Kubo daje Realowi pierwsze zwycięstwo kursu

Cádiz, który wciąż szuka wzmocnień, rozpoczyna sezon z dążeniem do trwałości, a ludzie z San Sebastian, którzy wzmocnili się bardzo interesującymi piłkarzami, dążą do poprawy swojej ostatniej kampanii, w której walczyli o wejście do Ligi Mistrzów prawie do ostatni dzień.

Koniec meczu, Cádiz 0, Real Sociedad 1,90'+9'Kończy się druga połowa, Cádiz 0, Real Sociedad 1,90'+9'Strzał obroniony w lewym dolnym rogu. Mohamed-Ali Cho (Real Sociedad) strzelił lewą nogą z lewej strony pola karnego. Wspomagany przez Jona Karrikaburu. 90'+8′ Asier Illarramendi (Real Sociedad) został ukarany żółtą kartką za niebezpieczny mecz.

90'+8'Ful od Asier Illarramendi (Real Sociedad).90'+8'Mamady Diarra (Cádiz) został sfaulowany w strefie obronnej.90'+7'Jon Karrikaburu (Real Sociedad) został sfaulowany w lewym skrzydle 90'+7'Victor Chust (Cádiz) faul.

90'+3'Corner, Real Sociedad. Rzut rożny wykonany przez Jeremíasa Ledesma.90'+3'Strzał obroniony blisko prawej strony bramki. Mohamed-Ali Cho (Real Sociedad) lewą nogą strzał zza pola karnego. Wspomagany przez Álex Remiro.90'+2'Ful by Aritz Elustondo (Real Sociedad).90'+2'Awer Mabil (Cádiz) został sfaulowany na lewe skrzydło.

90'+1'Próba nietrafiona Jon Karrikaburu (Real Sociedad) strzał prawą nogą zza pola karnego idzie wysoko i na lewą stronę 90' Faul Ander Barrenetxea (Real Sociedad) 90' Iván Alejo (Cádiz) został faulowany na prawym skrzydle 87'Ręka Igora Zubeldia (Real Sociedad).

86′ Zmiana w Cádiz, Mamady Diarra wchodzi na boisko za Josebę Zalduę 85′ Fali (Cádiz) ukarany żółtą kartką 85′ Brais Méndez (Real Sociedad) ukarany żółtą kartką. lewy spoza terenu. Wspomagany przez Asier Illarramendi.

85'Zmiana, Real Sociedad Jon Karrikaburu zastępuje Alexander Isak.84'Mohamed-Ali Cho (Real Sociedad) został sfaulowany na prawym skrzydle.84'Tomás Alarcón (Cádiz) fauluje.83'Pomiń obroniony w lewym kwadracie. Anthony Lozano (Cádiz) główkuje spoza pola karnego. Wspomagany przez Tomasa Alarcona.

83'Ful Asier Illarramendi (Real Sociedad).83'Fali (Cádiz) fauluje połowę przeciwnika.82'Próba zablokowana Mohamed-Ali Cho (Real Sociedad) lewą nogą strzał z prawej strony pola karnego. Wspomagany przez Aritz Elustondo.82'Zmiana w Realu Sociedad, Aihen Muñoz wchodzi na boisko zastępując Diego Rico z powodu kontuzji.

79' Zmiana z Real Sociedad, Ander Barrenetxea wchodzi na boisko za David Silva 79' Zmiana z Tra Real Sociedad, Mohamed-Ali Cho wchodzi na boisko za Takefusa Kubo Mikel Merino 74' Faul przez Igor Zubeldia (Real Sociedad) .

74'Anthony Lozano (Cádiz) faulował lewe skrzydło.73'Zmiana w Cádiz, Álvaro Negredo wchodzi na boisko za Lucas Pérez.72'Diego Rico (Real Sociedad) fauluje w strefie obronnej.72' Faul Anthony Lozano (Cádiz).

70'Iván Alejo (Cádiz) został ukarany żółtą kartką.69'Ful Diego Rico (Real Sociedad).69'Anthony Lozano (Cádiz) został faulowany na prawym skrzydle.68'Ful David Silva (Real Sociedad) ) ).

68'Iván Alejo (Cádiz) jest sfaulowany w strefie obronnej.68'Próba zablokowana.Igor Zubeldia (Real Sociedad) strzał prawym nożnym zza pola karnego.67'Rzut rożny, Real Sociedad. Rzut rożny wykonał Jeremías Ledesma 67′ Strzał zatrzymany nisko z lewej strony. Diego Rico (Real Sociedad) strzelił lewą nogą zza pola karnego.

66 ′ Narożnik, Towarzystwo Królewskie. Rzut rożny wykonał Jeremías Ledesma 66′ Strzał zatrzymany z dołu z lewej strony. David Silva (Real Sociedad) strzela lewą nogą z bardzo bliskiej odległości.65'Zmiana w Kadyksie, Tomás Alarcón wchodzi na boisko dla José Mari.65'Zmiana w Kadyksie, Iván Alejo wchodzi na boisko dla Santiago Arzamendia.

64 – Strzał z prawej strony bramki. David Silva (Real Sociedad) lewą nogą strzał zza pola karnego. Asysta: Alexander Isak63'Próba zablokowana Alexander Isak (Real Sociedad) strzał lewą nogą ze środka pola karnego. Asysta: Mikel Merino.62'Próba nieudana.Mikel Merino (Real Sociedad) głową z lewej linii bocznej z bliskiej odległości.59'Spalony, Cádiz. Victor Chust zrobił głęboki krok, ale Joseba Zaldua został złapany na spalonym.

