Cartagena – Ponferradina, na żywo

Koniec meczu, FC Cartagena 2, Ponferradina 3.90'+5'Druga połowa kończy się, FC Cartagena 2, Ponferradina 3.90'+3'Ful od Sergio Tejera (FC Cartagena).90'+3'Eduardo Espiau (Ponferradina) otrzymał brak w strefie obronnej.

90'+2'Próba chybiona, strzał głową Armando Sadiku (FC Cartagena) zza pola strzela w lewą stronę. Asystowana przez Sergio Tejera po dośrodkowaniu piłki.90'+1'Corner, FC Cartagena. Rzut rożny wykonany przez Moi Delgado 90' Strzał niecelny Armando Sadiku (FC Cartagena) strzał prawą nogą zza pola karnego był bardzo blisko prawego słupka, ale był lekko szeroki. Asystowana przez Borja Valle.89′ Franchu (FC Cartagena) ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.

88′ Spalony, Ponferradina. José María Amo spróbował podania, ale Eduardo Espiau został złapany na spalonym.88'Goooooal! FC Cartagena 2, Ponferradina 3. Borja Valle (FC Cartagena) trafia prawą nogą z bardzo bliskiej odległości po rzucie rożnym 88′ .87'Corner, FC Cartagena. Narożnik wykonany przez Paris Adot.

86'Zmiana z Ponferradina, Kuki Zalazar wszedł na boisko po zmianie José Naranjo.86'Zmiana z Ponferradina, José María Amo wszedł na boisko po zmianie Kelechi Nwakali.85'Spalony, FC Cartagena. Pablo Vázquez spróbował podania, ale Borja Valle został złapany na spalonym 84' Próba zablokowana Alexandru Pascanu (Ponferradina) głową ze środka pola karnego. Wspomagany przez Agus Medina z krzyżykiem do pudła.

83'Róg, Ponferradina. Rzut rożny wykonany przez Marca Martíneza 83′ Strzał zatrzymany nisko z lewej strony. José Naranjo (Ponferradina) strzela prawą nogą z lewej strony pola karnego. Wspomagany przez Agus Medina po podaniu piłki.82'Próba nietrafiona.Sergio Tejera (FC Cartagena) Strzał lewą nogą zza pola karnego idzie wysoko w lewą stronę.81'Spalony, Ponferradina. Aldair otrzymał piłkę prostopadłą, ale Eduardo Espiau został złapany na spalonym.

81'Zmiana w FC Cartagena, Armando Sadiku wszedł na boisko, aby zastąpić Ivána Calero.80'Corner, FC Cartagena. Rzut rożny wykonany przez Adriána Diégueza 80' Próba zablokowana Borja Valle (FC Cartagena) strzał prawą nogą ze środka pola. Wspomagany przez Isaka Janssona. 80′ Ręka Eduardo Espiau (Ponferradina).

79 Spalony, FC Cartagena. Pablo De Blasis spróbował podania, ale Alfredo Ortuño został złapany na spalonym.78'Próba zablokowana Alfredo Ortuño (FC Cartagena) strzałem głową ze środka pola karnego. Wspomagany przez Pablo De Blasis dośrodkowaniem w pole karne.78'Paris Adot (Ponferradina) został ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.77'Franchu (FC Cartagena) został sfaulowany na lewe skrzydło.

77 ′ Faul Paris Adot (Ponferradina). 75 ′ Zmiana w Ponferradinie, na boisko wchodzi Aldair, zastępując Dani Ojedę. 75 ′ Zmiana w Ponferradinie, na boisko wchodzi Eduardo Espiau, zastępując Derika Lacerdę. Pole Borja Valle w miejsce Oscara Arribasa.

74'Zmiana w FC Cartagena, Isak Jansson wszedł na boisko, aby zastąpić Mikela Rico. 73' Corner, FC Cartagena. Rzut rożny wykonany przez José Naranjo.71'Sergio Tejera (FC Cartagena) ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.71'Ful Sergio Tejera (FC Cartagena).

71'Sabit Abdulai (Ponferradina) został sfaulowany na połowie przeciwnika 69'Corner, FC Cartagena. Narożnik wykonany przez Moi Delgado. 68′ Strzał chybiony głową Alfredo Ortuño (FC Cartagena) ze środka pola, który nie trafia w lewą stronę. Wspomagany przez Ivána Calero z krzyżem na teren. Narożnik 67′, Ponferradina. Róg wykonany przez Marca Martíneza.

66'Sabit Abdulai (Ponferradina) strzał prawą nogą spoza pola karnego jest zablokowany. Wspomagany przez Derika Lacerda.66'Zmiana, Ponferradina, Sabit Abdulai wchodzi na boisko za Yuri.65'Próba nietrafiona Franchu (FC Cartagena) strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego nie trafia na prawą stronę bramki. Wspomagany przez Sergio Tejera. 65′ Mikel Rico (FC Cartagena) został faulowany w strefie defensywnej.

65'Paris Adot (Ponferradina) faulowany. FC Cartagena 61, Ponferradina 1. Dani Ojeda (Ponferradina) wraca na pole. ).

59'Zmiana w FC Cartagena, Franchu wszedł na boisko po zmianie Davida Ferreiro.59'Zmiana weszła na boisko FC Cartagena, Sergio Tejera wszedł na boisko w zamian za Damián Musto.57'Iván Calero (FC Cartagena) otrzymał brakującą bramkę prawe skrzydło. Faul José Naranjo (Ponferradina).

56′ Oscar Arribas (FC Cartagena) został faulowany na prawym skrzydle.56′ Faul Moi Delgado (Ponferradina).55′ Spalony, FC Cartagena. Alfredo Ortuño spróbował podania, ale David Ferreiro znalazł się na spalonym 54'Spalony, FC Cartagena. Pablo Vázquez spróbował podania, ale Alfredo Ortuño został złapany na spalonym.

53'Damián Musto (FC Cartagena) został ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.52'Ful popełnił Damián Musto (FC Cartagena).52'Derik Lacerda (Ponferradina) został sfaulowany w strefie obronnej.51'Gooooo! FC Cartagena 1, Ponferradina 2. Dani Ojeda (Ponferradina) strzela prawą nogą z poza pola karnego.

50′ Próba nietrafiona Alfredo Ortuño (FC Cartagena) strzał głową ze środka pola karnego Rozpoczyna się druga połowa FC Cartagena 1, Ponferradina 1.45'+2′ FC Cartagena) Strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego prawą stronę bramki.

41′ Iván Calero (FC Cartagena) przegrywa w strefie defensywnej.41'Ful Agus Medina (Ponferradina).40'Oscar Arribas (FC Cartagena) przegrywa w strefie obronnej.40'Ful Derika Lacerda (Ponferradina).

39′ Oscar Arribas (FC Cartagena) przegrywa 39′ Kelechi Nwakali (Ponferradina) został faulowany na połowie przeciwnika 35'Gooooo! FC Cartagena 1, Ponferradina 1. Mikel Rico (FC Cartagena) wchodzi ze środka pudełka. 34 min. Faul Damiana Musto (FC Cartagena).

34′ Yuri (Ponferradina) jest faulowany w strefie defensywnej 33′ Spalony, FC Cartagena. Mikel Rico próbuje wykonać podanie, ale Oscar Arribas jest złapany na spalonym.32'Ful Ivána Calero (FC Cartagena).32'José Naranjo (Ponferradina) został sfaulowany w strefie obronnej.

30'Ful Pablo Vázquez (FC Cartagena).30'Agus Medina (Ponferradina) został sfaulowany w strefie obronnej.30'Corner, FC Cartagena. 29′ Próba nietrafiona Iván Calero (FC Cartagena) strzał prawą nogą spoza pola karnego.

28′ Próba odrzucona przez Davida Ferreiro (FC Cartagena) strzał prawą nogą zza pola karnego. 28 ′ Corner, FC Cartagena. Rzut rożny wykonany przez Agus Medina.27'Piłka ręczna Davida Ferreiro (FC Cartagena).26'Próba nieudana.Oscar Arribas (FC Cartagena) strzałem głową ze środka pola karnego nie trafia w prawo. Asystuje Jairo Izquierdo z krzyżem w obszarze.

24 ′ Próba nietrafiona głową Alfredo Ortuño (FC Cartagena) z bliskiej odległości z prawej strony zbliża się do prawego rogu. Wspomagany przez Pablo De Blasis dośrodkowaniem w pole karne.23'Próba zablokowana. José Naranjo (Ponferradina) strzał prawym nożnym z prawej strony pola karnego.14'Moi Delgado (Ponferradina) jest faulowany w polu karnym 14'Ful od Ivána Calero (FC Kartagena).

13' Próba niecelna Alfredo Ortuño (FC Cartagena) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego nie trafia w lewą stronę. Wspomagany przez Jairo Izquierdo przy dośrodkowaniu w pole karne 10' Faul Oscar Arribas (FC Cartagena) 10' Kelechi Nwakali (Ponferradina) został sfaulowany w strefie obrony 7' Gol! FC Cartagena 0, Ponferradina 1. Derik Lacerda (Ponferradina) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego.

6'Niecelny strzał głową Pablo Vázquez (FC Cartagena) ze środka pola bardzo blisko lewego słupka, ale lekko zaboczny. Wspomagany przez Pablo De Blasis dośrodkowaniem w pole karne po rzucie rożnym 6'Corner, FC Cartagena. Rzut rożny wykonany przez José Naranjo 2' Próba nietrafiona Mikel Rico (FC Cartagena) strzał lewą nogą ze środka pola karnego idzie wysoko i odbija się w prawo. Wspomagany przez David Ferreiro w dośrodkowaniu w pole karne po rzucie rożnym. Róg wykonany przez Amira Abedzadeha.

2' Akcja przestała dotykać lewego rogu. Iván Calero (FC Cartagena) strzela prawą nogą spoza obszaru. Wspomagany przez Pablo De Blasis. Rozpoczyna się pierwsza część. Potwierdzone składy w obu drużynach. Bohaterowie wyskakują na boisko, aby rozpocząć ćwiczenia rozgrzewkowe