Granada na żywo dzisiaj: mecz SmartBank League, dzień 23

90'+3′ikonaAlberto Perea (Granada) został sfaulowany w strefie obronnej.ikonaKoniec meczu, Levante 3, Granada 1.90'+3′ikonaOstatnie okrążenie, Levante 3, Granada 1,90'+3'ikonaPorażka Pablo Martíneza (Levante).

90'+3′ikonaPróba zablokowana przez Quini (Granada) strzał prawą nogą zza pola karnego. Asysta Sergio Ruiz. 90'+2'ikonaRzut wolny: Ignasi Miquel (Granada). 90'+2'ikonaRóber Pier (Levante) popełnia faul w strefie obronnej.90'+1'ikonaAlberto Perea (Granada) został sfaulowany lewym skrzydłem.

90'+1′ikonaFaul Jorge de Frutos (Levante). 90'+1'ikonaSpalony, Levante. Daniel Cárdenas próbował głębokiego podania, ale Mohamed Bouldini był na pozycji spalonej.90′ikonaBrak Quini (Granada). 90'ikonaCharly Musonda (Levante) został ukarany faulem w polu karnym.

89 'ikonaBrak Charly'ego Musondy (Levante). 89'ikonaQuini (Granada) otrzymał faul w strefie obronnej.86'ikonaFaul Bryana Zaragozy (Granada). 87′ikonaZmiana w Granadzie, Quini wszedł na boisko, aby zastąpić Ricarda Sáncheza.

86 'ikonaCharly Musonda (Levante) otrzymał faul na lewym skrzydle. 87′ikonaPróba niecelna Mohamed Bouldini (Levante) strzał prawą nogą ze środka pola karnego idzie wysoko i daleko w prawo. Wspomagany przez Roberta Piera.83′ikonaFaul Carlosa Nevy (Granada). 83'ikonaJorge de Frutos (Levante) został sfaulowany w strefie obronnej.

85 'ikonaNiecelny strzał Pablo Martíneza (Levante) prawą nogą zza pola karnego, piłka nie trafia w prawą stronę bramki.81′ikonaNiecelna próba Álexa Muñoza (Levante) strzał prawą nogą z szerokiego kąta z prawej strony.80′ikonaNarożnik, Levante. Rzut rożny wykonany przez Ricarda Sáncheza. 80′ikonaZmiana w Levante, Marc Pubill wszedł za José Campañę.

79 'ikonaZmiana w Granadzie, Sergio Ruiz wszedł na boisko i zastąpił Víctora Díaza. 79′ikonaZmiana w Granadzie, Alberto Perea wszedł na boisko i zastąpił Óscara Melendo.78′ikonaPróba niecelna Víctor Díaz (Granada) strzał prawą nogą zza pola karnego jest za wysoko. Asysta Jose Callejon. 78′ikonaZmiana w Granadzie, Bryan Zaragoza wszedł na boisko, aby zastąpić Jorge Molina.

75 'ikonaGooooool! Levante 3, Granada 1. Mohamed Bouldini (Levante) strzela prawą nogą z bardzo bliskiej odległości po rzucie rożnym.78′ikonaZmiana w Granadzie Alberto Soro wszedł na boisko i zastąpił José Callejóna. 75′ikonaNarożnik, Levante. Rzut rożny wykonany przez Carlosa Nevę.74′ikonaZmiana w Levante, Mohamed Bouldini wszedł na boisko, aby zastąpić Wesleya.

74 'ikonaZmiana w Levante, Charly Musonda wszedł na boisko i zastąpił Alejandro Cantero. 71′ikonaMolo Falta de Róber (Levante) 73′ikonaPróba zablokowana przez główkę Alejandro Cantero (Levante) ze środka pola karnego. Wspomagany przez Pablo Martíneza z centrum w okolicy.69′ikonaRicard Sánchez (Granada) został sfaulowany w strefie obronnej.

71 'ikonaJosé Callejón (Granada) otrzymał faul w strefie obronnej.69'ikonaBrak Marcelo Saracchi (Levante). 70'ikonaPróba zablokowana Antonio Puertas (Granada) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego. Asysta Jose Callejon. 66′ikonaNarożnik, Levante. Rzut rożny wykonany przez Carlosa Nevę.

62 'ikonaNarożnik, Levante. Rzut rożny wykonany przez José Callejón.64′ikonaBrak Njegosa Petrovicia (Granada). 62'ikonaPróba zablokowana przez Pablo Martínez (Levante) strzał prawą nogą zza pola karnego.64'ikonaRúben Vezo (Levante) został sfaulowany w strefie obronnej.

61 'ikonaAntonio Puertas (Granada) przegrywa 61′ikonaJosé Campaña (Levante) został ukarany faulem w polu karnym. 58'ikonaZmiana w Levante, Marcelo Saracchi wszedł na boisko za Sergio Postigo.60'ikonaAntonio Puertas (Granada) został sfaulowany w strefie obronnej.

60 'ikonaMolo Falta de Róber (Levante) 55′ikonaPróba niecelna Jorge de Frutos (Levante) strzał prawą nogą z szerokiego kąta z prawej.56'ikonaErick Cabaco (Granada) został ukarany faulem w strefie obronnej. 51′ikonaNjegos Petrovic (Grenada) został sfaulowany w strefie obronnej.

55 'ikonaBrak Wesleya (Levante). 51'ikonaFaul Pablo Martínez (Levante). 50′ikonaÓscar Melendo (Granada) jest faulowany w strefie obronnej.50'ikonaFaul Alejandro Cantero (Levante).

46 'ikonaErick Cabaco (Granada) został ukarany faulem w strefie obronnej. 46′ikonaFaul Alejandro Cantero (Levante).ikonaDruga część zaczyna się Levante 2, Granada 1.46′ikonaNiebezpieczna gra José Callejóna (Granada).

46 'ikonaJorge de Frutos (Levante) otrzymał faul w strefie obronnej.45'+3′ikonaPierwszy mecz finału, Levante 2, Granada 1,43'ikonaZatrzymany strzał. José Callejón (Granada) strzela prawą nogą zza pola karnego.44'ikonaJorge Molina (Granada) został sfaulowany w strefie obronnej.

40 'ikonaSpalony, Levante. José Campaña próbował głębokiego podania, ale Álex Muñoz był na pozycji spalonej. 44′ikonaMolo Falta de Róber (Levante) 40′ikonaNarożnik, Levante. Rzut rożny wykonany przez Raúla Fernándeza. 40′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Alejandro Cantero (Levante) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. Asysta Alex Munoz.

38 'ikonaNiecelny strzał Álexa Muñoza (Levante) prawą nogą ze środka pola karnego. 38'ikonaFaul Ericka Cabaco (Granada). 37′ikonaNarożnik, Levante. Rzut rożny wykonany przez Raúla Fernándeza. 38′ikonaWesley (Levante) został sfaulowany na lewym skrzydle.

37 'ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Alejandro Cantero (Levante) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. wspomagany przez syna.36′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Njegos Petrovic (Grenada) strzał prawą nogą zza pola karnego. Asysta Carlosa Nevy.35′ikonaCarlos Neva (Granada) został faulowany w strefie obronnej.33'ikonaNarożnik, Grenada. Rzut rożny wykonany przez Syna.

35 'ikonaBrak Wesleya (Levante). 29'ikonaJorge Molina (Granada) otrzymał faul w strefie obronnej.30'ikonaAntonio Puertas (Granada) otrzymał faul na prawym skrzydle.29′ikonaFaul Rubéna Vezo (Levante).

30 'ikonaFaul Rúbena Vezo (Levante). 27′ikonaFaul Ericka Cabaco (Granada). 23′ikonaRicard Sánchez (Granada) został ukarany faulem w strefie obronnej. 27′ikonaAlejandro Cantero (Levante) został sfaulowany w strefie obronnej.

23 'ikonaBrak Alejandro Cantero (Levante).26'ikonaStrzał zatrzymał się w lewym rogu. Carlos Neva (Granada) lewą nogą uderzył zza pola karnego. Wspomagany przez José Callejón.19′ikonaWesley (Levante) otrzymał faul w strefie obronnej. 20'ikonaGooooool! Levante 2, Granada 1. Carlos Neva (Granada) strzela prawą nogą ze środka pola karnego.

20 'ikonaÓscar Melendo (Granada) odrzuca strzał lewą nogą zza pola karnego.19′ikonaBrak Njegosa Petrovicia (Granada). 19'ikonaSpalony, Levante. Rúben Vezo próbował podania prostopadłego, ale Wesley został złapany na spalonym 15' Gra wznowiona.

17 'ikonaGooooool! Levante 2, Granada 0. José Campaña (Levante) zdobył rzut karny prawą nogą. 14′ Rzut karny wykonany przez Ricarda Sáncheza (Granada) z mężczyzną w polu karnym. 14′ikonaPróba zablokowana przez główkę Sergio Postigo (Levante) ze środka pola karnego. Asysta José Campaña po dośrodkowaniu w pole karne.

14 'ikonaFaul Pablo Martínez (Levante). 14′ikonaJosé Callejón (Granada) otrzymał faul w strefie obronnej.11'ikonaGooooool! Levante 1, Granada 0. Alejandro Cantero (Levante) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego. 13'ikonaNarożnik, Levante. Rzut rożny wykonany przez Víctora Díaza.

10 'ikonaAntonio Puertas (Granada) przegrywa 10′ikonaSergio Postigo (Levante) otrzymał faul w strefie obronnej.10'ikonaFaul Rúbena Vezo (Levante). 10′ikonaOscar Melendo (Granada) został sfaulowany w strefie obronnej.

8 'ikonaFaul Pablo Martínez (Levante). 6' Gra została wznowiona. 8'ikona6' Gra wznowiona.

6'Gra została zatrzymana (Granada).6'Gra została przerwana z powodu kontuzji Wesley'a (Levante).5'Mecz został wznowiony.5'Przegląd VAR: Gol Levante (Wesley).

3'GOL ANULOWANY PRZEZ VAR: Wesley (Levante) strzelił gola, ale po weryfikacji VAR gol nie pojawia się na tablicy wyników.3'ikonaSpalony, Levante. Pablo Martínez otrzymał piłkę prostopadłą, ale Alejandro Cantero został złapany na pozycji spalonej.ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę