro Morata (Atlético Madryt) strzał lewą nogą ze środka pola karnego. 67′ikonaMarcos Llorente (Atlético Madryt) został sfaulowany na prawym skrzydle.

67 'ikonaFaul Joselu (Espanyol) 66'ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Óscara Gila.66′ikonaZmiana w Atlético Madryt, Axel Witsel wszedł na boisko, by zastąpić Geoffreya Kondogbię.66′ikonaZmiana w Atlético Madryt, João Félix wszedł na boisko, aby zastąpić Yannicka Carrasco.

Sześćdziesiąt pięć'ikonaNiecelny strzał głową José Giméneza (Atlético Madryt) ze środka pola karnego, który chybia z lewej strony. Asysta Ángel Correa po dośrodkowaniu w pole karne po rzucie rożnym. 65′ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Sergiego Gómeza.64′ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Simo.62′ikonaGooooool! Atlético de Madrid 0, Espanyol 1. Sergi Darder (Espanyol) strzela prawą nogą z bliskiej odległości z prawej strony.

61 'ikonaPróba zablokowana przez Nahuel Molina (Atlético Madryt) strzał prawą nogą zza pola karnego. Wspomagany przez Yannicka Carrasco.61′ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Viniciusa Souzę.61′ikonaPróba zablokowana przez Yannick Carrasco (Atlético Madryt) strzał prawą nogą zza pola karnego. Asysta Antoine'a Griezmanna. 60′ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Fernando Calero.

60 'ikonaPróba chybiona Sergi Gómez (Espanyol) uderza głową ze środka pola karnego, ale minął poprzeczkę. Asysta Sergiego Dardera z dośrodkowaniem w polu karnym po wyrównaniu rzutu wolnego.59′ikonaGeoffrey Kondogbia (Atlético Madryt) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczne zagranie. 59′ikonaFaul Marcosa Llorente (Atletico Madryt). 59'ikonaJavier Puado (Espanyol) otrzymał faul na lewym skrzydle.

58 'ikonaFaul Stefana Savica (Atletico Madryt) 58'ikonaJoselu (Espanyol) otrzymał faul w strefie obronnej. 57′ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Aleixa Vidala.57′ikonaZatrzymany strzał ocierający się o lewy róg. Ángel Correa (Atlético Madryt) uderzył prawą nogą z szerokiego kąta z prawej strony. Asystował Yannick Carrasco po dośrodkowaniu w pole karne.

56 'ikonaZmiana w Espanyolu, Simo wszedł na boisko i zastąpił Briana Olivána.56'ikonaZmiana, Espanyol Javier Puado wchodzi na boisko i zastępuje Martina Braithwaite'a. 55′ikonaSpalony, Atlético Madryt. Ángel Correa próbował podania prostopadłego, ale Nahuel Molina był na pozycji spalonej. 54′ikonaNiecelny strzał głową José Giméneza (Atlético Madryt) ze środka pola karnego, który leci za wysoko. Asystował mu Yannick Carrasco po stałym fragmencie gry.

53 'ikonaMartin Braithwaite (Espanyol) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz. 53′ikonaGeoffrey Kondogbia (Atlético Madryt) otrzymał rzut wolny z przeciwnego pola.53′ikonaFaul Martina Braithwaite'a (Espanyol) 52′ikonaÁlvaro Morata (Atlético Madryt) strzał prawą nogą zza pola karnego jest zablokowany. Asysta Yannick Carrasco.

51 'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Álvaro Morata (Atlético Madryt) strzał prawą nogą ze środka pola karnego. Asysta Yannick Carrasco z centrum w polu karnym. 50'ikonaNiecelna próba Sergi Gómez (Espanyol) strzał prawą nogą zza pola karnego, który leci za wysoko. 49'ikonaFaul Geoffreya Kondogbii (Atletico Madryt). 49'ikonaJoselu (Espanyol) został ukarany faulem w polu karnym.

48 'ikonaFernando Calero (Espanyol) został sfaulowany w strefie obronnej. 48′ikonaPiłka ręczna autorstwa Marcosa Llorente (Atletico Madryt). 45′ikonaZmiana w Atlético Madryt, Ángel Correa wchodzi na boisko i zastępuje Rodrigo de Paul.ikonaPoczątek drugiej połowy Atlético Madryt 0, Espanyol 0.

