Бургос сьогодні в прямому ефірі: матч LaLiga Smartbank, 6-й тур

Кінець матчу, Леганес 0, Бургос 0,90'+8'Закінчився другий тайм, Леганес 0, Бургос 0,90'+7'Поза грою, Бургос. Хосе Антоніо Каро спробував навести пас, але Хуан Артола потрапив у положення поза грою.90'+7'Грегоріо Сієрра (Бургос) зазнав фолу в зоні захисту.

90'+7'Хорхе Саенс (Леганес), фол, фол.90'+6'Спробу заблокував Хорхе Саенс (Леганес), удар лівою ногою з центру штрафного.90'+5'Хосема (Леганес) отримав фол на лівому фланзі 90'+5'Фол робить Хуан Ернандес (Бургос).

90'+4'Спроба не вдалася Хуан Муньос (Леганес) пробиває правою ногою з центру штрафного, не влучає вліво. Асистував Хорхе Мірамон, навісивши у штрафну після штрафного.90'+4'Пьотр Паржишек (Леганес) отримав фол на правому фланзі.90'+4'Фол у виконанні Грегоріо Сієрра (Бургос). 90'+ 3' Фол, Пьотр Паржишек (Леганес).

90'+3'Грегоріо Сієрра (Бургос) порушує правила в зоні захисту.90'+3'Кутовий, Леганес. Хосе Антоніо Каро виконав кутовий. Дані Раба (Леганес) удар головою з центру штрафного. Допоміг Аллан-Ромео Ньом із хрестом у цьому районі.

90'+1'Дані Раба (Леганес), фол, фол.90'+1'Сауль Берхон (Бургос) отримує штрафний у зоні захисту.89'Спроба не вдалася. Хуан Ернандес (Бургос) пробив лівою ногою з-за меж штрафного майданчика. область, яка фолить, торкаючись поперечини. Хуан Артола передав голову, 88 кутовий, Леганес. Кутовий виконав Айтор Кордоба.

88'Кутовий, Леганес. Кутовий виконав Рауль Наварро.87'Дані Раба (Леганес) зазнав фолу в зоні захисту.87'Фол, здійснений Сауль Берхон (Бургос).86'Заміна, Бургос Сауль Берхон виходить на поле замість Хесуса Аресо.

86 ' Поза грою, Леганес. Хозема зробив дальній пас, але Пьотр Паржишек потрапив у офсайд. Хуан Муньос (Леганес) б'є правою ногою з-за меж штрафного. 85 ' Відхилений удар Хуана Муньоса (Леганес) пробив правою ногою з-за меж штрафного. Асистував Пьотр Паржишек із пасом головою.

83'Спроба не вдалася. Грегоріо Сієрра (Бургос) пробив лівою ногою більш ніж з 30 метрів.81'Фол зробив Хуан Муньос (Леганес).81'Фран Гарсія (Бургос) отримав штрафний удар з лівого флангу.81'Поза грою , CD Леганес. Хорхе Саенс спробував навести м'яч, але Аллан-Ромео Ньом опинився в офсайді.

80'Заміна в CD Леганес, Наїм Гарсія вийшов на поле замість Ікера Ундабаррени.80'Заміна в CD Леганес, Хуан Муньос вийшов на поле замість Хосе Арнаїса.79'Дані Раба (CD Леганес) отримав фол на правому фланзі.79' Мігель Анхель Атьєнца (Бургос) порушує правила.

78'Хосема (Леганес) порушують правила в зоні захисту.78'Фол робить Хуан Артола (Бургос).75'Фол робить Ікер Ундабаррена (Леганес).75'Фол роблять Хуан Артола (Бургос) у зоні захисту.

75'Хосе Арнаїс (Леганес) порушує правила в зоні захисту.75'Фол робить Хуан Артола (Бургос).74'Фол робить Мікі Муньос (Бургос).73'Ікер Ундабаррена (Леганес) порушує правила в захисті зона.

73 ′ Хуан Ернандес (Бургос) пробив зліва з-за меж штрафної. Голосову передачу віддав Мікі Муньос.71'Хосе Арнаїс (Леганес) отримав фол на лівому фланзі.71'Фол робить Рауль Наварро (Бургос).71'Заміна, Бургос.Хуан Артола виходить на поле замість Алекса Бермехо.

71'Заміна в Бургосі. Мікі Муньос вийшов замість Мурада.70'Фол, Ікер Ундабаррена (Леганес).70'Рауль Наварро (Бургос) отримав фол на протилежному полі.68'Дані Раба (Леганес) отримав штрафний удар з правого флангу.

68 Фол, Фран Гарсія (Бургос).67 Фол, Пьотр Паржишек (Леганес).67 Унаї Ельгесабаль (Бургос) порушує правила в зоні захисту. 66 Заміна, Леганес, Хозема виходить на поле, замінює Різу Дурмісі через травму.

