Мірандес 0 – Вальядолід 1: Вальядолід вартував того, щоб рано вставати

Оновлення

Кінець матчу, Мірандес 0, Реал Вальядолід 1.90'+9'Закінчується другий тайм, Мірандес 0, Реал Вальядолід 1.90'+8'Спроба пропущена. Пабло Ервіас (Реал Вальядолід) залишився.90'+6'Віктор Месегер (Мірандес) отримав жовту картку за небезпечну гру.

90'+6'Віктор Месеґер (Мірандес) фол.90'+6'Ануар Мохамед (Реал Вальядолід) зазнав фолу на половині суперника.90'+6'Віктор Месегер (Мірандес) фолить у зоні захисту .90'+ 6'Фол Крісто Гонсалес (Реал Вальядолід).90'+4'Начо (Реал Вальядолід) отримує жовту картку за небезпечну гру.

90'+4'Фол Начо (Реал Вальядолід).90'+4'Хассем Хассан (Мірандес) отримав фол на правому фланзі.90'+3'Фол Віктора Месегера (Мірандес).90'+3'. Начо (Реал Вальядолід) порушив правила в зоні захисту. 90'+2' Мончу (Реал Вальядолід) отримав червону картку.

90'+2'Хайсем Хассан (Мірандес) порушив правила в зоні захисту. 90'+2'Мончу (Реал Вальядолід) порушує правила. 90'+1'Реал Вальядолід знаходиться в офсайді. Жорді Масіп спробував пас, але Ануар Мохамед опинився в офсайді. 86'Заміна, Мірандес, Хорхе Агірре вийшов замість Серхіо Каррейри.85'Корнер, Реал Вальядолід. Серхіо Каррейра подав кутовий.

83'Спробу заблокував Родріго Рікельме (Мірандес). Удар правою ногою поза межами штрафної.82'Хоакін Фернандес (Реал Вальядолід) отримує жовту картку за небезпечну гру.82'Фол, виконаний Хоакін Фернандес (Реал Вальядолід).82'. (Мірандес) заробляє фол на половині суперника 81'Кутовий, Мірандес. Кутовий подав Луїс Перес.

78'Заміна в Реал Вальядолід, Крісто Гонсалес виходить на поле замість Шона Вайсмана.77'Заміна в Реалі Вальядолід, Кіко Олівас виходить на поле замість Хосема через травму.76'Віктор Месегер (Мірандес) фолить.76'Реал Вальядолід (Ануар Мохамед). ) зароблено на лівому фланзі 74'Кутовий, Мірандес. Куточок зробив Начо.

72'Заміна в Мірандесі, Воррен Чимбембе вийшов на поле замість Алекса Лопеса.72'Фол, Гайсем Хассан (Мірандес).72'Начо (Реал Вальядолід) отримав фол у зоні захисту.70'Фол Роджера Брюге (Міранд ) .70'Хоакін Фернандес (Реал Вальядолід) порушує правила на правому фланзі.

69'Пабло Ервіас (Реал Вальядолід) порушує правила в зоні захисту. 69'Роджер Брюге (Мірандес) порушує правила.69'Спроба заблокована. Родріго Рікельме (Мірандес) б'є правою ногою з-за межі штрафної. Алекс Лопес передає пас у поле. Кутовий 68', Мірандес. Кутовий зробив Начо 68' Спроба пропущена. Роже Брюге (Мірандес) пробиває лівою ногою з-за меж штрафного, що йде високо та ліворуч від прямого штрафного удару.

67'Луїс Перес (Реал Вальядолід) отримав жовту картку за небезпечну гру.66'Родріго Рікельме (Мірандес) отримав фол на половині суперника.66'Фол Луїс Перес (Реал Вальядолід).66'Заміна Реал Вальядолід , Пабло Ервіас вийшов на поле замість Iván Sánchez. 65 ′ Зміна в Реалі Вальядолід, Джавад Ель Ямік вийшов на поле замість Роке Меса.

65"Мірандес" промахнувся.Родріго Рікельме (Мірандес) б'є правою ногою з-за меж штрафного удару близько до лівого верхнього кута.63'Альваро Агуадо (Реал Вальядолід) отримує жовту картку за небезпечну гру. 63'Родріго Рікельме (Мірандес) порушив правила на половині суперника 63' Фол, виконаний Альваро Агуадо (Реал Вальядолід). 62' Заміна, Мірандес Хайсем Хассан виходить на поле, замінюючи Ініго Вісенте.

60' Дія припинена. Ініго Вісенте (Мірандес) б'є правою ногою з лівого боку штрафної.59'Алекс Лопес (Мірандес) порушує правила.59'Іван Санчес (Реал Вальядолід) заробляє штраф на половині суперника.57'Родріго Рікельме (Мірандес) ) ) фолує на половині суперника 57'Мончу (Реал Вальядолід) фолить.

56' Дія зупинена під палками на рівні землі. Родріго Рікельме (Мірандес) б'є лівою ногою з лівого боку штрафної. Асистент: Ініго Вісенте.55'Заміна, Реал Вальядолід. На поле виходить Ануар Мохамед, замінюючи Гонсало Плату.53'Фол від Начо (Реал Вальядолід).53'Віктор Месеґер (Мірандес) отримав фол у зоні захисту.52′ Кутовий, Реал Вальядолід. Іманол Гарсія де Альбеніс подав кутовий.

52'Мончу (Реал Вальядолід) удар правою ногою з-за межі площі заблокований.50'Ініго Вісенте (Мірандес) отримує жовту картку за небезпечну гру.50'Фол Ініго Вісенте (Мірандес).50'Гонсало Плата (Мірандес). Реал Вальядолід) був порушений на половині суперника. 49 Спроба пропущена. Мончу (Реал Вальядолід) правою ногою з-за меж штрафного влучив у поперечку. Асистент Альваро Агуадо.

47 Шон Вайсман (Реал Вальядолід) забиває головою з центру, який йде високо і ліворуч. Асистент Мончу надав у штрафну після подачі кутового 46'Кутовий, Реал Вальядолід. Кутовий подав Алекс Лопес. 46 Офсайд, Мірандес. Іньїго Вісенте намагається зробити прохідний м'яч, але Серхіо Камелло потрапив у офсайд. Другий тайм починається Мірандес 0, Реал Вальядолід 1.45'+2′

45'+2' Кутовий, Реал Вальядолід. Серхіо Камелло подав кутовий. 45'+1'Фол Іманол Гарсія де Альбеніс (Мірандес).45'+1'Гонсало Плата (Реал Вальядолід) порушив правий фланг.45'Мончу (Реал Вальядолід), удар блокований ) ) ) Удар правою ногою з правого боку штрафної 45'Кутовий, Реал Вальядолід. Іманол Гарсія де Альбеніс подав кутовий.

44 Офсайд, Мірандес. Іманол Гарсія де Альбеніс спробував провести перехід, але Серхіо Каррейра опинився в офсайді 43' Удар відбив високо та в центр воріт. Серхіо Камелло (Мірандес) б'є головою по центру. Асистував Іманол Гарсія де Альбеніс, пробив у зону. Кутовий 42', Мірандес. Жорді Масіп подав кутовий. 42' Відбитий удар. Серхіо Камелло (Мірандес) удар правою ногою за межі штрафного 40'Кутовий, Мірандес. Хоакін Фернандес подав кутовий.

40' Серхіо Камелло (Мірандес) б'є лівою ногою з лівого боку штрафної, заблокований. Ассист Ініго Вісенте.36'Алекс Лопес (Мірандес) отримав фол у зоні захисту.36'Гонсало Плата (Реал Вальядолід) порушив.34'Кутовий, Мірандес. Хосема подав кутовий. 33'Кутовий, Мірандес. Хоакін Фернандес подав кутовий.

33′ Родріго Рікельме (Мірандес) повертається на ліву штангу, повертається правою з-за меж зони. При асистуванні Іманола Гарсіа де Альбеніса. 31′ Спробу промахнуло Роже Брюге (Мірандес) пробив лівою ногою з центру площі, який не вдався зліва. При асистуванні Родріго Рікельме. 30′ Спроба пропущена Андерсоном Арройо (Мірандес) пробив правою ногою з-за межі майданчика, м'яч не влучив у правий бік воріт. Асистент: Алекс Лопес. 28′ Хоакін Фернандес (Реал Вальядолід) порушив правила в зоні захисту. 28'Родріго Рікельме (Мірандес) порушив правила.

28'Фол Шон Вайсман (Реал Вальядолід).28'Алекс Лопес (Мірандес) фолить у зоні захисту.27'Спроба пропущена. Серхіо Камелло (Мірандес) б'є головою з лівого боку дуже близько до стійки з близької відстані зліва але трохи зійшов з курсу. Роджер Брюге надав асистент у штрафну після кутового. 26'Кутовий, Мірандес. Начо подав кутовий 24' Роже Брюге (Мірандес) ударом правою ногою з центру штрафної влучив у праву штангу. Асистент Серхіо Каррейра.

21'Іван Санчес (Реал Вальядолід) отримав фол у зоні захисту.21'Віктор Месегер (Мірандес) фолив.20'Роке Меса (Реал Вальядолід) отримав жовту картку.20'Роке Меса (Реал Вальядолід) сфолив у Вальядоліді. 20' Віктор Месегер (Мірандес) порушує правила в зоні захисту.

19. Пропущений удар Хосеми (Реал Вальядолід), удар лівою ногою з-за меж площі дуже близько до правої стійки, але він пройшов трохи мимо. 19'Іван Санчес (Реал Вальядолід) прострілює лівою ногою з центру площі, заблокований. Асистент Луїса Переса. 19′ Роке Меса (Реал Вальядолід) не виконав штрафного на правому фланзі. 19' Алекс Лопес (Мірандес) порушив. 18' Іван Санчес (Реал Вальядолід) не виконав штрафного в зоні захисту.

18'Фол: Алекс Лопес (Мірандес).17'Удар відбитий. Алекс Лопес (Мірандес) б'є правою ногою з-за межі штрафної 16' на правому фланзі 15' Хорхе Саенс (Мірандес) фол.

11'Фол Роке Меса (Реал Вальядолід).11'Іманол Гарсія де Альбеніс (Мірандес) зазнав фолу в зоні захисту.9'Альваро Агуадо (Реал Вальядолід) порушив правила в зоні захисту.9'Фол Родріго Рікельме (Мірандес).9 Роже Брюге (Мірандес) завдає удару лівою ногою у перекладину поза межами штрафної. При асистуванні Іманола Гарсіа де Альбеніса.

8′ Спроба пропущена Альваро Агуадо (Реал Вальядолід) пробив правою ногою з-за межі майданчика, м'яч пройшов у правий бік воріт. Асистент від Гонсало Плата 6' Спроба заблокована Хоакін Фернандес (Реал Вальядолід) прострілив правою ногою з-за межі штрафного. Голосова передача Мончу.5'Роке Меса (Реал Вальядолід) фол.5'Серхіо Камелло (Мірандес) порушив правила в зоні захисту.5'Іманол Гарсія де Альбеніс (Мірандес) порушив правила в зоні захисту.

3'Оооооо! Мірандес 0, Реал Вальядолід 1. Альваро Агуадо (Реал Вальядолід) йде ззаду в зоні. Ассист Начо Розпочався перший тайм 0' Обидві команди підтвердили склади. Головні герої вискакують на поле, щоб почати розминку