Валенсія страждає, але перемагає Жирону в своєму дебюті в лізі

Дженнаро Гаттузо був в офіційному матчі на лаві запасних Валенсії, команди, яка пережила бурхливе літо та має багато втрат порівняно з її командою минулого сезону. Навпроти буде Жирона, команда, яка повертається в еліту іспанського футболу

Кінець матчу, Валенсія 1, Жирона 0.90'+7'Закінчився другий тайм, Валенсія 1, Жирона 0.90'+7'Фол, Крістіан Стуані (Жирона).90'+7'Уго Гільямон (Валенсія) порушує правила оборонна зона.

90'+6′ Поза грою, Валенсія. Ніко Гонсалес спробував навести пас, але Максиміліано Гомес опинився в офсайді.90'+5'Янгель Еррера (Жирона) зазнав фолу на половині поля суперника.90'+5'Юнус Муса (Валенсія) порушив правила.90'+4'Спроба не вдалася Валентин Кастелланос (Жирона) удар головою з центру штрафного після кутового.

90'+4' кутовий, Жирона. Тоні Лато подає кутовий.90'+3'Крістіан Стуані (Жирона) порушує правила в зоні захисту.90'+3'Уго Гільямон (Валенсія) фол.90'+2'Спроба не вдалася. Максиміліано Гомес (Валенсія) ) удар правою ногою з-за меж зони, який проходить надто високо після прямого вільного удару.

90'+1'Фол, Алейкс Гарсія (Жирона).90'+1'Юнус Муса (Валенсія) порушує правила на половині поля суперника.90'Фол робить Алейкс Гарсія (Жирона).90'Уго Гільямон (Валенсія) отримує ворота фол фол на протилежному полі.

88'Крістіан Стуані (Жирона) порушує правила, лівий фланг. оборонний.

85'Алейкс Гарсія (Жирона) порушує правила в зоні захисту. 85'Уго Гільямон (Валенсія) порушує правила. 82'Заміна в Жироні, Арнау Мартінес замінює Ян Коуто. 81'Тьєррі Коррейя (Валенсія) порушує правила в захисті. зона.

81' Крістіан Стуані (Жирона), фол, 78' Спроба заблокована. Максиміліано Гомес (Валенсія) пробиває правою ногою з лівого флангу. 76' Хуанпе (Жирона) заробляє фол у зоні захисту. Гомес (Валенсія).

75'Уго Гільямон (Валенсія), фол, фол. поле Максиміліано Гомес замість Самуеля Ліно.

73'Зміна у Валенсії, Тоні Лато виходить на поле замість Хесуса Васкеса. 73'Заміна у Валенсії, Ніко Гонсалес виходить на поле замість Саму Кастільєхо.71'Кутовий, Жирона. Кутовий виконав Георгій Мамардашвілі.71 Удар відбитий лише у верхній лівий кут. Алейкс Гарсія (Жирона) пробив правою ногою з-за меж штрафного.

69' Хесус Васкес (Валенсія) отримує жовту картку за небезпечну гру 69' Фол, Хесус Васкес (Валенсія) 69' Оскар Уренья (Жирона) порушує правила на половині поля. Жирона) пробив зліва з-за меж штрафного.

64 ′ Крістіан Москера (Валенсія) не влучив, але удар головою пройшов занадто високо з центру штрафної. Асист віддав Уго Гільямон після подачі кутового. 64 ' Удар головою з центру штрафної, який наніс Дімітрі Фоулк'є (Валенсія), відхилений. Асистував Саму Кастільєхо, навісивши на штрафний майданчик. Кут 63′, Валенсія. Кутовий виконав Сантьяго Буено. 63′ Заміна у Валенсії, Дімітрі Фоулк'є вийшов на поле замість Карлоса Солера.

62 ′ Зміна в Жироні, Мігель Гутьєррес виходить на поле замість Валері Фернандеса. 62 ′ Зміна в Жироні, Крістіан Стуані виходить на поле замість Давіда Лопеса. 61 ′ Зміна в Жироні, Оскар Уренья виходить на поле замість Саму Саїса. 61′ Удар відхилений Саму Кастільєхо (Валенсія) пробив зліва з лівого флангу з внутрішньої межі. Асистував Семюель Ліно.

60' Спроба не вдалася Саму Кастільєхо (Валенсія) пробив лівою ногою з центру дуже близько до правої стійки, але трохи минув. Голосову передачу віддав Самуель Ліно.59'Тьєррі Коррейя (Валенсія) порушує правила в зоні захисту.59'Фол робить Саму Саїс (Жирона).56'Тьєррі Коррейя (Валенсія) отримує жовту картку за небезпечну гру.

56'Тьєррі Коррейя (Валенсія), фол, фол.56'Саму Саїс (Жирона) порушує правила на половині поля. .

51'VAR Рішення: Ерай Кемерт (Валенсія) анульовано. 51'Ерай Кемерт (Валенсія) порушує правила. 51'Валентін Кастелланос (Жирона) порушує правила на половині поля суперника. 50'Спроба не влучила від Карлоса Солера (Валенсія) справа з-за межі області, яка йде занадто високо. Асистував Уго Дуро.

48'Уго Дуро (Валенсія) порушує правила. Сантьяго Буено (Жирона) порушує правила. 48'Уго Дуро (Валенсія) порушує правила. Сантьяго Буено (Жирона) порушує правила. )))

46′ Юнус Муса (Валенсія), фол, фол. 46′ Рамон Терратс (Жирона) порушує правила на протилежному полі.

45'+4'Тьєррі Коррейя (Валенсія) порушує правила. 45'+4'Фол робить Алейкс Гарсія (Жирона).45'+3'Фол робить Тьєррі Коррейя (Валенсія).45'+3′ Валері Фернандес (Жирона) зазнав фолу на лівому фланзі.

45'+1'Гоооооол! Валенсія 1, Жирона 0. Карлос Солер (Валенсія) реалізував пенальті правою ногою з правого краю воріт. 45′ Вчинив Валері Фернандес (Жирона) рукою в межах штрафної. 45 ' Удар відхилений Саму Кастільєхо (Валенсія) пробив лівою ногою з-за меж штрафного.

44'Рамон Терратс (Жирона) отримує жовту картку за небезпечну гру.44'Ерай Кемерт (Валенсія) порушує правила на чужій половині поля.44'Саму Саїс (Жирона) порушують правила. (Валенсія) пробив справа з-за меж зони, яка йде високо і відхиляється вправо. Асистував Уго Гійямон.

40′ Кутовий, Валенсія. Кутовий виконав Давід Лопес 40' Саму Кастільєхо (Валенсія) удар заблокував, удар лівою ногою з-за меж штрафного майданчика 38' Хесус Васкес (Валенсія) удар заблокував, удар правою ногою з лівого флангу 39' Спроба пропущена. Уго Дуро (Валенсія) пробиває лівою ногою з лівого флангу прямо за верхній лівий кут. Асистував Карлос Солер.

38′ Юнус Муса (Валенсія) пробив правою ногою з центру штрафної. 38′ Кутовий, Валенсія. Кутовий виконав Родріго Рікельме. 36′ Удар зупинений. Карлос Солер (Валенсія) б'є правою ногою з-за меж штрафного.

35'Алейкс Гарсія (Жирона), фол, фол, Саму Кастільєхо (Валенсія) порушує правила. 28'Саму Саїс (Жирона) порушує правила в зоні захисту. 28'Кутовий, Валенсія. Кутовий виконав Давід Лопес.

23'Самюель Ліно (Валенсія) не влучає в зону захисту 23'Ян Коуто (Жирона) фолить 20'Давід Лопес (Жирона) не влучає в зону захисту. Асистував Уго Гійямон.

17′ Поза грою, Жирона. Хуанпе спробував навести м'яч, але Валентин Кастелланос опинився в офсайді.16'Валентін Кастелланос (Жирона) зазнав фолу в зоні захисту.16'Муктар Діакхабі (Валенсія) порушує правила.15'Давід Лопес (Жирона) порушує правила. оборонна зона.

15'Карлос Солер (Валенсія), фол, фол. оборонна зона.

14' Спроба заблокована. Ян Коуто (Жирона) б'є правою ногою з-за меж штрафного. Асистент Валері Фернандес.13'Корнер, Жирона. Кутовий виконує Муктар Діакхабі.13'Спроба заблокована Валентином Кастелланосом (Жирона), удар правою ногою з правого флангу штрафного.12'Фол, виконаний Юнусом Мусахом (Валенсія).

12 ' Алейкс Гарсія (Жирона) порушує правила в зоні захисту. 12 ' Хесус Васкес (Валенсія) б'є по воротах лівою ногою з-за меж штрафної. .7'Фол, Юнус Муса (Валенсія).

6'Тьєррі Коррейя (Валенсія) порушує правила на чужій половині поля. 5'Поза грою, Жирона. Саму Саїс зробив глибокий крок, але Родріго Рікельме опинився в офсайді.4'Кутовий, Жирона. Ерай Кемерт подає кутовий.3'Родріго Рікельме (Жирона) порушує правила протилежного поля.

3'Фол, Муктар Діакхабі (Валенсія).2'Валентін Кастелланос (Жирона) порушує правила. Ерай Кемерт (Валенсія) порушує правила. 2'Порушує правила. Розпочався перший тайм.

Підтверджено склади обох команд. Головні герої вистрибують на поле, щоб почати розминку