Життєво важливий тріумф Амореб'єти проти Мірандеса

Оновлення

Кінець матчу, Амореб'єта 1, Мірандес 0.90'+4'Остання друга партія, Амореб'єта 1, Мірандес 0.90'+3'Фол зробив Горка Гурузета (Амореб'єта).90'+3'Хайсем Хассан (Мірандес) зазнав фолу права смуга.

90'+2′ Поза грою, Амореб'єта. Горка Гурузета спробував навести пас, але Серхіо Морено опинився в офсайді.90'+1'Хайсем Хассан (Мірандес) порушив правила.90'+1'Ікер Більбао (Амореб'єта) був фол у зоні захисту. 89'Кутовий, Амореб'єта. Кутовий виконав Андерсон Арройо 88′ Заміна Амореб’єта, Горка Ларрусеа вийшов на поле замість Альваро Пенья.

87′ Оскар Гіл (Амореб’єта) програв 87′ Роже Брюге (Мірандес) порушує правила в зоні захисту 87′ Заміна Мірандеса, Хорхе Агірре вийшов на поле замість Серхіо Каррейра 85′ Рука Ікера Більбао (Амореб’єта). 84 ′ Заміна Мірандеса, Уоррен Чимбембе вийшов на поле замість Алекса Лопеса.

83'Спроба не влучна. Мікель Сан-Хосе (Амореб'єта) пробиває правою ногою з центру штрафного після стандартного 82'Серхіо Морено (Амореб'єта) порушує правила на лівому фланзі 82'Андерсон Арройо (Мірандес) фол. 80'Альваро Пенья (Амореб'єта) отримує жовту картку за небезпечну гру.80'Альваро Пенья (Амореб'єта) порушує правила.

80'Родріго Рікельме (Мірандес) порушує правила на лівому фланзі.79'Маркель Лозано (Амореб'єта) отримує жовту картку за небезпечну гру.79'Фол, робить Маркель Лозано (Амореб'єта).79'Хайсем Хассан (Мірандес) він отримав фол у зоні захисту. 78' Кутовий, Амореб'єта. Кутовий виконав Віктор Месегер.

77'Кутовий, Амореб'єта. Кутовий подав Одей Онаїндіа.77'Заміна в Амореб'єта, Серхіо Морено виходить на поле замість Колдо Об'єта.77'Заміна в Амореб'єта, Ойер Луенго виходить на поле замість Йона Іразабаля.76'Колдо Обієта (Амореб'єта) отримав жовту картку за 76' Кольдо Об'єта (Амореб'єта) робить фол.

76'Родріго Рікельме (Мірандес) зазнав фолу на лівому фланзі 73'Удар відбитий поруч із правим флангом. Андоні Лопес (Амореб'єта) б'є справа з аеродрому. Асистував Серхіо Каррейра. 70′ Удар стоячи. Альваро Пенья (Амореб'єта) пробив лівою ногою з-за меж штрафного. 68'Заміна в Амореб'єта, Андоні Лопес виходить на поле замість Ікера Сегіна.

68 ′ Заміна в Мірандесі, Хайсем Хассан виходить на поле замість Алехандро Маркеса. 68 ′ Заміна Амореб'єти, Ікер Більбао виходить на поле замість Хаві Роса. 67 ′ Заміна Мірандеса, Родріго Рікельме виходить на поле замість Іньїго Вісенте. 66′ Гол! Амореб'єта 1, Мірандес 0. Альваро Пенья (Амореб'єта) б'є правою ногою з-за меж штрафного. 64 ' Удар відхилений Роже Брюге (Мірандес) пробив зліва з-за меж штрафного.

64'Спроба заблокована Роджером Брюге (Мірандес), удар лівою ногою з-за меж штрафного 60'Мікель Сан-Хосе (Амореб'єта) отримує жовту картку за небезпечну гру 60'Роджер Бруге (Мірандес) зазнав фолу в зоні захисту. 60' Мікель Сан-Хосе (Амореб'єта) порушує правила.

57 Іньїго Вісенте (Мірандес), фол, фол, 57 Кутовий, Амореб'єта. Іманоль Гарсія де Альбеніс подав кутовий. 55 Серхіо Камелло (Мірандес) порушує правила. 55 Ікер Сегін (Амореб'єта) порушує правила в зоні захисту. 54 Алехандро Маркес (Мірандес) отримує жовту картку за небезпечну гру .

54′ Алехандро Маркес (Мірандес), фол, фол. 54′ Оскар Гіл (Амореб’єта) порушує правила в зоні захисту. 53′ Алехандро Маркес (Мірандес) порушує правила. 53′ Ікер Сегін (Амореб’єта) порушує правила. 52′ Іманол Гарсіа де Альбеніс (Мірандес) заблокував удар лівою ногою з-за меж штрафного.

51'Йон Іразабаль (Амореб'єта) отримує жовту картку за небезпечну гру.51'Алехандро Маркес (Мірандес) порушує правила на половині поля. Альваро Пенья намагається навести м'яч, але Горка Гурузета потрапив у офсайд. 51 ′ Рука Роже Брюге (Мірандес).

47'Іманоль Гарсіа де Альбеніс (Мірандес) порушує правила на половині поля суперника. 47'Мікель Сан-Хосе (Амореб'єта) порушує правила. 47'Колдо Об'єта (Амореб'єта) порушує правила. 47'Роже Брюге (Мірандес) порушує правила. оборонна зона. 45′ Кінець першого тайму, Амореб’єта 0, Мірандес 0.

Розпочався другий тайм Амореб'єта 0, Мірандес 0.45 Спроба не вдалася. 44 Фол, Хаві Рос (Амореб'єта). 44 Іньїго Вісенте (Мірандес) порушує правила на лівому фланзі. 43 Фол робить Алехандро Маркес (Мірандес). ).

43'Оскар Гіл (Амореб'єта) отримав фол у зоні захисту.43'Спроба не вдалася. отримав жовту картку за небезпечну гру 41' Віктор Месегер (Мірандес) порушує правила.

41'Фол, Андерсон Арройо (Мірандес).41'Горка Гурузета (Амореб'єта) порушує правила в зоні захисту.40'Спроба заблокована. Алекс Лопес (Мірандес) пробиває правою ногою з-за меж штрафного.37'Фол, робить Алехандро Маркес (Мірандес) ).37'Хаві Рос (Амореб'єта) порушує правила.

37'Віктор Месегер (Мірандес) порушує правила в зоні захисту.37'Фол робить Хаві Рос (Амореб'єта).35'Віктор Месегер (Мірандес) порушує правила в зоні захисту.35'Фол робить Мікель Сан-Хосе ( Амореб'єта).34' Фол, Іманоль Гарсіа де Альбеніс (Мірандес).

34'Гайска Ларразабаль (Амореб'єта) порушує правила. 33'Алехандро Маркес (Мірандес) порушує правила. 33'Фол робить Маркел Лосано (Амореб'єта). Мірандес) удар з правого кута зліва, м’яч втрачається з правого боку воріт. Асистував Іманол Гарсіа де Альбеніс.32'Корнер, Мірандес. Кутовий виконав Йон Іразабаль.

31 Атака заблокована Алехандро Маркес (Мірандес) пробив правою ногою з центру. Асистував Ініго Вісенте. 28′ Спроба не влучила Горка Гурузета (Амореб’єта) прострілив справа з правого флангу внутрішньої зони, яка втрачена зліва. Асистував Колдо Обієта головою 30' Удар відбитий у нижній лівий кут. Горка Гурузета (Амореб'єта) удар головою з центру штрафного. Йон Іразабаль надав передачу в ворота. 27' Оскар Гіл (Амореб'єта) отримав жовту картку за небезпечну гру. 27' Серхіо Камелло (Мірандес) зазнав фолу в зоні захисту.

27'Оскар Гіл (Амореб'єта), фол, фол.27'Спроба не вдалася. Горка Гурузета (Амореб'єта) з правого флангу прострілив правою ногою, не влучає вліво після подачі кутового.26'Одей Онаїндіа (Мірандес), фол, фол.26 "Горка Гурузета (Амореб'єта) зазнав фолу на правому фланзі. 24" Ручний грав Маркел Лозано (Амореб'єта).

21'Роджер Бруге (Мірандес) порушує правила в зоні захисту.21'Фол робить Альваро Пенья (Амореб'єта).20'Іманоль Гарсіа де Альбеніс (Мірандес) порушує правила в зоні захисту.20'Фол робить Горка Гурузета (Амореб'єта) 19' Кутовий, Мірандес. Кутовий виконав Оскар Гіл.

17′ Кутовий, Мірандес. Кутовий виконав Роберто Сантамарія. 17 ' Удар стоячи. Іньїго Вісенте (Мірандес) б'є правою ногою з лівого флангу.15'Спроба не вдалася. Горка Гурузета (Амореб'єта) б'є правою ногою з-за меж штрафного.15'Кутовий, Амореб'єта. Álex López подає кутовий 12' Альваро Пенья (Амореб'єта) порушує правила.

12′ Андерсон Арройо (Мірандес) порушує правила в зоні захисту. 10' Мірандес в офсайді. Серхіо Камелло спробував глибокий пас, але Іньїго Вісенте опинився в офсайді.9' Удар високо в центр воріт. Ікер Сегін (Амореб'єта) б'є лівою ногою здалеку у неправдоподібному положенні. Асистував Хаві Рос.9'Корнер, Амореб'єта. Кутовий виконав Андерсон Арройо.

8' Спроба заблокована. Колдо Об'єта (Амореб'єта) пробив правою ногою з центру штрафного. 8' Кутовий, Амореб'єта. Кутовий виконав Одей Онаїндіа 8' Спроба заблокована Мікель Сан-Хосе (Амореб'єта) пробив лівою ногою з-за меж штрафного. Ассист віддав Горка Гурузета 7' Удар правий від воріт. Горка Гурузета (Амореб'єта) пробив правою ногою з правого флангу. Асистував Колдо Обієта. 7 Фол, Алекс Лопес (Мірандес).

7'Колдо Об'єта (Амореб'єта) порушує правила в зоні захисту. 4'Амореб'єта в офсайді. Йон Іразабаль зробив глибокий пас, але Горка Гурузета опинився в офсайді. Початок першого тайму. 0' Розклади підтверджені обома командами. Головні герої вистрибують на поле, щоб почати розминку