Рішення ДПС від 21 березня 2023 року




Юридичний консультант

резюме

Стаття 20.2 Статуту Податкового агентства Андалусії, затвердженого Указом 4/2012 від 17 січня, встановлює, що, залежно від потреб служби або обставин справи, Керівництво Агентства може погодитися, аргументовано, що персонал, відповідальний за застосування податків, може діяти поза межами компетенції органу, від якого вони залежать, відповідно до положень статті 59 Загального регламенту дій і процедур податкового управління та перевірки та розвитку загальні процедури застосування податків, без, у будь-якому випадку, зазначені дії можуть передбачати зміну режиму надання повноважень для ініціювання відповідної процедури, дозволу, у разі необхідності, та резолюції.

У зв’язку з вищезазначеним у файлі бюджетної програми (6.1.L), що відповідає розділу Андалузького податкового агентства (10.39), пов’язаному з бюджетом на 2023 фінансовий рік, затвердженому Законом 1/2022 від 27 грудня, встановити такі стратегічні цілі:

  • – Покращення умов та результатів боротьби з податковим шахрайством.
  • – Покращення податкового адміністрування.
  • – Покращення управління ресурсами, призначеними ATRIAN.

    Щодо більшості умов та результатів боротьби з ухиленням від сплати податків, Агентство поставило за мету добровільне виконання 90% податкових зобов’язань. Для досягнення цієї мети Агентство має здійснити такі дії:

  • – Підвищення якості інформації та допомоги для сприяння добровільному дотриманню.
  • – Сприяти культурі добровільного виконання податкових зобов’язань.
  • – Ефективно розподіляти робочі навантаження за критеріями фіскального ризику згідно з рішеннями керівництва Агентства.

Що стосується плюсів фіскального управління, Агентство поставило собі за мету, застосовуючи принцип належного адміністрування, щоб 90% процедур, розпочатих за запитами платників податків, розглядалися протягом терміну, встановленого правилами застосування.

Що стосується управління ресурсами, закріпленими за ATRIAN, Агентство розглядало себе як об’єкт, співвідношення вартості та чистого збору не перевищує 4%. Відповідно до цього Агентство запропонувало звести до мінімуму судові позови шляхом ретельного застосування стандарту. Для цього було запропоновано як мету, щоб 97% усіх адміністративних актів, які підлягають оскарженню, не оскаржувалися.

Попередньо зазначені сервісні потреби, пов’язані зі сприянням платникам податків у добровільному виконанні податкових зобов’язань, вирішення процедур, розпочатих за зверненням платника податків, у встановлений законодавством термін та мінімізація судових спорів, спонукають працівників, відповідальних за податкові заяви, діяти поза межами компетенції податкового органу. орган, від якого він залежить, відповідно до статті 31.2 Конституції, згідно з якою державні витрати забезпечують справедливий розподіл державних ресурсів, а їх програмування та виконання відповідають критеріям ефективності та економії.

На підставі вищевикладеного та використовуючи повноваження, надані статтею 20.2 Статуту Андалузького податкового агентства, затвердженого Указом 4/2012 від 17.

УГОДА

Перший. Відповідно до положень статті 20.2 Статуту Податкового управління Андалусії, персонал, відповідальний за застосування податків, може діяти поза сферою компетенції органу, від якого вони залежать, відповідно до положень статті 59 Загальний регламент дій і процедур податкового управління та інспектування та розробки загальних норм процедур застосування податків.

друге. У будь-якому випадку дії, описані в першому розділі, можуть передбачати зміну системи надання повноважень для ініціювання відповідної процедури, авторизації, у відповідних випадках, та вирішення.

По-третє. Ця постанова набирає чинності з дати, наступної за її публікацією в Офіційному віснику Хунти Андалусії, і залишається чинною до досягнення стратегічних цілей, викладених у поточному контракті на управління та зазначених в оперативному плануванні організації, включеному до Закону 1. /2022, від 27 грудня, бюджету автономного співтовариства Андалусія на 2023 рік.