Eibar na żywo dzisiaj: mecz SmartBank League, dzień 38

90'+2′ikonaNiecelny strzał głową Quique Gonzáleza (Eibar) z prawej strony pola karnego, który leci wysoko i w lewo. Wspomagany przez Ríosa Reinę po dośrodkowaniu w pole karne po rzucie rożnym. 90'+1′ikonaNarożnik, Eibar. Rzut rożny wykonany przez Quini.90′ikonaZmiana w Eibar, Peru Nolaskoain wszedł na boisko i zastąpił Álvaro Tejero.87′ikonaPol Lozano (Granada) został sfaulowany w strefie obronnej.

87 'ikonaFaul Javiego Muñoza (Eibar). 85'ikonaRzut wolny: Famara Diédhiou (Granada). 85′ikonaÁlvaro Tejero (Eibar) został sfaulowany w strefie obronnej.84′ikonaPróba niecelna.Yanis Rahmani (Eibar) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego, który nie trafia w poprzeczkę. Asysta Anaitz Arbilla.

83 'ikonaBryan Zaragoza (Granada) został sfaulowany w strefie obronnej. 83′ikonaFaul Sergio Álvareza (Eibar). 82'ikonaNarożnik, Eibar. Rzut rożny wykonany przez Quini.81′ikonaIgnasi Miquel (Granada) został sfaulowany w strefie obronnej.

81 'ikonaFaul Javiego Muñoza (Eibar). 80'ikonaMiguel Ángel Rubio (Granada) został sfaulowany w strefie obronnej.80′ikonaBrak Białego Leszczuka (Eibar). 79'ikonaFaul Quiniego (Granada).

79 'ikonaYanis Rahmani (Eibar) otrzymał faul na lewym skrzydle. 78′ikonaRaúl Fernández (Granada) został sfaulowany w strefie obronnej.78′ikonaFaul Javiego Muñoza (Eibar). 78'ikonaZmiana w Granadzie Pol Lozano wszedł na boisko i zastąpił Yanna Bodigera.

77 'ikonaFaul Sergio Ruiza (Granada). 77'ikonaYanis Rahmani (Eibar) otrzymał faul w strefie obronnej.76'ikonaFamara Diédhiou (Granada) jest faulowany w polu karnym.76'ikonaFaul Anaitz Arbilla (Eibar).

75 'ikonaNiecelny strzał Quique Gonzáleza (Eibar). Strzał lewą nogą zza pola karnego, bardzo blisko lewego słupka, ale minął lekko obok bramki. Wspomagany przez Matheusa Pereirę.74′ikonaZmiana w Granadzie, Sergio Ruiz wszedł na boisko i zastąpił Óscara Melendo. 74′ikonaZmiana w Granadzie, Shon Weissman wszedł na boisko i zastąpił Njegosa Petrovicia. 74′ikonaZmiana w Granadzie Famara Diédhiou wszedł za Antonio Puertasa.

73 'ikonaYann Bodiger (Granada) otrzymał faul na lewym skrzydle.73'ikonaFaul Javiego Muñoza (Eibar). 72'ikonaSpalony, Grenada. Óscar Melendo próbował podania prostopadłego, ale Myrto Uzuni został złapany na pozycji spalonej.71′ikonaBramka samobójcza Blanco Leschuka, Eibar. Grenada 1, Eibar 1.

71 'ikonaÓscar Melendo (Granada) został ukarany faulem w polu karnym.71′ikonaBrak Białego Leszczuka (Eibar). 70'ikonaPróba niecelna Álvaro Tejero (Eibar) strzał prawą nogą zza pola karnego jest za wysoko. Wspomagany przez Javiego Munoza.68′ikonaFaul: Óscar Melendo (Granada).

68 'ikonaSergio Álvarez (Eibar) otrzymał faul na lewym skrzydle.68'ikonaZmiana w Eibar, Quique González wszedł na boisko i zastąpił Stoiczkowa.68′ikonaZmiana w Eibar, Blanco Leschuk wszedł na boisko i zastąpił Jona Bautistę. 68′ikonaZmiana w Eibar, Yanis Rahmani wszedł za José Corpasa.

67 'ikonaPróba zablokowana Yann Bodiger (Grenada) strzał lewą nogą zza pola karnego. Z asystą Quini.61′ikonaZmiana w Granadzie, Bryan Zaragoza wszedł na boisko i zastąpił José Callejóna. 60′ikonaGooooool! Granada 0, Eibar 1. Jon Bautista (Eibar) strzał lewą nogą z bliskiej odległości z lewej strony po obronionym rzucie wolnym.60′ikonaStrzał zatrzymał się w lewym rogu. Anaitz Arbilla (Eibar) uderzył prawą nogą zza pola karnego.

59 'ikonaQuini (Granada) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.59′ikonaBrak Quini (Granada). 59'ikonaStoiczkow (Eibar) został ukarany faulem w polu karnym. 57'ikonaSpalony, Grenada. Óscar Melendo próbuje podania prostopadłego, ale José Callejón zostaje złapany na spalonym.

54 'ikonaSpalony, Eibar. Stoichkov próbował podania prostopadłego, ale Jon Bautista został złapany na pozycji spalonej. 53′ikonaCarlos Neva (Granada) otrzymał faul na lewym skrzydle. 53'ikonaFaul Javiego Muñoza (Eibar). 52'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Antonio Puertas (Granada) uderza głową ze środka pola karnego. Asystował mu Carlos Neva po dośrodkowaniu w pole karne.

51 'ikonaSpalony, Eibar. Jon Bautista próbował podania prostopadłego, ale Stoiczkow został złapany na pozycji spalonej. 50′ikonaBrak Quini (Granada). 50'ikonaRíos Reina (Eibar) został sfaulowany na lewym skrzydle.ikonaDruga część zaczyna się Granada 0, Eibar 0.

45'+2′ikonaFinał pierwszego meczu, Granada 0, Eibar 0,44′ikonaÁlvaro Tejero (Eibar) został sfaulowany w strefie obronnej.44′ikonaSpalony, Grenada. José Callejón próbował podania prostopadłego, ale Antonio Puertas został złapany na pozycji spalonej. 42′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Myrto Uzuni (Granada) uderzył prawą nogą z prawej strony pola karnego. Asysta Miguel Angel Rubio.

41'Mecz został wznowiony.41'Mecz został wznowiony.40'Gra została zatrzymana z powodu kontuzji Óscara Melendo (Granada).40'ikonaStoiczkow (Eibar) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczną grę.

39 'ikonaÓscar Melendo (Granada) jest faulowany w strefie obronnej.39'ikonaRzut wolny autorstwa Stoiczkowa (Eibar). 39'ikonaNiecelny strzał Quini (Granada) prawą nogą ze środka pola karnego, który po rzucie rożnym idzie za wysoko.38'ikonaNarożnik, Grenada. Rzut rożny wykonany przez Lucę Zidane'a.

38 'ikonaZatrzymany strzał. Yann Bodiger (Granada) lewą nogą uderzył z trudnego kąta z lewej strony. 35'ikonaPróba niecelna Quini (Granada) strzał lewą nogą zza pola karnego nie trafia w prawą stronę bramki. Asysta: Miguel Ángel Rubio.30′ikonaNarożnik, Eibar. Rzut rożny wykonany przez Quini.28′ikonaCarlos Neva (Granada) został sfaulowany lewym skrzydłem.

28 'ikonaFaul Javiego Muñoza (Eibar). 27'ikonaMiguel Ángel Rubio (Granada) został sfaulowany w strefie obronnej.27′ikonaFaul Jona Bautisty (Eibar). 25'ikonaQuini (Granada) został sfaulowany w strefie obronnej.

25 'ikonaRzut wolny autorstwa Stoiczkowa (Eibar). 25'ikonaPiłka ręczna autorstwa José Corpasa (Eibar). 25′ikonaZagranie ręką wykonał José Callejón (Granada) 24' Gra została wznowiona.

24'Mecz został wznowiony.23'Gra została zatrzymana z powodu kontuzji Miguel Ángel Rubio (Granada).22'ikonaAntonio Puertas (Granada) przegrywa 22′ikonaJon Bautista (Eibar) został sfaulowany w strefie obronnej.

19 'ikonaPróba niecelna Yanna Bodigera (Granada) uderzyła prawą nogą z ponad 30 metrów, która chybiła w lewą stronę.18'ikonaÓscar Melendo (Granada) jest faulowany w strefie obronnej.18'ikonaFaul Jona Bautisty (Eibar). 17'ikonaOscar Melendo (Granada) został sfaulowany w strefie obronnej.

17 'ikonaRzut wolny autorstwa Stoiczkowa (Eibar). 17'ikonaPróba zablokowana przez José Callejón (Granada) strzał prawą nogą zza pola karnego. Z asystą Oscara Melendo.14′ikonaSpalony, Grenada. Carlos Neva próbował podania prostopadłego, ale José Callejón został złapany na pozycji spalonej. 11′ikonaFaul Quiniego (Granada).

11 'ikonaStoichkov (Eibar) otrzymał faul w strefie obronnej.10'ikonaPróba chybiona José Corpas (Eibar) strzał prawą nogą zza pola karnego nie trafia w lewą stronę. Asysta Stoiczkow.7′ikonaNiecelny strzał Antonio Puertasa (Granada). Strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego, bardzo blisko lewego słupka, ale nieco niecelny. Asysta: Carlos Neva.5′ikonaNarożnik, Eibar. Rzut rożny wykonany przez Antonio Puertasa.

ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę