Las Palmas na żywo dzisiaj: 26. kolejka La Liga SmartBank

ikonaKoniec meczu, Burgos 0, Las Palmas 0,90'+5'ikonaOstatnie okrążenie, Burgos 0, Las Palmas 0,90'+5'ikonaFabio González (Las Palmas) otrzymał faul w strefie obronnej.90'+5′ikonaFaul Mourad (Burgos).

90'+4′ikonaPróba niecelna Pablo Valcarce (Burgos) strzelił prawą nogą z prawej strony pola karnego bardzo blisko lewego słupka, ale minął go lekko obok bramki. Wspomagany przez Jesúsa Areso.90'+4′ikonaPróba zablokowana przez główkę Miguela Ángela Atienzy (Burgos) z bliskiej odległości z prawej strony. Asysta Pablo Valcarce z dośrodkowaniem w polu karnym.90'+4′ikonaNarożnik, Burgos. Rzut rożny wykonany przez Álvaro Vallés.90'+4′ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Miguel Ángel Atienza (Burgos) strzela prawą nogą zza pola karnego.

90'+3′ikonaGame Away, Las Palmas. Álvaro Vallés próbował podania prostopadłego, ale Enzo Loiodice był na pozycji spalonej.90'+1′ikonaGame Away, Las Palmas. Óscar Clemente próbował głębokiego podania, ale Florin Andone był na pozycji spalonej.90'+1′ikonaPróba niecelna Enzo Loiodice (Las Palmas) strzał lewą nogą zza pola karnego idzie wysoko i daleko w lewo. Wspomagany przez Jonathana Viera.89′ikonaNiecelna próba Óscara Clemente (Las Palmas) strzał prawą nogą zza pola karnego, bardzo blisko lewego słupka, ale minął nieco obok bramki. Asysta Jonathan Viera.

89 'ikonaFabio González (Las Palmas) został sfaulowany w strefie obronnej.89′ikonaFaul Murada (Burgos) 88′ikonaZmiana w Burgos, José Matos wszedł na boisko i zastąpił Frana Garcíę.87′ikonaFaul Florina Andone (Las Palmas).

87 'ikonaAitor Córdoba (Burgos) jest faulowany w strefie obronnej.86'ikonaZmiana w Las Palmas, Florin Andone wszedł na boisko, zastępując Marca Cardonę. 86′ikonaZmiana w Las Palmas, Óscar Clemente wszedł na boisko i zastąpił Alberto Moleiro.85′ikonaSpalony, Burgos. José Antonio Caro zrobił głęboki krok, ale Pablo Valcarce był na pozycji spalonej.

82 'ikonaPróba zablokowana przez Jonathana Viera (Las Palmas) strzał prawą nogą zza pola karnego. Z asystą Alberto Moleiro.80′ikonaMarvin Park (Las Palmas) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.80′ikonaPark Falta de Marvin (Las Palmas). 80′ikonaPablo Valcarce (Burgos) został ukarany faulem w polu karnym.

80 'ikonaFaul Sergiego Cardony (Las Palmas). 79'ikonaPablo Valcarce (Burgos) został sfaulowany w strefie obronnej.78′ikonaSpalony, Burgos. Miguel Ángel Atienza próbował głębokiego podania, ale Pablo Valcarce był na pozycji spalonej.77′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Jonathan Viera (Las Palmas) strzela prawą nogą zza pola karnego. Asysta Fabio Gonzalez.

77 'ikonaZmiana w Burgos, Juan Artola wszedł na boisko w miejsce Gaspara Camposa. 76′ikonaZmiana w Burgos, Raúl Navarro wszedł za Mikiego Muñoza. 75′ikonaFaul Sergiego Cardony (Las Palmas). 75'ikonaGaspar Campos (Burgos) został sfaulowany na prawym skrzydle.

73 'ikonaFaul Saúla Coco (Las Palmas). 73′ikonaPablo Valcarce (Burgos) został ukarany faulem w polu karnym.73'ikonaSpalony, Burgos. Pablo Valcarce próbował podania prostopadłego, ale Gaspar Campos był na pozycji spalonej. 72′ikonaFaul Enzo Loiodice (Las Palmas).

72 'ikonaGaspar Campos (Burgos) został faulowany w polu karnym.69'ikonaGame Away, Las Palmas. Alberto Moleiro próbował długiego podania, ale Marc Cardona był na spalonym.69'Alberto Moleiro (Las Palmas) trafia prawą nogą zza pola karnego w słupek.68'Gra została wznowiona.

68'Mecz został wznowiony.67'Gra została zatrzymana z powodu kontuzji Marca Cardony (Las Palmas).64'ikonaZmiana w Las Palmas, Marvin Park wszedł na boisko, aby zastąpić Lorena Moróna.62′ikonaSpalony, Burgos. Unai Elgezabal próbuje podania prostopadłego, ale Mourad zostaje złapany na spalonym.

59 'ikonaNiecelny strzał Mourad (Burgos) strzał prawą nogą ze środka pola karnego, który leci za wysoko po rzucie wolnym.58'ikonaFaul Sergiego Cardony (Las Palmas). 58'ikonaJesús Areso (Burgos) otrzymał faul na prawym skrzydle.57'ikonaŻółtą kartkę otrzymał Jesús Areso (Burgos) za niebezpieczną grę.

57 'ikonaFabio González (Las Palmas) został sfaulowany w strefie obronnej.57′ikonaFaul Jesúsa Areso (Burgos) 55′ikonaZmiana w Burgos, Pablo Valcarce wszedł na boisko i zastąpił Álexa Bermejo. 55′ikonaZmiana w Burgos, wszedł do Campo Mourad za Sergio Castel.

