Тенеріфе атакує Монтіліві, і я все ще мрію про пряме підвищення в Ла Лізі Сантандер

Тенеріфе приєднується до чвертьфіналу класифікації LaLiga SmartBank 2021-2022 після отримання цінної виїзної перемоги над таким прямим суперником, як Жирона, яку вони обіграли з рахунком 0-1 у матчі, який закрив тридцять дев’ятий день чемпіонату в понеділок.

Команда з Тенеріфе виділялася тим, що є найкращим домом у Другому дивізіоні, і додала свою одинадцяту перемогу в гостях у Еліодоро Родрігеса, набравши 69 очок, майже напевно «плей-офф» і все ще мріючи про пряме підвищення. Йому важко, тому що залишилося три гри, він відстає від Ейбара на п'ять очок, але в передостанньому турі йому все одно належить відвідати Іпуру.

Зі свого боку, команда з Жирони займає п'яте місце з 64 очками, стільки ж, скільки Ов'єдо, який є шостим, і лише з однією перевагою на південь, Понферрадіна, який є сьомим, після того, як знову спіткнувся з прямим суперником у Монтіліві.

Тенеріфе оцінив дуже серйозну гру в обороні, щоб стримати найбільший драйв і володіння Жирони. Гол Маріо Соріано на 40-й хвилині дав йому перевагу в другому таймі, коли підопічні Мікеля тиснули в пошуках зрівняльного рахунку, якого вони досягли на 75-й хвилині, коли Крістіан Стуані завершив і навіть відсвяткував гол, нарешті «привид». Меллот взяв його дуже тісно, ​​коли він збирався перевищити лінію.

Оновлення

Кінець матчу, Жирона 0, Тенеріфе 1.90'+6'Алекс Баєна (Жирона) друга жовта картка.90'+6'Закінчився другий тайм, Жирона 0, Тенеріфе 1.90'+6'Спроба пропущена Саму Саїс (Жирона) удар з правою дуже нахиленою з правого боку.

90'+6'Спроба не вдалася Сантьяго Буено (Жирона) головою з центру штрафного не влучає у правий фланг. 90'+5'Арнау Мартінес (Жирона) зазнав фолу в зоні захисту.90'+5'Алекс Корредера (Тенеріфе) порушив правила.90'+4'Заміна в Тенеріфе, Серхіо Гонсалес вийшов на поле замість Віктора Моллехо.90'+4'Corner, Tenerife. Кутовий виконав Хуан Карлос Мартін.

90'+4'Удар з високої позиції по центру воріт. Шакелл Мур (Тенеріфе) б'є з правої ноги з центру штрафної. Голосову передачу зробив Андрес Мартін.90'+2'Сантьяго Буено (Жирона), фол, фол.90'+2'Алекс Корредера (Тенеріфе) порушує правила в зоні захисту.90'+1'Спроба не вдалася. Андрес Мартін (Тенеріфе) удар зліва з більш ніж 30 метрів, що втрачено зліва. Голосову передачу зробив Нікола Сіпчіч.90'Андрес Мартін (Тенеріфе) отримує жовту картку за небезпечну гру.

90'Арнау Мартінес (Жирона) порушує правила в зоні захисту.89'Андрес Мартін (Тенеріфе) зазнає фолу.89'Заміна в Тенеріфе, Нікола Сіпчіч виходить на поле замість Енріка Гальего.87'Саму Саїс (Жирона) був фол. отримав жовту картку.87'Алекс Баена (Жирона) порушує правила на лівому фланзі.

87'Фол, Шакелл Мур (Тенеріфе).86'Айтор Санс (Тенеріфе) отримує жовту картку за небезпечну гру.86'Арнау Мартінес (Жирона) порушує правила на половині поля. 86'Фол робить Айтор Санс ( Тенеріфе) ) ).85'Спроба не вдалася. Енрік Гальєго (Тенеріфе) пробиває лівою ногою з-за меж штрафного і проходить високо зліва. Асистував Шакелл Мур.

81′ Саму Саїс (Жирона) порушує правила, але не заходить. Джеремі Меллот (Тенеріфе) пробив правою ногою зі складного кута справа. Assist Andrés Martín.81'Крістіан Стуані (Жирона) грав гандболом.81'Заміна в Жироні, Науель Бустос вийшов на поле, замінивши Борха Гарсію.

76'Алекс Баєна (Жирона) отримує жовту картку за небезпечну гру.76'Алекс Баєна (Жирона) зазнає фолу.76'Енрік Гальєго (Тенеріфе) отримує фол на правому фланзі. (Жирона) пробив правою ногою з дуже близької відстані. Передачу віддав Алейкс Гарсія.75'Спроба заблокована Хуанпе (Жирона) ударом головою з центру штрафного.

75'Кутовий, Жирона. Кутовий виконує Хуан Соріано.73'Борха Гарсія (Жирона), фол, фол.73'Енрік Гальєго (Тенеріфе) порушує правила в зоні захисту.72'Поза грою, Тенеріфе. Андрес Мартін спробував навести пас, але Енрік Гальєго опинився в офсайді.

70'Айтор Санц (Тенеріфе), фол, фол.69'Заміна в Тенеріфе, Андрес Мартін виходить на поле замість Маріо Гонсалеса.69'Заміна в Тенеріфе, Шакелл Мур виходить на поле замість Еладі.68'Удар відбитий. Енрік Гальего (Тенеріфе) б'є головою з центру зони. Асистував Алейкс Гарсія, навісивши в зону після подачі кутового.

