Wynik Girona – Ponferradina: Girona wyprzedza „Ponfe”

Aktualizuj

Koniec meczu, Girona 3, Ponferradina 0'+90′ Koniec drugiej połowy, Girona 5, Ponferradina 3'+0′ idzie wysoko i w lewo. Wspomagany przez Nahuela Bustosa z krzyżem do pudła. 90'+3′ Pol Lozano (Girona) fauluje na przeciwległym polu.

90'+1′ Faul popełniony przez Alexandru Pascanu (Ponferradina). 87′ Faul popełniony przez Alexandru Pascanu (Ponferradina). 87′ Iván Martín (Girona) fauluje na przeciwległym polu. 84′ Zmiana w Ponferradinie, Kuki Zalazar wchodzi na boisko, aby zastąpić Sergi Enrich. 84′ Yuri (Ponferradina) ukarany żółtą kartką za niebezpieczny mecz.

84′ Faul Yuri (Ponferradina). 84 ′ Arnau Martinez (Girona) został faulowany w strefie defensywnej. Gol 80′! Girona 3, Ponferradina 0. David Juncà (Girona) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego w lewy górny róg. Wspomagany przez Nahuela Bustosa. 78 ′ Zmiana w Ponferradinie, Miguel Baeza wchodzi na boisko, aby zastąpić Agusa Medinę. 78 ′ Zmiana w Ponferradinie, Yuri wchodzi na boisko, aby zastąpić Kike Saverio.

76 ′ Zmiana w Gironie, Ramón Terrats wchodzi na boisko, aby zastąpić Álex Baena. 76 ′ Zmiana w Gironie, Ibrahima Kebe wchodzi na boisko, aby zastąpić Borję Garcíę. Gol 75′! Girona 2, Ponferradina 0. Juanpe (Girona) nagłówek od środka pola do lewego dolnego rogu od rogu. 74 ′ Narożnik, Girona. Róg wykonany przez Alexandru Pascanu. 72′ Strzał odrzucony przez Ríosa Reinę (Ponferradina) strzał lewą z lewej strony wewnątrz pola. Wspomagany przez Kike'a Saverio.

70′ spalony, Ponferradina. Juan Hernández zrobił głęboki krok, ale Sergi Enrich był na pozycji spalonej. 70′ Strzał zablokowany przez Juana Hernándeza (Ponferradina) strzał lewą z prawej strony wewnątrz pola. 67 ′ Zmiana w Gironie, Nahuel Bustos wchodzi na boisko, aby zastąpić Cristhiana Stuaniego. 67 ′ Zmiana w Gironie, Iván Martín wchodzi na boisko dla Samu Sáiz. 63 ′ Álex Baena (Girona) został faulowany w strefie defensywnej.

66 ′ Spalony, Girona. Borja García spróbował podania, ale Samu Sáiz został złapany na spalonym. 63′ Faul Kike Saverio (Ponferradina). 62′ Zmiana w Gironie, David Juncà wchodzi na boisko, aby zastąpić Jairo Izquierdo. 62′ Erik Morán (Ponferradina) ukarany żółtą kartką. 61 ′ Faul Kike Saverio (Ponferradina).

61 ′ Pol Lozano (Girona) fauluje w strefie defensywnej. 60′ Nietrafiony strzał Ríosa Reina (Ponferradina) strzał lewą nogą z lewej strony środka pola, którego piłka nie trafia na prawą stronę bramki. Wspomagany przez Sergi Enrich. 56 ′ Zmiana w Ponferradinie, Erik Morán wchodzi na boisko dla Paula-Viorela Antona. 56 ′ Zmiana w Ponferradinie, Juan Hernández wchodzi na boisko, aby zastąpić José Naranjo. 56 ′ Strzał stojący nisko po lewej stronie. Samu Sáiz (Girona) strzał prawą nogą z poza pola karnego.

56′ Strzał zablokowany przez Álex Baena (Girona) strzał prawą nogą spoza pola gry. 54′ Żółtą kartkę ukarany został José María Amo (Ponferradina). 54′ Cristhian Stuani (Girona) został faulowany na przeciwległym polu. 54′ Faul popełniony przez José María Amo (Ponferradina). 53′ Strzał zablokowany przez Cristiana Stuaniego (Girona) strzelił prawą nogą z prawej strony pola karnego. Wspomagany przez Arnau Martineza.

51′ Samu Sáiz (Girona) fauluje w strefie defensywnej. 51′ Faul Paula-Viorela Antona (Ponferradina). 49 ′ Faul Pol Lozano (Girona). 49′ Eduardo Espiau (Ponferradina) został faulowany na przeciwległym polu. 49 ′ Arnau Martinez (Girona) został faulowany na prawym skrzydle.

49 ′ Faul Kike Saverio (Ponferradina). 49′ Cristhian Stuani (Girona) został faulowany w strefie defensywnej. 49′ Faul popełniony przez Alexandru Pascanu (Ponferradina). Początek drugiej połowy Girona 1, Ponferradina 0. 45'+3′ Koniec pierwszej połowy, Girona 1, Ponferradina 0.

45'+1′ Faul popełniony przez Juanpe (Girona). 45'+1′ José Naranjo (Ponferradina) jest faulowany na prawym skrzydle. 45 ′ Strzał stojący nisko po lewej stronie. Kike Saverio (Ponferradina) prawy nożny strzał zza pola karnego. Wspomagany przez Riosa Reinę. 44 ′ Strzał zatrzymał się w lewym kwadracie. Cristhian Stuani (Girona) głową ze środka pola karnego. Wspomagany przez Arnau Martineza z krzyżem do obszaru. 43′ Faul Paula-Viorela Antona (Ponferradina).

43′ Samu Sáiz (Girona) fauluje lewe skrzydło. 40 ′ Faul Pol Lozano (Girona). 40′ Sergi Enrich (Ponferradina) został faulowany w strefie defensywnej. 39 ′ Spalony, Girona. Borja García spróbował podania, ale Cristhian Stuani został złapany na spalonym. 38′ Próba nietrafiona przez Borję Garcíę (Girona) strzał prawą stroną ze środka pola, który unosi się wysoko i zbacza w prawo.

38 ′ Strzał stojący nisko po lewej stronie. Borja García (Girona) strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego. 37 ′ Eduardo Espiau (Ponferradina) trafia w słupek, strzela prawą nogą z bliskiej odległości z lewej strony. 34 ′ Faul Bernardo Espinosa (Girona). 34′ Eduardo Espiau (Ponferradina) został faulowany na prawym skrzydle. 32 ′ Narożnik, Ponferradina. Róg wykonany przez Santiago Bueno.

31 ′ Strzał zatrzymał się nisko po lewej stronie. Cristhian Stuani (Girona) strzela prawą nogą z lewej strony pudła. Wspomagany przez Alexa Baenę. 31′ Eduardo Espiau (Ponferradina) wraca na prawy słupek, strzela prawą nogą z prawej strony wewnątrz pola. Wspomagany przez Agusa Medinę. 29 ′ Faul Sergi Enrich (Ponferradina). 29 ′ Arnau Martinez (Girona) został faulowany w strefie defensywnej. 29′ Strzał zablokowany przez Sergiego Enricha (Ponferradina) strzelił prawą nogą ze środka pola. Wspomagany przez Kike'a Saverio.

23′ Faul Cristiana Stuaniego (Girona). 23′ Alexandru Pascanu (Ponferradina) został faulowany w strefie defensywnej. 21′ Cristhian Stuani (Girona) ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę. 21′ Faul Cristiana Stuaniego (Girona). 21′ Alexandru Pascanu (Ponferradina) został faulowany w strefie defensywnej.

Gol 20′! Girona 1, Ponferradina 0. Cristhian Stuani (Girona) strzela prawą nogą ze środka pola karnego w prawą stronę bramki. Wspomagany przez Santiago Bueno. 16 ′ Strzał nietrafiony głową José Naranjo (Ponferradina) z bliskiej odległości od lewej strony, która idzie wysoko i odbija się w prawo. Wspomagany przez Paul-Viorel Anton dośrodkowaniem w pole karne po rzucie rożnym. 16 ′ Narożnik, Ponferradina. Róg wykonany przez Arnau Martínez. 11 ′ Arnau Martinez (Girona) został faulowany w strefie defensywnej. 11 ′ Faul Paula-Viorela Antona (Ponferradina).

11 ′ Strzał z pozycji stojącej. Ríos Reina (Ponferradina) strzał lewą nogą z dużej odległości w prawo. 10 ′ Faul Pol Lozano (Girona). 10′ José Naranjo (Ponferradina) fauluje na prawym skrzydle. 7 ′ Spalony, Girona. Cristhian Stuani spróbował podania, ale Samu Sáiz został złapany na spalonym. 6 ′ Borja García (Girona) fauluje w strefie obronnej.

6 ′ Faul Agusa Mediny (Ponferradina). 5 ′ Strzał chybiony przez Kike Saverio (Ponferradina) strzał prawą nogą spoza obszaru, który unosi się wysoko i odbija w prawo. Wspomagany przez Riosa Reinę. 4 ′ Faul Alexa Baeny (Girona). 4 ′ Kike Saverio (Ponferradina) został faulowany w strefie defensywnej. 1 ′ Faul Pol Lozano (Girona).

1′ Eduardo Espiau (Ponferradina) został faulowany w strefie defensywnej. Start będzie miał pierwszeństwo. 0 ′ Potwierdzone wyrównania przez obie drużyny. Bohaterowie wyskakują na boisko, aby rozpocząć ćwiczenia rozgrzewkowe