Вільяреал Б – Леванте сьогодні в прямому ефірі: 41-й тур Ла Ліги SmartBank

значокКінець матчу, Вільяреал В 2, Леванте 3.90'+5'значокОстаточне повернення, Вільяреал В 2, Леванте 3,90'+5'значокШтрафний удар – Мохамед Булдіні (Леванте). 90'+5'значокАнтоніо Пачеко (Вільяреал Б) зазнав фолу в зоні захисту.

90 '+ 5'значокТіаго Ґеральник (Вільяреал Б) промахнувся, ударив правою ногою з-за меж штрафного та не влучив зліва. 90'+4′значокСерхіо Постіго (Леванте), фол, 90'+4'значокХав'єр Онтіверос (Вільяреал Б) порушує правила протилежного поля. 90'значокгооооол! Вільяреал В 2, Леванте 3. Джоні Монтіель (Леванте) пробив лівою ногою з центру штрафного після стандартної ситуації.

90′ Нереалізований пенальті! Джоні Монтьєль (Леванте) втратив незначну можливість, удар лівою ногою зупинився поруч із правим кутом воріт. 89 ′ Альберто дель Мораль (Вільяреал Б) друга жовта картка за небезпечну гру. 89′ Пенальті на користь Леванте. Джоні Монтіель зазнав поразки в штрафній.

89 'значокЗаміна у Вільяреалі Б, Тьяго Охеда вийшов на поле замість Алекса Міллана.88′значокВідсутність Уеслі (Леванте). 88 'значокХав'єр Онтіверос (Вільяреал Б) отримав фол на правому фланзі.88′значокСпробу заблокував Абрахам дель Мораль (Вільяреал Б), удар лівою ногою з відстані понад 30 метрів.

87 'значокКутовий, Вільяреал Б. Кутовий удар виконав Хоан Феменіас.86′значокЗупинений удар зачепленням лівого кута. Хав'єр Онтіверос (Вільяреал Б) б'є правою ногою з більш ніж 30 метрів. 86'значокПропущений удар Роджера Брюге (Леванте) пробив лівою ногою з-за меж штрафного впритул до правої стійки, але трохи минув. Асистував Марк Пабілл.84′значокПепелу (Леванте) заблокував удар правою ногою з-за меж штрафного. Асистував Роджер Брюге.

83 'значокПромах Хорхе де Фрутос (Леванте) пробив правою ногою з-за меж лівої стійки, але трохи пішов убік.83′значокПепелу (Леванте) пробив правою ногою з правого флангу. 82'значокУго Перес (Вільяреал Б) отримав жовту картку за небезпечну гру.82′значокМохамед Булдіні (Леванте) зазнав фолу на лівому фланзі.

82 'значокУго Перес (Вільяреал Б), фол, 81′значокАлекс Муньос (Леванте), фол, 81′значокАлекс Міллан (Вільяреал Б) порушує правила в зоні захисту. 80'значокЗміна в Леванте, Роджер Брюге вийшов на поле замість Вісенте Іборра.

80 'значокЗаміна у «Вільяреал Б». Карлос Ромеро вийшов замість Дані Тасенде через травму.80'Матч поновлено.80'Матч поновлено.79'Гру зупинено через травму Дані Тасенде (Вільяреал Б ).

77 'значокСерхіо Постіго (Леванте) промахнувся надто високим ударом головою з центру штрафного. Асист віддав Джоні Монтіель після розбивки штрафного.76′значокДжоні Монтіель (Леванте) порушує правила. 76'значокДані Тасенде (Вільяреал Б), фол, 76'значокЗміна в Леванте, Алекс Муньос вийшов на поле замість Марсело Сарачкі.

75 'значокВісенте Іборра (Леванте) не влучив у удар правою ногою з-за меж штрафного. 72'значокМарсело Сарачкі (Леванте) порушує правила. 72'значокСерхіо Каррейра (Вільяреал Б), фол, 70'значокПропущений удар Джоні Монтьєля (Леванте) пробив лівою ногою з-за меж штрафного впритул до правої штанги, але трохи пройшов повз штрафного.

70 'значокЗміна в Леванте, Уеслі вийшов на поле замість Алехандро Кантеро. 70′значокЗаміна в Леванте, Марк Пубілл вийшов на поле замість Сон.69'значокМохамед Боулдіні (Леванте) порушує правила протилежного поля. 69'значокАльберто дель Мораль (Вільяреал Б) отримав жовту картку за небезпечну гру.

69 'значокВідсутність Альберто дель Мораль (Вільяреал Б). 67 'значокСерхіо Постіго (Леванте) отримує жовту картку.66'значокГооооол! Вільяреал Б 2, Леванте 2. Хав'єр Онтіверос (Вільяреал Б) забив пенальті з поразкою.

64 ′ Пенальті реалізує Вісенте Іборра (Леванте) після порушення правил у штрафному майданчику. 63 ′значокСпроба заблокована. Асистував Хорхе де Фрутос з центру в район.62'значокКорнер, Леванте. Кутовий виконав Абрахам дель Мораль.61′значокАлекс Форес (Вільяреал Б) отримав жовту картку за небезпечну гру.

61 'значокСерхіо Постіго (Леванте) порушує правила. 61'значокАлекс Форес (Вільяреал Б), фол, 60'значокВідсутність Алехандро Кантеро (Леванте).60'значокАлекс Міллан (Вільяреал Б) зазнав фолу в зоні захисту.

55 'значокПірс Фальта де Робер (Леванте) 55′значокАлекс Форес (Вільяреал Б) порушує правила в зоні захисту. 55′значокВісенте Іборра (Леванте) заблокував удар правою ногою з-за меж штрафного. Асистував Мохамед Булдіні. 53′значокХорхе де Фрутос (Леванте) порушує правила.

53 'значокДані Тасенде (Вільяреал Б) порушує правила в зоні захисту. 52′значокМарсело Сарачкі (Леванте) не влучив у удар лівою ногою з-за меж штрафного. 51'значокКорнер, Леванте. Кутовий виконав Абрахам дель Мораль.51′значокКорнер, Леванте. Кутовий виконав Абрахам дель Мораль.

51 'значокХоні Монтіель (Леванте) заблокував удар правою ногою з-за меж штрафного. Асистував Пепелу. п'ятдесят'значокТіаго Ґеральнік (Вільяреал Б) не влучив із ударом правою ногою з відстані понад 30 метрів, який промахнувся зліва після подачі кутового. 50′значокКутовий, Вільяреал Б. Кутовий виконав Марчело Сарачкі. 48′значокНе влучний удар Пепелу (Леванте) лівою ногою з-за меж штрафного, який пройшов високо зліва. Асистував Хорхе де Фрутос.

47 'значокКутовий, Вільяреал Б. Кутовий виконав Пепелу. 46′значокЗупинений постріл. Дані Тасенде (Вільяреал Б) пробив лівою ногою з лівого флангу.значокДруга частина починається Вільяреал B 1, Леванте 2,45 'значокЗаміна у Вільярреалі B, Алекс Форес виходить на поле замість Мігеля Анхеля Леала.

45 '+ 5'значокФінальний перший матч, Вільяреал B 1, Леванте 2,45′значокАлехандро Кантеро (Леванте) пробив правою ногою з лівого флангу, заблокував спробу. 43'значокКорнер, Леванте. Кутовий виконав Уго Перес.40′значокЗаміна у Вільяреалі B, Уго Перес вийшов замість Адріана Де ла Фуенте через травму.

40 'значокЗаміна, Вільяреал Б. Антоніо Пачеко виходить на поле, замінює Фернандо Ніньо через травму 39' Гра поновлена ​​39' Матч поновлено 39' Гра зупинена через травму ).

38'Матч поновлено.38'Матч поновлено.37'Гру зупинено через травму Фернандо Ніньо (Вільяреал B).37'значокМохамед Булдіні (Леванте) порушує правила в зоні захисту.

