Мбаппе підживив команду в кінці чвертьфіналу

значокКінець матчу, Франція 3, Польща 1,90'+10'значокОстаннє коло, Франція 3, Польща 1,90'+9'значокГооооол! Франція 3, Польща 1. Роберт Левандовскі (Польща) реалізував пенальті правою ногою.90'+6'Огляд VAR: Польща Пенальті.

90 '+ 6'значокКут, Польща. Дайо Упамекано пропустив кутовий удар.90'+6'Пенальті пропустив Дайо Упамекано (Франція), подав м'яч рукою з штрафного майданчика.90'+4'значокОфсайд, Польща. Роберт Левандовскі отримав навіс, але Аркадіуш Мілік опинився в офсайді.90'+4'значокСпроба заблокована Роберт Левандовскі (Польща) удар головою з центру штрафного. Асистував Каміл Гросіцкі з прострілу в штрафну.

90 '+ 2'значокСпроба промахнута Роберт Левандовскі (Польща) з центру штрафного правою ногою не влучає вліво. Асист віддав Аркадіуш Мілік.90'+2'значокЗаміна у Франції, Аксель Дізазі виходить на поле замість Жуля Кунде.90'+1'значокГооооол! Франція 3, Польща 0. Кіліан Мбаппе (Франція) б'є правою ногою з лівого флангу. 88'значокМетті Кеш (Польща) отримує жовту картку за небезпечний фол.

88 'значокМаркус Тюрам (Франція) порушує правила на лівому фланзі. 88′значокМетті Кеш (Польща), фол, 87′значокЮссуф Фофана (Франція), фол, 87′значокКрістіан Бєлік (Польща) порушує правила протилежного поля.

87 'значокЗаміна у Польщі, Каміл Гросіцкі виходить на поле замість Пшемислава Франковського.87′значокЗаміна у Польщі, Ян Беднарек вийшов на поле замість Якуба Ківіра.86′значокКіліан Мбаппе (Франція), фол, 86'значокНікола Залевський (Польща) зазнав фолу в зоні захисту.

82 'значокАнтуан Грізманн (Франція) зазнав фолу в зоні захисту.82′значокФол, Роберт Левандовскі (Польща).81′значокТео Ернандес (Франція) промахнувся, ударив правою ногою з центру штрафного, який пройшов високо та широко вправо. 81'значокМаркус Тюрам (Франція) зазнав фолу на лівому фланзі.

81 'значокНікола Залевскі (Польща), фол, 76'значокЗаміна у Франції, Маркус Тюрам вийшов на поле замість Олів'є Жиру.76′значокЗміна у Франції, на поле вийшов Кінгслі Коман, замінивши Усмана Дембеле.74′значокГооооол! Франція 2, Польща 0. Кіліан Мбаппе (Франція) пробиває правою ногою з лівого флангу після контратаки.

71 'значокНевдала спроба Каміль Глік (Польща) ударом головою з упору з лівого флангу проходить високо і далеко вправо. Асистував Пьотр Зелінскі, навісивши у штрафний після виконання штрафного.71′значокЗаміна у Польщі, Крістіан Бєлік виходить на поле замість Гжегожа Крихов'яка.71′значокЗаміна у Польщі, Нікола Залевський вийшов замість Якуба Каміньського. 70′значокДайот Упамекано (Франція), фол, фол.

70 'значокРоберт Левандовскі (Польща) порушує правила. 66'значокЗаміна у Франції, Юсуф Фофана вийшов на Кемп замість Орельєна Чуамені.66′значокСпроба промахнулась. Олів’є Жиру (Франція) пробив лівою ногою з правого боку шестиярдового штрафного.66′значокПоза грою, Франція. Жюль Кунде зробив глибокий крок, але Олів'є Жиру потрапив у офсайд.

64 'значокЗаміна у Польщі, Аркадіуш Мілік вийшов на поле замість Себастьяна Шиманського.64′значокПоза грою, Франція. Антуан Грізманн отримав навіс, але Усман Дембеле опинився в офсайді.64′значокБартош Берешинський (Польща) порушує правила в зоні захисту. 63′значокСпроба не вдалася. Асистував Усман Дембеле.

57 'значокРафаель Варан (Франція), фол, 57′значокВойцех Щесни (Польща) порушує правила в зоні захисту. 56'значокКорнер, Франція. Кутовий виконав Гжегож Криховяк. 56′значокСпроба заблокована. Асистував Антуан Грізманн.

55 'значокКорнер, Франція. Кутовий виконав Каміл Глік.48′значокТео Ернандес (Франція) промахнувся, ударив правою ногою з-за меж штрафного, після штрафного м’яч не влучив у правий бік воріт. 48′значокЗавершіть стоячи під палицями на рівні землі. Антуан Грізманн (Франція) пробив лівою здалеку в невигідній позиції.47'значокБартош Берешинський (Польща) отримує жовту картку за небезпечний фол.

47 'значокФол, Бартош Берешинський (Польща).47′значокУсман Дембеле (Франція) порушує правила.значокРозпочався другий тайм Франція 1, Польща 0.45'+3'значокЗакінчився перший тайм, Франція 1, Польща 0.

45 '+ 2'значокОлів'є Жиру (Франція) порушує правила протилежного поля. 45'+2'значокШтрафний удар – Каміль Глік (Польща).45'+1′значокКут, Польща. Кутовий виконав Дайот Упамекано. 45'+1'значокСпроба заблокована Якуб Камінські (Польща) пробив правою ногою з центру штрафного. Асистував Метті Кеш з прострілу в штрафну.

44 'значокГооооол! Франція 1, Польща 0. Олів'є Жиру (Франція) пробив лівою ногою з центру штрафного. 40'значокКіліан Мбаппе (Франція) порушує правила протилежного поля. 40'значокГжегож Криховяк (Польща), фол, 38′значокСпроба заблокована Якуб Камінські (Польща) пробив правою ногою з центру штрафного.

38 'значокСпробу заблокував Пьотр Зелінскі (Польща), удар лівою ногою з центру штрафного. 38′значокЗупинений постріл. Пьотр Зелінскі (Польща) б'є правою ногою з центру штрафної. 36'значокВойцех Щесни (Польща) порушує правила в зоні захисту. 36'значокДайот Упамекано (Франція), фол, фол.

36 'значокСпроба промахнулась. Олів'є Жиру (Франція) пробив лівою ногою з центру штрафного після подачі кутового.36'значокДайо Упамекано (Франція) ударом головою з центру штрафного заблокував спробу. Асистував Антуан Грізманн, навісивши у ворота. 35'значокКорнер, Франція. Кутовий виконав Войцех Щесни. 35′значокПостріл зупинився низько ліворуч. Кіліан Мбаппе (Франція) пробив лівою ногою з лівого флангу. Асистував Антуан Грізманн.

34 'значокПромах. Метті Кеш (Польща) пробив правою ногою з-за меж штрафного. 33'значокРоберт Левандовскі (Польща) з правою ногою з-за меж штрафного майданчика відхилив спробу. 31′значокОрельєн Чуамені (Франція) отримав жовту картку за небезпечну гру.31′значокОрельєн Чуамені (Франція) штрафний удар.

31 'значокПшемислав Франковський (Польща) порушує правила протилежного поля. 29′значокПромах. Олів'є Жиру (Франція) пробив лівою ногою з дуже близької відстані.29'значокПоза грою, Франція. Антуан Грізманн отримав навіс, але Усман Дембеле опинився в офсайді.25′значокУсман Дембеле (Франція), фол, фол.

25 'значокБартош Берешинський (Польща) зазнав фолу на лівому фланзі. 25′значокСпроба заблокована Пшемислав Франковський (Польща) пробив правою ногою з лівого флангу. Асистував Роберт Левандовскі. 22′значокЗупинений постріл. Жюль Кунде (Франція) пробив правою ногою з-за меж штрафного. 21'значокСпроба не вдалася Роберт Левандовскі (Польща) пробив лівою ногою з-за меж штрафного.

17 'значокПостріл зупинився низько ліворуч. Усман Дембеле (Франція) б'є лівою ногою з-за меж штрафного.16'значокГжегож Крихов'як (Польща) порушує правила в зоні захисту. 16'значокШтрафний удар Адрієн Рабіо (Франція).13′значокКорнер, Франція. Кутовий виконав Метті Кеш.

13 'значокПостріл зупинився низько ліворуч. Орельєн Чуамені (Франція) виступає за правих поза зоною. Асистував Адрієн Рабіо.12′значокОрельєн Чуамені (Франція) зазнав фолу в зоні захисту.12′значокФол, Роберт Левандовскі (Польща).11′значокКорнер, Франція. Кутовий виконав Бартош Берешинський.

11 'значокСпробу заблокував Усман Дембеле (Франція), удар правою ногою з широкого кута справа. Асистував Кіліан Мбаппе, навісивши в штрафний.9′значокКорнер, Франція. Кутовий виконав Бартош Берешинський.7′значокТео Ернандес (Франція), фол, 7′значокЯкуб Камінські (Польща) порушує правила в зоні захисту.

4 'значокНевдала спроба. Асист віддав Антуан Грізманн, навісивши в зону після подачі кутового. 3'значокКорнер, Франція. Кутовий виконав Бартош Берешинський.1′значокАнтуан Грізманн (Франція) порушує правила на правому фланзі.1′значокБартош Берешинський (Польща), фол, фол.

значокСтарти матимуть пріоритет.значокСклади, підтверджені обома командами, які виходять на поле, щоб розпочати розминку