Хетафе сьогодні в прямому ефірі: матч Ла Ліги Сантандер, 6 тур

Кінець матчу, Осасуна 0, Хетафе 2,90'+7'Завершення другого тайму, Осасуна 0, Хетафе 2,90'+6'Удар відбитий. Рубен Пенья (Осасуна) б'є правою ногою з правого флангу. 90'+5'Хуан Круз (Осасуна) порушує правила в зоні захисту.

90'+5'Фол, Хайме Мата (Хетафе).90'+4'Заміна в Хетафе, Хайме Сеоане виходить на поле замість Карлеса Аленьї.90'+4'Заміна в Хетафе, Алекс Ревуельта виходить на поле замість Гастона Альвареса через травма 90'+3'Унаї Гарсія (Осасуна), фол, фол.

90'+3'Гастон Альварес (Хетафе) зазнав фолу в зоні захисту.90'+2'Кутовий, Осасуна. Кутовий виконує Домінгос Дуарте.90'+1'Луїс Мілла (Хетафе) Друга жовта картка за небезпечну гру.90'+1'Фол, Луїс Мілла (Хетафе).

90'+1'Ез Абде (Осасуна) порушує правила на чужій половині поля.90'+1'Спроба заблокована. Джон Монкайола (Осасуна) б'є головою з центру штрафного.90'Кіке Гарсія (Осасуна) виконує штрафний удар 90'Домінгос Дуарте (Хетафе) фол, фол.

89 Спроба не вдалася. 88'Спроба заблокована. Карлес Аленья (Хетафе) пробив лівою ногою з-за меж штрафного. Голосову передачу віддав Луїс Мілла.87'Мой Гомес (Осасуна), фол, фол, 87'Хуан Іглесіас (Хетафе) порушує правила в зоні захисту.

85'Спроба не вдалася. Мунір Ель-Хаддаді (Хетафе) пробив лівою ногою з лівого флангу після контратаки. 82'Заміна, Хетафе. Хайме Мата замінив Енеса Унала. 81'Кутовий, Осасуна. Кутовий виконав Девід Сорія.81 Удар з високої позиції по центру воріт. Ез Абде (Осасуна) пробив правою ногою з-за меж штрафного.

80' Мої Гомес (Осасуна) отримує штрафний удар на чужій половині поля 80' Луїс Мілла (Хетафе) порушує правила. Рубен Пенья намагається навести м'яч, але Кіке Гарсія потрапив у офсайд. 78 ′ Заміна в Осасуні, Ману Санчес виходить на поле замість Давіда Гарсіа.

77'Заміна в Осасуні, Кіке Гарсія вийшов на поле замість Анте Будіміра.76'Гоооооол! Осасуна 0, Хетафе 2. Гастон Альварес (Хетафе) пробиває головою з близької відстані після штрафного 76' Спроба заблокована Домінгос Дуарте (Хетафе) пробиває лівою ногою з центру штрафного заблоковано. Асистував Мауро Арамбаррі. 75′ Давид Гарсія (Осасуна) отримує жовту картку за небезпечну гру.

75'Давід Гарсія (Осасуна), фол, фол. 75'Мунір Ель-Хаддаді (Хетафе) порушує правила на половині поля. 73'Карлес Алена (Хетафе) порушує правила. 73'Хон Монкайола (Осасуна) отримав жовту картку за небезпечну гру.

73'Йон Монкайола (Осасуна), фол, фол, 72'Стефан Мітровіч (Хетафе) порушує правила в зоні захисту. 72'Анте Будімір (Осасуна), фол, фол, 70'Ез Абде (Осасуна) порушує правила на фланзі зліва.

70'Даміан Суарес (Хетафе), фол, фол.69'Анте Будімір (Осасуна) отримує жовту картку за небезпечну гру.69'Анте Будімір (Осасуна), фол, фол.69'Даміан Суарес (Хетафе) порушує правила. оборонний.

68′ Заміна, Осасуна, Джон Монкайола замінює Дарко Брасанац.68'Луїс Мілла (Хетафе) отримує попередження за небезпечну гру.64'Дарко Брасанац (Осасуна) отримує жовту картку за небезпечну гру. 64 Дарко Брашанац (Осасуна), фол, фол.

64 ′ Мунір Ель-Хаддаді (Хетафе) порушує правила в зоні захисту. 63 ′ Зміна в Хетафе, Луїс Мілла виходить на поле замість Неманьї Максимовича. 63 ′ Зміна в Хетафе, Мунір Ель-Хаддаді виходить на поле замість Борха Майораля. 59 ′ Рубен Пенья (Осасуна) отримує жовту картку за небезпечну гру.

59'Рубен Пенья (Осасуна) порушує правила 59'Карлес Аленья (Хетафе) заробляє фол на правому фланзі 58'Кутовий, Осасуна. Кутовий виконав Хуан Іглесіас. 57 ′ Зміна в Осасуні, замість Начо Відаля на поле вийшов Рубен Пенья.

57'Заміна в Осасуні, Ез Абде вийшов на поле замість Рубена Гарсіа.55'Рубен Гарсія (Осасуна) порушили правила.55'Стефан Мітрович (Хетафе) отримав фол у зоні захисту. Хетафе) пробив правою ногою з-за меж область, яка піднімається високо та відхилена вправо. За допомогою Енеса Унала.

49′ Кутовий, Хетафе. Кутовий виконав Серхіо Еррера. 49 ' Удар стоячи поруч з правим флангом воріт. Енес Унал (Хетафе) пробив з-за меж штрафного. 48' Начо Відаль (Осасуна) отримує жовту картку за небезпечну гру. 48' Начо Відаль (Осасуна) фол, правила.

48'Енес Унал (Хетафе) порушує правила. 47 Спроба блокована. Начо Відаль (Осасуна) пробиває правою ногою з правого флангу. Ассист віддав Рубен Гарсія.47'Спроба не вдалася.Анте Будимір (Осасуна) пробив головою з центру штрафної дуже близько до правої стійки, але після подачі з кутового пройшов трохи мимо.47'Кутовий, Осасуна. Кутовий виконав Стефан Мітрович.

46'Анте Будімір (Осасуна) удар лівою ногою з центру штрафного заблоковано 46'Дарко Брашанац (Осасуна) порушує правила на чужій половині поля 46'Фол робить Мауро Арамбаррі (Хетафе). Другий тайм розпочався Осасуна 0 Хетафе 1.

45'+3'Закінчився перший тайм, Осасуна 0, Хетафе 1.45'+1'Начо Відаль (Осасуна) фол, 45'+1'Борха Майораль (Хетафе) порушує правила в зоні захисту. 45'Фол робить Гастон Альварес (Хетафе).

44′ Мої Гомес (Осасуна) порушує правила в зоні захисту. 43′ Чімі Авіла (Осасуна) отримує червону картку. 42′ Огляд VAR: можлива червона картка.

41' Фол, Чімі Авіла (Осасуна) 41' Хуан Іглесіас (Хетафе) порушує правила, лівий фланг.

36'Порушення, виконане Мауро Арамбаррі (Хетафе).36'Лукас Торро (Осасуна) порушує правила в зоні захисту.

35'Домінгос Дуарте (Хетафе) отримує жовту картку. 34'Кутовий, Осасуна. Кутовий виконав Гастон Альварес.33'Кутовий, Осасуна. Гастон Альварес подає кутовий 32′ Чімі Авіла (Осасуна) порушує правила.

32'Фол, робить Хуан Іглесіас (Хетафе).32'Фол, робить Карлес Аленья (Хетафе).32'Дарко Брасанац (Осасуна) заробляє штрафний удар у зоні захисту.30'Гооооол! Осасуна 0, Хетафе 1. Хуан Іглесіас (Хетафе) пробив лівою ногою зі складного кута зліва.

28'Фол, Дарко Брашанац (Осасуна). 28'Карлес Аленья (Хетафе) порушує правила в зоні захисту. 26'Фол робить Лукас Торро (Осасуна).26'Борха Майорал (Хетафе) порушує правила. оборонний.

24'Дійство зупинено під палицями на рівні землі. Хуан Іглесіас (Хетафе) пробиває правою ногою з більш ніж 30 метрів. 23' Рубен Гарсія (Осасуна) фол. 23' Домінгос Дуарте (Хетафе) отримує штрафний удар на правому фланзі. ) ) ) удар правою ногою з центру коробки.

21'Рубен Гарсія (Осасуна) порушує правила. 21'Фол робить Гастон Альварес (Хетафе).17'Кутовий, Осасуна. Кутовий подає Домінгос Дуарте 17' Спроба заблокована Анте Будімір (Осасуна) пробиває лівою ногою з центру штрафного. Асистував Чімі Авіла головою.

14'Стоп стоячи високо і через центр воріт. Дарко Брашанац (Осасуна) б'є головою справа з упору. Асист від Мої Гомеса з прострілом у штрафний майданчик. Кут 14 ', Осасуна. Кутовий виконав Хуан Іглесіас. 13 ' Удар стоячи. Чімі Авіла (Осасуна) б'є лівою ногою з правого флангу. Асистував Начо Відаль.

12'Фол, Енес Унал (Хетафе).12'Давид Гарсія (Осасуна) порушує правила. 7'Лукас Торро (Осасуна) порушує правила. 7'Фол робить Мауро Арамбаррі (Хетафе) ) ).

7'Спроба заблокована. Голосову передачу зробив Борха Майораль.3'Енес Унал (Хетафе), фол, фол.2'Дарко Брашанац (Осасуна) зазнав фол у зоні захисту. Розпочався перший тайм.

Підтверджено склади обох команд. Головні герої вистрибують на поле, щоб почати розминку