62'Алекс Бермехо (Бургос) отримує попередження за небезпечну гру.62'Рубен Пардо (Леганес) порушує правила в захисній зоні.62'Фол робить Алекс Бермехо (Бургос).61'Заміна Леганес , Дані Раба вийшов на поле замість Феде Віко.

61' Заміна в Леганесі, Пьотр Паржишек вийшов на поле замість Ясіна Касмі. 60' Гаку Шибасакі (Леганес) не влучив у удар головою з центру штрафного. 59' Фол, виконаний Хорхе Мірамон (Леганес). 59' Мігель Анхель Атієнца (Бургос) отримав фол на лівому фланзі.

59'Заміна в Бургосі, Рауль Наварро виходить на поле замість Пабло Валькарсе.58'Заміна в Бургосі, Хуан Ернандес виходить на поле замість Гаспара Кампоса.57'Ікер Ундабаррена (Леганес) отримав фол у зоні захисту.57'Фол Алекс Бермехо (Бургос).

55'Хорхе Саенс (Леганес) зазнав фолу в зоні захисту. 55'Мурад (Бургос) порушує правила.

54'Кутовий, Леганес. Унаї Ельгезабаль подав кутовий.54 Хосе Арнаїс (Леганес) заблокував його, удар правою ногою з-за меж штрафного.48 Феде Віко (Леганес) отримує жовту картку за небезпечний фол. CD Леганес).

48'Пабло Валькарсе (Бургос) зазнав фолу в зоні захисту. 47'Спробу заблокував Рубен Пардо (Леганес), удар правою ногою з-за меж штрафного. Ассист Риза Дурмісі Розпочався другий тайм Леганес 0, Бургос 0.45'+4' Закінчився перший тайм Леганес 0 Бургос 0.

45' + 4' Відбитий удар. Гаспар Кампос (Бургос) б'є правою ногою з-за меж штрафного. 45'+3'Ясін Касмі (Леганес) отримує фол у зоні захисту. 45'+3'Фол робить Айтор Кордоба (Бургос).43'Фол Ясін Касмі (CD Леганес).

43 ′ Грегоріо Сієрра (Бургос) порушує правила в зоні захисту. Асист Ризи Дурмісі навісом у ворота. 39' Ясін Касмі (Леганес) отримав фол на правому фланзі. 39' Фол робить Грегоріо Сієрра (Бургос).

38' Удар зупинився під ключками на рівні землі. Унаї Ельгесабаль (Бургос) удар головою з центру штрафної. 37'Різа Дурмісі (Леганес), фол, фол.37 Мурад (Бургос) отримав штрафний удар з правого флангу.36 Хосе Арнаїс (Леганес), фол, фол.

36'Пабло Валькарсе (Бургос) зазнав фолу в зоні захисту.33'Хосе Арнаїс (Леганес) зазнав фолу в зоні захисту.33'Фол, Мурад (Бургос).32'Фол, виконаний Різа Дурмісі (Леганес).

32' Гаспар Кампос (Бургос) порушує правила. 26' Кутовий, Бургос. Кутовий виконав Дані Хіменес. 26 ' Зупинений удар. Пабло Валькарсе (Бургос) б'є правою ногою в упор з правого флангу.

24'Айтор Кордова (Бургос), фол, фол. Фран Гарсія (Бургос).

14 Спроба не вдалася. Алекс Бермехо (Бургос) б'є правою ногою з-за меж штрафного, не влучає у верхній правий кут. Ассист віддав Гаспар Кампос.13'Невдала спроба. Аллан-Ромео Ньом (Леганес) пробив головою з центру штрафного після стандартної ситуації.12'Гаку Шибасакі (Леганес) отримав штрафний удар на протилежній половині поля.12' Мігель Анхель Атьєнца (Бургос) порушує правила.

12'Фол, Феде Віко (Леганес).12'Мігель Анхель Атьєнца (Бургос) порушує правила в зоні захисту.7'Поза грою, Бургос. Хесус Аресо спробував навести м'яч, але Мурад опинився в офсайді. Асистував Хорхе Мірамон.

5'Ясін Касмі (Леганес) порушує правила на лівому фланзі. 5'Фол робить Айтор Кордоба (Бургос).3'Ікер Ундабаррена (Леганес) заробляє фол у зоні захисту. 3'Фол робить Унаї Ельгесабаль (Бургос) .

1'Різа Дурмізі (Леганес) зазнав фол у зоні захисту.1'Фол, Гаспар Кампос (Бургос).1'Алекс Бермехо (Бургос) заблокував удар правою ногою з-за меж штрафного. За допомогою Фран Гарсіа Починається перша частина.

Підтверджено склади обох команд. Головні герої вистрибують на поле, щоб почати розминку