Один за одним Іспанії

Іспанська команда, в якій Луїс де ла Фуенте дебютував на лаві запасних цієї суботи, розпочала свій шлях проти Норвегії у пошуках кваліфікації до Єврокубку Німеччини 2024. У своїй дебютній грі на лаві запасних тренер з Ла-Ріохи пожинав перша перемога (3-0) завдяки голам Дані Олмо та Хоселу (позаду) проти збірної Північної Європи, у якій Ерлінд Хааланд із проблемами з англійською мовою вибув.

Іспанія зіграє перший тур другої частини відбору на Євро-2024, у якому в Глазго зіграє зі збірною Шотландії (20.45:XNUMX).

У своєму першому матчі на чолі національної збірної Луїс де ла Фуенте використав наступних гравців:

Основне зображення - Kepa

підходить

Він не грав з Іспанією з жовтня 2020 року, і було помічено щось захоплене. Він передавав невпевненість ногами і дав Норвегії чистий шанс у першій дії під час пасу. Він врятував гол за півгодини, влучно вдавши під удар Аурснеса. Він знову продемонстрував свої рефлекси на початку другого акту, запобігши рахунок 1-1 через поганий винос Начо.

Основне зображення - Карвахаль

Карвахаль

Феллон і неточний, створив більш ніж стриману першу частину. Ні в атаці не боявся, ні в обороні не передавав впевненості. Сіра вибила ніч.

Головне зображення - Начо

Начо

Уважний до Карвахалю в освітленні, він постраждав від висоти норвежців у м'ячах, що висять у зоні. Тактично дисциплінований, надійний.

Головне зображення - Laporte

Двері

Особа, відповідальна за винесення м'яча з центру захисту. Добре на діагоналях, щоб спробувати здивувати скандинавів. Налагоджено, хоча коли норвежці знайшли простори та метри для бігу, їм було нелегко.

Основне зображення - відро

Лисий

На початку гри він розширив поле і був різким. Насправді, 1-0 народився, коли він прибув у зону, хоча, як і в національній збірній, він переходив від більшого до меншого і впав. Постраждав у рукопашному бою з норвежцями.

Основне зображення - Родрі

Родрі

Це нова вісь Іспанії. Гарантія з м'ячем, ніколи не ризикував. Йому не вистачило сміливості, коли фільтрував останній пас.

Головне зображення - Мікель Меринос

Мікель Мерино

Повна гра від півзахисника. Потужний у грі в пас, він невпинно працював, крав м'ячі, а також викликав занепокоєння в атаці. Він зміг забити через півгодини першокласним ударом поруч зі штангою.

Головне зображення - Дані Олмо

Дані Ольмо

Він мало контактував з м'ячем, але хвилювався. Динамічний, був проникливим, щоб забити в першу хвилину тонким дотиком. Шостий гол за 30 ігор з Іспанією. Він не мав безперервності і був на полі лише годину.

Головне зображення - Gavi

гаві

У першій частині він грав дуже зосереджено на лівому фланзі, і Іспанії не вистачало його сили в півзахисті. Він знову продемонстрував свою інтенсивність і жодного разу не пом’явся, але це була не найкраща його ніч, і він залишив поле під час гри.

Головне зображення - Яго Аспас

Яго Аспас

Повністю пропав, ледве торкнувся м’яча в першому таймі, незважаючи на те, що добре рухався між лініями. Він зміг забити після перерви, але промахнувся головою після чудового пасу від Карвахаля. Ледач по поверненню в збірну, його замінили на межі години гри.

Головний образ - Мората

Morata

Капітанська прем'єра. Він боровся з центральними захисниками і намагався здивувати своїми рухами, але пішов відпочити, не використавши моментів. Підтримки в обороні, не було у нього і на рестарті. Він замінив десятихвилинку.

ЗАМІНИ

Основне зображення - Ceballos

Себальос

Його вступ надав Іспанії іншого вигляду. Динамічний, він дарував радість і швидкість в атаці.

Головне зображення - Oyarzabal

Оярзабал

Мало участі в наступальній грі відбору, це не було відразою, яку очікував Де ла Фуенте з його вступом.

Головне зображення - Єремі Піно

Єремі Піно

Він розширив поле справа і на п'ятнадцяти хвилині зміг пробити навісним ударом зі штрафного. Дуже тонус у той час, коли він був у грі.

Головне зображення - Joselu

Джоселу

Нападник дебютував у складі Іспанії за десять хвилин до кінця. Він пробачив після пасу від Єремі, тому що той не потрапив до м’яча під час удару, але в підсумку дебютував найкращим чином, ударивши головою. Його перший гол у ворота Іспанії. Прем’єра зайняла 140 секунд, а завершилася підписанням дублю. Незабутня ніч для нападника Еспаньйола.

Основний образ - Фабіан

Фабіанський

Похизуватися недовго. Він вийшов на поле з Хоселу, і йому не знадобилося багато часу, щоб захопити рахунок 2-0, гол для душевного спокою.