Грізманн приносить перемогу Атлетіко в агонічну знижку

Уже є склад Атлетіко де Мадрид.

Кінець матчу, Атлетіко де Мадрид 2, ФК Порту 1.90'+12'Закінчився другий тайм, Атлетіко де Мадрид 2, ФК Порту 1.90'+11'Гооооол! Атлетіко де Мадрид 2, ФК Порту 1. Антуан Грізманн (Атлетико де Мадрид) б'є головою з близької відстані після кутового. 90'+11'Спроба не вдалася Аксель Вітсель (Атлетико Мадрид) б'є головою з центру штрафної дуже близько до правий стовп, але трохи ширший. Асистував Томас Лемар, навісивши в зону після подачі кутового.

90'+10' Кутовий, Атлетіко Мадрид. Жоао Маріо подав кутовий.90'+10'Антуан Грізманн (Атлетіко де Мадрид) зазнав фолу в зоні захисту.90'+10'Фол зробив Тоні Мартінес (ФК «Порту»).90'+9'Тоні заблокував Мартінеса ( FC Porto) б'є правою ногою з правого флангу штрафного. Асистував Жоао Маріо.

90'+9'Спроба заблокована Анхель Корреа (Атлетико Мадрид) пробиває лівою ногою з-за меж штрафного. Асистував Родріго де Поль. 90'+6' Гол! Атлетіко де Мадрид 1, ФК Порту 1. Матеус Урібе (ФК Порту) виграє пенальті, перемігши Маріо Ермосо (Атлетіко де Мадрид) грою рукою в штрафному майданчику.

90'+1'Гоооооол! Атлетіко де Мадрид 1, ФК Порту 0. Маріо Ермосо (Атлетіко де Мадрид) пробив лівою ногою з центру штрафного.88'Заміна, ФК Порту. Габріель Верон виходить на поле, замінюючи Галено.88'Спроба промахнулась. Маріо Ермосо ( Атлетико де Мадрид) пробив лівою ногою з-за меж штрафного 83′ Бруну Коста (Порту) зазнав фолу на правому фланзі.

83'Фол, Коке (Атлетико Мадрид).82'Мехді Таремі (Порту) друга жовта картка.81'Фол, фол, Мехді Таремі (Порту).78'Заміна, ФК Порту, Тоні Мартінес виходить на поле замість Еванілсона.

77′ Заміна у ФК Порту, Бруно Коста виходить на поле замість Отавіо через травму. 72′ Фол робить Отавіо (ФК Порту).72′ Маріо Ермосо (Атлетико Мадрид) отримав фол на лівому фланзі. 71′ Заміна Атлетіко де Мадрид, Анхель Корреа виходить на поле замість Жоао Фелікса.

71' Мехді Таремі (Порту) отримує жовту картку за небезпечну гру 71' Мехді Таремі (Порту) порушує правила 71' Хосе Гіменес (Атлетико Мадрид) порушує правила в зоні захисту 69' Удар не влучний. Жоау Маріу (ФК «Порту») пробиває правою ногою з правого флангу штрафного, який йде високо і широко вправо.

69′ Невдала спроба Мехді Таремі (Порту) пробив з центру штрафного 69′ Невдала спроба Отавіо (Порту) пробив правою ногою з центру штрафного та не влучив зліва 68 Заміна В Атлетіко де Мадрид вийшов на поле Маріо Ермосо замість Альваро Мората.

67'Матеус Урібе ("Порту"), фол, фол.67'Жоау Фелікс ("Атлетіко" Мадрид) зазнав фолу на лівому фланзі.65'Спроба не вдалася. Галено ("Порту") головою з центру штрафної не влучає зліва. Асистував Стівен Еустакіо, навісивши в зону після подачі кутового. 65′ Удар заблокований Отавіо (Порту) лівою ногою з центру штрафного.

65′ Кутовий, Порту. Кутовий подає Ян Облак 65′ Удар стоячи поруч з правим кутом воріт. Жоау Маріу (Порту) б'є правою ногою з центру штрафного. Ассист віддав Мехді Таремі.64'Спроба не вдалася.Стівен Еустакіо ("Порту") пробив правою ногою з-за меж штрафного, був дуже близький до лівої стійки, але трохи мимо.62'Заміна, "Порту", Жоау Маріу замінює Пепе.

62'Альваро Мората (Атлетіко Мадрид), фол, фол.62'Отавіо (Порту) порушує правила на правому фланзі.61'Заміна, Атлетіко Мадрид, Антуан Грізманн замінює Сауля Нігеса.60'Поза матчем, Атлетіко Мадрид . Сауль Нігес намагається навести м'яч, але Альваро Мората опинився в офсайді.