66′ Кутовий, Жирона. Кутовий виконав Карлос Помарес. 66'Кутовий, Жирона. Кутовий виконав Карлос Руїс 66′ Кутовий, Жирона. Кутовий виконав Енрік Гальего.65'Заміна в Жироні, Саму Саїс вийшов на поле замість Бернардо Еспіноса.65'Заміна в Жироні, Хаіро Іск'єрдо вийшов на поле замість Давіда Хунка.

64'Кутовий, Жирона. Кутовий виконав Джеремі Меллот. 64' Спроба заблокована. Борха Гарсія (Жирона) пробиває правою ногою з-за меж штрафного. 63' Борха Гарсія (Жирона) порушує правила. 63' Хосе Леон (Тенеріфе) фол. 62' Еладі (Тенеріфе) отримує жовту картку за небезпечну гру.

62' Давид Юнка (Жирона) порушує правила на лівому фланзі. 62' Еладі (Тенеріфе) порушує правила, фол. під палками на рівні землі. Бернардо Еспіноза (Жирона) удар головою з центру штрафного. 60 Алекс Корредера (Тенеріфе) порушує правила.

55'Алекс Баена (Жирона) порушує правила на чужій половині поля. Арнау Мартінес (Жирона) пробиває лівою ногою з-за меж штрафного. 51' Арнау Мартінес (Жирона) порушує правила в зоні захисту. 50' Фол, Енрік Гальєго (Тенеріфе). 50' Поза грою, Жирона. Борха Гарсія намагається навести м'яч, але Крістіан Стуані потрапив у офсайд.

46 ' Удар стоячи поруч з правим флангом воріт. Алейкс Гарсія (Жирона) б'є правою ногою з правого флангу штрафного. Асистував Борха Гарсія. Другий тайм розпочався. Жирона 0, Тенеріфе 1.45′ Заміна на Тенеріфе, Алекс Корредера вийшов на поле замість Пабло Ларреа через травму. 45'+7′

45'+7'Іван Мартін (Жирона) порушує правила на правому фланзі. 45'+7'Фол робить Еладі (Тенеріфе).45'+1'Хуан Соріано (Тенеріфе) отримує жовту картку.45' Крістіан Стуані (Жирона) отримує попередження. 45 Крістіан Стуані (Жирона) порушує правила.

45'Хуан Соріано (Тенеріфе) порушує правила. 44'Бернардо Еспіноза (Жирона) порушує правила. 44'Фол робить Енрік Гальего (Тенеріфе). Жирона 40, Тенеріфе 0. Маріо Гонсалес (Тенеріфе) удар головою з центру штрафного. Асистував Пабло Ларреа, навісивши в зону після подачі кутового.

39′ Кутовий, Тенеріфе. Кутовий виконав Борха Гарсія. 38′ Кут, Тенеріфе. Сантьяго Буено подає кутовий.37'Бернардо Еспіноса (Жирона), фол, фол.37'Хуан Соріано (Тенеріфе) порушує правила в зоні захисту.

33'Еладі (Тенеріфе) порушує правила. 33'Фол робить Крістіан Стуані (Жирона).33'Хосе Леон (Тенеріфе) порушує правила в зоні захисту.31'Кутовий, Тенеріфе. Кутовий виконав Іван Мартін. 27 Алейкс Гарсія (Жирона), фол, фол.

27′ Пабло Ларреа (Тенеріфе) зазнав фолу в зоні захисту.26′ Жеремі Меллот (Тенеріфе) грав гандболом.25′ Не влучна спроба. Кутовий виконав Хуанпе. 21′ Кутовий, Жирона. Кутовий виконав Карлос Помарес.

19 Спроба не вдалася Алекс Баена (Жирона) пробив правою ногою з центру впритул до правої стійки, але трохи минув. Асистував Крістіан Стуані.19'Удар відбитий під стійками на рівні землі. Іван Мартін (Жирона) б'є правою ногою з центру штрафного.17'Спроба не вдалася. Борха Гарсія (Жирона) б'є головою з центру штрафного.10'Алекс Баена (Жирона) штрафний удар.10'Карлос Помарес (Тенеріфе) ) зазнав фолу в зоні захисту.

10'Пропущений удар. Алекс Баена (Жирона) пробив правою ногою з-за меж лівої стійки, але пройшов трохи мимо зі штрафного.8'Давід Юнка (Жирона) отримав фол проти суперника половина.8'Фол, Джеремі Меллот (Тенеріфе) 5'Удар відбитий з-під стійки на рівні землі. Маріо Гонсалес (Тенеріфе) пробив правою ногою з-за меж штрафного. Асистував Айтор Санс.4'Корнер, Тенеріфе. Кутовий виконав Сантьяго Буено.

2'Борха Гарсія (Жирона) порушує правила на лівому фланзі. 2'Маріо Гонсалес (Тенеріфе) порушує правила.1'Крістіан Стуані (Жирона) порушує правила.1'Жеремі Меллот (Тенеріфе) порушує правила в штрафній зоні. 1 Фол, Карлос Руїс (Тенеріфе).

1'Крістіан Стуані ("Жирона") зазнав фолу на половині поля суперника. Розпочався перший тайм. 0'Склади підтверджено обома командами. Головні герої вистрибують на поле, щоб почати розминку