Осасуна 1 – Вільярреал 0: Чімі Авіла зупиняє Вільяреал холодним

Оновлення

Матч закінчився, Осасуна 1, Вільяреал 0. 90'+5' Закінчується другий тайм, Осасуна 1, Вільяреал 0. 90'+4' Спроба заблокована. Ману Тріґерос (Вільяреал) ударив правою ногою з центру площі. 90'+3' Кутовий, Вільяреал. Лукас Торро подав кутовий.

90'+3' Ману Трігерос (Вільяреал) порушив правила в зоні захисту. 90'+3' Фол: Ману Санчес (Осасуна). 89 ′ Зміна в Осасуні, Оєр Санжурхо виходить на поле замість Рубена Гарсіа. 88′ Булає Діа (Вільяреал) промахнувся головою з центру майданчика, який пройшов по поперечині після кутового. 88′ Кутовий, Вільяреал. Кутовий подав Арідан Ернандес.

84 ′ Зміна у Вільярреалі, Френсіс Коклен виходить на поле замість Даніеля Парехо. 84 ′ Офсайд, Осасуна. Начо Відаль зробив глибокий крок, але Анте Будімір опинився в офсайді. 83′ Анте Будімір (Осасуна) пробив, пробив правою ногою з правого боку. 82′ Фол: Ману Трігерос (Вільяреал). 82′ Рубен Гарсія (Осасуна) порушує правила в зоні захисту.

82′ Зміна в Осасуні, Арідан Ернандес вийшов на поле замість Чімі Авілу. 81′ Арнаут Данжума (Вільяреал) заробляє штрафний удар на лівому фланзі. 81′ Фол Начо Відаль (Осасуна). 77 ′ Зміна у Вільярреалі, Буле Діа виходить на поле замість Джовані Ло Сельсо. 77 ′ Зміна у Вільярреалі, Самуель Чуквуез вийшов на поле за Єремі Піно.

77 ′ Зміна у Вільярреалі, Ману Трігерос виходить на поле за Сержа Ор'є. 74 ′ Чімі Авіла (Осасуна) отримує жовту картку за небезпечну гру. 74 ′ Фол заробив Чімі Авіла (Осасуна). 74 ′ Джовані Ло Сельсо (Вільяреал) заробляє штрафний удар у протилежному полі. 72′ Кутовий, Вільяреал. Кутовий подав Рубен Гарсія.

71 ′ Зміна в Осасуні, на поле виходить Анте Будімір замість Кіке Гарсіа. 71 ′ Зміна в Осасуні, Дарко Брашанак виходить на поле замість Хаві Мартінеса. 69 ′ Відхилений удар Джовані Ло Сельсо (Вільяреал) пробив лівим з правого боку усередині площі. 69′ Кіке Гарсія (Осасуна) провалив удар правою ногою з правого боку усередині площі, яка промахнулася ліворуч. Ассистував Чими Авіла. 68 ′ Фол: Мой Гомес (Вільяреал).

68 ′ Начо Відаль (Осасуна) порушує правила в зоні захисту. 68 ′ Етьєн Капуе (Вільяреал) порушив правила в зоні захисту. 68′ Фол Хаві Мартінес (Осасуна). 66 ′ Даніель Парехо (Вільяреал) порушив правила в зоні захисту. 66 ′ Фол заробив Джон Монкайола (Осасуна).

63′ Гол! Осасуна 1, Вільярреал 0. Чімі Авіла (Осасуна) забиває головою з центру штрафної. 62 ′ Пропущений удар Чімі Авіла (Осасуна) прострілив лівим дуже далеко і у малоймовірній позиції, яка йде занадто високо. Асистент Кіке Гарсія. 61 ′ Кіке Гарсія (Осасуна) пропустив удар головою з лівого боку внутрішньої частини, яка йде занадто високо. Асистував Джон Монкайола, пробив у зону після кутового. 60′ Кутовий, Осасуна. Джеронімо Руллі подав кутовий. 59′ Кутовий, Вільяреал. Лукас Торро подав кутовий.

60 ′ Удар стоячи високо і через центр воріт. Рубен Гарсія (Осасуна) б'є лівою ногою з центру штрафної. 59′ Етьєн Капуе (Вільяреал) заблокував удар правою ногою поза межами майданчика. 59 ′ Пропущений удар Сержа Ор’є (Вільяреал) пробив лівим від центру площі, який промахнувся зліва. При асистуванні Мой Гомес. 58 ′ Зміна у Вільярреалі, Мой Гомес виходить на поле Альберто Морено через травму. 56 ′ Офсайд, Вільяреал. Альберто Морено спробував перекинути м'яч, але Арнаут Даньюма опинився в офсайді.

