У "Барси" 11 очок з Мадрида, а залишилося зіграти лише 24

Рафінья (Хорхе Мендес) і Маркос Алонсо (Верду-Лапорта молодший) є гравцями, які мають найбільш негативний вплив під час гри. Френкі де Йонг, який приєднався до клубу в 2019 році і повернувся в команду вчора, є гравцем, але вирішальним. Його менеджер Алі Дурсун не є другом Лапорти.

Мозаїка в сегменті збоку виступає за використання каталонського. Ферран у початковій унції. Відволікання Бускетса - ще одне - призвело до того, що Грізманн пробив у поперечину. З «Мадридом» у 8, у «Барси», здавалося, тремтять ноги, а «Атлетіко» сильно натискав. Соль там на Камп Ноу, як у Буллах, провалився. Але трава коротша і вологіша, ніж у Хетафе.

Потроху «Барселона» заволоділа м’ячем, без винагороди і, звісно, ​​без зайвої точності, але принаймні не страждала від оборони і більшу частину часу грала на полі суперника. Люди Сімеоне трималися та боролися, кожна можливість, яку вони мали, була добре відпрацьованою та небезпечною, хоча й не такою небезпечною, як перекладина, яка відкрилася вдень. Брак терпіння на Камп Ноу з Ферраном: вони свистнули, коли промахнулися вперше.

• Барселона Тер Штеген; Кунде, Араухо, Маркос Алонсо (Ерік Гарсія, м.61), Бальде; Бускетс, Де Йонг (Kessié m.78), Гаві; Рафінья (Ансу Фаті, м.92), Ферран Торрес (Педрі, м.61), Левандовскі.

• Атлетіко Мадрид Облак; Моліна, Савіч, Гіменес, Ермосо (Регілон, м.79), Карраско; Вітсель (Morata, m.59), Де Поль, Лемар (Saúl, m.67); Грізманн, Корреа (Барріос, м.59).

• Голи 1-0, м.44: Ферран Торрес

• Арбітр Санчес Мартінес (комітет Мурсіан). Він попередив Маркоса Алонсо, Бускетса, Грізманна, Рафінью, Савіча, Гіменеза, Барріоса, Регілона, Морату, Гаві, Сауля та Грбіча.

«Барса» добре пресингувала, але важко було знайти глибину. «Атлетіко» почав почуватися некомфортно, йому було важко вибратися, але коли це вдалося, це було смертельно. Перший для «Барси» зробив Левандовскі, зробивши пару хороших дриблінгів у передній частині, але потім Ферран був надто повільним. Це був міраж, тому що потім підопічні Хаві повернулися до втоми, до труднощів творчості, до відчуття, що мати м’яч означає не що інше, як мати його. За півгодини «Барса» володіла м’ячем і розташувалася, а «Атлетіко» був найближчим до голу, хоча в очевидних випадках, поки Тер Штеген не відповів пам’ятним сейвом на отруту Грізманна, навіть більш напруженим, ніж удар від поперечини.

«Барса» продовжувала залишатися вагомою вагою позаду і заслужила відновити Лігу, яка кілька тижнів тому здавалася більш ніж виграною. Локальна апатія, відсутність ритму і світла, гра, як у чиновників з впавшим олівцем, коли вони виконують свій графік. Атлетіко також був не найкращим часом. Він був більш проникливим, ніж його суперник, але його гра не мала безперервності, і це не була компактна команда, скеля, якою вона була раніше, непробивна, особливо для ігрових систем, таких як Барса.

Незадовго до перерви «Барселона» нарешті побачила дві вдалі передачі, і Ферран, який збирався це сказати, вивів свою команду вперед і прогнав привидів. Простий постріл, але вправний. Дуже успішний Ферран, як і Рафінья, яка надала йому допомогу. Ті, хто зазвичай не вдається, встигли вчора змінити вивіску партії. І забезпечити Лігу.

Педрі отримав овації, коли вийшов розігрітися після перерви. Ферран збирався забити на 47-й хвилині, але Облак продумано відповів. У першій частині 43 хвилини без ударів по воротах, а за п'ять хвилин другої «Барса» вже пробила двічі. Кунде не контролював Карраско, Атлетіко не розчарувався, але Барса більше наполягала на 2-0, ніж Сімеоне на нічиєм.

обмін ударами

Обмін ударами трохи схилився на користь «Барси», але «Атлетіко» постійно попереджав, що гра ще не закінчена. Корреа і Вітцеля замінили Мората і Барріос. Хаві привів Педрі та Еріка Гарсію замість Феррана та Маркоса Алонсо. Публіка аплодувала Феррану після свистка на початку, хоча гравець висловив своє розчарування зміною. Ґаві вже збирався забити, але не влучив. Родріго де Поль відхилив чудову результативну передачу від Карраско, щоб зрівняти рахунок. Найчіткіший у «Атлетіко» у другому таймі.

Гарний матч Рафіньї, усе, що вона робила, мало сенс. Також видатні Науель Моліна та Карраско в групах. Мората пропустив ще один чудовий центр, щоб зрівняти. Педрі надав грі своєї команди плавності, а Рафінья з порожніх воріт замість голу пробив у ворота Облака. У наступній розіграші Тер Штеген дивом відбив удар від шпор Грізманна. Левандовскі міг винести вирок, але він провалив те, що гравець його категорії - і його ціни - не може зазнати невдачі, без будь-якого вагомого виправдання. Замість Де Йонга вийшов Кессі. Регілон увійшов замість Маріо Ермосо.

"Барса" закінчила день на 11 очок позаду Мадрида, і залишилося зіграти лише 24.