59′ Пепе (Порту) не вдарив головою з центру штрафної зліва. Асист від Стівена Еустакіо на навіс у штрафний майданчик після подачі кутового 58'Кутовий, ФК «Порту». Коке подає кутовий. 56′ Коке (Атлетико Мадрид) отримує жовту картку за небезпечну гру. 56′ Галено (Порту) порушує правила на лівому фланзі.

56'Коке (Атлетіко Мадрид), фол, фол, 55'Кутовий, Порту. Кутовий подає Ян Облак 54 Удар відбитий знизу зліва. Стівен Еустакіо (Порту) б'є правою ногою з-за меж штрафного. Асистував Матеус Урібе. 53′ Пепе (Порту) отримує жовту картку за небезпечну гру.

53' Пепе (Порту), фол, фол. ).

52′ Матеус Урібе (Порту), фол, фол 52′ Томас Лемар (Атлетико Мадрид) порушує правила в зоні захисту 51′ Фол робить Стівен Еустакіо (Порту) 51′ Родріго де Поль (Атлетико Мадрид) отримав фол у зоні захисту.

50'Поза грою, Атлетіко Мадрид. Маркос Льоренте намагається зробити навіс, але Родріго де Поль потрапив в офсайд. 48′ Матеус Урібе (Порту) порушує правила. Порту).

47′ Рейнільдо (Атлетико Мадрид) порушує правила в зоні захисту 46′ Пепе (ФК Порту) порушує правила в зоні захисту 46′ Порушують правила Коке (Атлетико Мадрид). Мадрид вийшов на Кампо Родріго де Поль замість Науеля Моліни.

Розпочався другий тайм. Атлетіко де Мадрид 0, ФК Порту 0.45′ Заміна в Атлетіко де Мадрид, Томас Лемар виходить на поле замість Янніка Карраско. 45'+2′ Закінчився перший тайм, Атлетіко Мадрид 0, Порту 0.41′ Пепе (Порту) був фол на правому фланзі.

41' Жоао Фелікс (Атлетико Мадрид), фол, фол. 39' Галено (Порту) порушує правила на лівому фланзі. 39' Хосе Гіменес (Атлетико Мадрид) порушує правила. Кутовий виконав Аксель Вітсель.

37' Галено (Порту) удар з правої ноги з лівого флангу блокує. Асистував Мехді Таремі.37'Удар відбитий під стійками на рівні землі. Коке (Атлетико де Мадрид) бореться проти втрати зони 36′ Боротьба проти Матеуса Урібе (ФК Порту) бореться проти боротьби проти зони 36′ Боротьба проти Мехді Таремі (ФК Порту) за межами зони. Підтримка бадьорості духу.

34′ Отавіо (Порту) порушує правила, але захисник не забуває. Ассист віддав Коке.34'Корнер, Атлетіко де Мадрид. Кутовий виконав Стівен Еустакіо.

32′ Жоау Фелікс (Атлетіко Мадрид) пробив правою ногою з-за меж штрафного. Передачу зробив Аксель Вітсель.31'Еванілсон (Порту), фол, фол.31'Рейнільдо (Атлетіко де Мадрид) зазнає фолу в зоні захисту.29'Спроба промахнулась. Еванілсон (Порту) пробив лівою ногою з близької відстані з лівого флангу дуже близько до правої штанги, але трохи не потрапив у ціль. Асистував Мехді Таремі головою.

28′ Кутовий, Порту. Кутовий, Сауль Нігес 23′ Пропущений удар Матеус Урібе (ФК «Порту») пробив правою ногою з-за меж штрафного майданчика. Асист віддав Зайду Санусі.22 Пепе (Порту) зазнав фолу на правому фланзі.22 Сауль Нігес (Атлетико Мадрид) порушує правила.

21′ Еванілсон (Порту) порушує правила в зоні захисту. 21′ Сауль Нігес (Атлетико Мадрид) Фол, фол робить 14′ Кутовий Порту. Кутовий виконав Аксель Вітсель.14 Спроба заблокована. Галено (Порту) пробив правою ногою з центру штрафного. Асистував Матеус Урібе.

14′ Отавіо (Порту) порушує правила. 14 ′ Фол, Коке (Атлетіко Мадрид). відведений вправо. Ассист від Зайду Санусі 8' Спроба не вдалася Яннік Карраско (Атлетіко Мадрид) пробив правою ногою з-за меж штрафного, але влучив у поперечину зі штрафного.

7' Жоао Фелікс (Атлетико Мадрид) отримує штрафний удар на половині поля суперника 7' Фол робить Матеус Урібе (Порту) 6' Спроба заблокована Науель Моліна (Атлетико Мадрид) б'є правою ногою з-за меж штрафного. Асист віддав Маркос Льоренте.5′ Рейнільдо (Атлетіко Мадрид) зазнав фолу на лівому фланзі.

5 ′ Отавіо (Порту) робить фол. Герої вистрибують на поле, щоб почати розминку