45'+3′ikonaPierwszy mecz finału, Atlético de Madrid 0, Espanyol 0,45'+3'ikonaSpalony, Atlético Madryt. Nahuel Molina próbował długiego podania, ale Álvaro Morata był na pozycji spalonej.45'+1′ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Fernando Calero.45'+1′ikonaPróba zablokowana przez główkę Marcosa Llorente (Atlético Madryt) ze środka pola karnego. Asysta od Reinildo.

45'+1′ikonaRodrigo de Paul (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej.45'+1′ikonaFaul Viniciusa Souzy (Espanyol). 45'ikonaFaul Geoffreya Kondogbii (Atletico Madryt). 45'ikonaSergi Darder (Espanyol) został sfaulowany w strefie obronnej.

43 'ikonaZatrzymany strzał ocierający się o lewy róg. Antoine Griezmann (Atlético Madryt) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. 43'ikonaÁlvaro Morata (Atlético de Madrid) został faulowany w drugiej połowie.43′ikonaFaul Fernando Calero (Espanyol). 40'ikonaFaul Geoffreya Kondogbii (Atletico Madryt).

40 'ikonaJoselu (Espanyol) otrzymał faul w strefie obronnej. 40′ikonaPróba zablokowana przez Yannick Carrasco (Atlético de Madrid) strzał prawą nogą zza pola karnego. 39′ikonaMartin Braithwaite (Espanyol) został sfaulowany w strefie obronnej. 39′ikonaFaul Nahuela Moliny (Atletico Madryt).

38 'ikonaPróba zablokowana Nahuel Molina (Atlético Madryt) strzał prawą nogą ze środka pola karnego. Wspomagany przez Yannicka Carrasco.35′ikonaZmiana w Espanyolu, Sergi Gómez wchodzi na boisko za Keidiego Bare.34′ikonaBrian Oliván (Espanyol) widział żółtą kartkę. 34′ikonaÁlvaro Morata (Atlético Madryt) został sfaulowany na prawym skrzydle.

34 'ikonaFaul Briana Olivána (Espanyol) 33′ikonaPróba niecelna Marcos Llorente (Atlético Madryt) strzał lewą nogą ze środka pola karnego jest za wysoko. Asysta Reinildo z dośrodkowaniem w pole karne. 32'ikonaFaul Viniciusa Souzy (Espanyol). 32'ikonaAntoine Griezmann (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej.

31 'ikonaFaul Yannicka Carrasco (Athletic Madrid).ikonaÓscar Gil (Espanyol) otrzymał faul na prawym skrzydle. 30′ikonaSpalony, Atlético Madryt. Antoine Griezmann próbował głębokiego podania, ale Álvaro Morata był na pozycji spalonej. 28′ikonaCzerwoną kartkę zobaczył Leandro Cabrera (Espanyol).

28 'ikonaFaul Leandro Cabrery (Espanyol). 28′ikonaÁlvaro Morata (Atlético de Madrid) został faulowany w drugiej połowie.27′ikonaSpalony, Atlético Madryt. Marcos Llorente próbował głębokiego podania, ale Yannick Carrasco był na pozycji spalonej. 27′ikonaPróba niecelna Marcos Llorente (Atlético de Madrid) strzał prawą nogą zza pola karnego nie trafia w lewą stronę po rzucie rożnym.

27 'ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Viniciusa Souzę.21′ikonaNahuel Molina (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej. 21′ikonaFaul Martina Braithwaite'a (Espanyol) 20′ikonaKąt, hiszpański. Rzut rożny wykonany przez Stefana Savicia.

18 'ikonaFaul Rodrigo de Paul (Atletico Madryt). 18'ikonaVinicius Souza (Espanyol) został ukarany faulem w polu karnym. 18′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Antoine Griezmann (Atlético Madryt) strzela prawą nogą z lewego skrzydła. Wspomagany przez Rodrigo de Paul.16′ikonaZatrzymany strzał. Joselu (Espanyol) uderzył prawą nogą ze środka pola karnego.

15 'ikonaFaul Antoine'a Griezmanna (Atletico Madryt). 15′ikonaMartin Braithwaite (Espanyol) został sfaulowany na lewym skrzydle. 12′ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Viniciusa Souzę.3′ikonaPróba chybiona, Antoine Griezmann (Atlético de Madrid) strzał lewą nogą spoza pola karnego.

2 'ikonaFaul Viniciusa Souzy (Espanyol). 2'ikonaGeoffrey Kondogbia (Atlético Madryt) został sfaulowany na lewym skrzydle.1′ikonaVinicius Souza (Espanyol) otrzymał faul na lewym skrzydle.1′ikonaFaul Rodrigo de Paul (Atletico Madryt).

ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę