Griezmann daje Atlético zwycięstwo z bolesną zniżką

Jest już skład Atlético Madryt.

Koniec meczu, Atlético de Madrid 2, FC Porto 1.90'+12'Druga połowa kończy się, Atlético de Madrid 2, FC Porto 1.90'+11'Gooooooo! Atlético de Madrid 2, FC Porto 1. Antoine Griezmann (Atlético de Madrid) leci z bardzo bliskiej odległości po rzucie rożnym 90'+11'Próba nieudana Axel Witsel (Atlético de Madrid) leci ze środka pola bardzo blisko prawy słupek, ale nieco szeroki. Wspomagany przez Thomasa Lemara dośrodkowaniem w pole karne po rzucie rożnym.

90'+10'Corner, Atlético de Madrid. Rzut rożny wykonany przez João Mário.90'+10'Antoine Griezmann (Atlético de Madrid) został sfaulowany w strefie obronnej.90'+10'Ful Toni Martínez (FC Porto).90'+9'Strzał Toni zablokował Martínez ( FC Porto) strzela prawą nogą z prawej strony pudła. Wspomagany przez Joao Mario.

90'+9'Próba zablokowana Ángel Correa (Atlético de Madrid) strzał lewą nogą spoza pola karnego. Wspomagany przez Rodrigo de Paul. 90'+6′ gol! Atlético Madryt 1, FC Porto 1. Mateus Uribe (FC Porto) wygrywa rzut karny pokonując Mario Hermoso (Atlético Madryt) piłką ręczną w polu karnym.

90'+1'Gooooooooo! Atlético de Madrid 1, FC Porto 0. Mario Hermoso (Atlético de Madrid) strzał lewą nogą ze środka pola karnego.88'Zmiana FC Porto. Gabriel Veron wchodzi na boisko, zastępując Galeno.88'Próba nieudana. Mario Hermoso ( Atlético Madryt) strzał lewą nogą spoza pola karnego 83′ Bruno Costa (FC Porto) został sfaulowany na prawym skrzydle.

83'Ful przez Koke (Atlético de Madrid).82'Mehdi Taremi (FC Porto) druga żółta kartka.81'Ful przez Mehdi Taremi (FC Porto).78'Zmiana, FC Porto, Toni Martínez wchodzą na boisko za Evanilsona.

77′ Zmiana w FC Porto, Bruno Costa wchodzi na boisko, zastępując Otávio z powodu kontuzji.72′ Faul Otávio (FC Porto).72′ Mario Hermoso (Atlético Madryt) fauluje lewe skrzydło.71′ Zmiana w Atlético Madryt, Ángel Correa wchodzi na boisko, aby zastąpić João Félix.

71' Mehdi Taremi (FC Porto) ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę 71' Mehdi Taremi (FC Porto) fauluje 71' José Giménez (Atlético de Madrid) zostaje faulowany w strefie defensywnej 69' Strzał chybiony przez João Mário (FC Porto) strzelił prawą nogą z prawej strony pola karnego, które wznosi się wysoko i szeroko w prawą stronę.

69′ Próba niecelna Mehdi Taremi (FC Porto) strzał z dezercją ze środka pola 69′ Próba niecelna Otávio (FC Porto) strzał prawą nogą ze środka pola, który nie trafia w lewą stronę 68 Zmiana W Atlético Madryt wszedł na boisko Mario Hermoso, zastępując Álvaro Moratę.

67'Ful Mateusa Uribe (FC Porto).67'João Félix (Atlético de Madrid) został sfaulowany na lewym skrzydle.65'Próba niecelna.Galeno (FC Porto) strzał głową ze środka pola karnego nie trafia w lewą stronę. Wspomagany przez Stephena Eustáquio dośrodkowaniem w pole karne po rzucie rożnym. 65′ Strzał zablokowany przez Otávio (FC Porto) strzał lewą nogą ze środka pola karnego.

Narożnik 65′, FC Porto. Rzut rożny Jana Oblaka 65′ Strzał z prawej strony bramki. João Mário (FC Porto) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. Wspomagany przez Mehdi Taremi.64'Próba chybiona.. Stephen Eustáquio (FC Porto) strzał prawą nogą zza pola karnego był bardzo blisko lewego słupka, ale nieco zaboczył.62'Zmiana, FC Porto, João Mário zastępuje Pepê.

62'Ful popełniony przez Álvaro Morata (Atlético de Madrid).62'Otávio (FC Porto) sfaulowany na prawym skrzydle.61'Zmiana, Atletico Madryt, Antoine Griezmann zastąpił Saúla Ñíguez.60'Poza meczem, Atletico Madryt . Saúl Ñíguez próbuje podać piłkę, ale Álvaro Morata zostaje złapany na spalonym.

59′ Strzał chybiony głową Pepe (FC Porto) ze środka pola, który nie trafia w lewą stronę. Wspomagany przez Stephena Eustáquio w dośrodkowaniu w pole karne po rzucie rożnym. Rzut rożny wykonany przez Koke.58′ Koke (Atlético de Madrid) został ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.56′ Galeno (FC Porto) fauluje lewe skrzydło.

56'Ful Koke (Atlético de Madrid) 55'Corner, FC Porto. Rzut wykonany przez Jana Oblaka 54' Strzał obroniony z lewego dolnego rogu. Stephen Eustáquio (FC Porto) strzela prawą nogą spoza pola karnego. Wspomagany przez Mateusa Uribe. 53′ Pepê (FC Porto) zdobył żółtą kartkę za niebezpieczną grę.

53'Ful Pepê (FC Porto).53'João Félix (Atlético de Madrid) został sfaulowany na lewym skrzydle.52'Otávio (FC Porto) został sfaulowany w strefie obronnej.52'Saúl Ñíguez sfaulowany (Atletico Madryt) ).

52′ Faul Mateusa Uribe (FC Porto) 52′ Thomas Lemar (Atlético de Madrid) fauluje w strefie defensywnej 51′ Faul Stephena Eustáquio (FC Porto) 51′ Rodrigo de Paul (Atlético de Madrid) otrzymał faul w strefie obronnej.

50'Spalony, Atlético Madryt. Marcos Llorente próbuje podać piłkę, ale Rodrigo de Paul zostaje złapany na spalonym.48′ Faul Mateusa Uribe (FC Porto).48′ João Félix (Atlético Madryt) jest faulowany na lewym skrzydle.47′ Faul Mehdi Taremi (FC Porto).

47′ Reinildo (Atlético Madryt) został sfaulowany w defensywie 46′ Pepê (FC Porto) został sfaulowany w defensywie 46′ Koke (Atlético Madryt) sfaulowany. Madryt, wszedł na Campo Rodrigo de Paul, zastępując Nahuela Molinę.

Rozpoczyna się druga połowa Atlético Madryt 0, FC Porto 0.45′ Zmiana w Atlético Madryt, Thomas Lemar wchodzi na boisko w miejsce Yannicka Carrasco. 45'+2′ Pierwsza połowa dobiegła końca, Atlético Madryt 0, FC Porto 0.41′ Pepê (FC Porto) został sfaulowany na prawym skrzydle.

41'Ful João Félix (Atlético de Madrid) 39' Galeno (FC Porto) sfaulował lewe skrzydło 39' Faul José Giménez (Atlético de Madrid) 37' Rzut rożny, FC Porto. Róg wykonany przez Axela Witsela.

37' Galeno (FC Porto) strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego jest zablokowany. Asystowana przez Mehdi Taremi.37'Strzał zapisany pod słupkami na poziomie gruntu. Koke (Atlético de Madrid) walczy z utratą obszaru 36′ Walka z Mateusem Uribe (FC Porto) walczy z walką o obszar 36′ Walka z Mehdi Taremi (FC Porto) spoza obszaru. Wsparcie Pepa.

34′ Otávio (FC Porto) fauluje w strefie defensywnej 34′ Faul Yannicka Carrasco (Atlético de Madrid). Asystowana przez Koke.32'Corner, Atlético de Madrid. Róg wykonany przez Stephena Eustáquio.

32′ Strzał odrzucony przez João Félix (Atlético de Madrid) strzał prawą nogą spoza pola karnego. Asysta: Axel Witsel.31'Foul by Evanilson (FC Porto).31'Reinildo (Atlético de Madrid) jest sfaulowany w strefie obronnej.29'Próba chybiona Evanilson (FC Porto) Strzał lewą nogą z bliskiej odległości z lewej strony bardzo blisko prawego słupka, ale lekko minął. Wspomagany przez Mehdi Taremi z podaniem głową.

28 ′ Narożnik, FC Porto. Rzut rożny Saúla Ñígueza 23′ Nietrafiony strzał Mateusa Uribe (FC Porto) strzał prawą nogą spoza pola karnego, które jest za wysoko. Wspomagany przez Zaidu Sanusi.22'Pepê (FC Porto) został sfaulowany na prawym skrzydle.22'Saúl Ñíguez (Atlético de Madrid) fauluje.

21′ Evanilson (FC Porto) fauluje w strefie defensywnej 21′ Faul Saúla Ñígueza (Atlético Madryt) 14′ Corner FC Porto. Rzut rożny wykonany przez Axela Witsel.14'Próba zablokowana Galeno (FC Porto) strzał prawą nogą ze środka pola karnego. Wspomagany przez Mateusa Uribe.

14′ Otávio (FC Porto) fauluje w strefie defensywnej. 14 ′ Faul Koke (Atletico de Madrid). skierowana w prawo. Wspomagany przez Zaidu Sanusi 8' Próba nietrafiona Yannick Carrasco (Atlético de Madrid) Strzał prawą nogą zza pola karnego tylko muska poprzeczkę z bezpośredniego rzutu wolnego.

7'João Félix (Atlético de Madrid) otrzymuje rzut wolny z połowy przeciwnika 7' Faul Mateus Uribe (FC Porto) 6' Próba zablokowana Nahuel Molina (Atlético de Madrid) strzał prawym nożnym spoza pola karnego. Asystowany przez Marcosa Llorente.5′ Reinildo (Atlético de Madrid) jest faulowany na lewym skrzydle.

5 ′ Faul Otávio (FC Porto). Bohaterowie wyskakują na boisko, aby rozpocząć ćwiczenia rozgrzewkowe