Ейбар 1 – Понферрадіна 0: Бланко перемагає в Іпуруа

Кінець матчу, Ейбар 1, Понферрадіна 0.90'+6'Остання друга партія, Ейбар 1, Понферрадіна 0.90'+6'Фол, Амір Абедзаде (Понферрадіна).90'+6'Бланко Лещук (Ейбар) зазнав фолу оборонна зона.

90'+6' Кутовий, Понферрадіна. Кутовий виконує Чема Родрігес.90'+6'Александру Паскану (Понферрадіна) кидає удар з центру штрафного.90'+4'Поль-Віорел Антон (Понферрадіна) фолить у зоні захисту.90 '+4' Порушення, виконане Матеус Перейра (Ейбар).

90'+4'Парі Адот (Понферрадіна) порушує правила.90'+4'Яніс Рахмані (Ейбар) порушує правила в зоні захисту.90'+2'Поза грою, Понферрадіна. Келечі Нвакалі намагається навести м'яч, але Хуан Ернандес опинився в офсайді.90'+2′ Келечі Нвакалі (Понферрадіна) було порушено в зоні захисту.

90'+2'Фол, Перу Ноласкоаїн (Ейбар).90'Бланко Лещук (Ейбар) отримує жовту картку за небезпечну гру.90'Мої Дельгадо (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту.90'Фол, виконаний Вайтом Лещук (Ейбар).

90'Пол-Віорел Антон (Понферрадіна), фол, фол. ).

88′ Мої Дельгадо (Понферрадіна) отримує попередження за небезпечну гру 88′ Мої Дельгадо (Понферрадіна) порушує правила 88′ Заміна в Понферрадіна, Хуан Ернандес виходить на поле замість Хосе Наранхо. правильно.

87'Заміна в Понферрадіні, Поль-Віорел Антон виходить на поле замість Агуса Медіни.87'Заміна в Ейбарі, Чема Родрігес виходить на поле замість Анаїц Арбілла.87'Заміна в Ейбарі, Яніс Рахмані виходить на поле замість Стоїчкова.87 'Заміна в Ейбар, Альваро Техеро вийшов на поле замість Робера Корреа.

83′ Едуардо Еспіау (Понферрадіна) пробив правою ногою з-за меж штрафного. Асистував Келечі Нвакалі. 81 Поза грою, Ейбар. Бланко Лещук намагається навести м'яч, але Стоїчков опинився в офсайді 81'Поза грою, Ейбар. Йоель Родрігес спробував навести пас, але Бланко Лещук потрапив у офсайд.

79′ Бланко Лещук (Ейбар) порушує правила в зоні захисту 76′ Кутовий, Понферрадіна. Хуан Беррокаль подав кутовий 76' Алдаір (Понферрадіна) пробив правою ногою з-за меж штрафного. Асистував Едуардо Еспіау. 75 ′ Заміна у Понферрадіні, Едуардо Еспіау вийшов на поле замість Деріка Ласерди.

73'Фол, Перу Ноласкоаїн (Ейбар).73'Келечі Нвакалі (Понферрадіна) заробляє штрафний удар у зоні захисту. 72'Кутовий, Ейбар. Куточок виготовлений Кукі Залазаром. 71′ Заміна в Ейбарі, Кіке Гонсалес виходить на поле замість Хосе Корпаса.

71 ′ Заміна в Ейбарі, Перу Ноласкоаїн вийшов на поле замість Агера Акетче. 69′ Кутовий, Понферрадіна. Йоель Родрігес виконав кутовий.69'Спроба не вдалася.Агус Медіна (Понферрадіна) пробив правою ногою з-за меж штрафного.67'Робер Корреа (Ейбар) порушує правила.

67′ Мої Дельгадо (Понферрадіна) зазнав фолу в зоні захисту 65′ Невлучний удар Анаітц Арбілья (Ейбар) пробив правою ногою з відстані більш ніж 30 метрів і не влучив у правий бік воріт зі штрафного. 64'Бланко Лещук (Ейбар) порушує правила в зоні захисту. 64'Альдаїр (Понферрадіна) порушує правила.

62'Агер Акетче (Ейбар) отримує жовту картку за небезпечну гру.62'Агер Акетче (Ейбар) порушує правила.62'Адріан Дієгес (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту.60'Кутовий, Ейбар. Кутовий виконав Александру Паскану.

60 Адріан Дієгес (Понферрадіна) отримує жовту картку за небезпечну гру. 59'Кутовий, Ейбар. Кутовий виконав Александру Паскану.58'Поза грою, Ейбар. Матеус Перейра намагається навести м'яч, але Стоічков потрапив в офсайд 56' Спроба заблокована. За допомогою Агуса Медіни після глибокої поїздки.

56'Кутовий, Понферрадіна. Кутовий виконав Хуан Беррокаль.54'Поза грою, Ейбар. Хосе Корпас намагається навести м'яч, але Стоічков опинився в офсайді. Хосе Корпас (Ейбар) б'є правою ногою з центру штрафного. 50 Поза грою, Ейбар. Агер Акетче намагається навести м'яч, але Бланко Лещук потрапив у офсайд.

50′ Удар стоячи низько зліва. Бланко Лещук (Ейбар) б'є з дуже близької відстані 50' Удар відбитий. Хосе Наранхо (Понферрадіна) пробив правою ногою з відстані понад 30 метрів.50 Стоп-удар у верхній лівий кут. Анаіц Арбілла (Ейбар) завершує удар правою ногою з-за меж штрафного майданчика. 49' Алдайр (Понферрадіна) робить фол.

49'Ріос Рейна (Ейбар) порушує правила на чужій половині поля. Кутовий виконав Амір Абедзаде. 48 ' Удар стоячи високо і по центру воріт. Хосе Корпас (Ейбар) пробив лівою ногою з центру штрафного. Асистував Стоічков. 48 Поза грою, Понферрадіна. Адріан Дієгес зробив глибокий крок, але Дерік Ласерда опинився в офсайді.

46 Спроба не вдалася. Агус Медіна (Понферрадіна) пробив надто високо правою ногою. За допомогою Деріка Ласерди Другий тайм починається. Ейбар 1, Понферрадіна 0.45'Заміна в Понферрадіні, Кукі Залазар виходить на поле замість Сабіта Абдулаї.45'Заміна в Понферрадіні, Альдаїр виходить на поле замість Юрі через травму.

45'+4' Завершення першого тайму, Ейбар 1, Понферрадіна 0,45'+3'Поза грою, Понферрадіна. Келечі Нвакалі намагається навести м'яч, але Юрі потрапив у офсайд. 45'+3'Мої Дельгадо (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту. 45'+3'Серхіо Альварес (Ейбар) порушує правила.

45'+2′ Поза грою, Ейбар. Агер Акетче намагається навести м'яч, але Бланко Лещук потрапив у офсайд. 45'+1'Гооооол! Ейбар 1, Понферрадіна 0. Бланко Лещук (Ейбар) удар головою з центру штрафного після кутового 45'Кутовий, Ейбар. Кутовий виконав Келечі Нвакалі.44 Спроба не вдалася. Хосе Наранхо (Понферрадіна) ударив правою ногою з-за меж штрафного, пройшов високо та широко вправо. Допомагав Агус Медіна.

43'Матеус Перейра (Ейбар) отримує жовту картку за небезпечну гру.43'Фол, Матеус Перейра (Ейбар).43'Келечі Нвакалі (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту.40'Фол, робить Матеус Перейра ( Ейбар).

40′ Дерік Ласерда (Понферрадіна) порушує правила на протилежному таймі 38′ Кутовий, Ейбар. Кутовий виконав Александру Паскану.38'Агер Акетче (Ейбар) удар лівою ногою з-за меж штрафного майданчика заблоковано.34'Спроба не вдалася.Юрі (Понферрадіна) удар правою ногою з-за меж штрафного не влучив.

30'Хуан Беррокаль (Ейбар) отримує жовту картку за небезпечну гру.30'Хуан Беррокаль (Ейбар) порушують правила.30'Хосе Наранхо (Понферрадіна) порушує правила на половині поля суперника. ) ).

29' Дерік Ласерда ("Понферрадіна") порушує правила в зоні захисту. 27' Паріс Адо ("Понферрадіна") грає рукою, але після подачі з кутового він пройшов трохи мимо 25' Бланко Лещук ("Ейбар") не вдарив головою з центру. площі, м’яч втрачений у правий бік воріт. Асистував Агер Акетче, навісивши в зону після подачі кутового.

25′ Кутовий, Ейбар. Кутовий виконав Келечі Нвакалі. 23'Кутовий, Ейбар. Кутовий подає Агус Медіна 22' Удар не влучний Серхіо Альварес (Ейбар) б'є правою ногою з-за меж штрафного 20' Кутовий, Ейбар. Кутовий виконав Мої Дельгадо.

18'Агер Акетче (Ейбар), фол, фол, 18'Келечі Нвакалі (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту.

11'Ріос Рейна (Ейбар) порушує правила в захисній зоні.11'Юрі (Понферрадіна) порушують правила.10'Спроба заблокована.

9 Пропущений удар. Матеус Перейра (Ейбар) пробив лівою ногою з центру штрафного після подачі кутового 8 Кутовий, Ейбар. Кутовий виконав Александру Паскану. 7 ′ Сабіт Абдулаї (Понферрадіна) отримує жовту картку за небезпечну гру. 7 ' Стоічков (Ейбар) порушує правила.

7'Сабіт Абдулаї (Понферрадіна), фол, фол. зазнав фолу в зоні захисту.

Розпочинається перша частина, розклади підтверджені обома командами. Головні герої вистрибують на поле, щоб почати розминку