Granada na żywo dzisiaj: mecz SmartBank League, dzień 41

ikonaKoniec meczu, Mirandés 1, Granada 3,90'+5′ikonaOstatnie okrążenie, Mirandés 1, Granada 3,90'+3′ikonaSpalony, Grenada. Antonio Puertas próbował podania prostopadłego, ale Ricard Sánchez był na pozycji spalonej. 88′ikonaPróba niecelna Ricard Sánchez (Granada) strzał prawą nogą ze środka pola karnego.

83 'ikonaZmiana w Mirandés, Simón Moreno wszedł na boisko i zastąpił Raúla Garcíę. 83′ikonaZmiana w Mirandés, Javi Llabrés wszedł na boisko, aby zastąpić Roberto Lópeza.80′ikonaFaul Yanna Bodigera (Grenada). 80'ikonaDavid Vicente (Mirandés) został ukarany faulem w polu karnym.

79 'ikonaBryan Zaragoza (Granada) otrzymał żółtą kartkę za przekroczenie progu świętowania.78'ikonaGooooool! Mirandés 1, Granada 3. Bryan Zaragoza (Granada) strzela lewą nogą ze środka pola karnego. 76′ikonaPróba niecelna Myrto Uzuni (Granada) strzał prawą nogą ze środka pola karnego chybia w prawą stronę. Asysta Bryana Zaragozy po dośrodkowaniu poza pole karne po 75 minucieikonaBryan Zaragoza (Granada) został sfaulowany na prawym skrzydle.

75 'ikonaYann Bodiger (Granada) otrzymał faul na prawym skrzydle.75'ikonaBrak Oriol Rey (Mirandés). 74 'ikonaZmiana w Mirandés, Jofre Carreras wszedł na boisko i zastąpił Raúla Navasa. 73′ikonaNarożnik, Mirandés. Rzut rożny wykonany przez André Ferreirę.

73 'ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. César Gelabert (Mirandés) strzelił prawą nogą z szerokiego kąta z prawej strony. Asysta Davida Vicente po podaniu prostopadłym. 71′ikonaBryan Zaragoza (Granada) został sfaulowany w strefie obronnej. 71′ikonaFaul José Salinasa (Mirandés). 70′ikonaZmiana w Granadzie, Ignasi Miquel wszedł na boisko, aby zastąpić Ericka Cabaco.

70 'ikonaZmiana w Granadzie, Víctor Meseguer wszedł na boisko i zastąpił Óscara Melendo.69′ikonaFaul Óscara Melendo (Granada).69′ikonaOriol Rey (Mirandés) został ukarany faulem w strefie obronnej. 68′ikonaPróba niecelna Carlos Neva (Granada) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego idzie za wysoko. Asysta Antonio Puertas.

67 'ikonaOriol Rey (Mirandés) został ukarany faulem w strefie obronnej. 67′ikonaZmiana w Mirandés. David Vicente wszedł na boisko i zastąpił Juanlu Sáncheza. 67′ikonaZmiana w Mirandés, César Gelabert wszedł na boisko i zastąpił Óscara Pinchi.66′ikonaFaul: Erick Cabaco (Granada).

Sześćdziesiąt pięć'ikonaAntonio Puertas (Granada) otrzymał faul w polu karnym.65'ikonaFaul Raúla Navasa (Mirandés). 64'ikonaZmiana w Granadzie, Ricard Sánchez wszedł na boisko i zastąpił Quiniego.62'ikonaGooooool! Mirandés 1, Granada 2. Antonio Puertas (Granada) strzał prawą nogą z bardzo bliskiej odległości.

62 'ikonaPróba niecelna Carlos Neva (Granada) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego.61'ikonaBrak Quini (Granada). 61'ikonaRaúl García (Mirandés) został sfaulowany w strefie obronnej. 57′ikonaGooooool! Mirandés 1, Granada 1. Roberto López (Mirandés) strzał lewą nogą z ponad 30 metrów.

55 'ikonaZmiana w Granadzie, Bryan Zaragoza wszedł na boisko i zastąpił José Callejóna. 55′ikonaZmiana w Granadzie, Yann Bodiger wszedł na boisko i zastąpił Pol Lozano. 54′ikonaNiecelny strzał Óscara Melendo (Granada) lewą nogą ze środka pola karnego, który leci za wysoko. Asysta Sergio Ruiz. 52′ikonaÓscar Melendo (Granada) został ukarany faulem w polu karnym.

52 'ikonaFaul Óscara Pinchi (Mirandés). 50′ikonaSpalony, Grenada. Antonio Puertas próbował podania prostopadłego, ale José Callejón został złapany na pozycji spalonej. 47′ikonaFaul Ericka Cabaco (Granada). 47′ikonaRaúl García (Mirandés) został ukarany faulem w polu karnym.

47 'ikonaQuini (Granada) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.47′ikonaBrak Quini (Granada). 47'ikonaJosé Salinas (Mirandés) został sfaulowany w strefie obronnej.ikonaRozpoczyna się druga połowa przy Mirandés 0, Granada 1.

45 'ikonaFinał pierwszego meczu, Mirandés 0, Granada 1,45′ikonaFaul Pol Lozano (Granada). 45'ikonaÓscar Pinchi (Mirandés) został sfaulowany w strefie obronnej.44′ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Myrto Uzuni (Granada) strzela głową ze środka pola karnego. Asysta Jose Callejon.

43 'ikonaZatrzymany strzał. Myrto Uzuni (Granada) uderza główką ze środka pola karnego. 41'ikonaBeñat Prados (Mirandés) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz. 41′ikonaAntonio Puertas (Granada) otrzymał faul w polu karnym.41'ikonaFaul Beñata Pradosa (Mirandés).

36 'ikonaSpalony, Grenada. Sergio Ruiz próbował głębokiego podania, ale Antonio Puertas był na pozycji spalonej. 34′ikonaFaul Óscara Melendo (Granada).34′ikonaRaúl García (Mirandés) został sfaulowany w strefie obronnej. 34′ikonaFaul Sergio Ruiza (Granada).

34 'ikonaJosé Salinas (Mirandés) został ukarany faulem w strefie obronnej. 30′ikonaGooooool! Mirandés 0, Granada 1. Antonio Puertas (Granada) uderza głową z bardzo bliskiej odległości. 26'ikonaNiecelny strzał Myrto Uzuniego (Granada) z prawej nogi zza pola karnego, który z bezpośredniego rzutu wolnego minął poprzeczkę.24'ikonaÁlvaro Sanz (Mirandés) zobaczył czerwoną kartkę.

24 'ikonaMyrto Uzuni (Granada) został ukarany faulem w polu karnym. 24'ikonaFaul Álvaro Sanza (Mirandés). 22′ikonaJosé Salinas (Mirandés) został ukarany faulem w polu karnym. 22'ikonaFaul: Antonio Puertas (Granada).

21 'ikonaJuanlu Sánchez (Mirandés) został sfaulowany na prawym skrzydle. 21′ikonaFaul José Callejóna (Granada). 20′ikonaÓscar Pinchi (Mirandés) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.20′ikonaBrak Oscara Pinchi (Mirandés).

20 'ikonaÓscar Melendo (Granada) jest faulowany w strefie obronnej.18'ikonaNiecelny strzał Juanlu Sáncheza (Mirandés) z prawej nogi zza pola karnego, który leci za wysoko. Asysta Roberto Lópeza po rzucie rożnym. 17′ikonaNarożnik, Mirandés. Rzut rożny wykonany przez André Ferreirę. 17′ikonaStrzał zatrzymał się wysoko i przez środek bramki. Raúl García (Mirandés) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. Asystował Óscar Pinchi podaniem głową.

szesnaście'ikonaRaúl García (Mirandés) został ukarany faulem w polu karnym. 16'ikonaFaul Ericka Cabaco (Granada). 14′ikonaÁlvaro Sanz (Mirandés) został sfaulowany w strefie obronnej.14′ikonaFaul: Myrto Uzuni (Granada).

12 'ikonaStrzał zatrzymany nisko po lewej stronie. Antonio Puertas (Granada) uderzył lewą nogą zza pola karnego. Wspomagany przez Victora Diaza.11′ikonaÓscar Pinchi (Mirandés) został sfaulowany w strefie obronnej.11′ikonaFaul Pol Lozano (Granada). 11'ikonaRaúl García (Mirandés) został sfaulowany w strefie obronnej.

11 'ikonaFaul Pol Lozano (Granada). 10'ikonaNarożnik, Mirandés. Rzut rożny wykonany przez Víctora Díaza.10′ikonaPróba niecelna Roberto López (Mirandés) strzał lewą nogą zza pola karnego idzie wysoko i w lewo. Asysta: Óscar Pinchi.9′ikonaPróba niecelna José Salinas (Mirandés) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego chybia w prawą stronę. Asysta Roberto Lópeza z dośrodkowaniem w pole karne.

7 'ikonaSpalony, Grenada. Myrto Uzuni próbował podania prostopadłego, ale Sergio Ruiz został złapany na spalonym.6'ikonaPróba niecelna Myrto Uzuni (Granada) główką ze środka pola karnego chybia w prawą stronę bramki. Asysta José Callejóna przy dośrodkowaniu w pole karne. 5′ikonaÓscar Pinchi (Mirandés) został ukarany faulem w polu karnym.5′ikonaFaul Quiniego (Granada).

4 'ikonaFaul Juanlu Sáncheza (Mirandés). 4′ikonaMyrto Uzuni (Granada) został sfaulowany na lewym skrzydle.3′ikonaStrzał zatrzymał się wysoko i przez środek bramki. Juanlu Sánchez (Mirandés) strzela prawą nogą zza pola karnego.2'ikonaNarożnik, Mirandés. Rzut rożny wykonany przez Pol Lozano.

1 'ikonaJosé Salinas (Mirandés) został ukarany faulem w strefie obronnej. 1′ikonaFaul Quiniego (Granada).ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę