«Севілья» врятувала очко проти «Вільярреала», який цінує це більше

Кінець матчу, Вільяреал 1, Севілья 1,90'+6' Завершення другого тайму, Вільяреал 1, Севілья 1,90'+6' Передача Алекса Теллеса з навісом у зону після виконання штрафного.90'+5'Іско ( Севілья) зазнав фолу на лівому фланзі.

90'+5'Даніель Парехо (Вільяреал), фол, 90'+4'Удар відбитий у нижній лівий кут. Хосе Моралес (Вільяреал) б'є правою ногою з центру штрафного. Ассист віддав Даніель Парехо. 90'+3' кутовий, Вільяреал. Кутовий виконав Марко Дмитрович.90'+3'Удар відбитий високо і в центр воріт. Хосе Моралес (Вільяреал) б'є правою ногою з правого флангу. Асистував Даніель Парехо.

90'+2' Кутовий, Вільяреал. Кутовий виконав Неманья Гудель.90'+1'Спроба не вдалася.Арнаут Данжума (Вільяреал) пробив правою ногою з дуже близької відстані. 90'Сусо (Севілья) зазнав фолу на правому фланзі.90'Алекс Баена (Вільяреал) порушив правила.

89′ Поза грою, Севілья. Кіке Салас намагався навести м'яч, але Іско опинився в офсайді. 88' Спроба не вдалася. Папу Гомес (Севілья) пробив правою ногою з-за меж штрафного праворуч. 86' Жоан порушує правила Джордан (Севілья). 86' Етьєн Капуе (Вільяреал) порушує правила.

85′ Поза грою, Севілья. Хесус Навас намагається навести м'яч, але Рафа Мір опинився в офсайді.84'Неманья Гудель (Севілья) отримує фол на лівому фланзі.84'Єремі Піно (Вільяреал) фолить.84'Спроба не вдалася. Папу Гомес (Севілья) удар з праворуч за межами зони, яка йде занадто високо. Підтримка Сусо.

83′ Заміна у Севільї, Папу Гомес виходить на поле замість Олівера Торреса 82′ Заміна у Тра Вільяреал, Йохан Мохіка виходить на поле замість Альфонсо Педраси 82′ Заміна у Тра Вільяреал, Хосе Моралес виходить на поле замість Ніколаса Джексона. 82′ Огляд VAR: Пенальті у Вільяреалі.

80'Пенальті реалізує Алекс Тельєс (Севілья) після фолу у штрафному майданчику. Втрата в районі Єремі Піно. 80′ Поза грою, Вільяреал. 80' Сусо (Севілья) пробив лівою ногою з-за меж штрафного майданчика - блоковано. Асистував Хесус Навас.

73'Кутовий, Вільяреал. Хесус Навас виконав кутовий 73' Спроба заблокована Альфонсо Педраса (Вільяреал) пробив лівою ногою з лівого флангу. Голосову передачу зробив Пау Торрес.73'Алекс Тельєс (Севілья), фол, фол.73'Алекс Баена (Вільяреал) зазнав фол у зоні захисту.

72′ Кутовий, Севілья. Кутовий виконав Пау Торрес 71′ Удар з високої позиції по центру воріт. Даніель Парехо (Вільяреал) б'є правою ногою з-за меж штрафного. 69' Алекс Тельєс (Севілья) має вінгера і отримує жовту картку за небезпечну гру. 69' Алекс Тельєс (Севілья) порушує правила.

69'Ніколас Джексон (Вільяреал) порушує правила на чужій половині поля.69'Заміна в Севільї, Алекс Теллес виходить на поле, замінює Маркоса Акунью.69'Заміна в Севільї, Сусо виходить на поле, замінює Хосе Анхеля Кармону.68' Хесус Навас («Севілья») не влучив у удар лівою ногою з правого флангу штрафного, який пройшов високо та зліва. Асистував Олівер Торрес, навісивши на штрафний майданчик.

67'Кутовий, Вільяреал. Кутовий подає Неманья Гудель.66'Неманья Гудель (Севілья) зазнав фолу в зоні захисту.66'Альфонсо Педраса (Вільяреал) порушує правила.65'Поза грою, Севілья. Марко Дмитрович отримав прохідний м'яч, але Рафа Мір опинився в офсайді.

65 Етьєн Капуе (Вільяреал) промахнувся невлучним ударом правою ногою з-за меж штрафного. 65 Алекс Баєна (Вільяреал) б'є правою ногою з лівого флангу. Асист віддав Арнаут Данжума.63'Маркос Акунья (Севілья), фол, фол.63'Єремі Піно (Вільяреал) зазнав фол у зоні захисту.

62'Хесус Навас (Севілья) отримує фол на правому фланзі.62'Альфонсо Педраса (Вільяреал) фолить.61'Спроба заблокована. Альфонсо Педраса (Вільяреал) пробиває лівою ногою з-за меж штрафного.60'Хосе Анхель Кармона (Севілья) отримав жовту картку за небезпечну гру.

60'Фол, Хосе Анхель Кармона (Севілья).60'Арнаут Данжума (Вільяреал) отримав фол на лівому фланзі.60'Заміна, Вільяреал. Арнаут Данжума виходить на поле, замінюючи Франсіса Коклена.59'Заміна, Виходить Вільяреал на поле Єремі Піно замість Самуеля Чуквуезе.

