Два очки не вистачає «Альбасете» проти дочірньої компанії «Барси» зі знижкою

Альбасете Баломпі вже набрав очки та відвідав дочірню компанію «Барси» в матчі, який почав програвати, повернувся, зрівнявся і міг виграти в останній грі. Перемога «Ла-Манчі» була дуже важливою, але наступного тижня вони на «Карлосі Бельмонте» приймуть лідера цієї групи II Першого RFEF, дочірню компанію Вільярреала, і тепер вони другі в турнірній таблиці з відривом у чотири очки. .

У першій грі атаки «Барси» за десять хвилин було 1-0 у чудовій особистій грі Феррана Ютгла. А невдовзі після цього Іліас Ахомач мав рахунок 2:0, але Бернабе цього уникнув. Після перерви Альбасете Баломп'є почав шукати нічию, а Ману Фустер був близький до одного очка в чистому матчі хедз-ап.

«Манчегос» також вимагали пенальті за тверезий підкат Кіке Маркеса, а резервна команда скасувала гол Мармоля за попередній офсайд.

Зрештою, наполегливість ситуації в Ла-Манчі була винагороджена штрафним ударом спереду Рубеном Мартінесом і зачепленим Маркесом, що призвело до незначної помилки воротаря Каревича. Звідси гра перетворюється на вуличних бігунів. Так дійшло до 87 хвилини, коли невдалий підкат Мармоля на Рубена Мартінеса призвів до того, що арбітр призначив пенальті. Кіке Маркес робить рахунок 1-2.

У «Альбасете» була перемога, але на 95-й хвилині шум у їхній зоні призвів до удару Лукаса де Веги, який привів до нічиї на двох. В останній грі, на 96-й хвилині, є штрафний удар Кіке Маркеса, який Дьетеі завершив головою. Центральний захисник був абсолютно один, хоча м'яч пройшов мимо. Була перемога!

– ФК Барселона Б: Каревич; Іліас Ахомах (Закаріас, р. 59), Рамос Мінго, Комас (Гільєн, м. 68), Міка Мармол; Фабіо (Пеке Поло, 59), Маттеус, Жандро, Руїс (Лукас де Вега, м. 59); Діунку (Пеке, м. 90) і Ютгла.

– Альбасете Баломпі: Бернабе; Йоганссон, Деетей, Бойомо, Еммануель; Серхі Гарсія (Кавайя, р. 83), Рікі, Альберто Хіменес (Ерік Монтес, р. 74), Кіке Маркес; Ману Фустер і Дані Гонсалес (Рубен Мартінес, р. 57).

Арбітр: Бускетс Феррер. Жовтий місцевим жителям Руїсу, Ахомачу та Рамосу Мінго. Від імені візиту Альберто Хіменес.

Голи: 1-0, м. 8: Ютгла; 1-1, м. 72: Рубен Мартінес; 1-2, м. 87: Кіке Маркес (пенальті); 2-2, м. 95: Лукас деВега.

Інциденти: матч 24-го дня gGroup II Першого RFEF відбувся на стадіоні «Йохан Кройф» перед приблизно 600 глядачами. Присутність уболівальників Альбасете на трибунах.