Картахена – Понферрадіна, наживо

Кінець матчу, ФК Картахена 2, Понферрадіна 3.90'+5'Закінчився другий тайм, ФК Картахена 2, Понферрадіна 3.90'+3'Фол Серхіо Техери (ФК Картахена).90'+3'Едуардо Еспіау (Понферрадіна) отримав пропав безвісти в смузі оборони.

90'+2'Спроба не вдалася Армандо Садіку (ФК Картахена) удар головою з-за меж штрафного не влучає зліва. Асист віддав Серхіо Техера після навісу.90'+1'Кутовий, ФК Картахена. Кутовий виконав Мої Дельгадо. Асист віддав Борха Валле.90′ Франчу (ФК Картахена) отримав жовту картку за небезпечну гру.

88′ Поза грою, Понферрадіна. Хосе Марія Амо спробував навести пас, але Едуардо Еспіау опинився в офсайді.88'Гооооол! ФК Картахена 2, Понферрадіна 3. Борха Валле (ФК Картахена) завдає удару правою ногою з дуже близької відстані після подачі кутового 88′ .87' Кутовий, ФК Картахена. Кутовий виконав Паріс Адо.

86'Заміна в Понферрадіні, Кукі Залазар вийшов на поле замість Хосе Наранхо.86'Заміна в Понферрадіні, Хосе Марія Амо вийшов на поле замість Келечі Нвакалі.85'Поза грою, ФК Картахена. Пабло Васкес спробував навести пас, але Борха Валле опинився в офсайді 84' Спроба заблокована Александру Паскану (Понферрадіна) пробив головою з центру штрафного. Допомагав Агус Медіна з хрестом до області.

83'Кутовий, Понферрадіна. Кутовий подає Марк Мартінес 83′ Удар зупинився низом зліва. Хосе Наранхо (Понферрадіна) б'є правою ногою з лівого флангу. Асист віддав Агус Медіна після навісу.82'Спроба не вдалася.Серхіо Техера (ФК Картахена) пробиває лівою ногою з-за меж штрафного майданчика зліва.81'Поза грою, Понферрадіна. Альдаїр отримав прохідний м'яч, але Едуардо Еспіау опинився в офсайді.

81'Заміна у ФК Картахена, Армандо Садіку вийшов на поле замість Івана Калеро.80'Кутовий, ФК Картахена. Адріан Дієгес виконав кутовий 80' Спроба заблокована Борха Валле (ФК Картахена) пробив правою ногою з центру штрафної. Асистував Ісак Янссон. 80′ Рука Едуардо Еспіау (Понферрадіна).

79 ' Поза грою, Картахена. Пабло Де Бласіс спробував навести м'яч, але Альфредо Ортуньо опинився в офсайді.78 Спроба заблокована. 78'Парі Адот (Понферрадіна) отримав жовту картку за небезпечну гру.77'Франчу (ФК Картахена) був фол на лівому фланзі.

77 ′ Парі Адо (Понферрадіна) робить фол. 75 ′ Заміна Понферрадіни, Альдаїр виходить на поле замість Дані Охеда. 75 ′ Заміна в Понферрадіні, Едуардо Еспіау виходить на поле замість Деріка Ласерди. Борха Валле замість Оскара Аррібаса.

74'Зміна у ФК Картахена, Ісак Янссон вийшов на поле замість Мікеля Ріко. 73'Кутовий, ФК Картахена. Хосе Наранхо подає кутовий.71'Серхіо Техера (ФК Картахена) отримує жовту картку за небезпечну гру.71'Фол, Серхіо Техера (ФК Картахена).

71 Сабіт Абдулаї (Понферрадіна) порушує правила на чужій половині поля. Кутовий виконав Мої Дельгадо. 69′ Альфредо Ортуньо (ФК Картахена) не вдарив головою з центру штрафної зліва. Ассистував Іван Калеро з хрестом у зону. Кут 68′, Понферрадіна. Кутовий виконав Марк Мартінес.

66'Сабіт Абдулаї (Понферрадіна) удар правою ногою з-за меж штрафного майданчика блокований. Асист віддав Дерік Ласерда.66'Заміна, Понферрадіна, Сабіт Абдулаї виходить на поле замість Юрі.65'Спроба не вдалася.Франчу (ФК Картахена) удар правою ногою з лівого флангу штрафного майданчика не влучає справа від воріт. Асистував Серхіо Техера. 65′ Мікель Ріко (ФК Картахена) порушує правила в зоні захисту.

65'Парі Адо (Понферрадіна) порушують правила. ФК Картахена 61, Понферрадіна 1. Дані Охеда (Понферрадіна) повертається в зону. ).

59'Заміна у ФК Картахена, Франчу вийшов на поле замість Давіда Феррейро.59'Заміна вийшов на поле ФК Картахена, Серхіо Техера вийшов на поле замість Даміана Мусто.57'Іван Калеро (ФК Картахена) отримав пропуск на праве крило. Хосе Наранхо (Понферрадіна), фол, штрафний.

56′ Оскар Аррібас (ФК Картахена) порушує правила. 56′ Фол робить Мої Дельгадо (Понферрадіна). 55′ Поза грою, ФК Картахена. Альфредо Ортуньо спробував навести м'яч, але Давид Феррейро потрапив у положення поза грою. Пабло Васкес спробував навести м'яч, але Альфредо Ортуньо опинився в офсайді.

53'Даміан Мусто (ФК Картахена) отримує жовту картку за небезпечну гру.52'Фол, зроблено Даміан Мусто (ФК Картахена).52'Дерік Ласерда (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту.51'Гооооол! ФК Картахена 1, Понферрадіна 2. Дані Охеда (Понферрадіна) б'є правою ногою з-за меж штрафного.

50′ Спроба пропущена. Альфредо Ортуньо (ФК Картахена) удар головою з центру штрафної Розпочався другий тайм ФК Картахена 1, Понферрадіна 1.45'+2′ ФК Картахена) удар лівою ногою з лівого флангу штрафної на м’яч втрачений гравцем справа від воріт.

41′ Іван Калеро (ФК Картахена) втрачає в зоні захисту. 41' Фол, робить Агус Медіна (Понферрадіна). 40' Оскар Аррібас (ФК Картахена) втрачає в зоні захисту. 40' Фол, робить Дерік Ласерда (Понферрадіна).

39′ Оскар Аррібас (ФК Картахена) програв 39′ Келечі Нвакалі (Понферрадіна) порушує правила на чужій половині поля. ФК Картахена 35, Понферрадіна 1. Мікель Ріко (ФК Картахена) б'є головою з центру штрафної. 1 Даміан Мусто (Картахена) фол, фол.

34′ Юрі (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту 33′ Поза грою, Картахена. Мікель Ріко намагається зробити навіс, але Оскар Аррібас потрапив в офсайд.32'Фол, здійснений Іван Калеро (ФК Картахена).32'Хосе Наранхо (Понферрадіна) зазнав фолу в зоні захисту.

30'Фол, Пабло Васкес (ФК Картахена).30'Агус Медіна (Понферрадіна) заробляє фол у зоні захисту. 30'Кутовий, ФК Картахена. 29′ Не вдалася спроба Іван Калеро (ФК Картахена) пробив правою ногою з-за меж штрафного.

28′ Спроба відхилена Давидом Феррейро (ФК Картахена), удар правою ногою з-за меж штрафного. 28′ Кутовий, Картахена. Кутовий виконує Агус Медіна.27'Ганді Давид Феррейро (ФК Картахена).26'Спроба не вдалася Оскар Аррібас (ФК Картахена) головою з центру штрафного майданчика не влучає вправо. Ассист Хаіро Іск'єрдо з навісом у зону.

24 ′ Альфредо Ортуньо (ФК Картахена) не влучив, але удар головою з правого флангу пройшов у правий кут. 23'Спроба заблокована. Хосе Наранхо (Понферрадіна) прострілив правою ногою з правого флангу штрафного. Калеро (ФК Картахена).

13' Не вдалася спроба. Гол! ФК «Картахена» 10, «Понферрадіна» 10. Дерік Ласерда («Понферрадіна») пробив лівою ногою з лівого флангу.

6' Пабло Васкес (ФК Картахена) промахнувся головою з центру штрафної дуже близько до лівої стійки, але трохи минув. Ассист віддав Пабло Де Бласіс, навісивши в зону після подачі кутового 6'Кутовий, ФК Картахена. Хосе Наранхо подає кутовий. Асист від Давида Феррейро на навіс у штрафний майданчик після подачі кутового. 2' Кутовий, ФК Картахена. Кутовий виконав Амір Абедзаде.

2'Action перестав торкатися лівого кута. Іван Калеро (ФК Картахена) б'є правою ногою з-за меж штрафного. Асистував Пабло Де Бласіс. Починається перша частина. Підтверджено склади обох команд. Головні герої вистрибують на поле, щоб почати розминку