Данія в прямому ефірі: Марта Кардона оформляє пропуск до чвертьфіналу в останню хвилину

Поразка від потужної збірної Німеччини змушує Іспанію розігрувати пропуск до чвертьфіналу жіночого Єврокубка проти Данії. Оскільки обидві команди мають три очки в групі B, команда Хорхе Вілди, яка б’є, виходить у наступний раунд турніру.

22:56

Прощавай!

Дуже дякую, що супроводжували мене в історії цього матчу, ми повернемося в середу, 20 липня, щоб продовжувати мріяти про цю команду, вітаю!

22:54

Команда Вільди продовжує мріяти, щоб у вирішальні хвилини вони закрили гру проти Данії, яка мала багато шансів забити під час гри

22:52

Вперше у своїй історії Іспанія виграє дві гри на груповому етапі, набравши сім очок, поступившись Німеччині, яка здобула ще одну перемогу з Фінляндією, набравши дев’ять очок.

22:52

У середу, 20 липня, Іспанія зіграє з Англією в дуже складному матчі чвертьфіналу.

Гра завершена, Іспанія в чвертьфіналі!

Фінальний свисток і перемога Іспанії з рахунком 1:0 над збірною Данії

22:50

хв 90 | Класифікація закривається в кінці матчу, Іспанія з 7 очками вийде в чвертьфінал проти Англії, тепер залишилося дві хвилини

Гол Іспанії, 1-0 і закриває класифікацію!

хв 90 | Центр Кармони та удар головою Марти Кардони, який ставить її в кут! Крістенсен нічого не може зробити

22:39

хв 81 | Дев'ять хвилин до фінішу, тепер він повинен контролювати "перевагу" в класифікації Іспанії

22:37

хв 76 | Сейв від Паньоса, удар від Надіма, який ледве не випередив Данію!

22:32

хв 75 | Кутовий удар для Іспанії

22:28

хв 70 | Двадцять хвилин до фінального свистка, з цим результатом Іспанія кваліфікується до чвертьфіналу

22:25

хв 67 | Зараз Іспанія штовхає, підпорядковуючи Данію на своїй половині поля

22:20

хв 63 | Втрата цікавої позиції для Іспанії. Варіант із комплектів

22:20

хв 61 | Слідкуйте за грою без особливих емоцій, багато торкання м'яча, але без укусів

22:12

хв 54 | Шанс для Кармони! Центральний від Кардони, а з іншого боку Кармона б’є м’ячем, який опинився на зовнішній стороні сітки

22:08

хв 49 | Кутова сумка для збірної Данії

22:06

хв 46 | Усередині Кармони Гонсалес Родрігес, Кардона, поки Лейла, Гарсія та Гарсія Гомес йдуть

22:03

Зміни в Іспанії для другої частини!

Три зміни в Іспанії

21:48

Перша частина закінчена!

хв 45 | Нульова нічия в першому таймі. На перерву команди йдуть відкритою грою, все може бути. Досі Данія була найяснішою, зміни могли змінити напрям поєдинку.

21:44

хв 44 | Кутовий удар, останній шанс для Іспанії...

21:44

хв 43 | Перерва наближається, у Данії поки що були найяскравіші моменти, але гра залишається відкритою

21:41

хв 41 | Афінеа після контратаки пробиває ззовні, але не загрожує воротам Данії

21:38

хв 38 | Кутовий удар для Іспанії

21:36

хв 36 | Крістенсен не блокує м'яч із центру Шейли, але Афінея не може завершити, щоб забити першим, шанси вже збільшуються...

21:33

хв 33 | Найяскравіший в Іспанії Маріона, який завершує удар з пенальті, але приходить Крістенсен!

21:30

хв 31 | Жовта картка для Leila García, яка самовільно відбиває м'яч

21:28

хв 27 | Данія надсилає ще одне попередження, Хардер ставить простріл, але вони не можуть добити... стережіться датського форварда

21:25

хв 24 | Шанс для Іспанії! Афінея не може зробити навіс від Шейли і передає м'яч Крістенсену

21:21

хв 20 | Перший шанс для Іспанії, Маріона б'є головою

21:19

хв 20 | Ще один страх для Іспанії! Данська команда прибуває на флангах, і зараз це стає дуже небезпечно

21:18

хв 18 | Північна команда мала найбільші шанси. Іспанія, тому що ніхто не може знайти швидку гру, м’яч часто торкається, але безрезультатно

21:15

хв 16 | Контратака Данії, Хардер б'є, але Паньос не обманюється і зупиняється!

21:14

хв 13 | Шанс для Данії! Паньос виходить і удар Гардера закінчується назовні. Після дії є контакт, але нічого актуального

21:11

хв 11 | Вільда ​​просить спокою, Іспанія шукає розрив, щоб створити моменти

21:08

хв 08 | Паредес на дальній штанзі намагається поставити в кутовий, але не обманює голкіпера

21:07

хв 07 | Перший кутовий для Іспанії

21:06

хв 06 | Тепер Данія реагує, натискаючи на боки

21:05

хв 05 | Багато поведінки в грі Іспанії, яка торкається м'яча багато разів, не маючи можливості увійти в зону суперника з силою

21:03

хв 02 | Айтана Бонматі відіб'є важливий м'яч, який Іспанія не може отримати в небезпечній ситуації

21:02

хв 02 | Перший фол у матчі за Данію

Починає матч!

Saca Іспанія починає останнє протистояння групи, яка створить суперника Англії в чвертьфіналі

Звучить гімн, поки Інфанти присутні на трибунах, щоб відвідати матч

20:52

До початку сьогоднішнього вечірнього матчу, який стане вирішальним для шляху збірної до фінальної стадії турніру, залишилося десять хвилин.

Іспанія зіграє білими

20:39

Данія пишається Пернілл Хардер, яка виграла титул УЄФА «Найкращий» у 2018 і 2020 роках і є найкращим бомбардиром в історії Данії, забивши 69 разів у 136 зіграних іграх.

20:36

Збірна Іспанії повинна буде бути дуже обережною в початковій частині гри. Цей етап гри поки що був смертельним для команди Вільди. Фінляндія забила на першій хвилині, а Німеччина скористалася помилкою на третій

Команди прибувають на стадіон

20:22

Це протистояння є третім абсолютно. Рік тому шляхи команд перетнулися в товариському матчі, який закінчився Іспанією з рахунком 3:0. Тоді як перша гра відбулася в 2013 році, коли вони зіграли внічию в іншому товариському матчі. Це перше, що стикається на міжнародному конкурсі?

20:12

Сьогоднішня гра є вирішальною для визначення того, хто увійде до 8 найкращих команд Європи. Іспанія бореться за досягнення цільових ваг через травми, які позбавили цієї команди додаткової цінності

20:04

Данія дійшла до фіналу в останньому розіграші в 2017 році. У фінальному акті збірна Данії зазнала важкої поразки від Нідерландів з рахунком 4:2

19:51

Переможець сьогоднішньої гри зустрінеться з грізною Англією, яка з перемогою над Норвегією з рахунком 8:0 вже забезпечила собі місце в чвертьфіналі. Суперник один із найгірших, але ми повинні зосередитися на сьогоднішній грі, щоб крок за кроком йти до перемоги...

Розклад Іспанії вже відомий!

19:39

В останніх змаганнях Іспанії вони завжди потрапляли до чвертьфіналу, і до поразки від Німеччини команда прийшла до цього змагання з 24 іграми без поразок поспіль

19:35

Команда Вільди зустрінеться в Данії, щоб забезпечити собі місце в чвертьфіналі в середу, 20 липня. З нічиєю Іспанія проходить, тоді як перемога датського об’єднання прирекла б Іспанію на несподіване вибуття

19:33

Доброго дня всім!

Сьогодні ми повертаємося на вирішальний матч групи Іспанії на жіночому чемпіонаті Європи