Розклад і де можна побачити жеребкування півфіналу Кубка Іспанії в прямому ефірі

Результати Кубка Іспанії 2022-2023 наближаються, і все готово до жеребкування півфіналу. Футбольне місто Лас-Росас знову спробує приєднатися до розіграшу кросів, який обере великих фіналістів, які вирішать підняти трофей цього року, замінивши таким чином поточного чемпіона, Реал Бетіс.

Ці півфінали, на відміну від попередніх раундів, таких як чвертьфінали, проходитимуть у два матчі. Чотири команди, які кваліфікуються до цього раунду плей-офф, повинні будуть зустрітися одна з одною у двох матчах, один перший матч на стадіоні суперника, а другий – на своєму полі.

Команди вийшли до півфіналу Кубка Іспанії

Уже є чотири команди, які пройшли кваліфікацію до півфіналу Кубка Іспанії 2023: Барселона, Осасуна, Реал Мадрид і Атетік, які виграли відповідні поєдинки, що відбулися минулої середи, 26 січня.

«Азульгранас» переграли «Реал Сосьєдад» на «Камп Ноу». Вони зробили це завдяки одному голу Дембеле на 51-й хвилині після вилучення Браїса Мендеса, що зумовило гру баскської команди.

Зі свого боку, наваррська команда змогла обіграти "Севілью" в грі, яка завершилася в додатковий час після нічиєї 1:90 в перші XNUMX хвилин. Саме голи Чімі Авіли та орендованого гравця ФК «Барселона» Абде дозволили «Осасуні» поставити пиріг у півфіналі Кубка Іспанії.

Ось команди, класифіковані на даний момент до півфіналу Кубка Іспанії 2023:

• FC Barcelona

• Осасуна

• Реал Мадрид

• атлетичний

Розклад і де можна побачити жеребкування півфіналу Кубка Іспанії 2023

Сьогодні, у понеділок, 30 січня, о 13:00 відбудеться жеребкування півфіналу Кубка Іспанії. Він пройде на Ciudad Deportiva de las Rozas, де ми дізнаємося, з якими командами зіграють наступні матчі турніру.

Подію можна почути безпосередньо через офіційні канали RFEF (RFEF.es), на #VAMOS (8 і 50) на Movistar Plus і на каналі Teledeporte. Крім того, всі новини про півфінальні матчі будуть доступні на ABC.es, де ми будемо стежити за жеребкуванням Кубка Іспанії в прямому ефірі.

Дати проведення півфіналу Кубка Іспанії 2023

Півфінали Кубка Іспанії 2022-23 відбудуться з лютого по березень. Зокрема, перший матч відбудеться між 8 і 9 лютого; а матчі-відповіді відбудуться 1-2 березня.

Гранд-фінал Кубка Іспанії пройде в травні на стадіоні Ла Картуха в Севільї.