37 'значокВідсутність Адріана де ла Фуенте (Вільяреал Б). 35 'значокВідсутність Хорхе де Фрутоса (Леванте). 35 'значокДані Тасенде (Вільяреал Б) порушує правила в зоні захисту. 33′значокгооооол! Вільяреал Б 1, Леванте 2. Джоні Монтьєль (Леванте) б'є правою ногою з-за меж штрафного.

33 'значокЗупинений постріл. Джоні Монтіель (Леванте) пробив лівою ногою з-за меж штрафного. 31'значокКорнер, Леванте. Кутовий виконав Тіаго Геральнік.30′значокМ’яч рукою Дані Тасенде (Вільяреал Б).30′значокЖоні Монтьєль (Леванте) порушує правила в зоні захисту.

30 'значокАбрахам дель Мораль (Вільяреал Б), фол, 27′значокГооооол! Вільяреал Б 1, Леванте 1. Алекс Міллан (Вільяреал Б) удар головою з близької відстані. 27'значокКутовий, Вільяреал Б. Кутовий удар від Сон.26′значокВісенте Іборра (Леванте) порушує правила.

26 'значокХав'єр Онтіверос (Вільяреал Б) порушує правила протилежного поля. 25'значокСерхіо Постіго (Леванте) отримав жовту картку за небезпечну гру. 24′значокСон (Леванте) отримав жовту картку за небезпечну гру. 24′значокВідсутність сина (Леванте).

24 'значокХав'єр Онтіверос (Вільяреал Б) порушує правила на лівому фланзі. 23'значокМохамед Булдіні (Леванте), фол, 23′значокАльберто дель Мораль (Вільяреал Б) порушує правила в зоні захисту. 21′значокКорнер, Леванте. Кутовий виконав Дані Тасенде.

20 'значокАлехандро Кантеро (Леванте) порушує правила протилежного поля. 20'значокШтрафний удар – Тьяго Геральнік (Вільяреал Б).19′значокВідсутність Сон (Леванте). 19 'значокХав'єр Онтіверос (Вільяреал Б) зазнав фолу в зоні захисту.

18 'значокХоні Монтіель (Леванте) заблокував удар лівою ногою з-за меж штрафного. 18'значокСерхіо Каррейра (Вільяреал Б) промахнувся з правого флангу, але не влучив зліва. 16'значокСпроба не вдалася. Асист віддав Вісенте Іборра.15′значокНевдала спроба Мохамед Булдіні (Леванте) б'є головою з правого флангу з упору після стандартної ситуації.

14 'значокАдріан Де ла Фуенте (Вільяреал Б) отримав жовту картку за небезпечну гру.14′значокАлехандро Кантеро (Леванте) порушує правила протилежного поля. 14'значокНебезпечна гра Адріана Де ла Фуенте (Вільяреал Б).11′значокЖоні Монтьєль (Леванте) порушує правила.

11 'значокШтрафний удар – Тьяго Геральнік (Вільяреал Б).10′значокВісенте Іборра (Леванте) порушує правила. 10'значокФернандо Ніньо (Вільяреал Б), фол, 10′значокАлехандро Кантеро (Леванте) порушує правила.

10 'значокХав’єр Онтіверос (Вільяреал B) зазнав фолу в зоні захисту.8'Гру поновлено.8'Гру поновлено.8'Гру зупинено через травму Адріан Де ла Фуенте (Вільяреал B).

5 'значокКорнер, Леванте. Кутовий виконав Хав'єр Онтіверос.4′значокМохамед Боулдіні (Леванте) порушує правила протилежного поля. 4'значокВідсутність Адріана де ла Фуенте (Вільяреал Б). 3 'значокгооооол! Вільяреал В 0, Леванте 1. Мохамед Булдіні (Леванте) б'є правою ногою з центру штрафного.

значокСтарти матимуть пріоритет.значокСклади, підтверджені обома командами, які виходять на поле, щоб розпочати розминку