Постанова від 2 лютого 2023 року Іспанського агентства з




Юридичний консультант

резюме

Статті 63 і 326 Закону 9/2017 від 8 листопада про контракти з державним сектором, за допомогою яких Директиви Європейського Парламенту та Ради 2014/23/UE та 2014/24/EU транспонуються в правову систему Іспанії. , від 26 лютого 2014 р. (LCSP), який встановлює, що замовники державних адміністрацій, за винятком випадків, коли повноваження укладати контракти відповідають Контрактній раді, будуть отримувати допомогу в процедурах судового розгляду, які вона перераховує, Договірним органом Рада, орган спеціалізованої технічної допомоги. Так само статті 21 і 22 Королівського указу 817/2009 від 8 травня, згідно з якими буде частково розроблено Закон 30/2007 від 30 жовтня про контракти з державним сектором, регулюють склад і функції комітетів з укладання контрактів і дозволяють укладання контрактів орган для призначення своїх членів на постійній основі або для кількох контрактів, або спеціально для присудження кожного контракту.

Стаття 323 ЗКЗП, що стосується державних замовників, встановлює у своїй частині 2, що в автономних органах, які входять до державного сектору, замовником є ​​його керівник.

Стаття 15 Королівського указу 697/2022 від 23 серпня, який затверджує статут Автономної організації Іспанського агентства з безпеки харчових продуктів і харчування, встановлює, що директор у ранзі заступника генерального директора відповідає за виконання функцій нагородження. і формалізувати контракти та угоди, які вимагає керівництво, наприклад, відповідність функціям Агентства, і контролювати їх дотримання та виконання, наприклад, видавати інструкції та циркуляри з питань, що належать до компетенції Агентства.

На підставі вищевикладеного доступні:

Перший. Склад Контрактної ради автономного Іспанського агентства з безпеки харчових продуктів та харчування.

Договірна рада автономного органу Іспанського агентства з безпеки харчових продуктів та харчування (AESAN, OA) розширити наступний склад і режим заміни на постійній основі:

  • 1. Головування:

    Обіймає посаду члена виконавчої дирекції, відповідального за наукову координацію, якого може замінити віце-президент.

  • 2. Віце-президентство:

    Відповідальна особа заступника генерального директора управління безпечності харчових продуктів.

  • 3. Голоси:
    • a) Володар державного юриста в Міністерстві споживання, якого може замінити державний юрист, призначений на заміну.
    • b) Особа, відповідальна за уповноважене втручання Генеральної державної адміністрації в AESAN OA, яку може замінити уповноважений аудитор, який призначений як заступник в органі.
    • c) Представники технічного підрозділу, що пропонує договір, які можуть бути замінені посадовою особою з іншого технічного підрозділу AESAN OA.
  • 4. Секретар: Керівник контрактної служби, який матиме право голосу, але не має права голосу, і якого може замінити керівник служби економічного менеджменту та бухгалтерського обліку, обидва з Генерального секретаріату AESAN, OA.

друге. Вимоги до конституції табл.

1. Проте серед присутніх членів повинні бути включені державний прокурор і делегат, щоб можна було сформувати Раду.

2. Відповідно до того, що оспорюється в розділі 6 статті 326 LCSP, Договірний комітет, який втручається у спрощену відкриту процедуру, регламентовану статтею 159 LCSP, вважається правомірно створеним, якщо це зроблено президентом, секретаріатом , Державна прокуратура та Делеговане втручання.

3. Кожного разу, коли Контрактний комітет вважає за доцільне, він може призначити, яких членів він вважає доцільними, на додаток до спеціальних знань, акредитованих у питаннях, пов’язаних з об’єктом контракту, конкретні засоби, які його забезпечують. Зазначена допомога буде дозволена Контрактуючим органом і має бути чітко відображена у файлі з посиланням на особи, їх навчання та професійний досвід.

По-третє. Ефективність.

Ця постанова набирає чинності наступного дня після її опублікування в «Офіційному державному віснику».