Podsumowanie i cele Eibar 2

Aktualizuj

Koniec meczu, Eibar 2, Las Palmas 2,90'+5' Koniec drugiej połowy, Eibar 2, Las Palmas 2,90'+4'Róg, Eibar. Rzut rożny wykonuje Fabio González 90'+4' Strzał zablokowany przez Javiego Muñoza (Eibar).

90'+2' Rzut rożny, Eibar. Rzut rożny wykonany przez Saúla Coco.90'+2'Fabio González (Las Palmas). ) otrzymał faul na prawym skrzydle. 90'+1' Zmiana w Eibar, Blanco Leschuk wchodzi na boisko za Fernando Llorente.

87'Faul Fabio González (Las Palmas).87'Yanis Rahmani (Eibar) zostaje sfaulowany na lewym skrzydle.87'Faul Robera (Las Palmas).87'Toño (Eibar) zostaje faulowany w obszarze defensywnym.87' Faul: Sergi Cardona (Las Palmas).

87' Ager Aketxe (Eibar) otrzymał faul w drugiej połowie. Asysta Fabio Gonzáleza. 85' Spalony, Eibar. Fernando Llorente podał prosto, ale Fran Sol był na pozycji spalonej. 84'Zagrał ręką Rafa Mújica (Las Palmas).83'Zmiana w Las Palmas, Rafa Mújica wchodzi na boisko zastępując Armando Sadiku.

81'Rober (Las Palmas) fauluje w strefie obrony.81'Faul Yanisa Rahmaniego (Eibar).80'Goal! Eibar 2, Las Palmas 2. Fernando Llorente (Eibar) główką z bardzo bliskiej odległości 79' Próba zablokowana przez Kiriana Rodrígueza (Las Palmas) strzał prawą nogą zza pola karnego 79' Strzał obroniony pod słupkami z niskiego poziomu gruntu. Rober (Las Palmas) uderza prawą nogą ze środka pola karnego. Asysta: Jonathan Viera.

78'Fran Sol (Eibar) zostaje sfaulowany na prawym skrzydle.78'Faul Jonathana Viery (Las Palmas).76'Chema Rodríguez (Eibar) ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.76'Armando Sadiku (Las Palmas) Palmas ) otrzymał faul na połowie przeciwnika 76' Faul: Chema Rodríguez (Eibar).

75'Faul Edu Expósito (Eibar).75'Kirian Rodríguez (Las Palmas) fauluje lewe skrzydło.74'Zmiana w Las Palmas, Fabio González wchodzi na boisko zastępując Jesé.74'Zmiana w Las Palmas, wchodzi na boisko pole Rober wchodzi za Alberto Moleiro 72'Jonathan Viera (Las Palmas) wygrywa rzut wolny na prawym skrzydle.

72'Faul Javi Muñoz (Eibar).70'Xabier Etxeita (Eibar) ukarany żółtą kartką.70'Álvaro Lemos (Las Palmas) ukarany żółtą kartką.70'Zmiana w Eibar, Fran Sol wchodzi na boisko zastępując Stoiczkowa. 70′ Zmiana w Eibarze na boisko wszedł Yanis Rahmani, zastępując José Corpasa.

69′ Rzut rożny, Eibar. Rzut rożny wykonał Raúl Navas.68′ Strzał niecelny José Corpasa (Eibar). Strzał prawą nogą ze środka pola karnego bardzo blisko prawego słupka, ale lekko zboczył z kursu. Asysta: Edu Expósito.64'Faul Sergi Cardona (Las Palmas).64'José Corpas (Eibar) zostaje faulowany na prawym skrzydle.62'Nieudany strzał Alberto Moleiro (Las Palmas) prawą nogą zza bramki. to idzie za wysoko. Asysta: Omenuke Mfulu.

62' Zmiana, Eibar, Ager Aketxe wszedł na boisko, zastępując Quique González.61' Próba niecelna. Fernando Llorente (Eibar) strzał prawą nogą z bliskiej odległości z prawej strony.60' Rzut rożny, Eibar. Rzut rożny wykonany przez Álvaro Lemos. 59. Spalony, Eibar. Xabier Etxeita próbował głębokiego podania, ale Fernando Llorente był na pozycji spalonej. Asysta Kiriana Rodrígueza.

55' Próba niecelna Chema Rodríguez (Eibar) Strzał lewą nogą z trudnego kąta po lewej stronie, zbyt wysoko. Asysta Edu Expósito po dośrodkowaniu w pole karne po faulu. 55'Faul Sergi Cardona (Las Palmas).55'José Corpas (Eibar) wygrywa faul na połowie przeciwnika.54'Rzut rożny, Eibar. Rzut rożny wykonany przez Jonathana Viera. 53'Faul wykonał Saúl Coco (Las Palmas).