56′ Неманья Гудель (Севілья) промахнувся, пробив правою ногою з-за меж штрафного, який пройшов високо зліва. Ассист віддав Хоан Джордан.55'Пропущений удар Іско (Севілья) пробив головою з центру штрафної дуже близько до правої стійки, але трохи мимо. Передачу віддав Маркос Акунья.55'Хосе Анхель Кармона (Севілья) порушує правила на правому фланзі.55'Фол робить Пау Торрес (Вільяреал).

51'Гоооооол! Вільяреал 1, Севілья 1. Алекс Баена (Вільяреал) пробив правою ногою з центру штрафного. Álex Baena (Вільяреал) б'є правою ногою з центру штрафного. За допомогою Френсіса Коклена після глибокої поїздки. Результативна передача Кіко Феменія 51′ Рука Ніколас Джексон (Вільяреал).

46 Поза грою, Севілья. Олівер Торрес намагається навести м'яч, але Рафа Мір опинився в офсайді. Тангі Ніанзу замінює Фернандо.

45'+4' Рафа Мір (Севілья), фол, фол. Акунья (Севілья) порушує правила.

45'+1'Фол, Самуель Чуквуезе (Вільяреал).45'Неманья Гудель (Севілья) отримує жовту картку за небезпечну гру.45'Фол, робиться Неманья Гудель (Севілья).45'Ніколас Джексон (Вільяреал) отримує попередження відсутність жовтої картки на лівому фланзі.

44′ Олівер Торрес (Севілья), фол, 44′ Етьєн Капуе (Вільяреал) порушує правила. Асист віддав Етьєн Капуе після контратаки. 42'Поза грою, Севілья. Неманья Гудель намагається навести м'яч, але Олівер Торрес потрапив у офсайд.

41'Алекс Баєна (Вільяреал) отримує жовту картку.41'Алекс Баена (Вільяреал) порушує правила.41'Іско (Севілья) порушує правила. 40'Альфонсо Педраса (Вільяреал) порушує правила.

40' Хесус Навас (Севілья) зазнав фолу на правому фланзі 39' Кутовий, Вільяреал. Хосе Анхель Кармона виконав кутовий.38'Маркос Акунья (Севілья) отримав жовту картку за небезпечну гру.38'Самуель Чуквуезе (Вільяреал) зазнав фолу на правому фланзі.

38 Маркос Акунья (Севілья), фол, фол. 38 Поза грою, Севілья. Іско намагається навести м'яч, але Рафа Мір опинився в офсайді. 37'Кутовий, Вільяреал. Кутовий виконав Неманья Гудель.33'Маркос Акунья (Севілья), фол, фол.

33'Самюель Чуквуезе (Вільяреал) зазнав фолу на правому фланзі.33'Скіп збережено внизу ліворуч. Альфонсо Педраса (Вільяреал) удар головою зліва в штрафний. Ассист віддав Кіко Феменія.31'Заміна у Вільяреалі, Алекс Баена вийшов на поле замість Джовані Ло Сельсо.31'Маркос Акунья (Севілья) отримав фол на лівому фланзі.

31′ Кіко Феменія (Вільяреал), фол, 30′ Кутовий, Севілья. Кутовий виконав Ніколас Джексон. 29′ Кутовий, Севілья. Кутовий виконав Рауль Альбіоль. 28′ Кутовий, Севілья. Кутовий виконав Пау Торрес.

28 ' Удар відхилений Олівером Торресом (Севілья) пробив правою ногою з-за меж штрафного. Асист від Рафи Міра.27'Даніель Парехо (Вільяреал) влучив у штангу правою ногою з-за меж штрафного. Асист від Самуеля Чуквуезе.26'Боно (Севілья) отримує жовту картку.26'Спроба не вдалася.Альфонсо Педраса (Вільяреал) б'є лівою ногою з лівого флангу штрафного, не влучає зліва. Асистував Семюель Чуквуезе.

23′ Джовані Ло Сельсо (Вільяреал) втрачає 23' Маркос Акунья (Севілья) порушує правила, захисник 23' Етьєн Капуе (Вільяреал) порушує правила. 22' Олівер Торрес (Севілья) порушує правила в оборонному майданчику.

22′ Самуель Чуквуезе (Вільяреал) порушує правила в зоні захисту 22′ Маркос Акунья (Севілья) порушує правила. Ассист від Іско.19'Спроба заблокована. Маркос Акунья (Севілья) пробив лівою ногою з-за меж штрафного. Асистент Джоан Джордан.

18'Фол, Хосе Анхель Кармона (Севілья).18'Франсіс Коклен (Вільяреал) зазнав фолу на половині поля суперника.16'Спроба не вдалася. Ніколас Джексон (Вільяреал) пробив правою ногою з правого флангу.10 Фол Пау Торрес (Вільяреал).

10 Хесус Навас (Севілья) порушує правила в зоні захисту. Вільяреал 8, Севілья 0. Олівер Торрес (Севілья) б'є лівою ногою з центру штрафного. Асист віддав Олівер Торрес.1'Іско (Севілья) зазнав фолу на лівому фланзі.

5'Етьєн Капуе (Вільяреал), фол, фол. 5'Не влучна спроба. Головні герої вистрибують на поле, щоб почати розминку