Порсінос зірвав чудовий дебют Агуеро в Королівській лізі

Після успішного другого дня та попереднього «Borrasca Gerard», заснованого на оголошеннях і музичних жартах (Шакіра, Касіо, Твінго...), Королівська ліга запалила світло для нового шоу. Третій тиждень турніру розпочався зі зміни регламенту та двох ігор як чудового стимулу: перша з них показала боротьбу двох нерозв’язних на сьогоднішній день лідерства: Saiyans FC або Ultimate Móstoles прийшли, щоб побачити, що їхня серія перервалася після дві перемоги поспіль, будучи командою TheGrefg, яка нарешті здобула перемогу.

Інший перехід, із дзвонами та найвищим піком глядачів, став приправленим між Porcino та Kunisports появою «Джокера», а в кінці «Kun» Agüero, який кинув виклик найвірнішим і заповнив підготовку до матчу з невизначеність.зустріч; і для суперника, звісно: Ібай Льянос, великий друг колишнього аргентинського футболіста, з яким він обіймався перед військовими діями. Він здобув перемогу в пенальті Порсінос, піднявшись таким чином у таблиці, озлобивши повернення на землі «Куна» та зміцнивши свій статус претендента на титул.

Але це було не єдине, що почалося в неділю, дізнайтеся, що сталося і чим закінчилася класифікація після шести ігор третього дня.

Йорданія 3

Хімантес ФК 3 – 5 1к ФК

Поєдинок, який розпочав цей захоплюючий третій день, залишив Джиджантеса першим видатним гравцем у таблиці. Їм нелегко, тому що вони не можуть розраховувати на свого стартового воротаря чи свого найкращого гравця 12: Ібая Гомеса. І, крім того, вони протистояли співлідеру турнірної таблиці, що твердо підняло їхню кандидатуру на титул.

Все це відображено в рахунку першої частини з абсолютним домінуванням на кону та моментами в 1K. Футбол – це стан душі, і команда під керівництвом Ікера Касільяса зуміла скористатися новими правилами, які поставили на поле 4×4, і це стало вирішальним у винесенні рішення в матчі (0-4).

Другий тайм залишив нам, як мінімум, один із голів у змаганнях. Зі свого поля він поставив Альберто Буено на 1-5 у дуже болючому «хто мав, утримав» для команди Джіджантеса, яка починає падати в таблиці.

гравець 12

Джіянтес на третій день викликав Піту Комадеваля, колишнього футболіста та нинішнього делегата AFE (Асоціації іспанських футболістів).

У той час як 1K FC знову рахував цей третій день з Альберто Буено, який грає за Algeciras Club de Fútbol.

секретна зброя

На 37-й хвилині команда Джіянтеса використала подвійний уайлд-кард.

На 39-й хвилині 1K FC витягнув свою секретну зброю подвійного голу, ту саму, якою користувався Джіянтес.

goles

Хіджантес ФК: 1-4 Джонатан Соріано. 22′. 3-5 Lluís 40 'подвійний гол за літерою.

1K FC: 0-1 Мака (pp). 4'. 0-2 Альберто Буено. шістнадцять'. 0-3 Альберто Буено. двадцять'. 20-0 Роман Алегре. двадцять один'. 4-21 Альберто Буено. 1′.

Йорданія 3

Барселона Рей (0) 2 – 2 (3) КОМАНДА XBUYER

Друга гра зустрілася з необхідною КОМАНДОЮ XBUYER проти Райо де Барселона, ​​​​який одягнув нову майку та прагнув повторити сенсації минулого дня. Здавалося, що Ісе лідирував у грі, маючи хороші – і єдині – шанси для жовтих, але Капі зберіг шанс «Ліги воротарів», а Банюлс зробив несподіваний рахунок 0-1 до перерви.

Після поновлення — вправа на виживання для гостей, які знали, як швидко відповісти на рахунок Алекса, який зрівняв рахунок (1-1) після чудового голу з льоту Фуада (1-2). Жовта картка, використання секретної зброї та поява VAR призвели гру до пенальті (2-2), але це був день братів Байєрів, і в першому турі вони здобули істотну перемогу.

гравець 12

Третій день поспіль у Райо де Барселона був Дідак Віла, колишній гравець Еспаньйол.

На 36-й хвилині "Райо де Барселона" вийняв двохвилинний штрафний і залишив команду Xbuyer з п'ятьма гравцями на полі.

На 41-й хвилині команда XBUYER TEAM отримала секретну зброю, яка містить подвійний гол.

goles

Блискавка Барселони: 1-1 Алекс. 24′. 2-2 Марк Пелаз. 40'. КОМАНДА XBUYER: 0-1 Джоель Банулс. 18′. 1-2 Фуад Ель Амрані. 26′.

пенальті

Блискавка Барселони: 0-0 програє Марк Пелаз. Маріо Рейєс програв 0-1. 0-2 Франкі програє КОМАНДА XBUYER: 0-1 Фран Кортес. 0-2 Карлос Кастро. 0-3 Джоан Поч.

Йорданія 3

Saiyans FC 5 – 1 Ultimate Mostoles

Третя гра ліги та перша велика дуель за лідерство. Обидва фаворити, обидва непереможені. TheGrefg проти DjMariio. Велика гра дня.

Але не так, як очікувалося, має бути добре. І це не було. Він почав боязкі Saiyans, помітив втрату такого чемпіона світу, як Capdevilla, і знав, як витримати невеликі стажування Хуанми та Роджера в Ultimate. Гол Темо на межі перерви обіцяв зламати гру, яка досі була холодною та надто напруженою (1-0).

Підбадьорений голом, він позбувся страху Саяна та збільшив свій рахунок після хорошого голу Гіо Феріну (2-0). Це не було до кінця, коли завдяки сміливості Ultimate голи прибули, що призвело до результату, який був занадто громіздким для того, що бачили на полі (5-1).

гравець 12

Саяни покрили втрату колишнього гравця Хоана Капдевільї викликом Крістіана Салданьї.

Тим часом в Ultimate Móstoles, пропустивши другий день, повернувся Серхіо Гарсія, колишній нападник ФК. Барселона.

На 1 хвилині 40 команда Saiyans FC використала секретну зброю, яка містить звичайний пенальті на користь.

На 36-й хвилині Ультимат Мостолес витягнув секретну зброю, яка містила пенальті з півзахисту.

goles

Саян: 1-0, боюся. 18′, 2-0 Джо Феріну. 36′. 3-1 Кампу 40 ′ гол із пенальті за секретну зброю. 4-1 Салдана. 41′. 5-1 Джо Феріну, 42'.

Остаточний Мостолес: 2-1 Хуанма. 36′ Гол з пенальті секретною зброєю.

Йорданія 3

Куніспортс (2) 2 – 2 (3) ФК «Порсінос».

О 19:00 розпочалася велика гра дня, не очікувано. Під циркову музику та в костюмі клоуна «Джокер» з’явився на радість шоу та всім тим, хто здогадувався про його особу в останні кілька годин.

Сумніви незабаром розвіялися: чоловік у масці міг бути не чим іншим, як «Кун» Агуеро, фахівцем у дивовижних діях, який привернув у найвищий пік аудиторії в історії Королівської ліги понад 1 мільйон глядачів.

Суто у футболі Куніспортс, здавалося, був схвильований дебютом аргентинця, і Порсінос використав його якнайкраще: спочатку чудовим голом від Уго Фрайле, а невдовзі збільшивши дистанцію за допомогою секретної зброї (0-2). Декілька проблисків Агуеро в цьому важкому першому таймі для його команди.

Після перерви Куніспортс увійшов у гру голом Герреро (1-2) і з надією чекав, що нарешті стане «шоу Агуеро»: аргентинець зрівняв рахунок точним ударом лівою ногою, підтриманий Лео. Мессі та «Топо Гігіо» в обличчі Ібаї та перевели гру до пенальті. Перемога, нарешті, за Порсінос.

гравець 12

Kunisports викликав «Куна» Агуеро, який після псевдоніму «Джокер» викликав великий інтерес того дня.

Тим часом команда під головуванням Ібая Льяноса повторила з Уго Фрайле, гравцем, який зараз грає за Алькоркон.

На 22-й хвилині Куніспортс скористався картою, яка передбачала пенальті з півзахисту.

На 8-й хвилині «Порсінос» використали дві хвилини штрафу для суперника.

goles

Куніспортс: 1-2, Герреро, 30'. 2-2, Агуеро, 36'.

ФК «Порсінос»: 0-1 Уго Фрайле, 7'. 0-2 Хосе Бланко, 9'.

пенальті

Kunisports: 1-0 Ідальго. Поразка 1-0 Torrentbó 2-1 Герреро. Провал 2-2 Короміна. 2.2 Омен не вдається.

ФК «Порсінос»: 1-0 «Торні Фолт». 1-1 Габріель Січеро. 2-2 Гюго Фріар. 2-2 Білі зазнають невдачі. 2-3 Рауль Лао.

Йорданія 3

Лос Тронкос ФК 3 – 2 Піо ФК

Передостання гра цього третього дня, в якій зіткнулися Перксітаа та Ріверс, обидва з перемогою та поразкою в перших двох іграх і, звичайно, в обох, з відчуттям, що вони заслуговують на більше в змаганні.

Принаймні в очах ПІО, який краще почав і легко домінував у першій частині навіть на табло. Гол від Карлітоса та ще один від Кокіти на перших хвилинах дали команді Ріверса перевагу (0-2) у досить комфортному першому таймі.

Після перезапуску «Лос-Тронкос» змінили поле і значно покращили тиск, гру та, отже, можливості. Сміливість була винагороджена, і доля не могла бути більш жорстокою для PIO: два голи від Едгара Альваро та пенальті від Верду за крадіжку картки в останній момент принесли команді Perxitaa перемогу (2-3).

гравець 12

«Лос Тронкос» відновив Хоана Верду, колишнього гравця «Барселони», «Депортіво де ла Корунья» та «Бетіса», серед інших.

Зі свого боку PIO FC знову викликав Хаві Маркеса, колишнього гравця іспанської ліги.

На 39-й хвилині «Лос Тронкос» застосував секретну зброю для крадіжки карток.

На 39-й хвилині команда ФК «ПІО» застосувала секретну зброю, яка пробивала пенальті з півзахисту.

goles

Стовбури: 1-2 Едгар Альваро. 25′. 2-2 Едгар Альваро. 38′. 3-2 Верду. 41′ Гол секретною зброєю.

PIO FC: 0-1 Карлітос. 6′. 0-2 Кокіта. 9′.

Йорданія 3

Ель Барріо 1 – 4 ФК «Аннігідорес».

У шостому і останньому матчі дня відбувся поєдинок між Адрі Контрерасом і Хуаном Гуарнізо за особливої ​​співпраці з ПапіГаві, 12-м гравцем Ель-Барріо та рівною мірою шоуменом.

Це була термінова зустріч для Annihilators, і під таким виглядом він вийшов на поле. Фран Ернандес винагородив цінне ставлення команди, яка прагнула виправити минулі помилки та зробила рахунок 0-1 на табло. Ель Барріо хотів швидко відповісти, і Якобо зрівняв рахунок наприкінці першої двадцятихвилинки (1:1).

І справа в тому, що такий емоційний день, як сьогодні, міг принести лише першу перемогу хлопцям Хуана Гуаннізо на змаганнях. Це знадобилося багато, вони витримали результат, вони продовжили його, щоб уникнути будь-яких сумнівів, і, нарешті, «Аннікіладорес» увійшов до Ліги дель Рей, здобувши першу перемогу в третьому турі (1-4).

гравець 12

Третій день у El Barrio був ПапіГаві, один із впливових осіб того моменту.

Тоді як Anniquiladores FC викликав Гоку, півзахисника, який грав за CF Motril у третьому RFEF.

На 31-й хвилині Ель Барріо застосував секретну зброю двохвилинного штрафу.

На 32-й хвилині Аннігідорес використав картку джокера пенальті як підстановку.

goles

Сусідство: 1-1 Jacobo. 14′.

Анігілятори ФК: 0-1 Фран Ернандес. 8′. 1-2 Гоку. 23`. 1-3 Рось (стор.). 30′. 1-4 гіл. покарання за використання таємної зброї. 32′

Йорданія 3

Це класифікація

Це був третій день Королівської ліги, наступний матч відбудеться в неділю, 22 січня.