Результат Жирона – Понферрадіна: Жирона проходить через «Понфе»

Оновлення

Кінець матчу, Жирона 3, Понферадіна 0'+90' Закінчується другий тайм, Жирона 5, Понферадіна 3'+0' Іде високо і ліворуч. Асистент від Науеля Бустоса з прострілом у штрафну. 90'+3′ Пол Лозано (Жирона) заробляє штрафний удар у протилежному полі.

90'+1' Фол Олександру Паскану (Понферрадіна). 87′ Фол Олександру Паскану (Понферрадіна). 87′ Іван Мартін (Жирона) заробляє штрафний удар у протилежному полі. 84′ Зміна в Понферрадіні, Кукі Залазар виходить на поле замість Сергі Енріха. 84′ Юрій (Понферрадіна) отримав жовту картку за небезпечну гру.

84′ Фол Юрій (Понферрадіна). 84 ′ Арнау Мартінес (Жирона) порушує правила в зоні захисту. 80′ Гол! Жирона 3, Понферрадіна 0. Давід Хунка (Жирона) прострілив лівою ногою з лівого боку штрафної у верхній лівий кут. Асистент Науель Бустос. 78 ′ Зміна в Понферрадіні, Мігель Баеса виходить на поле замість Агуса Медіна. 78 ′ Зміна у Понферрадіна, на поле виходить Юрій на заміну Кіке Саверіо.

76 ′ Зміна в Жироні, Рамон Терратс виходить на поле замість Алекса Баена. 76 ′ Зміна в Жироні, Ібрагіма Кебе виходить на поле замість Борха Гарсіа. 75′ Гол! Жирона 2, Понферрадіна 0. Хуанпе (Жирона) пробиває головою з центру штрафної в лівий нижній кут з кутового. 74′ Кутовий, Жирона. Кутовий подав Александру Паскану. 72′ Ріос Рейна (Понферрадіна) відкинув удар, пробив лівим боком усередині майданчика. При асистуванні Кіке Саверіо.

70′ Офсайд, Понферрадіна. Хуан Ернандес зробив глибокий крок, але Серхі Енріх опинився в офсайді. 70′ Удар, заблокований Хуаном Ернандесом (Понферрадіна), пробив лівим правом усередині майданчика. 67 ′ Зміна в Жироні, Науель Бустос виходить на поле замість Крістіана Стуані. 67 ′ Зміна в Жироні, Іван Мартін виходить на поле за Саму Саїса. 63 ′ Алекс Баена (Жирона) порушує правила в зоні захисту.

66 ′ Офсайд, Жирона. Борха Гарсія спробував провести перехід, але Саму Саїс опинився в офсайді. 63′ Фол Кіке Саверіо (Понферрадіна). 62′ Зміна в Жироні, Давид Хунка виходить на поле замість Хаїро Іск’єрдо. 62′ Ерік Моран (Понферрадіна) отримує жовту картку. 61 ′ Фол Кіке Саверіо (Понферрадіна).

61 ′ Пол Лозано (Жирона) порушує правила в зоні захисту. 60′ Спроба пропущена Ріосом Рейною (Понферрадіна). Удар лівою ногою з лівого боку усередині площі м'яч не влучив у правий бік воріт. Допомагає Сергі Енріх. 56 ′ Зміна в Понферрадіні, Ерік Моран виходить на поле за Поля-Віореля Антона. 56 ′ Зміна в Понферрадіні, Хуан Ернандес виходить на поле замість Хосе Наранхо. 56 ′ Удар низько стоячи зліва. Саму Саїс (Жирона) влучив правою ногою за межі штрафного.

56′ Удар, заблокований Алексом Баєною (Жирона), пробив правою ногою поза межами майданчика. 54′ Хосе Марія Амо (Понферрадіна) отримує жовту картку. 54′ Крістіан Стуані (Жирона) заробляє штрафний удар у протилежному полі. 54′ Фол Хосе Марія Амо (Понферрадіна). 53′ Удар, заблокований Крістіаном Стуані (Жирона), пробив правою ногою з правого боку штрафної. Асистент Арнау Мартінес.

51′ Саму Саїс (Жирона) порушує правила в зоні захисту. 51′ Фол Поль-Віорел Антон (Понферрадіна). 49 ′ Фол Поль Лозано (Жирона). 49′ Едуардо Еспіау (Понферрадіна) заробляє штрафний удар у протилежному полі. 49 ′ Арнау Мартінес (Жирона) заробляє штрафний удар на правому фланзі.

49 ′ Фол Кіке Саверіо (Понферрадіна). 49′ Крістіан Стуані (Жирона) порушує правила в зоні захисту. 49′ Фол Олександру Паскану (Понферрадіна). Починається другий тайм Жирона 1, Понферрадіна 0. 45'+3′ Закінчується перший тайм, Жирона 1, Понферрадіна 0.

45'+1' Фол Хуанпе (Жирона). 45'+1′ Хосе Наранхо (Понферрадіна) порушує правила на правому фланзі. 45 ′ Удар низько стоячи ліворуч. Кіке Саверіо (Понферрадіна) пробив правою ногою з-за меж штрафного. Асистент Ріос Рейна. 44′ Удар зупинився на лівий квадрат. Крістіан Стуані (Жирона) забиває головою по центру штрафної. Асистент Арнау Мартінес з прострілом у зону. 43′ Фол Поль-Віорел Антон (Понферрадіна).

43′ Саму Саїс (Жирона) порушує правила на лівому фланзі. 40 ′ Фол: Пол Лозано (Жирона). 40′ Серджі Енріх (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту. 39 ′ Офсайд, Жирона. Борха Гарсія спробував провести перехід, але Крістіан Стуані опинився в офсайді. 38 ′ Спроба пропущена Борха Гарсія (Жирона) пробив правою від центру площі, що йде високо і відхиляється вправо.

38 ′ Удар низько стоячи зліва. Борха Гарсія (Жирона) вдарив правою ногою з лівого боку штрафної. 37 ′ Едуардо Еспіау (Понферрадіна) влучає у штангу, б’є правою ногою з близької відстані з лівого боку. 34 ′ Фол заробив Бернардо Еспіноса (Жирона). 34′ Едуардо Еспіау (Понферрадіна) заробляє штрафний удар на правому фланзі. 32′ Кутовий, Понферрадіна. Кутовий подав Сантьяго Буено.

31′ Удар зупинився низько ліворуч. Крістіан Стуані (Жирона) влучає правою ногою з лівого боку штрафної. Асистент: Алекс Баена. 31′ Едуардо Еспіау (Понферрадіна) повертається на праву штангу, пробиває правою ногою з правого боку всередину зони. При асистуванні Агуса Медіна. 29 ′ Фол Сержі Енріх (Понферрадіна). 29 ′ Арнау Мартінес (Жирона) порушує правила в зоні захисту. 29′ Удар, заблокований Серджі Енріхом (Понферрадіна), пробив правою ногою з центру площі. При асистуванні Кіке Саверіо.

23′ Фол: Крістіан Стуані (Жирона). 23′ Александру Паскану (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту. 21′ Крістіан Стуані (Жирона) отримує жовту картку за небезпечну гру. 21′ Фол: Крістіан Стуані (Жирона). 21′ Александру Паскану (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту.

20′ Гол! Жирона 1, Понферрадіна 0. Крістіан Стуані (Жирона) б'є правою ногою від центру штрафної в правий бік воріт. Асистент Сантьяго Буено. 16 ′ Хосе Наранхо (Понферрадіна) пропустив удар головою в упор з лівого боку, який вийшов високо та відбив праворуч. Ассистент Павла-Віорела Антона з прострілу у зону після кутового. 16′ Кутовий, Понферрадіна. Арнау Мартінес подав кутовий. 11 ′ Арнау Мартінес (Жирона) порушує правила в зоні захисту. 11 ′ Фол Поль-Віорел Антон (Понферрадіна).

11′ Удар стоячи. Ріос Рейна (Понферрадіна) удар лівою ногою з дальньої відстані справа. 10 ′ Фол Поль Лозано (Жирона). 10′ Хосе Наранхо (Понферрадіна) заробляє штрафний удар на правому фланзі. 7 ′ Офсайд, Жирона. Крістіан Стуані спробував перекинути м'яч, але Саму Саїс опинився в офсайді. 6 ′ Борха Гарсія (Жирона) порушує правила в зоні захисту.

6′ Фол Агуса Медіна (Понферрадіна). 5 ′ Кіке Саверіо (Понферрадіна) пробив удар правою ногою з-за меж площі, яка йде високо і відбивається вправо. Асистент Ріос Рейна. 4 ′ Фол Алекс Баена (Жирона). 4 ′ Кіке Саверіо (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту. 1 ′ Фол Поль Лозано (Жирона).

1′ Едуардо Еспіау (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту. Початок матиме пріоритет. 0 ′ Склади підтверджені обома командами. Головні герої вискакують на поле, щоб почати розминку