Elche dzisiaj na żywo: mecz LaLiga, dzień 1

Drużyna Andaluzji, z kilkoma nowymi twarzami w składzie, rozpoczyna sezon z zamiarem poprawienia wspaniałych wyników, które zaprezentowała już w zeszłym roku. Ilicitanos również zostały dobrze wzmocnione tego lata.

Koniec meczu, Real Betis 3, Elche 0.90'+4'Końcowa druga część, Real Betis 3, Elche 0.90'+4'Juan Miranda (Real Betis) został sfaulowany w strefie obronnej.90'+4'Ful Alejandro Alfaro (Elche).

90'+3'Róg, Elche. Rzut wykonany przez Paula Akouokou.90'+2'Strzał obroniony pod słupkami na poziomie gruntu. Juanmi (Real Betis) strzał prawą nogą z prawej strony z bliskiej odległości 90'+2' Strzał obroniony wysoko i do środka bramki. Paul Akouokou (Real Betis) strzela prawą nogą spoza obszaru. 89′ Johan Mojica (Elche) ukarany żółtą kartką za niebezpieczny mecz.

89'Róber (Real Betis) został faulowany na prawym skrzydle.89'Ful Johan Mojica (Elche).88'Ful Loren Morón (Real Betis).88'Josan (Elche) został faulowany w polu karnym. obronny.

87'Zmiana, Real Betis, Juan Miranda wchodzi na boisko, zastępując Rodri.87'Zmiana, Real Betis, Paul Akouokou wchodzi na boisko zastępując Guido Rodríguez.86'Juanmi (Real Betis) fauluje lewe skrzydło. 86′ Faul popełniony przez Helibelton Palacios (Elche).

84′ Álex Moreno (Real Betis) został faulowany w strefie obronnej 84′ Piłka ręczna Omar Mascarell (Elche) 81′ Josan (Elche) ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę. ) ukarał faul na przeciwległym polu.

81′ Faul Josan (Elche).79′ Juanmi (Real Betis) został faulowany w strefie obronnej.79′ Faul Alejandro Alfaro (Elche).79′ Zmiana w Real Betis, na boisko wchodzi Fran Delgado za Aitor rubal .

79'Zmiana, Real Betis.Loren Morón wchodzi na boisko, aby zastąpić Borję Iglesias.78'Juanmi (Real Betis) został ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.78'Juanmi (Real Betis) jest faulowany.78Josan (Elche) został ukarany faulowany na prawym skrzydle.

77' Akcja zatrzymała się pod kijami na poziomie gruntu. Borja Iglesias (Real Betis) strzał prawą nogą z prawej strony pola karnego. Wspomagany przez Guido Rodrígueza.76'Zmiana w Elche, Alejandro Alfaro wszedł na boisko, aby zastąpić Gerarda Gumbau.75'Nietrafiony strzał Germána Pezzelli (Real Betis) strzał prawą nogą ze środka pola, który był zbyt wysoki. Wspomagany przez Róber dośrodkowaniem w pole karne po rzucie rożnym. Róg wykonany przez Gerarda Gumbau.

75' Próba zablokowana Borja Iglesias (Real Betis) strzał lewą nogą ze środka pola 75' Próba obroniona z niskiego słupka. Álex Moreno (Real Betis) strzał lewonożny z lewej strony pola karnego. Asystowana przez Róber.73'Corner, Real Betis. Rzut rożny wykonany przez Ezequiela Ponce.73'Próba zablokowana Álex Moreno (Real Betis) strzał lewą nogą spoza pola karnego. Wspomagany przez Rodrigo.

Rzut 73′, Real Betis. Róg wykonany przez Ezequiela Ponce.72'Corner, Real Betis. Rzut rożny wykonany przez Helibelton Palacios.72'Próba niecelna. Edgar González (Real Betis) głową z prawej strony z rzutu rożnego nieudany.72'Próba niecelna. Borja Iglesias (Real Betis) głową ze środka pola karnego piłka przegrany przez prawą stronę bramki. Asysta Róber dośrodkowaniem w pole karne po rzucie rożnym.

72′ Rzut rożny, Real Betis. Narożnik wykonany przez Josana.72′ Narożnik Real Betis. Narożnik wykonany przez Diego Gonzáleza. 69 ′ Spalony, Real Betis. Álex Moreno próbuje piłkę, ale Juanmi zostaje złapany na spalonym 68'Corner, Elche. Róg wykonany przez Álex Moreno.

67'Foul przez Juanmi (Real Betis).67'Helibelton Palacios (Elche) fauluje w strefie obronnej.65'Substitution, Elche, Josan wchodzi na boisko, zastępując Pere Milla.65'Substitution, Elche wchodzi na boisko. Ezequiel Ponce zastąpił Rogera Martí.

64'Zmiana, Real Betis, Róber wszedł na boisko za Nabila Fekira.64'Roger Martí (Elche) ukarany żółtą kartką.62'Próba niecelna. wysoki. Wspomagany przez Alexa Moreno. 60'Goooooal! Real Betis 3, Elche 0. Juanmi (Real Betis) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego.

59 ′ Strzał odrzucony przez Nabila Fekira (Real Betis) strzał lewą nogą z lewej strony pola. Nabil Fekir próbuje piłkę przelotową, ale Juanmi jest złapany na spalonym 53' Próba zablokowana (Elche) Strzał z prawej nogi z odległości ponad 30 metrów.

53 ′ Narożnik, Elche. Rzut rożny wykonany przez Germán Pezzella.52'Borja Iglesias (Real Betis) zostaje faulowany w strefie obronnej.52'Ful Diego González (Elche).50'Real Betis jest na spalonym. Edgar González próbuje podać piłkę, ale Borja Iglesias zostaje złapany na spalonym.

49 ′ Strzał stojący nisko po lewej stronie. Nagłówek Tete Morente (Elche) z prawej strony pudełka. Wspomagany przez Johana Mojica dośrodkowaniem w pole karne.47'Ful Germán Pezzella (Real Betis).47'Gerard Gumbau (Elche) został sfaulowany w strefie obronnej.46'Nabil Fekir (Real Betis) został sfaulowany w polu obrony. strefa obronna. przeciwne pole.

46'Ful Omar Mascarell (Elche) Druga połowa zaczyna się Real Betis 2, Elche 0.45'Zmiana w Elche, Diego González wchodzi na boisko, zastępując Enzo Roco.45'+4'Fidel (Elche) ukarany żółtą kartką .

45'Zmiana w Elche, Tete Morente wchodzi na boisko, aby zastąpić Fidela. Fidel przejął piłkę, ale Pere Milla był na pozycji spalonej. 45'+3'Róg, Elche. Róg wykonany przez Edgara Gonzáleza.

45'Ful Enzo Roco (Elche).45'Borja Iglesias (Real Betis) został sfaulowany w polu obrony.44'Ful William Carvalho (Real Betis).44'Pere Milla (Elche) został sfaulowany w obronie. strefa. strefa obronna.

Rzut 43′, Real Betis. Róg wykonany przez Edgara Badię. 43 Strzał z wysokości i przez środek bramki. Nabil Fekir (Real Betis) strzał lewą nogą z dużej odległości w prawo.42'Rodri (Real Betis) otrzymuje rzut wolny w prawe skrzydło.42'Johan Mojica (Elche) fauluje.

41 ′ Spalony, Elche. Roger Martí próbuje piłkę, ale Fidel zostaje złapany na spalonym.41'Ful Germán Pezzella (Real Betis).41'Roger Martí (Elche) zostaje faulowany w strefie obronnej.39'Gooooo! Real Betis 2, Elche 0. Juanmi (Real Betis) strzela prawą nogą ze środka pola karnego.

Rzut 32′, Real Betis. Rzut rożny wykonany przez Johana Mojica.30'Gerard Gumbau (Elche) został ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.30'Guido Rodríguez (Real Betis) został sfaulowany na prawym skrzydle.30'Ful od Gerarda Gumbau (Elche) .

28'Gooooo! Real Betis 1, Elche 0. Borja Iglesias (Real Betis) strzał prawą nogą z bardzo bliskiej odległości.27'Ful Nabila Fekira (Real Betis).27'Enzo Roco (Elche) jest faulowany w strefie obronnej.26′ Spalony, Prawdziwa Betis. Guido Rodríguez spróbował podania, ale Nabil Fekir został złapany na spalonym.

26'Omar Mascarell (Elche) został sfaulowany w strefie obronnej.25'Borja Iglesias (Real Betis) został sfaulowany na lewym skrzydle.25'Ful od Enzo Roco (Elche).23'Zablokowany strzał Johana Mojica (Elche) Strzał lewonożny z lewej strony pudła. Pomoc Fidela.

22'Aitor Ruibal (Real Betis) został ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.22'Ful Aitor Ruibal (Real Betis).22'Fidel (Elche) został faulowany na lewym skrzydle.21'Spalony, RealBetis . Rodri otrzymał piłkę prostopadłą, ale Juanmi został złapany na spalonym.

20'William Carvalho (Real Betis) fauluje połowę przeciwnika.20'Roger Martí (Elche) faul.19'Próba zablokowana Nabil Fekir (Real Betis) strzał lewą nogą spoza pola karnego.16'Pere Milla (Elche) ) otrzymał żółtą kartkę.

16'John Donald (Elche) otrzymał czerwoną kartkę.16'Aitor Ruibal (Real Betis) został sfaulowany na połowie przeciwnika.16'John Donald (Elche) sfaulowany.15'Spalony, Elche. Pedro Bigas spróbował podania, ale Pere Milla został złapany na spalonym.

15'Ful Edgar González (Real Betis).15'Pere Milla (Elche) został faulowany w strefie defensywnej.10'Edgar González (Real Betis) został faulowany w strefie defensywnej.10'Ful Roger Martí (Elche).

9'Nabil Fekir (Real Betis) przegrywa w strefie obrony.9'Ful Gerarda Gumbau (Elche).8'Edgar González (Real Betis) przegrywa w strefie obrony.8'Foul Roger Martí (Elche).

4'Nabil Fekir (Real Betis) został ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.4'Foul Nabil Fekir (Real Betis).4'Pedro Bigas (Elche) został faulowany w strefie obronnej.3'Borja Iglesias (Real Betis) fauluje na prawym skrzydle.

3'Ful Enzo Roco (Elche) 2'Próba nieudana Rodri (Real Betis) strzał lewą nogą z prawej strony pola karnego Rozpoczyna się pierwsza połowa Składy potwierdzone przez obie drużyny. Bohaterowie wyskakują na boisko, aby rozpocząć ćwiczenia rozgrzewkowe