Іспанія 23 – 26 Данія: Іспанія зіграє з Данією у півфіналі

Потрібна була ідеальна гра, але її не вийшло, але була Іспанія, яка заробила варіанти з блиском, з менш комунальним Гонсало Пересом де Варгасом (ефективність 35%) і з шансом забити семиметровим за відсутності. 45 секунд. Але камбек не відбувся і Данія, знову Данія, відірвала збірну від боротьби за світове золото. Як це вже сталося у 2021 році. Чинні чемпіони планети провели 27 ігор без поразок і прагнуть до третього поспіль скіпетра. Іспанія, гордість до кінця, боротиметься за бронзу, як це вже було у 2021 році.

• Іспанія Перес де Варгас (1); Македа, Фернандес (3), Соле (4, 3п), Канельяс (2), Гвардіола, Печінья; Алекс Дуйшебаєв (3), Фігерас (1), Сердіо (3), Касадо, Валера (1), Санчес-Мігаллон (1), Даніель Дуйшебаєв (1), Одіозола (1).

• Данія Ніклас Ландін (Моллер); Магнус Ландін (2), Саугструп (5), Гідсель (3), Гансен (4, 2п), Питлік (6), Кіркелокке (1); Якобсен (3), Моллгаард, Хальд (1), Йоргенсен (1)

• Забивати кожні п'ять хвилин 3-3, 4-6, 5-9, 7-10, 10-12, 10-15 (перерва); 13-17, 15-20, 17-20, 20-21, 20-23, 23-26 (підсумок).

• Арбітри Шульце і Тонніс (Німеччина). Вони виключили Македу (двічі) і Одіозолу з Іспанії та Магнуса Ландіна, Кіркелокке і Саугструпа з Данії.

Було 48 попередніх ігор, 21 перемога скандинавських країн, але не остання, у півфіналі Європи 2022 року; ані з іншого чемпіонату світу з приємними спогадами для національної збірної: 2013 року, коли він переміг данців і став другим чемпіоном світу.

Минуло десять років, і обидві команди еволюціонували, змушені змінювати певні позиції через вік, але однаково міцні по суті. Вони дуже сильні, прийняли роздягальню, яка бачила, як Хоан Канельяс, чудовий провідник цього чемпіонату світу, почувався кульгаючим після двох хвилин матчу – відновився до кінця першого тайму. Бетонний блок в обороні. І щоб додати агонії, за цією стіною Ніклас Ландін, який став нескінченним. Там, також втомлені від чвертьфіналу руки, Іспанія стикалася знову і знову. Македа, Касадо, Соле і навіть брати Дуйшебаєви бачили, як їхні гольові моменти перейшли в руки данського голкіпера. У той час як Питлік і Согструп Єнсен відкрили прірву: чотири голи вперед (6-10 на 18-й хвилині), яких більше не було завдяки Пересу де Варгасу, який знав, як стримати бажання датчан і зберегти свою команду в грі.

Рібера також спробував це з табло, усвідомлюючи, що, можливо, 80 хвилин зношування проти Норвегії все ще важать, і що данці, однак, навряд чи зазнали будь-яких труднощів у своїх матчах, здатних зламати зіткнення та отримати достатню перевагу, щоб не до необхідності страждати у других іграх: 43-28 проти Бельгії, 36-21 проти Бахрейну, 34-21 проти Тунісу, 33-24 проти Сполучених Штатів, 30-25 проти Єгипту, 40-23 проти Угорщини і лише один напружений гра проти Хорватії 32-32. Рібера попросив додаткової допомоги позаду, міцності, щоб мати можливість бути Іспанією в контратаці. Там Перес де Варгас продовжував робити домашнє завдання, там Анхель Фернандес почав з’являтися з флангу, там вони грали в захисті 5:1 з Каулді Одріозолою, який дестабілізував данців і показав їхні ноги, щоб відновити певні недоліки, скоротивши рахунок до просто один гольф. Але це розбавилося в дії зі зупиненим м'ячем. Ландін зробив вигляд, що Дані Дуйшебаєв зник перед його обличчям, але VAR спростував версію датчанина. Однак напруга матчу призведе до серії штовханин і перерви в хорошій роботі Іспанії, яка розбалансувала збірну. Після цього реакція Іспанії була зупинена, і данці повернулися, щоб віддати перевагу, 15-10 після перерви.

Як ви робили перед Норвегією, Іспанія не збиралася припиняти боротьбу, гравці були впевнені, що Десант знизить свою ефективність, і вони повинні були бути там, коли це станеться. Перед лицем проблем, рішень; а Рібера запропонував формули, як розблокувати стопера в атаку. Перес де Варгас, який знав, як вести свою команду вперед і навіть забивав від гола до голу, невтомний Одіозола, Санчес Мігаллон, Соле, Канельяс і Сердіо перенесли табло на майданчик. Частковий рахунок 3-0, так що датчани почали відчувати тиск, що цей суперник збирався переслідувати їх до фіналу (21-20 на 50-й хвилині).

Завжди було більше свіжості в ідеях і, перш за все, в тілах данців, які відреагували на те 0-3 4-0. Хоча Іспанія все ще збиралася працювати над варіантами продовження, чекати того дива, яке вони створили проти Норвегії, не маючи змоги ніколи здатися: одна хвилина, два голи, тайм-аут, сім метрів. У цьому старті підсумок півфіналу: іспанська прихильність, чудовий Ландін. Данія знову зупиняє команду Рібери в півфіналі світового турніру. Торкнувшись себе, скидає розчарування, тому що завтра є можливість додати до бронзи, у нього надзвичайний послужний список за останнє десятиліття.

«У першій частині ми пропустили багато ударів, Ландін нас багато зупиняв. Уже в другому ми зіграли краще, з Гонсало, який багатьох врятував, ми забили гол, але цього не могло бути. Ми обдурилися, але ми повинні продовжувати. Ми спробували все", - прокоментував Каулді Одіозола після аварії.