Montiel zamyka pierwsze zwycięstwo Sewilli w Lidze Mistrzów

ikonaKoniec meczu, Sevilla 3, FC Kopenhaga 0,90'+7′ikonaKoniec drugiej połowy, Sevilla 3, FC Kopenhaga 0.90'+4′ikonaDavit Khocholava (FC Kopenhaga) otrzymał czerwoną kartkę.90'+4'VAR Decyzja: Czerwona kartka Davit Khocholava (FC Kopenhaga) sfaulował.

90'+3′ikonaDavit Kocholava (FC Kopenhaga) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.ikonaIsco (Sevilla) fauluje w strefie defensywnej.90'+3′ikonaFaul Davita Kchocholava (FC Kopenhaga).90'+2′ikonaDobra! Sevilla 3, FC Kopenhaga 0. Gonzalo Montiel (Sevilla) trafia prawą nogą z prawej flanki z bliskiej odległości.

90'+2′ikonaStrzał stojący obok prawej strony bramki. Erik Lamela (Sevilla) lewy nożny strzał zza pola karnego. Asystuje Gonzalo Montiel.90'+1′ikonaPróba chybiona, główka Andreasa Corneliusa (FC Kopenhaga) ze środka pola karnego idzie za wysoko. Wspomagane przez Christiana Sørensena.90′ikonaPróba chybiona, strzał głową Kevina Diksa (FC Kopenhaga) ze środka pola karnego nie trafia w prawą stronę bramki. Pomoc Mohameda Daramy'ego dośrodkowaniem w pole po wykonaniu rzutu wolnego.89′ikonaFaul Nemanji Gudelj (Sewilla).

89 'ikonaMohamed Daramy (FC Kopenhaga) został sfaulowany na lewym skrzydle.89′ikonaChristian Sørensen (FC Kopenhaga) został sfaulowany na lewym skrzydle.88′ikonaDobra! Sevilla 2, FC Kopenhaga 0. Isco (Sevilla) strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego.ikonaZatrzymany strzał. Isco (Sevilla) strzał prawonożny ze środka pola karnego.

87 'ikonaStrzał stojący obok prawej strony bramki. Rafa Mir (Sevilla) strzelił prawą nogą z bardzo trudnego kąta z prawej. Asysta Isco.87′ikonaIvan Rakitic (Sevilla) został faulowany w strefie defensywnej.87′ikonaFaul Andreasa Corneliusa (FC Kopenhaga).ikonaNietrafiony strzał Marcos Acuña (Sevilla) strzelił prawą nogą spoza obszaru, który unosi się wysoko i szeroko w prawo.

86 'ikonaChristian Sørensen (FC Kopenhaga) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczną grę.86′ikonaIsco (Sevilla) fauluje w strefie defensywnej.86′ikonaFaul Christiana Sørensena (FC Kopenhaga).ikonaIsco (Sevilla) został sfaulowany w strefie defensywnej.

83 'ikonaFaul Kevina Diksa (FC Kopenhaga) 82′ Kevin Diks (FC Kopenhaga) trafia w poprzeczkę głową ze środka pola karnego. Wspomagane przez Andreasa Corneliusa.82′ikonaPróba chybiona, strzał głową Andreas Cornelius (FC Kopenhaga) ze środka pola karnego.81′ikonaZmiana w FC Kopenhaga, Christian Sørensen wszedł na boisko, zastępując Eliasa Jelerta.

81 'ikonaZmiana w FC Kopenhaga, Orri Óskarsson wszedł na boisko w zastępstwie Williama Clem.80′ikonaZmiana w FC Kopenhaga, Kevin Diks wszedł na boisko za Valdemara Lund.79′ikonaFaul – Marcos Acuña (Sevilla).79′ikonaLukas Lerager (FC Kopenhaga) został sfaulowany na prawym skrzydle.

78 'ikonaGonzalo Montiel (Sewilla) zobaczył żółtą kartkę.78′ikonaFaul Joana Jordána (Sevilla).78′ikonaViktor Claesson (FC Kopenhaga) został sfaulowany na lewym skrzydle77′ikonaGonzalo Montiel (Sevilla) jest faulowany na prawym skrzydle.

77 'ikonaFaul Andreasa Corneliusa (FC Kopenhaga).ikonaZmiana w Sewilli, Marcos Acuña wszedł na boisko zastępując Papu Gómez. 73′ikonaIvan Rakitic (Sevilla) został faulowany w strefie defensywnej.73′ikonaFaul Andreasa Corneliusa (FC Kopenhaga).

72 'ikonaZmiana, FC Kopenhaga, Andreas Cornelius zastąpił Hákona Haraldssona. 72′ikonaErik Lamela (Sevilla) zobaczył żółtą kartkę.72′ikonaFaul Erika Lameli (Sevilla).ikonaMohamed Daramy (FC Kopenhaga) został sfaulowany w strefie defensywnej.

70 'ikonaZmiana w Sewilli, Rafa Mir wszedł na boisko, aby zastąpić Youssef En-Nesyri z powodu kontuzji.ikonaViktor Claesson (FC Kopenhaga) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczną grę.69′ikonaIsco (Sevilla) fauluje w strefie defensywnej.69′ikonaFaul Viktora Claessona (FC Kopenhaga).

66 'ikonaPróba chybiona Papu Gómez (Sevilla) strzelił lewą nogą z lewej strony środka pola bardzo blisko lewego słupka, ale nieznacznie zaboczył. Asystowana przez Erika Lameli.65′ikonaZmiana w FC Kopenhaga, Roony Bardghji wszedł na boisko zastępując Ísaka Bergmanna Jóhannessona.65′ikonaNarożnik, FC Kopenhaga. Róg wykonany przez Alexa Tellesa.63′ikonaFaul Gonzalo Montiela (Sewilla).

63 'ikonaMohamed Daramy (FC Kopenhaga) został faulowany w strefie defensywnej.61′ikonaDobra! Sevilla 1, FC Kopenhaga 0. Youssef En-Nesyri (Sevilla) strzałem ze środka pola karnego. 60′ikonaPróba niecelna Hákon Haraldsson (FC Kopenhaga) strzał prawą nogą zza pola karnego nie trafia w lewą stronę. Wspomagany przez Viktora Claessona po szybkiej przerwie. 59′ikonaNarożnik, FC Kopenhaga. Róg wykonany przez Marko Dmitrovic.

59 'ikonaStrzał stojący pod kijami na poziomie gruntu. Hákon Haraldsson (FC Kopenhaga) oddaje strzał prawą nogą ze środka pola karnego. Asysta Ísak Bergmann Jóhannesson.58′ikonaFaul Isco (Sevilla).ikonaVictor Kristiansen (FC Kopenhaga) został sfaulowany na lewym skrzydle.58′ikonaVictor Kristiansen (FC Kopenhaga) strzał lewą nogą zza pola karnego jest zablokowany. Wspomagany przez Viktora Claessona.

57 „Decyzja VAR: To nie była kara Sewilli. 56”ikonaFaul Youssef En-Nesyri (Sewilla).ikonaViktor Claesson (FC Kopenhaga) został sfaulowany w strefie defensywnej.55′ikonaNarożnik, Sewilla. Róg wykonany przez Kamila Grabarę.

55 'ikonaZatrzymany strzał w lewy róg. Isco (Sevilla) strzał z prawej nogi zza pola karnego. Asystowana przez Erika Lameli.55′ikonaZmiana w Sewilli, Erik Lamela wszedł na boisko, aby zastąpić Suso. 53′ikonaNemanja Gudelj (Sevilla) został faulowany w strefie defensywnej.53′ikonaFaul Davita Kchocholava (FC Kopenhaga).

52 'ikonaNarożnik, FC Kopenhaga. Narożnik wykonany przez Marcão.49′ikonaJoan Jordán (Sevilla) został faulowany w strefie defensywnej.49′ikonaFaul Valdemara Lunda (FC Kopenhaga) 49'William Clem (FC Kopenhaga) trafia w prawy słupek strzałem prawą nogą spoza pola karnego. Wspomagany przez Lukasa Leragera po rzucie rożnym.

48 'ikonaNarożnik, FC Kopenhaga. Róg wykonany przez Joan Jordan.48′ikonaMohamed Daramy (FC Kopenhaga) strzał prawą nogą spoza pola karnego jest zablokowany.ikonaFaul Williama Clema (FC Kopenhaga).ikonaIsco (Sevilla) został sfaulowany w strefie defensywnej.

45 'ikonaZmiana w Sewilli, Youssef En-Nesyri wszedł na boisko, aby zastąpić Kaspera Dolberga.ikonaRozpoczyna się druga połowa Sevilla 0, FC Kopenhaga 0.45'+1′ikonaKoniec pierwszej połowy, Sevilla 0, FC Kopenhaga 0,45'+1′ikonaFaul Kaspera Dolberga (Sevilla).

45'+1′ikonaValdemar Lund (FC Kopenhaga) został sfaulowany w strefie defensywnej.40′ikonaSpalony, FC Kopenhaga. Victor Kristiansen próbuje piłkę prostopadłą, ale Hákon Haraldsson zostaje złapany na spalonym.37′ikonaSpalony, Sewilla. Papu Gómez spróbował głębokiego podania, ale Kasper Dolberg został złapany na spalonym.35′ikonaStrzał stojący obok prawej strony bramki. Suso (Sevilla) lewonożny strzał z prawej strony pudła. Wspomagany przez Ivana Rakitica.

34 'ikonaKasper Dolberg (Sevilla) został faulowany w strefie defensywnej.34′ikonaFaul Valdemara Lunda (FC Kopenhaga).ikonaPróba chybiona, Suso (Sevilla) strzał lewą nogą spoza pola karnego chybia w lewą stronę. Wspomagane przez Papu Gómeza.31′ikonaPapu Gómez (Sevilla) został sfaulowany w strefie defensywnej.

31 'ikonaFaul Eliasa Jelerta (FC Kopenhaga).ikonaViktor Claesson (FC Kopenhaga) został sfaulowany w strefie defensywnej.30′ikonaFaul Ivana Rakitica (Sevilla).ikonaSuso (Sevilla) został sfaulowany w strefie defensywnej.

23 'ikonaFaul Hákona Haraldssona (FC Kopenhaga).ikonaNarożnik, FC Kopenhaga. Róg wykonany przez Marko Dmitrovic.22′ikonaZatrzymany strzał. Hákon Haraldsson (FC Kopenhaga) strzela prawą nogą spoza pola walki.20′ikonaFaul Marcao (Sewilla).

20 'ikonaHákon Haraldsson (FC Kopenhaga) został sfaulowany w strefie defensywnej.19′ikonaStały strzał szczotkujący lewy kwadrat. Suso (Sevilla) lewy nożny strzał zza pola karnego. Wspomagany przez Gonzalo Montiel.18′ikonaPróba chybiona Papu Gómez (Sevilla) strzelił prawą nogą spoza pola, które wznosi się wysoko i szeroko w prawo. Asysta Isco.18′ikonaNemanja Gudelj (Sevilla) strzał prawą nogą spoza pola karnego jest zablokowany.

15 'ikonaFaul Alexa Tellesa (Sewilla) 15'ikonaÍsak Bergmann Jóhannesson (FC Kopenhaga) został sfaulowany na połowie przeciwnika.12′ikonaFaul Kaspera Dolberga (Sewilla).ikonaVictor Kristiansen (FC Kopenhaga) został sfaulowany w strefie defensywnej.

11 'ikonaNarożnik, Sewilla. Róg wykonany przez Davita Kchocholava.10′ikonaNarożnik, Sewilla. Róg wykonany przez Davita Kchocholava.9′ikonaIvan Rakitic (Sevilla) fauluje lewe skrzydło.9′ikonaFaul Lukasa Leragera (FC Kopenhaga).

9 'ikonaPróba zablokowana Mohamed Daramy (FC Kopenhaga) strzał prawą nogą spoza pola karnego jest zablokowany. Wspomagany przez Lukasa Leragera.8′ikonaFaul Victora Kristiansena (FC Kopenhaga).ikonaSuso (Sevilla) fauluje na prawym skrzydle.7'ikonaFaul Lukasa Leragera (FC Kopenhaga).

7 'ikonaIsco (Sevilla) fauluje w strefie defensywnej.6′ikonaStrzał stojący pod kijami na poziomie gruntu. Suso (Sevilla) lewonożny strzał z prawej strony pudła. Wspomagany przez Papu Gómeza.5′ikonaFaul Ísaka Bergmanna Jóhannessona (FC Kopenhaga).ikonaAlex Telles (Sevilla) został sfaulowany w strefie defensywnej.

1 'ikonaStrzał stojący nisko po lewej. Papu Gómez (Sevilla) strzał prawą nogą z poza pola karnego. Asysta Isco.1′ikonaSuso (Sevilla) fauluje na prawym skrzydle.1'ikonaFaul Victora Kristiansena (FC Kopenhaga).ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.

ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę