Кубо приносить Реалу першу перемогу на курсі

Кадіс, який продовжує шукати підсилення, розпочинає сезон з ціллю на постійність, тоді як люди з Сан-Себастьяна, які підсилилися дуже цікавими футболістами, прагнуть покращити свою останню кампанію, у якій вони боролися за вихід у Лігу чемпіонів майже до останній день.

Кінець матчу, Кадіс 0, Реал Сосьєдад 1,90'+9'Завершення другого тайму, Кадіс 0, Реал Сосьєдад 1,90'+9'Удар відбитий внизу ліворуч. Мохамед-Алі Чо («Реал Сосьєдад») пробив лівою ногою з лівого флангу. Допомагав Джон Каррікабуру. 90'+8′ Асьєр Ільярраменді (Реал Сосьєдад) отримує жовту картку за небезпечну гру.

90'+8'Фол, Асьєр Ільярраменді (Реал Сосьєдад).90'+8'Мамаді Діарра (Кадіс) зазнав фолу в зоні захисту.90'+7'Йон Каррікабуру (Реал Сосьєдад) зазнав фолу на лівому фланзі 90'+7'Віктор Чуст (Кадіс) фол.

90'+3'Кутовий, Реал Сосьєдад. Жереміас Ледесма виконав кутовий. 90'+3'Удар відбитий поруч з правим флангом. Мохамед-Алі Чо (Реал Сосьєдад) пробив лівою ногою з-за меж штрафного. Асист віддав Алекс Реміро.90'+2'Арітц Елустондо (Реал Сосьєдад), фол, фол.90'+2'Авер Мабіл (Кадіс) зазнав фолу на лівому фланзі.

90'+1'Спроба не вдалася. Йон Каррікабуру (Реал Сосьєдад) пробиває правою ногою з-за меж штрафного ліворуч. 90' Фол робить Андер Барренетчеа (Реал Сосьєдад). 90' Іван Алехо (Кадіс) порушує правила. на правому фланзі 87'Рука Ігоря Зубельдії (Реал Сосьєдад).

86′ Заміна у Кадіс, Мамаді Діарра виходить на поле замість Жозеба Залдуа 85′ Фалі (Кадіс) отримує жовту картку 85′ Брайс Мендес (Реал Сосьєдад) отримує жовту картку Мендес (Реал Сосьєдад) пробиває з зліва з-за меж області. Асистував Асьєр Ілларраменді.

85'Заміна, Реал Сосьєдад. Йон Каррікабуру замінює Александра Ісака.84'Мохамед-Алі Чо (Реал Сосьєдад) порушує правила на правому фланзі.84'Томас Аларкон (Кадіс) порушує правила.83'Скіп відбитий у лівому квадраті. Ентоні Лозано (Кадіс) удар головою за межами штрафного. Асистував Томас Аларкон.

83'Асьєр Ільярраменді (Реал Сосьєдад), фол, фол.83'Фалі (Кадіс) порушує правила на половині поля.82'Спроба заблокована. Асистує Арітц Елустондо.82'Заміна в Реал Сосьєдад, Айен Муньос виходить на поле замість Дієго Ріко через травму.

79' Заміна в Реал Сосьєдад, Андер Барренетчеа виходить на поле замість Давида Сільва 79' Заміна в Тра Реал Сосьєдад, Мохамед-Алі Чо виходить на поле замість Такефуса Кубо Мікель Меріно 74' Фол, Ігор Зубельдія (Реал Сосьєдад) .

74'Ентоні Лозано (Кадіс) отримав фол на лівому фланзі.73'Заміна в Кадісі, Альваро Негредо виходить на поле замість Лукаса Переса.72'Дієго Ріко (Реал Сосьєдад) порушує правила в зоні захисту.72' Ентоні Лозано (Кадіс) порушує правила.

70'Іван Алехо (Кадіс) отримує жовту картку.69'Фол робить Дієго Ріко (Реал Сосьєдад).69'Ентоні Лозано (Кадіс) порушує правила на правому фланзі.68'Фол робить Давід Сілва (Реал Сосьєдад) ) ).

68' Іван Алехо (Кадіс) порушує правила в зоні захисту. Жереміас Ледесма подав кутовий 68′ Удар зупинився низом зліва. Дієго Ріко (Реал Сосьєдад) пробив лівою ногою з-за меж штрафного.

66′ Corner, Royal Society. Жереміас Ледесма подав кутовий 66′ Удар низом зліва зупинився. Давід Сілва (Реал Сосьєдад) б'є лівою ногою з дуже близької відстані.65'Заміна в Кадісі, Томас Аларкон виходить на поле замість Хосе Марі.65'Заміна в Кадісі, Іван Алехо виходить на поле замість Сантьяго Арзамендіа.

64 ' Удар стоячи поруч з правим флангом воріт. Давід Сілва (Реал Сосьєдад) пробив лівою ногою з-за меж штрафного. Асист від Олександра Ісака.63'Спроба заблокована. Олександр Ісак (Реал Сосьєдад) пробив лівою ногою з центру штрафного. Асист віддав Мікель Меріно.62'Спроба не вдалася.Мікель Меріно (Реал Сосьєдад) б'є головою з лівої крайньої лінії з близької відстані.59'Поза грою, Кадіс. Віктор Чуст зробив глибокий крок, але Хосеба Залдуа опинився в офсайді.

56′ Corner, Royal Society. Жозеба Залдуа подав кутовий. 55 ' Лукас Перес (Кадіс) не влучає в зону захисту. 55 ′ Провал у зоні захисту Робіна Ле Нормана (Реал Сосьєдад). 53 ′ Мартін Субіменді (Реал Сосьєдад) не вдається в зону захисту.

53'Альфонсо Еспіно (Кадіс), фол, фол.51'Спроба не влучна. Хосе Марі (Кадіс) пробиває лівою ногою з-за меж штрафного. Жереміас Ледесма намагається навести м'яч, але Лукас Перес потрапив у офсайд.

49'Авер Мабіл (Кадіс) зазнав фолу на правому фланзі.47'Поза грою, Кадіс. Альфонсо Еспіно намагається навести м'яч, але Лукас Перес потрапив у офсайд.

45'+2'Перший тайм закінчився, Кадіс 0, Реал Сосьєдад 1,45'+1'Удар відбитий під стійки на рівні землі. Давід Сільва (Реал Сосьєдад) б'є лівою ногою з-за меж штрафного. 45'+1'Лукас Перес (Кадіс) отримує жовту картку.45'Хозеба Залдуа (Кадіс) отримує жовту картку за небезпечну гру.

45'Фол, Хосеба Залдуа (Кадіс).45'Такефуса Кубо (Реал Сосьєдад) порушує правила на половині поля. 44'Фол робить Александер Ісак (Реал Сосьєдад).44'Альфонсо Еспіно (Кадіс) порушує правила. оборонна зона.

43'Спроба заблокована. Хосе Марі (Кадіс) пробиває правою ногою з-за меж штрафного.43'Фол робить Дієго Ріко (Реал Сосьєдад).43'Альберто Переа (Кадіс) заробляє фол на правому фланзі.42'Фол робить Мартін Зубіменді ( Королівське товариство).

42'Ентоні Лозано (Кадіс) порушують фол у зоні захисту.41'Ентоні Лозано (Кадіс) порушують правила.41'Мартін Зубіменді (Реал Сосьєдад) порушує правила в зоні захисту.40'Спроба пропущена. Альфонсо Еспіно (Кадіс) ) Удар лівою ногою з-за меж штрафного, який йде високо і широко вправо. Асистував Хосе Марі.

38 ' Ентоні Лозано (Кадіс) удар головою з центру штрафного відхилений. Асист віддав Сантьяго Арзамендіа, навісивши у ворота. 37 Фол, виконаний Арітц Елустондо (Реал Сосьєдад). 37 Альфонсо Еспіно (Кадіс) порушує правила на лівому фланзі. 34 Мартін Субіменді (Реал Сосьєдад) порушує правила. на оборонній смузі.

34' Ентоні Лозано (Кадіс), фол, фол. 28' Кутовий, Кадіс. Кутовий виконав Мікель Меріно. 28 ' Удар Фалі відхилений (Кадіс) пробив справа з правого флангу з внутрішньої межі. 27′ Кутовий, Кадіс. Кутовий виконав Арітц Елустондо.

26'Корнер, Кадіс. Кутовий виконав Робін Ле Норман. 24'Гоооооол! Кадіс 0, Реал Сосьєдад 1. Такефуса Кубо (Реал Сосьєдад) б'є правою ногою з центру штрафного. 24'Дію зупинено. Такефуса Кубо (Реал Сосьєдад) б'є правою ногою з центру штрафного 23 Хосе Марі (Кадіс) порушує правила.

23′ Мартін Субіменді (Реал Сосьєдад), фол, фол, 20′ Брайс Мендес (Реал Сосьєдад) фол, фол робить 20′ Альфонсо Еспіно (Кадіс) заробляє фол на лівому фланзі 19′ Такефуса Кубо (Реал Сосьєдад) порушує правила.

19 ′ Хосе Марі (Кадіс) порушує правила. Ассист зробив Такефуса Кубо, який навісив у зону після подачі кутового 18' Кутовий, Реал Сосьєдад. Кутовий виконав Луїс Ернандес. 16' Невдалий удар. Асистував Хосе Марі.

16'Олександр Ісак ("Реал Сосьєдад"), удар лівою ногою з лівого флангу штрафного заблокований. Голосову передачу зробив Такефуса Кубо.14 Давід Сілва (Реал Сосьєдад), фол, фол, 14 Альфонсо Еспіно (Кадіс) порушує правила на половині поля суперника.

13'Сантьяго Арзамендія (Кадіс) програє в зоні захисту.12'Дієго Ріко (Реал Сосьєдад) програє в зоні захисту.12'Ентоні Лозано (Кадіс) порушує правила.7'Кутовий, Реал Сосьєдад. Кутовий виконав Хосеба Залдуа.

6'Такефуса Кубо (Реал Сосьєдад) заробляє на штрафному в зоні захисту.6'Фол, робить Хосеба Залдуа (Кадіс).4'Поза грою, Кадіс. Хосе Марі спробував навести пас, але Ентоні Лозано опинився в офсайді. Ентоні Лозано (Кадіс) пробив правою ногою з лівого флангу. Асистував Сантьяго Арзамендіа.

1'Браїс Мендес (Реал Сосьєдад), фол, фол. 1'Альберто Переа (Кадіс) порушує правила в зоні захисту. Розпочався перший тайм. Обидві команди підтвердили розташування. Головні герої вистрибують на поле, щоб почати розминку