Наказ ISM/473/2022 від 25 травня про створення Комітету




Юридичний консультант

резюме

Закон 19/2021 від 20 грудня, який встановлює мінімальний життєвий дохід, виданий відповідно до положень статті 149.1.1. Конституції Іспанії, яка надає державі виключну юрисдикцію щодо регулювання основних умов, які гарантують рівність усіх іспанців у здійсненні прав і виконанні конституційних обов’язків.

Мінімальний життєвий дохід народився як допомога соціального страхування в її формі без внесків, з головною метою гарантувати, через задоволення мінімальних матеріальних умов, повну участь усіх громадян у соціальному та економічному житті, розриваючи зв’язок між структурними нестача ресурсів і відсутність доступу до можливостей у роботі, освіті чи соціальній сфері окремих осіб.

Відповідно до Королівського указу 497/2020 від 28 квітня, згідно з яким розробка основної органічної структури Міністерства інтеграції, соціального захисту та міграції відповідає Генеральному секретаріату цілей і політики інклюзії та соціального забезпечення (далі SGOPIPS) , розвиток політики Уряду щодо соціального залучення.

Так само, в рамках Національного плану відновлення, трансформації та стійкості, Генеральний секретаріат цілей і політики для інклюзії та соціального забезпечення Міністерства інтеграції, соціального захисту та міграції відповідним чином брав участь у Компоненті 22: Економія догляду і політики інклюзії, а також у Компоненті 23 «Нова державна політика для динамічного, стійкого та інклюзивного ринку праці».

Створення Консультативного комітету SGOPIPS базується на моделі спільного управління, яка міститься в Законі 19/2021 від 20 грудня, який встановлює мінімальний життєвий дохід, який спрямований на консолідацію необхідної участі всіх установ. у спільному зобов’язанні боротися з бідністю та нерівністю на всій території.

Щоб гарантувати ефективний дизайн політики соціального залучення, конфігурацію адекватних показників бідності та соціальної вразливості та забезпечити застосування технічних критеріїв і забезпечити наукову якість у розробці та реалізації соціальних маршрутів залучення, вважається необхідним формально складають Дорадчий комітет без функцій прийняття рішень, що складається з науковців і технічних експертів з великим досвідом і визнаним авторитетом з гуманістичним баченням і траєкторією, яка вказує на чітку соціальну прихильність, а також членів самого Генерального Секретаріату.

Його функціями буде консультування та надання рекомендацій. Звіти, опубліковані вищезгаданим Комітетом, повинні сприяти підтвердженню, з наукової та незалежної точки зору, вищезазначених дій і, де це доцільно, запровадженню інноваційних елементів, сприяючи, зрештою, просуванню рівних можливостей для груп у особливих ситуаціях. вразливість.

Виходячи з усього вищесказаного, доступні:

Стаття 1. Створення та приєднання Консультативного комітету

1. Створюється Консультативний комітет Генерального секретаріату з питань інклюзії та цілей і політики соціального забезпечення як технічний дорадчий орган, який гарантує, що діяльність Генерального секретаріату впливає на якість, об’єктивність і прозорість політики соціального залучення. зрештою сприяння рівним можливостям для груп у ситуаціях особливої ​​вразливості.

2. Комісія створюється як колегіальний орган, передбачений статтями 21.1.b) та 21.3 Закону 40/2015 від 1 жовтня «Про правовий режим державного сектору». Він створений як консультаційно-обговорювальний орган, його метою є надання технічних консультацій і відсутність функцій прийняття рішень.

3. Консультативний комітет залежить від SGOPIPS, але його угоди не мають прямого впливу на треті сторони.

Сфера дії статті 2

1. Сфера діяльності Дорадчого комітету пов’язана з розробкою державної політики соціального залучення. Отже, розширте можливості діяти у згаданому матеріалі, пов’язаному із забезпеченням мінімального життєво важливого споживання, а також маршрути соціальної інтеграції на додаток до різних фаз (проектування, виконання та оцінка). Він також братиме участь у будь-яких дослідженнях щодо конфігурації та аналізу показників та показників бідності з метою стати активним органом для звітування про бідність та соціальну інтеграцію.

2. З боку Міністерства інтеграції, соціального захисту та міграції та SGOPIPS можуть бути встановлені інші напрямки діяльності Консультативного комітету під час здійснення політики інклюзії відповідно до чинних правил та умов передбачено Законом 19/2021, який встановлює мінімальний життєвий дохід.

Стаття 3 Мета

Загальною метою Консультативного комітету є консультування Генерального секретаріату щодо його повноважень щодо розробки та розвитку державної політики інклюзії.

Зокрема, його діяльність стосується:

  • a) Розробка, просування та оцінка політики, метою якої є сприяння інтеграції та участі в суспільстві з рівними можливостями найбільш знедолених груп.
  • b) просування, розвиток, координація та моніторинг політики, стратегій, планів і програм дій щодо інклюзії.
  • в) Визначення об’єктів інклюзії та розробка системи показників, за допомогою яких здійснюватиметься лікування, моніторинг та оцінка об’єктів інклюзії.
  • d) Розробка об’єктивних показників інклюзивного зростання та нерівності для іспанської економіки, які можна використовувати для розробки та прийняття рішень щодо нової політики або переформулювання існуючої.
  • e) Визначення та аналіз цілей, пов’язаних із інклюзивним зростанням.
  • f) Постійний моніторинг і фактична оцінка ступеня відповідності встановленим цілям інклюзії та інклюзивного зростання, особливо мінімального життєвого доходу.

Стаття 4 Функції

1. Відповідно до його виключно консультативного та технічного дорадчого характеру, основними функціями Консультативного комітету є:

  • а) На вимогу СГОПІПС емітент повідомляє про ініціатори, що містять думку та міркування, прийняті Пленарним засіданням Комітету на його засіданнях.
  • b) Подібним чином надати до Пленарного засідання або Робочим групам відповідні зауваження, отримані в результаті рекламної діяльності, запитувані Генеральним секретаріатом.
  • c) Провести наукову та академічну оцінку методологій і методів, застосованих у процесі розробки, реалізації та оцінки політики соціального залучення.

2. Функції, покладені на Консультативний комітет, виконуватимуться узгоджено, якщо це доречно, з органами співпраці, з якими проводяться консультації та учасниками, створеними в рамках Генерального секретаріату для конфігурації інституційної архітектури, пов’язаної з мінімальним життєвим доходом.

Стаття 5 Факультети членів Консультативного комітету

1. Члени Консультативного комітету діятимуть з повною незалежністю, автономією та неупередженістю при виконанні своїх функцій.

2. Вони можуть запитувати ту інформацію, яка необхідна для адекватного розвитку їхніх функцій, щодо необхідного втручання.

3. Вони матимуть повноваження брати участь у дебатах, що відповідають питанням, включеним до порядку денного, наприклад, пропонувати теми для обговорення на наступних засіданнях, формулювати запити та запитання та вказувати в актах, які вони вважають доречними та пов’язаними до обговорюваних питань.

4. Рішення та рекомендації, видані Комітетом, у жодному разі не матимуть обов'язкового характеру.

Стаття 6 Склад, призначення та організаційна структура

1. Консультативний комітет складатиметься з Президента, членів Генеральної державної адміністрації та представників наукової та дослідницької спільноти.

2. Головування Комітету здійснював голова СГОПІПС.

Як представники Генеральної адміністрації держави, керівники Генеральних піддиректорів, пов’язаних із Генеральним Секретаріатом, будуть членами Комітету, як офіційні члени згаданого Генерального Секретаріату, з юридичним статусом, який матиме Технічний Секретаріат Консультативний комітет.

3. Члени Зовнішнього консультативного комітету при Генеральній державній адміністрації призначатимуться з числа людей з визнаним авторитетом і досвідом роботи в дослідницькій та науковій сфері в галузі соціальних наук і соціального залучення, бюджетного аналізу, економіки та/або статистики. Один із них виконуватиме функції академічного координатора.

4. Участь у складі Комітету буде індивідуальною та індивідуальною як представник або прес-секретар зазначеного центру, служби, установи чи громади. Члени Консультативного комітету зобов’язані зберігати належну конфіденційність щодо інформації, до якої вони матимуть доступ під час виконання своїх функцій, не маючи можливості передавати її третім особам або використовувати її з іншими штрафами, ніж ті, що належать Комітету, за винятком попереднього дозволу SGOPIPS.

5. На персонал Генерального Секретаріату можна розраховувати для переписування, компіляції або підготовки інформації, складання протоколів і взагалі будь-яких справ адміністративного характеру.

Так само, як виняток, він може розраховувати на участь зовнішніх експертів, які не входять до звичайного складу Консультативного комітету.

Стаття 7 Призначення та звільнення

1. Призначення та поновлення членів Консультативного комітету здійснюватиметься головою Міністерства інтеграції, соціального захисту та міграції за пропозицією голови SGOPIPS на чотири роки з можливістю поновлення на наступні періоди. .

2. Відставка членів Комітету відбувається шляхом подання у відставку, через час, на який вони були призначені, та через будь-яку причину несумісності з виконанням своїх функцій.

Стаття 8. Функціональність

1. Дорадчий комітет діятиме на пленарному засіданні або через Робочі групи, сформовані членами Комітету, які вважаються необхідними.

2. Скликання сесій відповідає Технічному секретареві, за пропозицією Президента, щонайменше за п'ятнадцять днів, і повинно містити порядок денний. Відповідна інформація та документація будуть надіслані принаймні за п'ять днів.

3. Для кожного пленарного засідання буде складатися протокол, підписаний технічним секретарем, із зазначенням дати, учасників, порядку денного та, коротко, проведених обговорень. Після схвалення ці протоколи будуть збережені у файлі самого Консультативного комітету, який зберігатиметься в Генеральному секретаріаті цілей і політики інклюзії та соціального забезпечення.

Єдине додаткове положення Термін Конституції

Консультативний комітет SGOPIPS буде створено після того, як цей міністерський наказ набуде чинності.

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

Перше заключне положення Нормативна розробка

Власник SGOPIPS може прийняти стільки інструкцій, скільки необхідно для скасування цього наказу.

Друге заключне положення Зміна наказу ISM/208/2022 від 10 березня, яким створюється Комітет Tico, пов’язаний із маршрутами соціального залучення

З моменту набрання чинності цим наказом наказ ISM/208/2022 від 10 березня, яким було створено Комітет Tico, пов’язаний із маршрутами соціального залучення, як зазначено нижче.

А. Частину третю статті 3 викласти в новій редакції:

Функції, покладені на Комітет з питань етики, виконуються скоординовано, якщо це доречно, з органами співпраці, консультацій та участі, створеними в рамках Генерального секретаріату для конфігурації інституційної архітектури, пов’язаної з мінімальним життєвим доходом.

LE0000722315_20220528Перейдіть до Пошкодженої норми

Третє заключне положення Набуття чинності

Цей наказ набирає чинності наступного дня після його опублікування в «Офіційному державному віснику».