55 'ikonaLoren Morón (Las Palmas) został ukarany faulem w strefie obronnej.55′ikonaFaul Aitora Córdoby (Burgos) 54′ikonaFabio González (Las Palmas) został sfaulowany w strefie obronnej.54′ikonaFaul Alexa Bermejo (Burgos).

54 'ikonaLoren Morón (Las Palmas) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz. 53′ikonaDavid Goldar (Burgos) został ukarany faulem w strefie obronnej. 53′ikonaFaul Lorena Morona (Las Palmas) 53′ikonaLoren Morón (Las Palmas) został ukarany faulem w polu karnym.

53 'ikonaFaul Unaia Elgezabala (Burgos) 52'ikonaNiecelny strzał Lorena Moróna (Las Palmas) prawą nogą z ponad 30 metrów. 51'ikonaPróba niecelna Jonathan Viera (Las Palmas) strzał prawą nogą zza pola karnego z bezpośredniego rzutu wolnego.50'ikonaÁlex Bermejo (Burgos) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczną grę.

50 'ikonaSergi Cardona (Las Palmas) został ukarany faulem w polu karnym. 50'ikonaFaul Álexa Bermejo (Burgos) 48′ikonaFaul Álexa Suáreza (Las Palmas). 48′ikonaGaspar Campos (Burgos) został sfaulowany w strefie obronnej.

47 'ikonaJonathan Viera (Las Palmas) otrzymał faul na prawym skrzydle. 47′ikonaFaul Fran Garcíi (Burgos). 46'ikonaEnzo Loiodice (Las Palmas) jest faulowany w strefie obronnej.46'ikonaFaul: Miguel Ángel Atienza (Burgos).

46 'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Jesús Areso (Burgos) strzela prawą nogą z prawej strony pola karnego.ikonaDruga część rozpoczyna się Burgos 0, Las Palmas 0.45′ikonaFinał, Burgos 0, Las Palmas 0,44′ikonaFaul Lorena Morona (Las Palmas).

44 'ikonaFran García (Burgos) został sfaulowany w strefie obronnej.42′ikonaSaúl Coco (Las Palmas) został sfaulowany w strefie obronnej. 42′ikonaBrak Miki Muñoza (Burgos). 39'ikonaLoren Morón (Las Palmas) został ukarany faulem w polu karnym.

39 'ikonaFaul Fran Garcíi (Burgos). 38'ikonaAitor Córdoba (Burgos) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.37′ikonaLoren Morón (Las Palmas) został ukarany faulem w polu karnym.37'ikonaFaul Aitora Córdoby (Burgos).

35 'ikonaUnai Elgezabal (Burgos) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz. 35′ikonaEnzo Loiodice (Las Palmas) jest faulowany w strefie obronnej.35'ikonaFaul Unaia Elgezabala (Burgos) 33'ikonaMiguel Ángel Atienza (Burgos) został ukarany faulem w polu karnym.

33 'ikonaFaul Enzo Loiodice (Las Palmas). 29′ikonaZatrzymany strzał. Loren Morón (Las Palmas) strzela prawą nogą z prawego pola karnego. 28'ikonaFaul Fabio Gonzáleza (Las Palmas). 28′ikonaÁlex Bermejo (Burgos) został sfaulowany w strefie obronnej.

26'Mecz został wznowiony.26'Mecz został wznowiony.25'Gra została zatrzymana z powodu kontuzji Sergio Castel (Burgos).24'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Alberto Moleiro (Las Palmas) strzela prawą nogą zza pola karnego. Asysta Jonathan Viera.

23 'ikonaSergi Cardona (Las Palmas) został sfaulowany w strefie obronnej. 23′ikonaFaul Sergio Castela (Burgos). 22′ikonaSpalony, Burgos. Miki Muñoz próbował głębokiego podania, ale Gaspar Campos był na pozycji spalonej.20'ikonaAlberto Moleiro (Las Palmas) został sfaulowany w strefie obronnej.

20 'ikonaBrak Miki Muñoza (Burgos). 16'ikonaMarc Cardona (Las Palmas) został sfaulowany w strefie obronnej.16'ikonaFaul Fran Garcíi (Burgos). 14'ikonaŻółtą kartkę otrzymuje Eric Curbelo (Las Palmas) za niebezpieczną grę.

14 'ikonaBrak Erica Curbelo (Las Palmas). 14'ikonaJesús Areso (Burgos) otrzymał faul na prawym skrzydle.12'ikonaNiecelny strzał Fabio Gonzáleza (Las Palmas). Strzał prawą nogą zza pola karnego, bardzo blisko prawego słupka, ale minął lekko obok bramki. Asysta Enzo Loiodice po stałym fragmencie gry. 12′ikonaPróba zablokowana przez Jonathana Viera (Las Palmas) strzał prawą nogą zza pola karnego.

11 'ikonaLoren Morón (Las Palmas) został ukarany faulem w polu karnym.11'ikonaFaul Unaia Elgezabala (Burgos) 10'ikonaPróba niecelna Jonathan Viera (Las Palmas) strzał prawą nogą zza pola karnego idzie wysoko i daleko w lewo. Wspomagany przez Lorena Moróna.9′ikonaSergi Cardona (Las Palmas) został sfaulowany w strefie obronnej.

9 'ikonaFaul Jesúsa Areso (Burgos) 4′ikonaFaul Sergio Castela (Burgos). 4′ikonaEric Curbelo (Las Palmas) został ukarany faulem w strefie obronnej.4′ikonaFaul: Jesús Areso (Burgos).

3 'ikonaAlberto Moleiro (Las Palmas) został ukarany faulem w strefie obronnej.3′ikonaNarożnik, Burgos. Rzut rożny wykonany przez Erica Curbelo.2′ikonaPiłka ręczna: Marc Cardona (Las Palmas).ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.

ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę