Burgos dzisiaj na żywo: mecz LaLiga Smartbank, kolejka 6

Koniec meczu, CD Leganés 0, Burgos 0,90'+8'Zakończenie drugiej połowy, CD Leganés 0, Burgos 0,90'+7'Spalony, Burgos. José Antonio Caro próbuje podać piłkę, ale Juan Artola jest złapany na spalonym.90'+7'Gregorio Sierra (Burgos) jest faulowany w obronie.

90'+7'Ful Jorge Sáenz (CD Leganés).90'+6'Próba zablokowana Jorge Sáenz (CD Leganés) strzał lewą nogą ze środka pola karnego.90'+5'Josema (CD Leganés) otrzymuje rzut karny faul na lewym skrzydle 90'+5'Ful Juana Hernándeza (Burgos).

90'+4'Próba chybiona Juan Muñoz (CD Leganés) strzał prawą nogą ze środka pola karnego nie trafia w lewą stronę. Wspomagany przez Jorge Miramón po dośrodkowaniu w pole karne po rzucie wolnym.90'+4'Piotr Parzyszek (CD Leganés) został sfaulowany na prawym skrzydle.90'+4'Ful Gregorio Sierra (Burgos).90' + 3'Foul Piotra Parzyszka (CD Leganés).

90'+3'Gregorio Sierra (Burgos) został sfaulowany w strefie defensywnej.90'+3'Corner, CD Leganés. Rzut wykonany przez José Antonio Caro.90'+3'Strzał obroniony przez dotknięcie lewego górnego rogu. Nagłówek Dani Raba (CD Leganés) ze środka pudełka. Wspomagany przez Allana-Roméo Nyoma z krzyżem w okolicy.

90'+1'Ful Dani Raba (CD Leganés).90'+1'Saúl Berjón (Burgos) fauluje w strefie obronnej.89'Próba nieudana.Juan Hernández (Burgos) lewą nogą strzał zza pola karnego brudny obszar stykający się z poprzeczką. Asystowana przez Juana Artolę podaniem głową 88'Corner, CD Leganés. Narożnik wykonany przez Aitor Córdoba.

88'Corner, CD Leganés. Rzut rożny wykonany przez Raúl Navarro 87' Dani Raba (CD Leganés) został sfaulowany w strefie obronnej 87' Faul Saúl Berjón (Burgos) 86' Zmiana z Burgos, Saúl Berjón wchodzi na boisko, zastępując Jesús Areso.

86′ Spalony, CD Leganés. Josema spróbował podania prostopadłego, ale Piotr Parzyszek został złapany na spalonym.85'Próba zablokowana.Dani Raba (CD Leganés) strzał lewą nogą ze środka pola karnego.85'Próba obroniona. Juan Muñoz (CD Leganés) strzela prawą nogą spoza pola karnego. 84′ Próba odrzucona przez Juana Muñoza (CD Leganés) strzał prawą nogą spoza pola. Wspomagany przez Piotra Parzyszka z przepustką czołową.

83'Próba nietrafiona. Gregorio Sierra (Burgos) strzał lewą nogą z więcej niż 30 metrów.81'Ful Juana Muñoza (CD Leganés).81'Fran García (Burgos) fauluje lewe skrzydło.81'Gra na aucie, CD Leganés. Jorge Sáenz spróbował podania, ale Allan-Roméo Nyom został złapany na spalonym.

80'Zmiana z CD Leganés, Naim García wszedł na boisko za Iker Undabarrena.80'Zmiana z CD Leganés, Juan Muñoz wszedł na boisko za José Arnáiz.79'Dani Raba (CD Leganés) został faulowany na prawym skrzydle.79 „Foul Miguela Ángela Atienzy (Burgos).

78'Josema (CD Leganés) został faulowany w strefie obronnej.78'Ful Juan Artola (Burgos).75'Ful Iker Undabarrena (CD Leganés).75'Juan Artola (Burgos) został faulowany w polu obrony. strefa obronna.

75'José Arnáiz (CD Leganés) został sfaulowany w strefie obrony.75'Juan Artola (Burgos) jest sfaulowany.74'Miki Muñoz (Burgos) jest sfaulowany.73'Iker Undabarrena (CD Leganés) został sfaulowany w obronie. strefa.

73′ Strzał odrzucony przez Juana Hernándeza (Burgos) strzał lewą nogą spoza pola karnego. Asystowana przez Miki Muñoz.71'José Arnáiz (CD Leganés) fauluje lewe skrzydło.71'Ful Raúla Navarro (Burgos).71'Zmiana Burgos.Wchodzi na boisko Juan Artola, zastępując Álexa Bermejo.

71'Zmiana w Burgos, Miki Muñoz wszedł na boisko zastępując Mourad.70'Iker Undabarrena (CD Leganés) sfaulowany.70'Raúl Navarro (Burgos) został faulowany w połowie przeciwnika.68'Dani Raba (CD Leganés) został sfaulowany faulowany na prawym skrzydle.

68'Ful Fran García (Burgos).67'Ful: Piotr Parzyszek (CD Leganés).67'Unai Elgezabal (Burgos) został faulowany w strefie obronnej.66'Zmiana, CD Leganés, Josema wchodzi na boisko za Rizę Durmisi z powodu kontuzji.

62'Álex Bermejo (Burgos) został ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.62'Rubén Pardo (CD Leganés) został sfaulowany w strefie obronnej.62'Álex Bermejo (Burgos) fauluje.61'Zmiana na CD Leganés , Dani Raba wszedł na boisko, aby zastąpić Fede Vico.

61'Zmiana w CD Leganés, Piotr Parzyszek wszedł na boisko dla Yacine Qasmi. 60'Próba nietrafiona.Gaku Shibasaki (CD Leganés) głową ze środka pola 59'Ful Jorge Miramón (CD Leganés) 59' Miguel Ángel Atienza (Burgos) został sfaulowany na lewe skrzydło.

59'Zmiana z Burgos, Raúl Navarro wchodzi na boisko za Pablo Valcarce.58'Zmiana z Burgos, Juan Hernández wchodzi na boisko za Gaspar Campos.57'Iker Undabarrena (CD Leganés) został faulowany w strefie obrony.57'Ful autorstwa Alexa Bermejo (Burgos).

55'Jorge Sáenz (CD Leganés) został faulowany w strefie obrony.55'Ful Mourad (Burgos).55'Ful Jorge Sáenz (CD Leganés).55'Gregorio Sierra (Burgos) został faulowany w polu obrony. strefa obronna.

54'Corner, CD Leganés. Rzut rożny wykonany przez Unai Elgezabal 54' José Arnáiz (CD Leganés) strzał prawą nogą spoza pola karnego jest zablokowany 48' Fede Vico (CD Leganés) ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę 48' Faul Fede Vico ( CD Legane).

48'Pablo Valcarce (Burgos) jest faulowany w strefie obronnej.47'Próba zablokowana Rubén Pardo (CD Leganés) strzał prawym nożnym spoza pola karnego. Asystowana przez Rizę Durmisi Druga połowa zaczyna się CD Leganés 0, Burgos 0.45'+4'Kończy się pierwsza połowa, CD Leganés 0, Burgos 0.

45'+4'Zatrzymaj strzał. Gaspar Campos (Burgos) strzela prawą nogą spoza pola karnego.45'+3'Yacine Qasmi (CD Leganés) został sfaulowany w strefie obronnej.45'+3'Ful od Aitor Córdoba (Burgos).43'Ful przez Yacine Qasmi (CD Leganés).

43′ Gregorio Sierra (Burgos) został faulowany w strefie defensywnej. Wspomagany przez Riza Durmisi wrzucającym piłkę w pole karne.39'Yacine Qasmi (CD Leganés) został sfaulowany na prawym skrzydle.39'Ful Gregorio Sierra (Burgos).

38' Akcja zatrzymała się pod kijami na poziomie gruntu. Nagłówek Unai Elgezabal (Burgos) ze środka pola. Wspomagany przez Álex Bermejo wrzuca piłke w pole karne 37' Faul Riza Durmisi (CD Leganés) 37' Mourad (Burgos) został faulowany na prawym skrzydle 36' Faul José Arnáiz (CD Leganés).

36'Pablo Valcarce (Burgos) został faulowany w strefie obronnej.33'José Arnáiz (CD Leganés) został faulowany w strefie obronnej.33'Ful Mourad (Burgos).32'Ful Riza Durmisi (CD) Legany).

32'Gaspar Campos (Burgos) fauluje na przeciwległym polu. 26'Róg, Burgos. Narożnik wykonany przez Dani Jiméneza. 26 ′ Strzał z pozycji stojącej. Pablo Valcarce (Burgos) strzela prawą nogą z bliskiej odległości z prawej flanki 24'Yacine Qasmi (CD Leganés) jest faulowany na lewym skrzydle.

24'Ful Aitor Córdoba (Burgos).23'Próba nieudana. Jorge Miramón (CD Leganés) strzał prawą nogą ze środka pola karnego.16'Fede Vico (CD Leganés) jest faulowany w strefie obronnej.16′ Faul przez Aitor Córdoba (Burgos). Fran Garcia (Burgos).

14'Próba chybiona Álex Bermejo (Burgos) strzał z prawej nogi spoza pola karnego mija prawy górny róg. Asysta: Gaspar Campos.13'Próba nieudana. Allan-Roméo Nyom (CD Leganés) główkuje ze środka pola karnego po rzucie wolnym.12'Gaku Shibasaki (CD Leganés) jest sfaulowany w połowie przeciwnika.12'Ful przez Miguel Ángel Atienza (Burgos).

12'Ful Fede Vico (CD Leganés).12'Miguel Ángel Atienza (Burgos) został sfaulowany w strefie obronnej.7'Spalony, Burgos. Jesús Areso spróbował podania, ale Mourad został złapany na spalonym. Wspomagany przez Jorge Miramon.

5'Yacine Qasmi (CD Leganés) został faulowany na lewym skrzydle.5'Ful od Aitor Córdoba (Burgos).3'Iker Undabarrena (CD Leganés) został faulowany w strefie obronnej.3'Ful od Unai Elgezabal (Burgo).

1'Riza Durmisi (CD Leganés) zostaje faulowana w strefie obronnej.1'Ful Gaspar Campos (Burgos).1'Próba zablokowana Álex Bermejo (Burgos) strzał prawym nożnym spoza pola karnego jest zablokowany. Asystowana przez Fran García Rozpoczyna się pierwsza połowa.

Potwierdzone składy w obu drużynach. Bohaterowie wyskakują na boisko, aby rozpocząć ćwiczenia rozgrzewkowe