53′ Fernando Llorente (Eibar) został sfaulowany na lewym skrzydle. 52′ Strzał niecelny Jonathana Viery (Las Palmas). Strzał prawą nogą zza pola karnego, który minął zbyt wysoko. Asysta Alberto Moleiro. Róg 50', Las Palmas. Rzut rożny wykonuje Chema Rodríguez.49' Kirian Rodríguez (Las Palmas) zostaje faulowany w strefie obrony.49'Faul wykonał Quique González (Eibar).

45' Zmiana w Eibar, Xabier Etxeita wchodzi na boisko za Álvaro Roncala Druga połowa rozpoczyna się Eibar 1, Las Palmas 2.45'+2' Pierwsza połowa kończy się, Eibar 1, Las Palmas 2.45'Gooool! Eibar 1, Las Palmas 2. Jesé (Las Palmas) strzelił rzut karny prawą nogą. 43' Rzut karny faworyzowany przez Las Palmas. Omenuke Mfulu wpadł z powrotem w pole karne.

43′ Álvaro Roncal (Eibar) popełnia faul w polu karnym. Asysta Kiriana Rodrígueza. Róg 40', Eibar. Rzut rożny wykonany przez Raúla Navasa. 38' Rzut rożny, Eibar. Rzut rożny wykonał Álvaro Vallés. 37′ Strzał obroniony nisko w lewo. Edu Expósito (Eibar) strzał prawą nogą ze środka pola karnego.

37′ Próba zablokowana przez Fernando Llorente (Eibar). Strzał lewą nogą zza pola karnego. Asysta Stoichkowa. 36' Strzał zatrzymany pod słupkami na parterze. Alberto Moleiro (Las Palmas) przemawia z prawej strony centrum pola. Asysta: Armando Sadiku.35'Faul Álvaro Roncal (Eibar).35'Alberto Moleiro (Las Palmas) zostaje faulowany na połowie przeciwnika.32'Nieudany strzał Javiego Muñoza (Eibar) lewą nogą strzał zza pola karnego za wysoko.

28'Niecelny strzał Álvaro Roncala (Eibar). Strzał prawą nogą zza pola karnego jest wysoki i szeroki w prawą stronę.28'Nieudany strzał Javiego Muñoza (Eibar) prawą nogą strzał z prawej strony pola karnego. Asysta Stoichkov.28'Toño (Eibar) fauluje w strefie obrony.28'Faul Jesé (Las Palmas).27'Spalony, Las Palmas. Álvaro Vallés podał prosto, ale Jesé był na pozycji spalonej.

23'Jesé (Las Palmas) został ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.23'Chema Rodríguez (Eibar) ukarany żółtą kartką.22'Gooool! Eibar 1, Las Palmas 1. Armando Sadiku (Las Palmas) strzał lewą nogą ze środka pola karnego. 20' Rzut rożny, Eibar. Rzut rożny wykonany przez Armando Sadiku. 20' Rzut rożny, Eibar. Rzut rożny wykonany przez Álvaro Vallés.

20' Strzał zatrzymany. Stoichkov (Eibar) strzał prawą nogą z prawej strony pola karnego. 19' Rzut rożny, Las Palmas. Rzut rożny wykonuje Javi Muñoz.18'Faul wykonał Omenuke Mfulu (Las Palmas).18'Fernando Llorente (Eibar) zostaje faulowany w strefie obrony.17'Nieudana próba uderzenia głową Armando Sadiku (Las Palmas) z bardzo bliskiej odległości.

Róg 14′, Las Palmas. Rzut rożny wykonany przez Toño.12′ Rzut rożny, Eibar. Rzut rożny wykonany przez Saúla Coco. 10'Spalony, Eibar. Stoichkov wykonał głęboki krok, ale Fernando Llorente był na pozycji spalonej. 9' Rzut rożny, Eibar. Rzut rożny wykonany przez Alberto Moleiro. 8'Faul wykonał José Corpas (Eibar).

8'Jonathan Viera (Las Palmas) przegrał w strefie obrony.7'Faul José Corpasa (Eibar).7'Sergi Cardona (Las Palmas) przegrał w strefie obrony.6'Rzut rożny, Eibar. Rzut rożny wykonany przez Álvaro Vallés. 6' Strzał obroniony. Stoichkov (Eibar) uderza prawą nogą z prawej strony pola karnego.

4'Gooool! Eibar 1, Las Palmas 0. Stoichkov (Eibar) uderza lewą nogą z lewej strony pola karnego. 3′ Quique González (Eibar) otrzymuje faul w strefie obrony. 2' Strzał zatrzymał się obok prawej strony bramki. Jesé (Las Palmas) uderza prawą nogą z prawej strony pola karnego. Asysta: Alberto Moleiro. 1 spalony, Eibar. Sergio Álvarez próbował głębokiego podania, ale Fernando Llorente był na pozycji spalonej.

Rozpoczyna się pierwsza połowa.0'Składy potwierdzone przez obie drużyny. Bohaterowie wskakują na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę