Наказ CSM/453/2022 від 13 травня про створення Управління




Юридичний консультант

резюме

Закон 39/2015 від 1 жовтня про Єдиний адміністративний порядок державних адміністрацій у своїй статті 16.4.d) встановлює, що документи, які заінтересовані особи звертаються до органів публічної адміністрації, можуть представляти, серед іншого, за адресою відділи допомоги при реєстрації.

Перетворення діючих РАЦСів на РАЦС з’явилося в описовій частині вищезгаданого закону, який визначив, що електронним реєстрам, у свою чергу, буде допомагати нинішня мережа РАЦСів, яка називатиметься офісами допомоги при реєстрації, і яка дозволити зацікавленим сторонам, якщо вони того бажають, подати свої заяви на паперових носіях, які будуть перетворені в електронний формат.

Вищезгаданий закон, присвячений праву громадян на електронну взаємодію з адміністрацією та на допомогу у зазначених відносинах, у використанні електронних засобів, так само демонструє, що документи, що подаються особисто перед державними адміністраціями, мають бути оцифровані офісом. надання допомоги у справах записів, у яких вони були представлені для включення до електронної адміністративної справи.

У розробці Закону 39/2015 від 1 жовтня стаття 40 Положення про діяльність та функціонування державного сектору електронними засобами, затвердженого Королівським указом 203/2021 від 30 березня, присвячена допоміжним офісам у матеріалах обліку, за умови, що вони мають характер адміністративного органу, відповідно до положень статті 5 Закону 40/2015 від 1 жовтня про правовий режим державного сектору та що його створення здійснюватиметься відповідно до положень у статті 59.2 Міського закону.

Так само, вищезгаданим нормативним приписом передбачено, що Головна державна адміністрація матиме географічний довідник управлінь для допомоги у питаннях реєстрації, якими керуватиме Міністерство територіальної політики та громадських функцій. З цією метою він наказує, щоб орган, від якого залежить відповідний офіс допомоги, повинен негайно повідомити вищезгадане міністерство про затвердження правила, згідно з яким цей офіс створюється, змінюється або ліквідується відповідно до положень Національної схеми сумісності. , гарантовано в постійному оновленні.

Так, відповідно до положень статті 59.2 Закону 40/2015 від 1 жовтня органи рівня, нижчого за Генеральну дирекцію, створюються, змінюються та припиняються наказом відповідного міністра за попереднім дозволом Міністра фінансів. та державне управління, на даний момент керівника Міністерства фінансів та державного управління.

Відповідно до королівського указу 2/2020 від 12 січня, яким реструктуризовано міністерські департаменти, Міністерство споживання створюється як департамент, відповідальний за пропозицію та виконання політики уряду у питаннях споживання та захисту споживачів та грати.

Так само це означає, що Королівський указ 495/2020 від 28 квітня, яким він розвиває основну органічну структуру Міністерства споживання та змінює Королівський указ 139/2020 від 28 січня, яким встановлює базову органічну структуру міністерські департаменти, покладаючи, серед інших функцій, на Підсекретаріат, управління та координацію офісів Департаменту з надання допомоги в реєстрації, дії, які будуть здійснюватися через Відділ інформаційних технологій та послуг.

З огляду на те, що було викрито, за допомогою цього наказу буде створено офіс допомоги у справах обліку Мінспоживання таким чином, щоб зацікавленим особам можна було надавати допомогу у використанні електронних засобів, особливо в посилання на ідентифікацію та електронний підпис, подання заяв через загальний електронний реєстр та отримання завірених копій.

Це положення розроблено на основі угоди з принципами належного регулювання, зазначеними у статті 129 Закону 39/2015, від 1 жовтня. Зокрема, він відповідає принципам необхідності та ефективності з міркувань загального інтересу, а саме: гарантувати права громадян у їхніх відносинах з Адміністрацією, будучи найбільш підходящим інструментом гарантування їх досягнення. Відповідно до принципу пропорційності, ця ініціатива містить основні положення, щоб чекати описаної потреби, не накладаючи обмежувальних заходів щодо прав, додаткових зборів чи необхідних зобов’язань для одержувачів. На основі принципу правової визначеності ця ініціатива створить стабільну, передбачувану, інтегровану, чітку та певну структуру, яка полегшить знання та розуміння аптеки, що підлягає регулюванню, а також її функціонування. Застосовуючи принцип прозорості, обробка цього положення відповідає всім обов’язковим процедурам і консультаціям і почне діяти з моменту його опублікування. Одним словом, крім принципу ефективності, він сприяє вдосконаленню та раціоналізації управління державними ресурсами.

На підставі цього, попереднього дозволу міністра фінансів та державного управління, забезпечується:

Стаття 1 Об'єкт

У цьому наказі йдеться про створення Офісу допомоги реєстру Міністерства у справах споживачів, розташованого за адресою Пасео-дель-Прадо, номер 18-20, у Мадриді.

Стаття 2 Характер та ієрархічна залежність

Управління реєстру буде вважатися адміністративним органом, інтегрованим в органічну структуру Міністерства споживчих питань, ієрархічно залежним від заступника міністра, що є частиною географічного довідника відділів допомоги реєстру Генеральної державної адміністрації.

Стаття 3 Функції

Управління реєстру буде виконувати, відповідно до Закону 39/2015 від 1 жовтня, Єдину адміністративну процедуру державного управління та відповідно до положень статті 40.3 Положення про діяльність та функціонування державного сектору електротехніки. засоби, затверджені Королівським указом 203/2021 від 30 березня, з такими функціями:

  • а) оцифрування заяв, письмових документів та повідомлень на паперових носіях, які надходять до Управління та адресовані будь-якому органу, державному органу чи установі будь-якого державного управління, а також внесення їх до загального електронного реєстру чи електронного реєстру кожного органу в міру необхідності.

    Вихідні записи, зроблені відповідно до положень статті 16.1 Закону 39/2015 від 1 жовтня, також можуть бути відмічені у зазначеному реєстрі.

  • б) Видача отриманої кореспонденції, що узгоджує новини та час подання запитів, повідомлень та документів, представлених зацікавленими особами.
  • c) Видача електронних засвідчених копій будь-якого оригіналу документа або завірених копій, представлених зацікавленими сторонами, які будуть включені до адміністративної справи через зазначений Відомство у відповідному електронному реєстраторі.
  • d) Інформація щодо ідентифікації та електронного підпису, для подання заяв, письмових документів та повідомлень за допомогою електронних засобів у процесах та процедурах надання дозволу.
  • e) Ідентифікація або електронний підпис зацікавленої сторони, якщо особа не зобов’язана мати електронні відносини з Адміністрацією, в адміністративних процедурах, на які надано дозвіл. У цих випадках уповноважена посадова особа буде використовувати систему підпису, якою він оснащений, і зацікавлена ​​сторона повинна дати свою чітку згоду на цю дію, яка має бути записана у випадках невідповідності або судового розгляду.
  • f) Практика повідомлення, в межах сфери діяльності Управління, коли зацікавлена ​​сторона або її представник спонтанно з'являється в Офісі та вимагає особистого спілкування або повідомлення в цей час.
  • g) Повідомлення зацікавленим особам ідентифікаційного коду організації, державного органу чи юридичної особи, якій адресовано запит, лист чи повідомлення.
  • з) Видача очного довіреності «apud acta» в строки, передбачені статтею 6 Закону 39/2015, від 1 жовтня.
  • i) Будь-які інші функції, покладені на них законом або нормативним актом.

Стаття 4 Дні та години роботи

Управління допомоги документообігу Міністерства у справах споживачів буде адаптовано до категорії загальних робочих годин, передбачених у Резолюції від 4 листопада 2003 року Державного секретаря з питань державного управління, для чого він оприлюднює відносини свого власного реєстру. були встановлені робочі дні та години роботи.

Єдине додаткове забезпечення Немає збільшення державних витрат

1. Застосування цього наказу здійснюватиметься без збільшення вартості надання послуг та не призведе до збільшення державних витрат.

2. Заходи, включені в це правило, розглядатимуться за допомогою звичайних бюджетних асигнувань і не можуть передбачати збільшення асигнувань чи винагород чи інших витрат на персонал.

Єдине положення про скасування Скасування нормативних актів

Положення рівного або нижчого рангу, що протидіють встановленим цим наказом, скасовуються, і, зокрема, у частині, що стосується компетенції Мінспоживчої справи, наказ SCO/2751/2006 від 31 серпня втратив чинність. .. для створення Електронного реєстру Міністерства охорони здоров'я та споживання, для подання письмових документів, запитів та повідомлень та для встановлення загальних вимог до електронної передачі певних процедур.

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

Перше заключне положення Повноваження розробки та виконання

Начальник підсекретаріату у справах споживачів уповноважений вживати в межах своїх повноважень заходи, необхідні для виконання цього наказу.

Друге заключне положення Набуття чинності

Цей наказ набирає чинності наступного дня після його опублікування в «Офіційному державному віснику».