Номер один повертається на шлях тріумфу

У той час, коли він підтвердив себе як тенісист із легендарним потенціалом, підліток Карлос Алькарас (Ель-Пальмар, 2003), консультант в Індіан-Веллсі, виграв свої перші два Мастерс-1.000 у Маямі та Мадриді та завершив свою ранню роботу, вигравши турнір Великого шолома. , US Open. Через день після свого успіху в Нью-Йорку, 12 вересня, він став номером один на трасі ATP, наймолодшим в історії — йому було лише 19 років і 4 місяці, перевершивши рекорд Хьюітта 2001 року (20 років і нові місяці).

Однак з того часу його рівень знизився. Мурсіанець програв у Кубку Девіса Оже-Аліасіме і, незважаючи на перемогу над південнокорейцем Квоном у тому ж змаганні, нещодавно повернувся у поразці в своєму дебюті на ATP в Астані проти Гоффена. До цього понеділка, коли Алькарас повернувся до перемог у першому раунді турніру ATP 500 у Базелі після перемоги над британцем Джеком Дрейпером у трьох сетах.

Алькарас, який до того, як став номером один (на турнірі Canadian Masters 1.000, що відбувся в серпні), визнав, що у нього є проблеми з тиском, який неминуче породжував очікування, нерішуче почав матч. Безперервні невимушені помилки, подвійні помилки та глибока ліва нога юного тенісиста з Саттона призвели до брейку на користь англійця у другому геймі матчу. З цього моменту іспанець греб проти течії проти Дрейпера, який, незворушно на подачі та гостро на решті (він знову зробив брейк), вирішив перший сет.

Однак на початку другого сету британець не впав у розпач, а напружений теніс і характер потрясли його. Менш ніж за 15 хвилин Алькарас переміг з рахунком 4-0, а його суперник голосно лаявся на швейцарському бетоні. Після комфортної перемоги з рахунком 6-2 Алькарас продовжив хорошу динаміку в останньому сеті, щоб досягти, не без страждань, заспокійливої ​​перемоги над Дрейпером, який закінчив матч із болем.

Його наступним суперником стане переможець Ван де Зандшулп-Маннаріно, який відбудеться цього вівторка. Також пізно у вівторок також відбудеться дебют на турнірі іспанців Карреньо, Баутіста і Давидовича, які, відповідно, зустрінуться з Баесом, Джере і Кецмановичем.