55 ′ Альберто Морено (Вільяреал) відкинув удар лівою ногою з центру площі. При асистуванні Джовані Ло Сельсо. 52′ Спроба пропущена. Чімі Авіла (Осасуна) пробив лівою ногою з-за меж штрафного після кутового. 52′ Кут, Осасуна. Кут зробив Первіс Еступіньян. 51 ′ Офсайд, Вільяреал. Альберто Морено намагається провести наскрізний м'яч, але Первіс Еступінан опинився в офсайді. 51 ′ Офсайд, Вільяреал. Джовані Ло Сельсо намагається провести перехід, але Альберто Морено потрапив у положення поза грою.

48′ Фол: Джон Монкайола (Осасуна). 48 ′ Джовані Ло Сельсо (Вільяреал) порушує правила в зоні захисту. Розпочався другий тайм Осасуна 0, Вільяреал 0. 45'+2′ Закінчується перший тайм, Осасуна 0, Вільяреал 0. 45'+1' Кутовий, Вільяреал. Хуан Круз подав кутовий.

45 ′ Спроба пропущена Давидом Гарсія (Осасуна) головою з центру штрафної м'яч не влучив у правий бік воріт. Асистував Рубен Гарсія, пробив у зону після кутового. 44′ Кут, Осасуна. Кут зробив Первіс Еступіньян. 43 ′ Фол Етьєна Капу (Вільяреал). 43′ Кіке Гарсія (Осасуна) порушує правила на протилежному полі. 43 ′ Удар стоячи під палицями на рівні землі. Лукас Торро (Осасуна) забиває головою з лівого боку штрафної. Асистент Кіке Гарсія.

41′ Єремі Піно (Вільяреал) пробив головою з центру майданчика, м'яч не влучив у правий бік воріт. Асистент від Первіса Еступіньяна з навісом у штрафну. 39 ′ Даніель Парехо (Вільяреал) заробляє штрафний удар у протилежному полі. 39′ Фол заробив Чімі Авіла (Осасуна). 37 ′ Етьєн Капу (Вільяреал) порушив правила на протилежному полі. 37 ′ Фол заробив Лукас Торро (Осасуна).

36 ′ Альберто Морено (Вільяреал) порушує правила на лівому фланзі. 36 ′ Фол Хаві Мартінес (Осасуна). 35′ Кутовий, Вільяреал. Хуан Круз подав кутовий. 33′ Давид Гарсія (Осасуна) промахнувся, пробив правою ногою з центру площі, яка надто високо після кутового. 33′ Кутовий, Осасуна. Рауль Альбіоль подав кутовий.

32′ Кутовий, Осасуна. Рауль Альбіоль подав кутовий. 32 ′ Фол Альберто Морено (Вільяреал). 31′ Йон Монкайола (Осасуна) порушує правила в зоні захисту. 31′ Кутовий, Вільяреал. Хуан Круз подав кутовий. 27 ′ Рауль Альбіоль (Вільяреал) порушує правила в зоні захисту.

27 ′ Фол заробив Ману Санчес (Осасуна). 27 ′ Удар стоячи під палицями на рівні землі. Єремі Піно (Вільяреал) прострілив правою ногою з правого боку штрафної. Асистент Даніель Парехо. 26 ′ Серж Ор’є (Вільяреал) порушив правила в зоні захисту. 26 ′ Фол заробив Лукас Торро (Осасуна). 24 ′ Офсайд, Вільяреал. Даніель Парехо намагається провести наскрізний м'яч, але Первіс Еступінан опинився в офсайді.

22 ′ Офсайд, Осасуна. Джон Монкайола зробив глибокий крок, але Чімі Авіла опинився в офсайді. 21′ Спроба пропущена. Етьєн Капуе (Вільяреал) пробив правою ногою поза межами штрафної. 19 ′ Джовані Ло Сельсо (Вільяреал) порушує правила в зоні захисту. 19 ′ Фол Давид Гарсія (Осасуна). 18 ′ Фол Рауля Альбіоля (Вільяреал).

18 ′ Кіке Гарсія (Осасуна) заробляє штрафний удар у протилежному полі. 11 ′ Удар відхилений Начо Відалом (Осасуна) пробив правою ногою з центру майданчика. 10′ Кутовий, Вільяреал. Хуан Круз подав кутовий. 10 ′ Арнаут Данжума (Вільяреал) відкинув удар, пробив з лівого боку усередині площі. При асистуванні Джовані Ло Сельсо. 7 ′ Фол заробив Первіс Еступіньян (Вільяреал).

7 ′ Начо Відаль (Осасуна) порушує правила в зоні захисту. 6 ′ Спроба промахнулась Рубеном Гарсія (Осасуна), пробив правою ногою з-за межі площі, яка йде високо і відхиляється вправо. 5′ Кутовий, Осасуна. По Торрес подав кутовий. Початок матиме пріоритет. 0 ′ Підтверджені розклади обома командами. Головні герої вискакують на поле, щоб почати розминку