56 ′ Narożnik, Towarzystwo Królewskie. Narożnik popełniony przez Josebę Zalduę. 55 ′ Lucas Pérez (Cádiz) przegrywa w strefie defensywnej. 55 ′ Porażka w strefie defensywnej Robina Le Normanda (Real Sociedad). 53 z. Martín Zubimendi (Real Sociedad) przegrywa w strefie defensywnej.

53'Ful Alfonso Espino (Cádiz).51'Próba nieudana. José Mari (Cádiz) Strzał lewą nogą spoza pola karnego.49'Spalony, Cádiz. Jeremías Ledesma próbuje podać piłkę, ale Lucas Pérez jest na spalonym 49'Ful Igor Zubeldia (Real Sociedad).

49'Awer Mabil (Cádiz) został sfaulowany na prawym skrzydle.47'Spalony, Cádiz. Alfonso Espino próbuje podać piłkę, ale Lucas Pérez zostaje złapany na spalonym.

45'+2'Kończy się pierwsza połowa, Cádiz 0, Real Sociedad 1,45'+1'Strzał obroniony pod słupkami na poziomie gruntu. David Silva (Real Sociedad) strzela lewą nogą zza pola karnego.45'+1'Lucas Pérez (Cádiz) ukarany żółtą kartką.45'Joseba Zaldua (Cádiz) ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.

45'Ful Joseba Zaldua (Cádiz).45'Takefusa Kubo (Real Sociedad) został faulowany w połowie przeciwnika.44'Ful był Alexander Isak (Real Sociedad).44'Alfonso Espino (Cádiz) został faulowany w meczu strefa obronna.

43'Próba zablokowana.Jose Mari (Cádiz) strzał prawą nogą spoza pola karnego.43'Ful Diego Rico (Real Sociedad).43'Alberto Perea (Cádiz) jest faulowany na prawym skrzydle.42'Ful od Martina Zubimendi ( Towarzystwo Królewskie).

42'Anthony Lozano (Cádiz) został sfaulowany w strefie obrony.41'Anthony Lozano (Cádiz) jest sfaulowany.41'Martín Zubimendi (Real Sociedad) został sfaulowany w strefie obrony.40'Próba nieudana. ) Strzał lewą nogą spoza pola karnego, który jest wysoki i szeroki w prawo. Wspomagany przez Jose Mari.

38 – Strzał głową odrzucony przez Anthony Lozano (Cádiz) ze środka pola. Wspomagany przez Santiago Arzamendia dośrodkowaniem w pole karne.37'Ful Aritz Elustondo (Real Sociedad).37'Alfonso Espino (Cádiz) fauluje lewe skrzydło.34'Martín Zubimendi (Real Sociedad) fauluje w strefie obronnej.

34'Ful Anthony Lozano (Cádiz).28'Corner, Cádiz. Róg wykonany przez Mikela Merino. 28 ′ Strzał Fali odrzucony (Cádiz) strzał prawą stroną z prawej strony wewnątrz pola. 27 ′ Narożnik, Kadyks. Róg wykonany przez Aritza Elustondo.

26' Corner, Kadyks. Róg wykonany przez Robin Le Normand.24'Goooooal! Cádiz 0, Real Sociedad 1. Takefusa Kubo (Real Sociedad) strzela prawą nogą ze środka pola. 24' Akcja zatrzymana. Takefusa Kubo (Real Sociedad) strzela prawą nogą ze środka pola karnego 23'José Mari (Cádiz) został sfaulowany w strefie obronnej.

23′ Faul Martín Zubimendi (Real Sociedad) 20′ Faul: Brais Méndez (Real Sociedad) 20′ Alfonso Espino (Cádiz) jest faulowany na lewym skrzydle 19′ Faul Takefusa Kubo (Real Sociedad).

19 ′ José Mari (Cádiz) fauluje w strefie defensywnej. Wspomagany przez Takefusa Kubo dośrodkowaniem w pole karne po rzucie rożnym 18'Corner, Real Sociedad. Róg wykonany przez Luisa Hernándeza. 16' Niecelny strzał Santiago Arzamendia (Cádiz) strzał lewą nogą z lewej strony środka pola bardzo blisko lewego słupka, ale lekko zaboczny. Wspomagany przez Jose Mari.

16'Alexander Isak (Real Sociedad) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego jest zablokowany. Asysta: Takefusa Kubo.14'Ful David Silva (Real Sociedad).14'Alfonso Espino (Cádiz) zostaje faulowany w połowie przeciwnika.13'Ful Brais Méndez (Real Sociedad).

13'Santiago Arzamendia (Cádiz) przegrywa w strefie defensywnej.12'Diego Rico (Real Sociedad) przegrywa w strefie obronnej.12'Anthony Lozano (Cádiz) fauluje.7'Corner, Real Sociedad. Róg wykonany przez Josebę Zalduę.

6'Takefusa Kubo (Real Sociedad) został sfaulowany w strefie obronnej.6'Ful przez Joseba Zaldua (Cádiz).4'Spalony, Cádiz. José Mari spróbował podania, ale Anthony Lozano został złapany na spalonym. Anthony Lozano (Cadiz) strzelił prawą nogą z lewej strony pola karnego. Wspomagany przez Santiago Arzamendia.

1'Ful Brais Méndez (Real Sociedad) 1'Alberto Perea (Cádiz) faulował w strefie obronnej. Rozpoczyna się pierwsza połowa. Składy potwierdzone przez obie drużyny. Bohaterowie wyskakują na boisko, aby rozpocząć ćwiczenia rozgrzewkowe