Eibar 1 – Ponferradina 0: Blanco wygrywa w Ipurua

Koniec meczu, Eibar 1, Ponferradina 0.90'+6'Końcowa druga część, Eibar 1, Ponferradina 0.90'+6'Ful by Amir Abedzadeh (Ponferradina).90'+6'Blanco Leschuk (Eibar) został sfaulowany w meczu strefa obronna.

90'+6'Narożnik, Ponferradina. Rzut rożny wykonany przez Chema Rodríguez.90'+6'Strzał strzał Alexandru Pascanu (Ponferradina) zostaje zablokowany ze środka pola.90'+4'Paul-Viorel Anton (Ponferradina) jest faulowany w strefie obronnej.90 '+4' Faul Matheusa Pereiry (Eibar).

90'+4'Paris Adot (Ponferradina) faul.90'+4'Yanis Rahmani (Eibar) został sfaulowany w strefie obronnej.90'+2'Spalony, Ponferradina. Kelechi Nwakali próbuje piłkę, ale Juan Hernández jest złapany na spalonym.90'+2′ Kelechi Nwakali (Ponferradina) został sfaulowany w strefie obronnej.

90'+2'Ful od Peru Nolaskoain (Eibar).90'Blanco Leschuk (Eibar) ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.90'Moi Delgado (Ponferradina) został sfaulowany w strefie obronnej.90'Ful White Leschuk (Eibar).

90'Ful Paul-Viorel Anton (Ponferradina).90'Yanis Rahmani (Eibar) został sfaulowany w strefie obronnej.89'Kelechi Nwakali (Ponferradina) został sfaulowany w strefie obronnej.89'Ful: Peru Nolaskoain (Eibar) ).

88′ Moi Delgado (Ponferradina) ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę 88′ Faul Moi Delgado (Ponferradina) 88′ Zmiana w Ponferradina, na boisko wchodzi Juan Hernández, zastępując José Naranjo. prawo.

87'Zmiana w Ponferradina, Paul-Viorel Anton wchodzi na boisko za Agus Medina.87'Zmiana w Eibar, Chema Rodríguez wchodzi na boisko za Anaitz Arbilla.87'Zmiana w Eibar, Yanis Rahmani wchodzi na boisko za Stoichkov.87'Zmiana za Stoichkov. Eibar, Álvaro Tejero weszli na boisko, aby zastąpić Robera Correę.

83′ Strzał zablokowany przez Eduardo Espiau (Ponferradina) strzał prawą nogą spoza pola gry. Wspomagany przez Kelechi Nwakali. 81' Spalony, Eibar. Blanco Leschuk próbuje piłkę prosto, ale Stoichkov jest złapany na spalonym 81'Spalony, Eibar. Yoel Rodríguez spróbował podania, ale Blanco Leschuk został złapany na spalonym 79'Ful Alexandru Pascanu (Ponferradina).

79′ Blanco Leschuk (Eibar) fauluje w strefie defensywnej 76′ Corner, Ponferradina. Rzut rożny wykonany przez Juan Berrocal 76' Strzał zablokowany przez Aldaira (Ponferradina) strzał prawą nogą spoza pola karnego. Wspomagany przez Eduardo Espiau. 75 ′ Zmiana w Ponferradinie, Eduardo Espiau wszedł na boisko, aby zastąpić Derika Lacerdę.

73'Ful przez Peru Nolaskoain (Eibar).73'Kelechi Nwakali (Ponferradina) został sfaulowany w strefie obronnej.72'Corner, Eibar. Narożnik wykonany przez Kuki Zalazar. 71′ Zmiana w Eibar, Quique González wchodzi na boisko, aby zastąpić José Corpasa.

71 ′ Zmiana w Eibar, Peru Nolaskoain wszedł na boisko, aby zastąpić Ager Aketxe. 69 ′ Narożnik, Ponferradina. Rzut rożny wykonany przez Yoel Rodríguez.69'Próba niecelna.Agus Medina (Ponferradina) strzał prawą nogą spoza pola karnego.67'Rober Correa (Eibar) faulowany.

67′ Moi Delgado (Ponferradina) został sfaulowany w obronie 65′ Niecelny strzał Anaitz Arbilla (Eibar) strzał prawą nogą z więcej niż 30 metrów nie trafił w prawą stronę bramki z bezpośredniego rzutu wolnego. 64'Blanco Leschuk (Eibar) został faulowany w strefie obronnej.64'Aldair (Ponferradina) sfaulowany.

62'Ager Aketxe (Eibar) został ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.62'Ager Aketxe (Eibar) faul.62'Adrián Diéguez (Ponferradina) został faulowany w strefie obronnej.60'Corner, Eibar. Róg wykonany przez Alexandru Pascanu.

60'Adrián Diéguez (Ponferradina) został ukarany żółtą kartką za niebezpieczny mecz. 59'Róg, Eibar. Rzut wykonany przez Alexandru Pascanu.58'Spalony, Eibar. Matheus Pereira próbuje piłkę, ale Stoichkov jest złapany na spalonym 56' Próba zablokowana Derik Lacerda (Ponferradina) strzał prawym nogą z prawej strony pola karnego jest zablokowany. Wspomagany przez Agus Medina po głębokim napędzie.

56'Róg, Ponferradina. Rzut rożny wykonany przez Juan Berrocal.54'Spalony, Eibar. José Corpas próbuje piłkę prosto, ale Stoiczkow zostaje złapany na spalonym 50'Strzał obroniony pod poprzeczką na poziomie gruntu. José Corpas (Eibar) strzela prawą nogą ze środka pola. 51' spalony, Eibar. Ager Aketxe próbuje przerzucić piłkę, ale Blanco Leschuk zostaje złapany na spalonym.

50 ′ Strzał stojący nisko po lewej stronie. Blanco Leschuk (Eibar) strzałem z bardzo bliskiej odległości, 50 minut obroniony. José Naranjo (Ponferradina) strzelił prawą nogą z odległości ponad 30 m. 50'Stop strzał w lewy górny róg. Anaitz Arbilla (Eibar) kończy prawą nogą spoza obszaru. 49'Ful Aldaira (Ponferradina).

49'Ríos Reina (Eibar) został sfaulowany na połowie przeciwnika 48'Corner, Eibar. Róg wykonany przez Amira Abedzadeha. 48 Strzał z wysokości i przez środek bramki. José Corpas (Eibar) strzał lewonożny ze środka pola karnego. Wspomagany przez Stoiczkow. 47' spalony, Ponferradina. Adrián Diéguez zrobił głęboki krok, ale Derik Lacerda został złapany na spalonym.

46'Próba chybiona, Agus Medina (Ponferradina) strzał prawą nogą zza pola karnego poszedł za wysoko. Wspomagany przez Derika Lacerda Druga połowa rozpoczyna Eibar 1, Ponferradina 0.45'Zmiana w Ponferradinie, Kuki Zalazar wchodzi na boisko za Sabit Abdulai.45'Zmiana w Ponferradinie, Aldair wchodzi na boisko zastępując Yuri z powodu kontuzji.

45'+4'Pierwsza połowa kończy się, Eibar 1, Ponferradina 0,45'+3'Spalony, Ponferradina. Kelechi Nwakali próbuje piłkę, ale Yuri jest złapany na spalonym.45'+3'Moi Delgado (Ponferradina) jest faulowany w strefie obronnej.45'+3'Sergio Álvarez (Eibar) fauluje.

45'+2′ Spalony, Eibar. Ager Aketxe próbuje podać piłkę, ale Blanco Leschuk zostaje złapany na spalonym.45'+1'Goooooal! Eibar 1, Ponferradina 0. Blanco Leschuk (Eibar) główką ze środka pola karnego po rzucie rożnym 45'Corner, Eibar. Rzut rożny wykonany przez Kelechi Nwakali.44'Próba chybiona José Naranjo (Ponferradina) strzał prawą nogą zza pola karnego idzie wysoko i szeroko w prawą stronę. Wspomagany przez Agusa Medinę.

43'Matheus Pereira (Eibar) został ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.43'Ful Matheus Pereira (Eibar).43'Kelechi Nwakali (Ponferradina) został faulowany w strefie obronnej.40'Ful Matheus Pereira ( Eibara).

40′ Derik Lacerda (Ponferradina) fauluje w przeciwnej połowie 38′ Corner, Eibar. Rzut rożny wykonany przez Alexandru Pascanu.38'Ager Aketxe (Eibar) strzał lewą nogą spoza pola karnego jest zablokowany.34'Próba nieudana. Yuri (Ponferradina) strzał prawą nogą spoza pola karnego nietrafiony.

30'Juan Berrocal (Eibar) ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.30'Juan Berrocal (Eibar) jest faulowany.30'José Naranjo (Ponferradina) jest faulowany w połowie przeciwnika.29'Ríos Reina (Eibar) jest faulowany ) ).

29' Derik Lacerda (Ponferradina) został faulowany w strefie obronnej 27' Piłka ręczna Paris Adot (Ponferradina), ale po rzucie rożnym wyleciała lekko za daleko 25' Niewykorzystany strzał Blanco Leschuk (Eibar) głową z centrum pola, w którym piłka jest stracona po prawej stronie bramki. Wspomagany przez Ager Aketxe dośrodkowaniem w pole karne po rzucie rożnym.

25 ′ Narożnik, Eibar. Narożnik wykonany przez Kelechi Nwakali.23'Corner, Eibar. Rzut rożny wykonany przez Agus Medina 22' Strzał niecelny. Sergio Álvarez (Eibar) strzał prawym nożnym spoza pola karnego. 20' Rzut rożny, Eibar. Narożnik wykonany przez Moi Delgado.

18'Ful Ager Aketxe (Eibar).18'Kelechi Nwakali (Ponferradina) został sfaulowany w strefie defensywnej.16'Ful: Matheus Pereira (Eibar).16'Agus Medina (Ponferradina) został sfaulowany w strefie obronnej.

11'Ríos Reina (Eibar) zostaje faulowany w strefie obronnej.11'Yuri (Ponferradina) sfaulowany.10'Próba zablokowana José Naranjo (Ponferradina) strzał prawym nożnym spoza pola karnego.9'Piłka ręczna Rober Correa (Eibar).

9'Niecelny strzał Matheus Pereira (Eibar) strzał lewą nogą ze środka pola karnego po rzucie rożnym 8'Corner, Eibar. Róg wykonany przez Alexandru Pascanu. 7 ′ Sabit Abdulai (Ponferradina) został ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę. 7 ′ Stoichkov (Eibar) fauluje na przeciwległym polu.

7'Ful Sabit Abdulai (Ponferradina).4'Próba niecelna.Blanco Leschuk (Eibar) strzał głową ze środka pola karnego strzał głową w lewo.3'Ful Blanco Leschuk (Eibar).3'Adrián Diéguez ( Ponferradina) wykonał strzał głową został sfaulowany w strefie obronnej.

Rozpoczyna się pierwsza część, układy potwierdzone przez obie drużyny. Bohaterowie wyskakują na boisko, aby rozpocząć ćwiczenia rozgrzewkowe